Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Aston Villa vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
1jeAhonen

Aston Villa v Liverpool

Sunday March 31, 2013 Kick off: 13:30 Day 31 Villa Park
Po srednjeevropskom u 14.30h nedelja

Presli smo i na letnje racunanje vremena tako da satove podesite jedan sat unapred.

bocejan
Opet Skrtel, opet Benteke. adultesuicide2.gif
vladx
Confirmed #LFC team v @AVFCOfficial: Reina, Johnson, Enrique, Carragher, Agger, Lucas, Henderson, Gerrard, Coutinho, Downing, Suarez.

#LFC subs v @AVFCOfficial: Jones, Coates, Skrtel, Shelvey, Sterling, Suso, Sturridge.
Narsil
CITAT (bocejan @ Mar 31 2013, 01:30 PM) *
Opet Skrtel, opet Benteke. adultesuicide2.gif

Liverpool XI: Reina, Johnson, Carragher, Agger, Enrique, Lucas, Gerrard, Henderson, Coutinho, Downing, Suarez.
Subs: Jones, Coates, Skrtel, Shelvey, Sterling, Suso, Sturridge.
Under
opet sa igracem manje... imao je zacementirano mesto kod dva menadzera bez ikakvog ucinka, sad kad je dao gol, dobice verovatno i novi ugovor...
sedplas
dobro je sto nije opet izveo samo 2 cm-a.

volio bi da vidim Staridza, Suareza i Kutinja nekad, ali izgleda da od toga nema nista, bar ne neko vrjeme
Take Two
QUOTE (sedplas @ Mar 31 2013, 01:45 PM) *
dobro je sto nije opet izveo samo 2 cm-a.

volio bi da vidim Staridza, Suareza i Kutinja nekad, ali izgleda da od toga nema nista, bar ne neko vrjeme

+1 za ovo prvo

Ne znam zašto ne bi izašli zajedno na teren, evo danas samo da je Sturridge u postavi umesto Downinga, a Suarez da napada sa krila... ne bi mnogo izgubili. Veći je problem ako on igra na krilu kad se grčevito branimo, kao u onoj utakmici na Emiratima, toliko trčanja u odbranu da nema više snage za napad. Jebeš tim kom su neophodni radnici tipa Hendersona i Downinga, pa obično nema mesta za tehničare zipa Coutinha i Sturridgea.
Digital_Jesus
Mogli bi da se osvetimo za prvi deo sezone. Nadam se ce Brendan pruziti sansu mladima sa klupe u drugom poluvremenu. Ove "beznacajne" utakmice su najbolje za takve stvari.
Take Two
Kako je Coutinho zaspao sad, pustio beka da prođe i centrira za zicer Agbonlahora isuse.gif
Mario_T
QUOTE (Digital_Jesus @ Mar 31 2013, 02:04 PM) *
Mogli bi da se osvetimo za prvi deo sezone.

Mogli bi, da do sada nismo jednako letargicni kao i na prvoj utakmici.
vladx
Kakva lopta Coutinho-a i kakav zajeb Luis-a. sad.gif

QUOTE (Mario_T @ Mar 31 2013, 02:53 PM) *
Mogli bi, da do sada nismo jednako letargicni kao i na prvoj utakmici.

Mene to najvise izludjuje. Evidentno je da mozemo da diktiramo tempo, a mi po nekom on-off principu.
Mario_T
Divota gledati ovog Bentekea kako igra. Jak, pokretan, dobra funkcionalna tehnika. Zapita se covek, da li mi imamo skauting i sta ti skauti rade.
bocejan
Odbranu igramo kao cunjevi. Samo stojimo i jurimo kao muve bez glave. Ali neka, mi se branimo posedom, samo sto primamo golove iz 3 kontakta.
Fred Kremenko
Strasno kakve mi golove primamo. Jel moguce da oni nista na treningu sto se odbrane tice ne rade,sem kako da dodaju poprecne lopte u svojih 5 metara? Strasno je ako mi nesto radimo po pitanju odbrane pa ovako ne umemo, onda ili su toliki debili da nista ne umeju, ili ne zna onaj koji im pokazuje.

QUOTE (Mario_T @ Mar 31 2013, 02:10 PM) *
Divota gledati ovog Bentekea kako igra. Jak, pokretan, dobra funkcionalna tehnika. Zapita se covek, da li mi imamo skauting i sta ti skauti rade.

To mozes da pitas i ostalih 19 timova EPL biggrin.gif
vladx
Jbg, Luis je morao barem jedan da zabije. A, kako olako primamo golove, tuga...
Moze ovo da se preokrene.
Mario_T
Par dobrih akcija pred kraj poluvremena, ali je sve to jako mrsavo. A kako smo detinjasto primili, to je tek prica za sebe.
Take Two
Pičkasto smo otvorili utakmicu, napadi isključivo iz kontre, ili Coutinho + Suarez ili Suki sam protiv svih... na drugoj strani Carragher je izgubio svaki duel protiv Bentekea, kompenzuje cimanjem za dres i faulovima sa leđa, ima sreće da mu sudija to za sada toleriše.

Posle gola smo se malo popravili, mada i dalje ne igramo ništa naročito sa loptom - samo se čeka neka greška da se malo otvori prostor i da se Suarez zaleti...
Under
letargija. tuga. pitam se da li oni uopste zele pobedu. Suarez mulja nesta, ali ocito mu danas nije dan
1jeAhonen
...dobra igra, stvaramo prilike iako je gol primljen od Bentekea sto je i bilo za ocekivati, samo da damo taj gol.

Ali pada u oci koliko je Benteke snazniji od nasih bekova i stopera... iz aviona deluje kao da je jedan ipo covek u odnosu na Dzonsona laugh.gif .
Mario_T
QUOTE (Fred Kremenko @ Mar 31 2013, 03:16 PM) *
To mozes da pitas i ostalih 19 timova EPL biggrin.gif

Drugi timovi nisu bacili 80+ miliona funti down the drain. A i da jesu, ne bi smetalo kao kad nasi to rade. smile.gif
bocejan
Ja iskreno verujem da ne rade nista, jel ako rade, a mi ovako igramo, onda mozemo odmah da se obesimo. Pored protivnika koji ima loptu, nas igrac stoji na 3 metra i ceka. Ostali trckaraju okolo, verovtno cekaju da jurnu u kontru, i pri tom potpuno ostavljaju slobodnog igraca koga treba da sacuvaju.
Ja mislim da bi svaki trener pozeleo takve cunjeve na treninzima. Koji se mrdaju, a opet ne vrse nikakav pritisak.
Mario_T
QUOTE (Under @ Mar 31 2013, 03:19 PM) *
letargija. tuga. pitam se da li oni uopste zele pobedu. Suarez mulja nesta, ali ocito mu danas nije dan

Meni izgledaju kao da uopste nemaju kondicije. Ni motiva za pobedom.
1jeAhonen
Ocigledno ne gledamo istu utakmicu...Igraju dobro, sveze...ne mogu da pokriju teren u napadu s tri napadacha...to je ocito...Vila se brani sa 5-6 i vise kad krene Suarez...Visoke lopte idu napamet u 16...traze Kerola valjda... wink.gif laugh.gif
Take Two
QUOTE (bocejan @ Mar 31 2013, 03:20 PM) *
Ja iskreno verujem da ne rade nista, jel ako rade, a mi ovako igramo, onda mozemo odmah da se obesimo. Pored protivnika koji ima loptu, nas igrac stoji na 3 metra i ceka. Ostali trckaraju okolo, verovtno cekaju da jurnu u kontru, i pri tom potpuno ostavljaju slobodnog igraca koga treba da sacuvaju.
Ja mislim da bi svaki trener pozeleo takve cunjeve na treninzima. Koji se mrdaju, a opet ne vrse nikakav pritisak.

Bez zezanja, to je taj Rodgersov poor man's Barca sistem. Pritiskaš samo u prvih nekoliko sekundi od kako protivnik uzme loptu, a posle se povučeš i cupkaš u mestu, čekaš da ti je dodaju u noge. Navodno se tako štedi snaga, videćeš tamo posle sedamdesetog kad se oni izmore, a Henderson i Lucas krenu da diriguju i tiki-takišu...

Mene i dalje fascinira Downingova uloga, čovek jedva da učestvuje u utakmici (Centaršutevi na minijaturnog Brazilca nisu nikakav doprinos.) Ta napadačka igra je dosta rastrzana, lopta na krilu, Suarez na ivici šesnaesterca, samo Coutinho utrčava ka golu - i odmah zviz centaršut.

Kad se krene sa drugog krila, Coutinho i Suarez umeju lepo da odigraju, plus što pomaže Enrique iz drugog plana, ali i onda desna strana zvrji prazna! Kako se Downing nikad ne ubaci tamo kad ovi skupe odbranu da zaustave prodor s leve?
rape91
Nemamo dovoljno napadackih opcija,sve se svodi na muljanje Suareza a njemu procenat realizacije nije neki. Ovog Bentrkea bih odmah kupio ali jebi ga kad Rodgers ne voli napadace koji nisu toliko brzi i koji postizu golove
Take Two
I samo da se osvrnem na komentatora - kod praktično svakog centaršuta je rekao da lopta "dugo leti", ne znam šta on zamišlja kako treba da se centrira, špicem i pravolinijski? Plus što je bio zapanjen odlukom Sunderlanda da najuri MON-a, ljudi su na zavidnom sedamnaestom mestu a nisu pobedili još od 19. januara, stvarno ni meni nije jasno zašto otkaz biggrin.gif Inače mi je Plavšić OK u toj Sport Klub ekipi smarača...
dzoker
Jel Staridz ne igra zbog takticke zamisli ili zbog povrede?
vladx
Sad ne vadi! lfc.gif
dzoker
Kutinjo ko Snajder smile.gif
Milosh
Au, Coutinho Hail.gif
Take Two
Brazilska magija, i sjajan finiš Hendersona Hail.gif

Steva je malo nervozan...
Digital_Jesus
Realno, Coutinho je "novi Silva" u PL-u biggrin.gif
Take Two
QUOTE (Digital_Jesus @ Mar 31 2013, 03:36 PM) *
Realno, Coutinho je "novi Silva" u PL-u biggrin.gif

Realno, mogao bi da se ne raspadne kao Silva posle prve i odlično odigrane sezone. U stvari i može, ako te sezone uzmemo titulu tongue.gif
Milosh
Jao Coutinho.... ohmy.gif
Fred Kremenko
Au sta promasi ziv covek!
Take Two
Kako Glendža akrobatski izbegava autogol laugh.gif I sad stativa! ohmy.gif

To, bre Hail.gif Sad ne stajte, još malo ovakvog pritiska i primaju i treći sto posto...
vladx
QUOTE (Take Two @ Mar 31 2013, 03:39 PM) *
Realno, mogao bi da se ne raspadne kao Silva posle prve i odlično odigrane sezone. U stvari i može, ako te sezone uzmemo titulu tongue.gif

Meni Silva donosi lepe poene ove godine. wink.gif

Ubacuj Stukija da umuvamo jos koji.
Take Two
QUOTE (vladx @ Mar 31 2013, 03:54 PM) *
Meni Silva donosi lepe poene ove godine. wink.gif

Stvarno? Ja sam nešto pod utiskom da je značajno pao u formi, možda mi tako deluje jer je City sav škrbav.

Oldično odigranih pola sata u 2. poluvremenu, sve ostalo je mlohav penis. Ne sviđa mi se ovaj bunkeraj pred sam kraj kad čuvamo minimalnu prednost...

Zašto samo jedna izmena? blink.gif
bocejan
Ispade dobro na kraju. Dzerardovo skidanje cistog gola Hail.gif
vladx
Ceo mec smo odigrali po principu "lako cemo". Stevici alal za ono skidanje. Hail.gif

Zaista ne znam sta su iz Villa-e mislili sa ovakvim igrackim kadrom, da li zbog para ili neceg drugog, ali deluje kao samoubistvo.
sedplas
CITAT (Take Two @ Mar 31 2013, 01:52 PM) *
. Jebeš tim kom su neophodni radnici tipa Hendersona i Downinga, pa obično nema mesta za tehničare zipa Coutinha i Sturridgea.

a dobro, trebaju i takvi igraci, samo sto Dauning i nije neki radnik, jebemliga.

Elem, utakmica, nako, nije lose, moze bolje, dobro smo prosli.

Kapiten bogotac!
Kutinjo majstor! steta za promasaj onaj
1jeAhonen
Dobro prvo a odlicno drugo poluvreme....Džerard dva poteza za spas utakmice.
Bila bi greota da smo od tri sanse domacina primili dva gola...a to nam se itekako cesto desavalo.

Odlicna kontrola lopte, dobijena sredina...i da tako igramo u nekim bitnim utakmicama, bilo bi sjajnih rezultata. Ovako, ugasismo domacinima ono malo nade...a mogli smo ih pokopati za onaj decembarski poraz.

Ajmo dalje... smile.gif
Take Two
QUOTE (sedplas @ Mar 31 2013, 04:30 PM) *
a dobro, trebaju i takvi igraci, samo sto Dauning i nije neki radnik, jebemliga.

Pa znam da nije, ali takva mu je uloga zapala. U startnoj je postavi da pomaže Johnosnu u odbrani, i da mu se skloni s puta kad ovaj krene u napad - osim toga ne radi skoro ništa.

Coutinho je verovatno MotM, mada je Gerrard imao dva ključna momenta, fenomenalno izveden penal i još bolja reakcija kod kornera Vile. Mali Brazilac sad već deluje kao ozbiljno pojačanje, najzad Suarez ima nekog u toj prednjoj liniji ko zna šta će sa loptom u gužvi.
sedplas
Kutinjo stvarno djeluje kao neko ko osim Suareza moze da preokrene utakmicu jednim potezom. To nam je i falilo do sad.

Mene i dalje brine sredina, nije ovo toliko dobro, a ovo nam je bukvalno najbolji trio koji imamo trenutno. i nece Eriksen (sve i da ga ugrabimo) da rijesi taj problem.
Dal je takticki ili kadrovski problem, nisam siguran, ali mnogo je sredina izolovana od ostatka tima (koliko god to glupo zvucalo) odbrana je preduboko, napad je predaleko, i ispada da moraju da pokriju mnogo vise nego sto su u stanju.
Aleksandar88
Probudio sam se na pocetku drugog poluvremena, taman da gledam gazenje tongue.gif .
Svebor
Kapiten! Hail.gif

ps

Glendza nezainteresovan>neodgovoran>lenj. dry.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.