Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Southampton vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3
Aleksandar88
vs

Jurimo nesto sto smo zadnji put ostvarili u februaru 2011 godine, cetvrtu vezanu pobedu u PL. Suarez je u formi, protivnik takav kakve bi morali da bijemo redovno, ako pretendujemo da postanemo ozbiljna ekipa. Prenos na SK-u taman da se ne jure strimovi, znaci ispunjeni su svi uslovi da se uziva u fudbalskoj suboti.

Spoiler: show
Sto naravno ne znaci da necemo u nasem maniru jako fejlovati. tongue.gif

Liverpool FTW !
Dr Stein
Odlican uvod, evo kako smo vezali par pobeda ne mogu da docekam vikend da upalim SK.
Soton igra dobro protiv jacih protivnika, tvrd su orah, al imamo mi zubonju.
YNWA!
bocejan
U prvoj smo da je bilo vise srece mogli jos u prvom da im nabijemo pet komada.
Ajmo nasi!!!
LFC Montenegro
Arsenal gostuje Svonsiju, Evertonu dolazi City, a sjutra ce i cekicari izginut protiv Chelsea....tabela bi sjutra mogla izgledat mnooogo zanimljivije nego danas...
Kameni
QUOTE (LFC Montenegro @ Mar 16 2013, 11:54 AM) *
Arsenal gostuje Svonsiju, Evertonu dolazi City, a sjutra ce i cekicari izginut protiv Chelsea....tabela bi sjutra mogla izgledat mnooogo zanimljivije nego danas...

Upravo me to najvise i brine. Pravo kolo da se fejluje jako sto kaze aleksandar. dry.gif
Joe
mi smo majstori da zaseremo... ako danas dobijemo, a ostali iznad nas kiksaju to bi mogao biti vetar u ledja ekipi da sezonu zavrsi sa odlicnim skorom pa sta nam sreca donese.
vanjuska
Pepe je otputovao sa timom, ali iz Echo-a javljaju da ce ipak presedeti na klupi... Videcemo malo kasnije smile.gif
Tonča
Ista informacija sa nekoliko strana - baz Carre danas. Znači vraća se Škrtuljko, što znači da je tek sada sve moguće. laugh.gif
Digital_Jesus
Bice tesko, ali dobijamo i ovu. Konacan rezultat 1:3.
mixaynwa
Na papiru bi ovo trebala biti lagana pobeda, ali kada god je Liverpul imao priliku da uradi nešto u određenoj utakmici (kao na primer, da preotme mesto nekom drugom timu), zasrali su (greškama odbrane, golmana). Nadam se da neće danas tako biti, očekujem dobru utakmicu smile.gif
Mishkin
Dobijamo sve do kraja uz pesmu Ko bi rek'o cuda da se dese smile.gif
Pozdrav forumasima posebno Dzou smile.gif
AnF1elD
Ova postava koju izvodi rodzers za sada funkcionise najbolje,ali opet me cudi zasto Jonjo vise nema mesta,zasto mu ne daje bar minimalnu minutazu. Mislim da moze dosta toga da pokaze. Suso nije igrao lose onih par meceva,treba ga malo forsirati,makar u mecevima gde vodimo,zadnjih 10 minuta. Ne svidja mis e Allenova igra vracanja lopte nazad iako smo skoro dosli do protivnickog senaesterca,u odbrani je jako skalb,pogotovo u duelima gde ga svako izgura. Mislim da bi sada Hendo trebalo da dobije vecu minutazu,pokazao se u poslednjih par meceva,i odjednom opet klupa. Ne kritikujem rodzersa,ali samo bih voleo da se ukaze poverenje i igracima koji ce biti buducnost kluba. Suso,Shelvey,Wisdom,Morgan,Coady,Yesil...
Jamaica
Škrtel i Džons znači? smile.gif
Biće ovde 4+, kako god okrenuli smile.gif
Dr Stein
QUOTE (Digital_Jesus @ Mar 16 2013, 01:55 PM) *
Bice tesko, ali dobijamo i ovu. Konacan rezultat 1:3.

Na tri mesta sam video na netu neke random prognoze 1:3
plasi me da ne bude suprotno biggrin.gif

Ako bude ofanzivna formacija kao na pocetku tekme sa Totnemom sa
Kutinjom, Dauningom, Suarezom i Staridzom ispred, to moze da bude mac sa dve ostrice.
Nisam upoznat sa njihovim veznim redom, ali Gerrard i Lucas zajedno nisu mogli Dembele-a
da zaustave i zadavao im je mnogo problema.
Mozda bio bilo bolje poceti sa Hendom u u sredini, umesto Staridza, pa kad se igra otvori
onda gurnuti njega u vatru.
Isto tako, ako bi ranje resili ovu utakmicu, bilo bi lepo da Sterling dobije 15ak minuta

Tonča
Piše se po netu da je Jordan Ibe na klupi. Missim, i krajnje je vreme bilo da prekaljeni Raheem Sterling dobije naslednika! biggrin.gif
dule_lfc
Jones, Johnson, Enrique, Agger, Skrtel, Allen, Gerrard, Downing, Coutinho, Sturridge, Suarez

Subs: Gulacsi, Wisdom, Henderson, Shelvey, Lucas, Suso, Ibe.
1jeAhonen
Jako nezgodno gostovanje, kapa dole domacinima za borbenu sezonu...ali mi moramo po svoje, pa sta bude.

Sastav je ok a klupa bas i nije, ne znam Henderson i Lukas bi mogli dobiti sansu ako dobro krenemo...ali ako zafali u napadu...moracemo se osigurati ranije.

Drago mi je da je Suso medju imenima na klupi, sada kad nema mesta u prvom timu, barem ima od koga i da uci.

GO YNWA! Srecno pa kom Tom & Jerry biggrin.gif
Dr Stein
Ako je Lucas - Gerrard delovalo tanko na sredini
onda je The Welsh Xavi™ - Gerrard totalno lightweight.
Ajmo da igramo na gol vise!
bocejan
Pratite li vi nas klub?Kakav Alen?Nema njega do kraja sezone!
vladx
Verujem da mozemo postici makar 2 gola, ajde da ne primimo vise od jednog.
Dr Stein
Pratite li vi nas klub?Kakav Alen?Nema njega do kraja sezone!

Nema njega cele sezone na terenu, al za 3 minuta ces ga videti u startnoj tongue.gif
bocejan
Izgleda da ja ne pratim.Pa jel nije trebao da se operise?
Sta li su ti Velsani?Roboti?
Under
verovatno odlozio operaciju da nam pomogne u borbi za euro kupove... isuse.gif vise bi pomogao da je otisao da se operise
vladx
Receno je da razmatraju pravo vreme kada ce na operaciju, ali da to sigurno nece biti tek na kraju sezone.
Under
adultesuicide2.gif
Fred Kremenko
Bravo Skrtel, bravo Johnson,jebo vam pas mater
Aleksandar88
Jak pocetak isuse.gif, Johnson opet krivac za gol.

Jebote koja sansa, Skrtel govna da jede.
1jeAhonen
Skrte,Skrtel....auuuu ohmy.gif
Dr Stein
Kara od kad se vratio nije bio ni za jedan gol kriv osim onaj protiv Zenita.
Skrtel komican
Under
QUOTE (Dr Stein @ Mar 16 2013, 04:13 PM) *
Skrtel komican

tragikomican
bocejan
Mi nismo tri pasa spojili.
vladx
Daj bre, saberite se!
Digital_Jesus
Covece, na terenu situacija kao da igramo protiv Barse ...
1jeAhonen
Alena treba odmah menjati...
Aleksandar88
Sktel ph34r.gif katastrofa koja ceka da se desi
1jeAhonen
pa rekoh ja bice rutavo...stisli, ako ove promasaje ne kaznimo...paceri smo.
Dr Stein
Enrike nabacio novu zurku...
jedini pozitivan utisak, za sad biggrin.gif
Aleksandar88
Pomocni retard
vladx
Majmune pomocni!
1jeAhonen
a sad i pomocnik mase ko majmun, nabijem mu zastavicu...
Joe
u 20 minuta tri velike greske odbrane, redom: Dzonson, Skrtel, Agger... pomocni, ruka ti se osusila pedercino...
bocejan
Bravo!
Aleksandar88
Jedna od onih utakmica dry.gif, jebu te sudije, protivnike sere, a ti ne igras nista.
Dee Jay
Kad hoćemo bez sredine terena da igramo utakmicu. dry.gif
Take Two
Nuri Sahin zabio gol Frajburgu! Always look on the bright side of life, tu tu, tu tu tu tu tu tu...
1jeAhonen
em smo lose usli u tekmu, em imaju boljeg golmana...
bocejan
Alen nicemu ne sluzi.
Take Two
QUOTE (1jeAhonen @ Mar 16 2013, 04:41 PM) *
em smo lose usli u tekmu, em imaju boljeg golmana...

Ma da, naš raspali golman je kriv što je Southampton upravo stvorio četrnaestu šansu, i ima posed lopte jedno 60% dry.gif

QUOTE (bocejan @ Mar 16 2013, 04:44 PM) *
Alen nicemu ne sluzi.

Služi da imamo izgovor za očajnu igru, bio nam povređen ključni igrač ali je herojski odradio svojih 60 minuta... dry.gif
Dr Stein
udji kurvo
vladx
A, u kurac vise...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.