Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Tottenham
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3
Take Two
Jao Glendžo, što u korner odatle... nisi valjda namestio i treći gol Vertonghenu...? Nisi.

QUOTE (BoJaNNNNN @ Mar 10 2013, 06:25 PM) *
Da je neko pauzirao ovaj moment kad Downing puca, stavio bi milion evra da ga nece dati

+1

Što je najbolje, on u takvim situacijama uvek očajnički gleda da li možda ima kome da doda... sad je Sturridge bio sam u sredini ali je Downing bio previše spor, pustio da ga stignu, i zato je morao da šutira biggrin.gif
Aleksandar88
Bio sam ubedjen da ce promasiti, pao mi je kamen sa srca.
Mario_T
QUOTE (Take Two @ Mar 10 2013, 06:25 PM) *
Downing sad igra i desno i levo krilo, ovo su neke dosad ne viđene taktičke inovacije... i naravno da je zabio gol ni iz čega, na čistu sreću laugh.gif Hail.gif

English Messi! biggrin.gif Sad je zacementirao mesto u prvoj postavi do kraja sezone, a ti Coutinho mo's da se slikas. biggrin.gif
Take Two
Ali kako Sturridge uspeva da zasere svaki kontakt sa loptom, majko moja... nije ih mnogo imao, pa ipak.
BoJaNNNNN
Opet milion evra da masi ko god da puca...

Vec sam 2 pukao biggrin.gif

STEVO BRE!!!
Aleksandar88
Ne smem da gledam.

SMEO SAM LAZEM HAAHAHHHH TOOOOOOO
vladx
lfc.gif
Aleksandar88
Viskovic se blamira vise nego obicno.
Take Two
QUOTE (Aleksandar88 @ Mar 10 2013, 06:46 PM) *
Viskovic se blamira vise nego obicno.

Spektakularan je, ponela ga atmosfera. Malopre objavio da su sve Rodgersove izmene počinjale na slovo H, ne znam zašto. Neka je pomešao Holbija i Alena, ali odakle mu potreba da saopšti takav podatak čak i da je tačan?!
vladx
Uff... screw.gif
Aleksandar88
CITAT (Take Two @ Mar 10 2013, 06:50 PM) *
Spektakularan je, ponela ga atmosfera. Malopre objavio da su sve Rodgersove izmene počinjale na slovo H, ne znam zašto. Neka je pomešao Holbija i Alena, ali odakle mu potreba da saopšti takav podatak čak i da je tačan?!

To mi je hajlajt prenosa, nego zna li neko kad smo zadnji put vezali tri pobede u PL ?
Narsil
CITAT (Aleksandar88 @ Mar 10 2013, 06:41 PM) *
Ne smem da gledam.

SMEO SAM LAZEM HAAHAHHHH TOOOOOOO

Tako i ja. Smem, ne smem, smem i smem.xD

Jebi, ne vadi!

lfc.gif
sedplas
CITAT (Aleksandar88 @ Mar 10 2013, 06:54 PM) *
To mi je hajlajt prenosa, nego zna li neko kad smo zadnji put vezali tri pobede u PL ?

Kenijevih prvih 6 mjeseci, ne sjecam se tacno koji mecevi, ali tad.

slatka pobjeda, iako igrom nije da smo zasluzili, ali ko ga jebe biggrin.gif
Take Two
Vezaćemo još koju, sad idu Southampton, Villa, pa Big Sam & Andy.
BoJaNNNNN
CITAT (Take Two @ Mar 10 2013, 07:02 PM) *
Vezaćemo još koju, sad idu Southampton, Villa, pa Big Sam & Andy.

Ne može on da igra protiv nas, pravilo PL smile.gif
Take Two
Ma znam da ne igra on lično, ali sve je to taj isti Drvoseča stil. Sigurno nam bolje leži nego ovo što Tottenham igra, danas smo se provukli samo tako.
Narsil
CITAT (Take Two @ Mar 10 2013, 07:10 PM) *
Ma znam da ne igra on lično, ali sve je to taj isti Drvoseča stil. Sigurno nam bolje leži nego ovo što Tottenham igra, danas smo se provukli samo tako.

Hvala Fauleru da jesmo. To nam je i falilo ovih godina. Dobijamo tekme lagano, neku se provučemo ovako, psihički ne padamo i evo, guramo.
sedplas
samo stopera krstenog da ugrabimo na ljeto, i danas je duvalo kroz odbranu.
mada, i kroz sredinu je, nismo smjeli na spurse sa dva vezna samo...
vladx
QUOTE (BoJaNNNNN @ Mar 10 2013, 07:05 PM) *
Ne može on da igra protiv nas, pravilo PL smile.gif

Jel to pravilo PL ili se klubovi tako dogovore?

Realno, nije bila neka igra, ali treba i tad pobedjivati, pogotovo sto su gosti u najboljoj formi u poslednjih ne znam koliko sezona. Nasa sredina je bila najveci problem, obicno igramo sa jos jednim igracem u centru, bio to Hallen ili Hendo, mozda je to bila mana.
Sturridge jeste imao nesto losu partiju, dosta se trosio, i to nakon povrede, ali nemerljiv je njegov doprinos u tome sto sada Suarez ima dosta vise oduska.

Sad idu dva gostovanja gde za nas ne bi bilo nista neobicno da se zagrcnemo, ali te 2 eventualne pobede bi mozda otvorile i neku rezultatski smisleniju borbu u finisu sezone.
Periklo
Imali smo dosta utakmica koje smo bolje odigrali da ih nismo dobili. Ajde red je bio da se jednom i nama okrene. Sjetio sam se odmah utakmice iz sezone 08/09 kad smo ih ubijali na WHL, vodili 1-0 i pogodili valjda 5 stativa i izgubili 2-1. Nisu oni nas baš tako ubijali, ali neka im. biggrin.gif
steva8lfc
QUOTE (Narsil @ Mar 10 2013, 06:55 PM) *
Tako i ja. Smem, ne smem, smem i smem.xD

Ja nikada ne gledam biggrin.gif protiv WBA nisam gledao kuci pa nisam mogao da ugasim TV i ispade sranje
Dr Stein
QUOTE (BoJaNNNNN @ Mar 10 2013, 06:25 PM) *
Da je neko pauzirao ovaj moment kad Downing puca, stavio bi milion evra da ga nece dati

+2

Cak i kad je dao gol, reko sam, jebem te retardiranog. Al bio je dobar danas, ruku na srce,
taj sut mu je najgori potez na utakmici.

Konacno i malo srece smile.gif
Trunks
CITAT (vladx @ Mar 10 2013, 07:23 PM) *
Jel to pravilo PL ili se klubovi tako dogovore?

Član u ugovoru, koliko ja znam.
Svebor
Dobili tekmu bez igre i na brljotine protivnika?! E, ne bi verovao da nisam gledao... lfc.gif
bocejan
Au kako je bilo. Prvo sreca, pa razocarenje, pa bes, pa nada, pa opet sreca, pa nestrpljenje. Da poludi covek u 90 minuta.
Nisu ni oni zasluzeno pobedili prvu, tako da me boli uvo. Ali odbrana nam je toliko kriminalna da svaki put kada je lopta blizu sesnaesterca postoji opasnost po gol.
copkillah

Donela nam sreću inlove.gif
Periklo
Ulazak u EL je upravo postao teži jer je postalo jasno da će se morat bit peti (u finale FA Cupa će Millwall, Blackburn ili Wigan).
Narsil
CITAT (Periklo @ Mar 10 2013, 07:58 PM) *
Ulazak u EL je upravo postao teži jer je postalo jasno da će se morat bit peti (u finale FA Cupa će Millwall, Blackburn ili Wigan).

Otkad sam prestao da razmišljam o tome koji ćemo biti na kraju i ironije radi, razbio oba digitrona koja sam posedovao u kući, mi pobeđujemo.
Periklo
biggrin.gif
Tako je bilo i kad se Kenny tek vratio, nikad bolje nismo igali ko onih zadnjih 10-ak kola te sezone. Valjda ima nešto u tome.
Svejedno, evo još malo digitrona, samo Scum dao više golova od nas u ligi. tongue.gif
Trunks
CITAT (bocejan @ Mar 10 2013, 07:50 PM) *
Nisu ni oni zasluzeno pobedili prvu, tako da me boli uvo.

Ja koliko se sećam usrali su nas prvu, uz auto gol Bejla. :/
copkillah
QUOTE (Periklo @ Mar 10 2013, 07:58 PM) *

Meni je cilj CL vala!
Reds

vr!!
vladx
QUOTE (Trunks @ Mar 10 2013, 08:30 PM) *
Ja koliko se sećam usrali su nas prvu, uz auto gol Bejla. :/

Samo prvih 20 minuta, posle smo u najmanju ruku bili ravnopravni.

Simpaticna ova Lanica. Nego, danas su valjda bili i oni srecnici preko LAV nagradne igre, lucky bastards. smile.gif
bocejan
Valjda i neki penal bio za nas.Ko ce vise da pohvata?
Take Two
QUOTE (copkillah @ Mar 10 2013, 08:33 PM) *
Meni je cilj CL vala!

Od titule si odustao?! ohmy.gif

Gledam nešto tabelu, mnogo smo golova dali, jebote! Isto koliko i Chelsea (56), samo Šljam ima više (68). Arsenal 53, City i Tottenham 51... dobro, mi i Spursi imamo utakmicu više od ostalih, ali opet.

Po primljenim golovima smo na realnijem mestu, delimo čini mi se sedmo (36) sa Tottenhamom i Swansea.

Dakle +20 gol razlika, prosto neverovatno kad pomisliš da smo veći deo sezone bili oko nule.
Digital_Jesus
Da se nadovezem na prethodni post:

Liverpool FC ‏@LFC
"No team has scored more PL goals than Liverpool in 2013 - 25 #SundayStats"
Narsil
CITAT (Take Two @ Mar 10 2013, 09:13 PM) *

Uvek tu da nas oduševi. biggrin.gif

Jadan Luis, bori se čovek sa ovim jezikom. http://www.youtube.com/watch?v=02WfTr521jk
Dr Stein

@JamesPearceEcho: The GK coach had put together a montage pre-match
which showed that Lloris always dives to his right at pens. As a result Stevie went left.
Explains why he celebrated with Achterberg.
copkillah
QUOTE (Take Two @ Mar 10 2013, 09:13 PM) *

Tek pre možda par nedelja sad.gif
Djotun
QUOTE (Narsil @ Mar 11 2013, 01:29 AM) *
Jadan Luis, bori se čovek sa ovim jezikom. http://www.youtube.com/watch?v=02WfTr521jk

I Karager ga zove Lui..
Inace dobro je da bar razume jezik i da se odvazio da odgovara na pitanja na engleskom i to odmah u tunelu, znaci da radi na tome sto je dobro i po nas i po njega.
matori lfc
Nisam gledao tekmu,video sam golove...Dauning je kod drugog gola mogao da asistira Staridzu,sta b ibilo da je promasio ali sad sta je tu je! Vazna pobeda,napokon da udjemo u neku seriju pobeda i nadam se da je Sautempton sledeci!
Under
QUOTE (djotun @ Mar 11 2013, 12:35 PM) *
I Karager ga zove Lui..

Kara ne zna da prica engleski, tako da nema veze kako ga on zove wink.gif

inace, po ovom klipu ne izgleda mi bas da ga nesto gotivi...
Take Two
QUOTE (Narsil @ Mar 11 2013, 01:29 AM) *

Bori se i Carra, tu su negde neck and neck. Razumem možda 50% i jednog i drugog biggrin.gif

Ali genijalno je kad ga lik pita "Jamie, it's been your 500th match for Liverpool, what does that mean to you personally?" a on će "It means it's a lot of games" laugh.gif Hail.gif
vladx
Ali, Luis-ov odgovor u vezi penala, kao Rafu da sam slusao. biggrin.gif
dzoker
Ma meni je barem drago sto se, iako je sezona za nas prakticno vec zavrsena, bar sad na kraju vidi neki uticaj trenera na igru. U zadnjih par utakmica smo dali neke zaista lepe golove iz dobro uigranih akcija. Surez-Staridz odlicna kombinacija. Sto se mene tice Rodzers ima moje poverenje i za narednu sezonu.

Ocigledno je da je odbrana najveci problem. Evo mogu da kazem da ako se ne varam vec sest sezona provedenih u klubu Ager i Skrtel nisu dovoljno kvalitetni stoperi za neke visoke ciljevi. Previse povreda, kikseva... vise nema opravdanja. Sa njima se ili treba razici ili na klubu. Mislim sta reci kad jedan Karager u ovim godinama ima prednost u odnosu na njih. Ako je tacno da Barsa hoce Reinu, tu treba uzeti dosta kesa.
Bar 15 miliona.
Trunks
A ko je tačno bolji od Agera i Škrtela, ne kiksa nikad, retko se povređuje i uklapa se u naš budžet? smile.gif
dzoker
Pa brate po meni ima mnogo boljih stopera od Agera i Skrtela, koji se pritom daleko manje povredjuju a i manje kiksaju. Ako pricamo o mladim igracima, ne mnogo skupim, onda bi doveo Papadopulosa iz Salkea ili Maicona iz Porta. Pogledaj samo sta je dobio Real sa Varanom ili Dortmund npr sa Suboticem ili Humelsom. AKo ne gledamo godine onda bi gledao italijansku ligu. Ako nesto znaju to je da igraju odbranu. Ove sezone je odlican Kampanjaro iz Napolia ili Ogbona. Jaki su kao stene. Skrtela i Agera svaki fizicki jaci napadac otrese.
Periklo
CITAT (vladx @ Mar 11 2013, 01:53 PM) *
Ali, Luis-ov odgovor u vezi penala, kao Rafu da sam slusao. biggrin.gif

Kako sve te latino likove jebe slovo Z. biggrin.gif

CITAT (Under @ Mar 11 2013, 01:15 PM) *
inace, po ovom klipu ne izgleda mi bas da ga nesto gotivi...

Po čemu si to zaključio?
Narsil
CITAT (dzoker @ Mar 11 2013, 04:51 PM) *
Pa brate po meni ima mnogo boljih stopera od Agera i Skrtela, koji se pritom daleko manje povredjuju a i manje kiksaju. Ako pricamo o mladim igracima, ne mnogo skupim, onda bi doveo Papadopulosa iz Salkea ili Maicona iz Porta. Pogledaj samo sta je dobio Real sa Varanom ili Dortmund npr sa Suboticem ili Humelsom. AKo ne gledamo godine onda bi gledao italijansku ligu. Ako nesto znaju to je da igraju odbranu. Ove sezone je odlican Kampanjaro iz Napolia ili Ogbona. Jaki su kao stene. Skrtela i Agera svaki fizicki jaci napadac otrese.

Ne bih da malerišem ali Ager se nije odavno povredio, a koliko se sećam, prošle sezone smo bili treća odbrana lige, iza mančesterskih klubova. Nijedan od njih dvojice nije loš štoper, novi menadžer, novi sistem, novo sve.

Što se tiče ovih štopera koje si naveo, taj Papadopulos je od svega toga jedino mlad. Jeftin nije, a koliko znam i povređen je. Varana teško da bi dobili, a ako si gledao Šalke - Dortmund onda će ti Škrtel - Ager tandem delovati kao kineski zid u odnosu na Subotića i Humelsa.

sedplas
nisu oni losi stoperi, ne bih ja dirao ni jednog, ali nam fali neki jaci i bolji u skoku, pa ne mora da igra svaku, ali da igra protiv raznih sumara. nesto kao Soto sto je bio, samo mladji naravno i kvalitetniji nadam se.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.