Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Tottenham
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3
Dr Stein
Na Anfield dolazi jedna retko sugava ekipa, koja je blagi favorit, ne zbog toga jer su treci na tabeli,
vec jer smo opet poceli sa glupavim happy training photos, sto je baksuzno.
All smiles ahead of Spurs visit
U nadi da cemo konacno dobiti neki od boljih timova, uprkos kletvi happy treninga, ocekujemo mec koji pocinje u 17.00h

Striker Daniel Sturridge and defender Martin Skrtel will both return from injury for Sunday's match.

Winger Aaron Lennon is a doubt after suffering a hamstring injury in the victory over Inter Milan. Midfielder Mousa Dembele is expected to be fit despite coming off in the second half while Emmanuel Adebayor will return to the squad after overcoming a knee injury. Tom Huddlestone (knee) and Clint Dempsey (calf) are doubts but Younes Kaboul and Sandro (both knee) are definitely unavailable.

Referee: Michael Oliver.
Take Two
QUOTE (Dr Stein @ Mar 10 2013, 09:43 AM) *
jer smo opet poceli sa glupavim happy training photos, sto je baksuzno.
All smiles ahead of Spurs visit

Baksuzno je kad šetaju okolo držeći se za ruke i smeju se, ili kad skakuću okolo na gumenim loptama i smeju se. Nije ovo biggrin.gif

Inače Tottenham igra dosta ozbiljan fudbal ove sezone, čak nezavisno od velškog Ronalda, lepo ih je skockao AVB. Meni nisu "retko šugava ekipa", jedino me kod njih nervira glupi Adebayor i Bejlova opsesivna proslava gola pokazivanjem srca isuse.gif

Nego, promeni taj podnaslov, piše da počinje u 18:00. Tačno je 17 po beogradskom a 16 po liverpulđanskom vremenu.
1jeAhonen
CITAT (Dr Stein @ Mar 10 2013, 09:43 AM) *
Striker Daniel Sturridge and defender Martin Skrtel will both return from injury for Sunday's match.

Biće dobar okršaj! Konačno zaigraće i Staridž uz Sukija i Kutinja izgledno je da će biti golova. Fertongen i ekipa imaće podjednako težak zadatak kao i Ager i Škrtel uz Džonsona i Enrikea da zaustave napadače Bejla,Lenona ...

Rezultat neće biti presudan u milimetarskom pomicanju na tabeli ali može itekako ojačati dobro rasploženje. Zato GO YNWA!!!

CITAT (Take Two @ Mar 10 2013, 12:23 PM) *
Nego, promeni taj podnaslov, piše da počinje u 18:00. Tačno je 17 po beogradskom a 16 po liverpulđanskom vremenu.

u 18. po skandinavskom, norveškom, švedskom i finskom vremenu... laugh.gif
Fred Kremenko
Ima da jebemo mater onoj klempavoj kenjari sa srculencima. Sturridge Sturridge Dawson og, to ce biti dosta. Valjda ce Hendo da igra umesto skracenog, da ima ko uz Lucasa da bije Dembeleta, i gotovi su biggrin.gif
Dr Stein
QUOTE (Take Two @ Mar 10 2013, 12:23 PM) *

Neko od admina mora to da uradi sad.gif
Skontao sam to, zato sam i boldovao i zacrveneo ono 17h

Sto se tice "brilliant training photos"
Nece tih joga zajebancja biti, popili su sack ljudi koji su radili to zajedno sa Kenijem smile.gif
dzoker
Ne znam ko dobija al 4+ sigurno. Reina krivac za jedan gol!
sedplas
Musker_LFC
#LFC Team for today: Reina, Johnson, Carragher, Agger, Enrique, Lucas, Gerrard, Suarez, Downing, Coutinho, Sturridge.
Fred Kremenko
Opa nisam ocekivao ovo, znaci Coutinho prava desetka, ili Suarez iza Sturridge-a? Jebemo ih u svakom slucaju.
Take Two
Valjda Downing desno, Coutinho levo, Sturridge napred a Suarez gde god hoće.

QUOTE (Fred Kremenko @ Mar 10 2013, 01:53 PM) *
Valjda ce Hendo da igra umesto skracenog, da ima ko uz Lucasa da bije Dembeleta, i gotovi su biggrin.gif

Ništa od Henda, ali on i Lucas bi Dembelea mogli da biju isključivo ako im dozvole da koriste bejzbol palice dry.gif
LFC Montenegro
Lineups cemo vidjeti tek oko 16:15...
bocejan
Samo da se ovaj nas ne poplasi od njih, jer oni dolaze za bod i nista vise.Redno bi bilo da ih malo spustimo.
LFC Montenegro
imaju dobru seriju...cini mi se da je vrijeme za jedno prangijanje! samo da opet nesto pozadi ne zaseremo...YNWA!
BoJaNNNNN
The Reds team in full is: Jones, Johnson, Enrique, Agger, Carragher, Lucas, Gerrard, Downing, Coutinho, Sturridge, Suarez.

Subs: Gulacsi, Wisdom, Skrtel, Henderson, Allen, Shelvey, Sterling

Sta bi sa Pepeom?
Take Two
Jones isuse.gif Da je on branio na prošloj, Wigan bi nam dao bar 3 komada...
Stevie_G
Spurs team: Lloris, Walker, Dawson, Vertonghen, Assou-Ekotto, Parker, Livermore, Sigurdsson, Dembele, Bale & Defoe.
Gerrard.srb
Očekujem dobru utakmicu za gledanje i pobedu naravno smile.gif
Take Two
QUOTE (Stevie_G @ Mar 10 2013, 04:12 PM) *
Spurs team: Lloris, Walker, Dawson, Vertonghen, Assou-Ekotto, Parker, Livermore, Sigurdsson, Dembele, Bale & Defoe.

Opa, malo su se stisli, Livermore umesto nekog od prednje trojice, znači Dembelog će da pomere napred. Ko zna kako će to da izgleda...
Under
ja ne mogu da verujem da BR ne moze da izvede tim bez mrtvog Dauninga.

Gylfi je protiv Intera igrao levo, mozda ce Dembele desno, a Bale kao i uvek, gde hoce...
Take Two
Jones je žestoko počeo... ako nas danas ne bude koštao bodova, biću jako iznenađen.
Aleksandar88
Nije sut bio toliko lak za branjenje, ali ona reakcija isuse.gif laugh.gif.
Take Two
Kakav gol Hail.gif Magija!
Aleksandar88
Du du du du du du du du du LUIS SUAREZ !
vladx
Majstorski! Hail.gif
Under
Walker ne zna di bije
BoJaNNNNN
Coutinho Hail.gif
Enrique Hail.gif
Suarez Hail.gif
Take Two
Jao Suki, jebote, što kroz golmana kad Sturridge stoji sam na 10 metara?! sad.gif
Reds
cheap stewart downing,you're just a cheap stewart downing smile.gif))
Take Two
Zar ne pevaju "shit Stewart Downing"? Mislim, nije baš jeftin...
vladx
Oliver-u, govedo jedno!
Take Two
Otvaraju nas previše lako kroz sredinu, Lucas je i dalje neubedljiv...

A u kurac, pa izbacite to! sad.gif
Fred Kremenko
Branimo kuci ko pacovi protiv Livermore-a i Parkera, i treba da primimo.
Aleksandar88
Jesu nas stisli, poveli pa bunkerisanje i cekanje na kontre, nikad dobra nije donelo.
bocejan
Kako jeftin gol.
Staridz ga nema,a Lukas mora bolje.
vladx
Posle gola i one prilike kada je Suarez pogresio ne asistiravsi Sturridge-u, nije bilo nista od nas. Previse ih respektujemo.
Mario_T
QUOTE (Take Two @ Mar 10 2013, 05:28 PM) *
Jao Suki, jebote, što kroz golmana kad Sturridge stoji sam na 10 metara?! sad.gif

I ja sam to mislio u prvi mah, ali u reprizi se videlo da bi Dawson skoro 100% presekao pas. Steta jedino sto Suarez nije sutirao visoko.

Elem, nedostaje nam jedan igrac u sredini terena. Dembele svaki put ima vremena da primi loptu sa jedno 10ak metara praznog prostora ispred sebe i da krene u akciju. Pa ga ti onda zaustavljaj. A fale nam i dva igraca u napadu, iako ih, nominalno, imamo. Sturridge jednostavno nije napadac koji ce igrati ledjima ka golu, zastititi i zadrzati loptu i dati svojim saigracima vremena da se izadju iz protivnickog presinga. Steta sto nama upravo treba jedan takav. A Downing je, well, Downing.

Sreca doduse pa je nas menadzer vec anticipirao svoju takticku gresku, pa na klupi imamo ni manje ni vise nego tri vezna igraca.

QUOTE (bocejan @ Mar 10 2013, 05:51 PM) *
Kako jeftin gol.

Lucas jednostavno ne moze da stigne sve. Mada je imao dva izuzetno losa pasa, za koja nema opravdanja.
miskooo
CITAT (bocejan @ Mar 10 2013, 05:51 PM) *
Kako jeftin gol.

Lukas mozda i oce (nisam siguran) bolje, al jadan nume pa to ti je.
Mario_T
QUOTE (bocejan @ Mar 10 2013, 05:51 PM) *
Kako jeftin gol.

Sta je Johnson radio pored Vertonghena, to valjda samo on zna. Mogao je barem da proba da zasmeta, da skoci sa njim, pa makar i ne zahvatio loptu.
BoJaNNNNN
Sto se tice te Suarezove sanse kad nije dodao Sturridge-u, sad su na Sky Sports prikazali replay... Walker je srusio Coutinha - cist penal. Mozda bi je i stigao da ga ovaj nije povukao sa ledja i srusio.
Take Two
QUOTE (Mario_T @ Mar 10 2013, 05:57 PM) *
I ja sam to mislio u prvi mah, ali u reprizi se videlo da bi Dawson skoro 100% presekao pas. Steta jedino sto Suarez nije sutirao visoko.

Šteta je i što nam nije sviran penal u toj situaciji, jer se na snimku jasno vidi da Walker vuče Coutinha dry.gif

Elem, nedostaje nam jedan igrac u sredini terena. Dembele svaki put ima vremena da primi loptu sa jedno 10ak metara praznog prostora ispred sebe i da krene u akciju. Pa ga ti onda zaustavljaj. A fale nam i dva igraca u napadu, iako ih, nominalno, imamo. Sturridge jednostavno nije napadac koji ce igrati ledjima ka golu, zastititi i zadrzati loptu i dati svojim saigracima vremena da se izadju iz protivnickog presinga. Steta sto nama upravo treba jedan takav. A Downing je, well, Downing.

Sve tačno, ali odgovorio si sebi poslednjom rečenicom. Čini mi se da je Rodgerz zavoleo Downinga zbog odbrambene odgovornosti, pa mu toleriše što ne radi ama baš ništa u napadu. Slično kao Rafa i rani Kuyt...

Ja bih da Sturridge ode na Downingovo mesto (RW), a Henderson/Allen da uskoči u sredinu i krpi šta Lucas ne stiže i Gerrard ne ume.
Under
QUOTE (Take Two @ Mar 10 2013, 06:03 PM) *
Čini mi se da je Rodgerz zavoleo Downinga zbog odbrambene odgovornosti, pa mu toleriše što ne radi ama baš ništa u napadu

ali na momente ga opasno boli djoka da se vrati...

Vertongen 2 - 0 Johnoson
vladx
Ako je ruka, kako je bre ovo samo zuti?!
Mario_T
Sve tačno, ali odgovorio si sebi poslednjom rečenicom. Čini mi se da je Rodgerz zavoleo Downinga zbog odbrambene odgovornosti, pa mu toleriše što ne radi ama baš ništa u napadu. Slično kao Rafa i rani Kuyt...

Ja ne bih vredjao Rafu, a pogotovo ne Kuyta, uporedjivajuci ga sa Downingom.

Ova utakmica me podseca na onu protiv ManCity kad nas je vodio Hodgson. Posle 15ak minuta se videlo da 4-4-2 ne radi, ali mi nismo menjali sistem dok nismo primili tri gola.
Aleksandar88
Jebote kako nas gaze, a Johnson je indolentno bezobrazno govedo.
Mario_T
Šteta je i što nam nije sviran penal u toj situaciji, jer se na snimku jasno vidi da Walker vuče Coutinha dry.gif

Ovo nisam video.

Sturrigdeva reakcija nakon sto nije uspeo da iskontrolise Luisom centarsut, govori sve o njegovom mentalnom sklopu.

I naravno Allen umesto Coutinha ... Zato sto Downing i Sturridge igraju tako dobro. isuse.gif
Take Two
QUOTE (Mario_T @ Mar 10 2013, 06:16 PM) *
Ja ne bih vredjao Rafu, a pogotovo ne Kuyta, uporedjivajuci ga sa Downingom.

Pa ne poredim ih direktno, samo odnos trener-igrač. A taj tim je igrao finala LŠ i borio se za titulu, dok se ovaj bori za sedmo mesto prezimljavanje u Ligi Evrope.

Allen umesto Coutinha, ne može Downing da izađe... Višković je zbunjen što BR ubacuje zadnjeg veznog a ne nekog zajebanog napadača, ne shvata da bi to kod nas bio Jonjo Shelvey isuse.gif
Mario_T
QUOTE (Take Two @ Mar 10 2013, 06:20 PM) *
Pa ne poredim ih direktno, samo odnos trener-igrač. A taj tim je igrao finala LŠ i borio se za titulu, dok se ovaj bori za sedmo mesto prezimljavanje u Ligi Evrope.

Delom zbog toga sto igraci kao sto je Downing imaju maltene neograniceni kredit for no apparent reason. Naravno, ne zanemarimo ni takticki akumen naseg menadzera.
Take Two
Downing sad igra i desno i levo krilo, ovo su neke dosad ne viđene taktičke inovacije... i naravno da je zabio gol ni iz čega, na čistu sreću laugh.gif Hail.gif
BoJaNNNNN
Da je neko pauzirao ovaj moment kad Downing puca, stavio bi milion evra da ga nece dati
Bataemperor
koliko vas je verovalo da ce ga dati ? xD
vladx
Too Stjuiii! tongue.gif

Johnson-e, saberi se.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.