Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Wigan vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Narsil
vs

2. Mart, subota, 18:30č

Gostujemo Wiganu koji je u mini seriji od dve pobede (Hadersfild u FA kup-u i Reding u ligi) i koji se grčevito bori za opstanak, a svi znamo da mi upravo takvima poklanjamo bodove spasa. Kod kuće smo ih pregazili 3:0 ali tamo nismo pobedili od 2007. (tri remija i jedan poraz). Oba kupa i Liga Evrope su prošlost, ostala je samo liga, tako da verujem da će najjači sastav biti izveden.

Golovi sa prve utakmice ove sezone:

http://www.youtube.com/watch?v=aVsC_TPV35M

Come on you mighty Reds!

lfc.gif
Stevie_G
Both Sterling and Sturridge are out of the game with Wigan tomorrow due to injury. #LFC"
Take Two
Sturridge fantasy kapiten isuse.gif Bar sam Sterlinga prodao...
matori lfc
Trebali bi da ih dobijemo tj moramo ali vec par godina ih nismo dobili u gostima a jos se oni bore za opstanak...ali kako mi igramo cele sezone nista me ne bi iznenadilo!
Take Two
PC umesto povređenog Stukija, sviđa mi se smile.gif

Reina, Johnson, Enrique, Agger, Carragher, Lucas, Allen, Gerrard, Downing, Coutinho, Suarez.
vladx
Stevica, Coutinho i Suarez, moja fantazija! wink.gif
moses
ubismo se od brige za ovu utakmicu.celih pet postova ... ,ali se nadam da će nas naši razdrmati (pozitivno) .bar u pola kao protiv zenita.
vladx
Le le... tongue.gif biggrin.gif
Take Two
Ladno sam propustio prvi gol isuse.gif

Brazilski Hail.gif
vladx
Cou wub.gif
Take Two
Pepe! Hail.gif
vladx
He he he lfc.gif
Take Two
Nije ni Norwich najgori od sve dece biggrin.gif
Dee Jay
10 goals and 20 goals landmark Hail.gif
Take Two
Opet Pepe "Al Habsi" Reina Hail.gif
vladx
QUOTE (Take Two @ Mar 2 2013, 06:50 PM) *
Pepe! Hail.gif

Take Two
Koje pizde, neće da ispoštuju Glendžino herojsko utrčavanje na peterac biggrin.gif

Jebote, kako Downing šalje te povratne iz prve, ko čekićem...
Dee Jay
Coutinho mađija! Reina se razbranio opasno.
dule_lfc
coutinho 2 asistencije....doktorski
sedplas
Kutinjo ako nastavi ovako ima da jebe mame. a ne vidim razlog da ne nastavi
Take Two
QUOTE (sedplas @ Mar 2 2013, 07:28 PM) *
Kutinjo ako nastavi ovako ima da jebe mame. a ne vidim razlog da ne nastavi

Moram bar malo da mračim: Razlog bi mogao da bude to što su ovaj Wigan i onaj Swansea kataklizmično loši. Neće igrati svaki dan protiv takvih odbrana.

I evo još samo malo: Nije mi najjasnije zašto ovoliko bunarimo. Džabe Kapiten igra u rupi ako svaki put pokušavamo da proigramo samog Suarez u tzv. kanalima, jeste da Wigan igra sa krilnim bekovima ali nema smisla forsirati to ako smo neki kurčev dodavački tim...
vladx
Luis superman.gif

Za sada me jedino nerviraju glupi prekrsaji Allen-a i Lucas-a.

He drinks sangria... inlove.gif

Rafa... smile.gif
Mario_T
Utakmica umire tihom smrcu jos od naseg cetvrtog gola, neko bi pomislio da bi u ovakvoj situaciji Suso, Shelvey i Assaidi mogli dobiti 25-30 minuta playing time. Al' jok ... dry.gif
Under
QUOTE (Mario_T @ Mar 2 2013, 08:02 PM) *
Utakmica umire tihom smrcu jos od naseg cetvrtog gola, neko bi pomislio da bi u ovakvoj situaciji Suso, Shelvey i Assaidi mogli dobiti 25-30 minuta playing time. Al' jok ... dry.gif

i ja sam to pomislio.

ono sto me brine je sto je i pored ubedljivog rezultata, Wigan napravio solidan broj sansi i polusansi. odbrana je toliko nezainteresovano igrala i samo nas je dobri stari Reina nekoliko puta spasio. samo da nam se to ne vrati sledece kolo.

nevidljivi Dauning je dao gol, Staridz bi mogao da se zabrine za svoje mesto startera.
Aleksandar88
Suki boy ih je ubio Hail.gif
Mario_T
QUOTE (Under @ Mar 2 2013, 08:10 PM) *
i ja sam to pomislio.

Ne bih da mracim posle pobede od 0-4, ali ako klinci danas nisu dobili sansu, ne znam kad ce onda. Poor man management skills.

ono sto me brine je sto je i pored ubedljivog rezultata, Wigan napravio solidan broj sansi i polusansi. odbrana je toliko nezainteresovano igrala i samo nas je dobri stari Reina nekoliko puta spasio. samo da nam se to ne vrati sledece kolo.

Meni je odbrana kao odbrana odigrala ok (nemam nekih zamerki za back four, cak mislim da su Agger i Carragher odigrali vrlo dobro), ali defanziva se radi sa 11 igraca, a ne samo sa petoricom. Kao tim smo na momente davali previse prostora Wiganu.

nevidljivi Dauning je dao gol, Staridz bi mogao da se zabrine za svoje mesto startera.

Da nije dao gol, ja ne bi znao da je igrao. Isti vredi i za Allena, da nije napravio onoliko faulova. Rekoh vec, ako Suso, Shelvey i Assaidi danas nisu zasluzili da dobiju sansu, pitam se kad ce je dobiti.

Za kraj, pohvale za Luisa, stvarno je fenomen. A Coutinho ce biti jos bolji kako bude sticao bolju kondiciju. Pepe branio kao u najboljim danima.
Dee Jay
Četvrti gol danas Suarezov pedeseti u dresu Liverpula.
Take Two
QUOTE (vladx @ Mar 2 2013, 08:00 PM) *
He drinks sangria... inlove.gif

Rafa... smile.gif

Svaka im čast i jednog i drugog kako su se setili biggrin.gif

Ajde Rafa je u medijima ovih dana pa je normalno da ga malo podrže, čisto iz inata, ali gde su našli Luisa Garsiju laugh.gif Mora da ih je nova desetka podsetila...

Ovo što Under gore kaže je tačno, da Reina nije bio toliko raspoložen mogla je da bude potpuno drugačija utakmica, da očajnički branimo 4-3 do kraja...
Periklo
And I just can't seem to get enough... wub.gif
Ajde da bar imamo najboljeg strijelca. Jesmo li ga ikad imali u PL? Fowler je imao nesreću da je u svom primeu bude kad i Shearer u svom, Torres kad i Ronaldo. Ne znam nešto za Owena.
Dee Jay
CITAT (Periklo @ Mar 2 2013, 08:32 PM) *
And I just can't seem to get enough... wub.gif
Ajde da bar imamo najboljeg strijelca. Jesmo li ga ikad imali u PL? Fowler je imao nesreću da je u svom primeu bude kad i Shearer u svom, Torres kad i Ronaldo. Ne znam nešto za Owena.

Owen dva puta delio sa trojicom oko 98e 99e tako nešto.
Narsil
Pepe je bio odličan i svaka mu čast, samo što ću ja morati da budem malo bezobrazan sad i kažem - ali nisu nam dali 3 gola i nismo morali ništa da branimo. Koliko puta sam čuo sebe da govorim za neki tamo Scum ili Čelski da "ih je vadio golman", "da su dali gol u nadoknadi" ili slično. Dobili smo utakmicu bez primljenog gola, u formi smo, Kutinjo ima dve asistencije i gol u dve tekme, Suarez ne staje, a Pepe se razbranio...

Ali se apsolutno slažem za klince. Kada, ako ne u ovakvim utakmicama...?
sedplas
CITAT (Take Two @ Mar 2 2013, 07:31 PM) *
Moram bar malo da mračim: Razlog bi mogao da bude to što su ovaj Wigan i onaj Swansea kataklizmično loši. Neće igrati svaki dan protiv takvih odbrana.

I evo još samo malo: Nije mi najjasnije zašto ovoliko bunarimo. Džabe Kapiten igra u rupi ako svaki put pokušavamo da proigramo samog Suarez u tzv. kanalima, jeste da Wigan igra sa krilnim bekovima ali nema smisla forsirati to ako smo neki kurčev dodavački tim...

koji si ti smarac, eee biggrin.gif

obozavam sto smo konacno naucili da nakantamo buranije.
Take Two
Ma pustite klince, igrali su Sterling i Suso onoliko na startu sezone, dosta im je.

Ne dobija se mesto u postavi zato što je laka utakmica, nego zato što zaslužiš na treningu. A šta oni rade na treningu, možemo samo da nagađamo...

Inače, sa twittera: Liverpool have scored 30 goals in their last 11 PL games after taking 22 matches to score the previous 30 ohmy.gif

QUOTE (sedplas @ Mar 2 2013, 08:36 PM) *
koji si ti smarac, eee biggrin.gif

World class! sleep.gif
sedplas
za Asaidija je komentator na rtcg protiv zenita rekao kao kako se on ne trudi na treninzima i vjerovatno zato ne dobija sanse. e sad koliko je to tacno a koliko lupetanje....

i ja bih volo da je igrao neko od tih nekoristenih igraca, ali jebes ga sad
Narsil
Suarez će sam da postigne više golova ove sezone nego ceo tim prošle. laugh.gif
vladx
QUOTE (Take Two @ Mar 2 2013, 08:30 PM) *
Svaka im čast i jednog i drugog kako su se setili biggrin.gif

Ajde Rafa je u medijima ovih dana pa je normalno da ga malo podrže, čisto iz inata, ali gde su našli Luisa Garsiju laugh.gif Mora da ih je nova desetka podsetila...

Izmedju te dve, bila je i za Sami-ja. smile.gif

Mi cemo definitivno morati dobrano da se pozabavimo odbranom za narednu sezonu, sad je to bukvalno ono sto nas deli od vrha lige.
Da se pridruzim i ja cudjenju sto nije bila jos neka izmena.

Sta ovi nasi zapenili da Luis bude Player of the Year? Kao da ce to uticati da ostane u klubu. Rodgers on Suarez: "For me there is not [a better striker in PL]. He is clearly the Player of the Year for me. He is absolutely incredible."
Take Two
Pa onako, da pokažu koliko ga vole sleep.gif A opšte je poznato da igrači biraju za koga će da potpišu iz ljubavi, ne zbog para ili ambicija...
moony
CITAT (Take Two @ Mar 2 2013, 09:02 PM) *
Pa onako, da pokažu koliko ga vole sleep.gif A opšte je poznato da igrači biraju za koga će da potpišu iz ljubavi, ne zbog para ili ambicija...

Pa moramo da verujemo u tu ljubav, jer nam je trenutno još samo to ostalo za privlačenje igrača. Evropa veoma teško, vlasnici škrtare... Samo ljubav i navodna svetla budućnost, koju ima i svaki drugi tim.
1jeAhonen
Kutinjo je plejmejker kojeg cekamo dugo, asistencije ko na tacni za Suareza...

Dauning valjda u najboljoj formi odkad je u redovima redsa.

Dzonson je bio vise nego superioran a gledali smo i njegovo ocajno izdanje protiv WBA.

Pepe je konacno dosao do malo samopouzdanja i to je vec delovalo mnooogo bolje, ali prava iskusenja cekaju ga vec protiv Bejla i ostatka Totnama.

Steta sto i Staridz nije bio u timu veceras, bar za petardu iako je tu sansu imao i Henderson.

Ovaj dan je za mene posebno znacajan tim pre i sto je Suarez postigao jos jedan hettrik. Hail.gif
Joe
konacno da dobijemo taj Wigan u gostima... sledece su kokoske, treba ih rascerupati!
sedplas
sta hvalite dauninga kog kurca ko da je poceo redovno da dribla bekove i centrira perfektno po 10 puta na utakmici, bio je govno, sad je prosjek, nek se goni u kurac na ljeto.
Narsil
CITAT (Take Two @ Mar 2 2013, 09:02 PM) *

Naravno, Ager je ostao kod nas zbog ambicija i jer u, recimo Sitiju, nije mogao da dobija jedno 150.000 nedeljno i bori se za 25 trofeja godišnje...Mislim, to je jedan primer odvratnosti i nelojalnosti. Još uvek želim da verujem da se nije izgubio taj mentalitet i da još uvek ima takvih igrača.

CITAT (moony @ Mar 2 2013, 09:32 PM) *
Pa moramo da verujemo u tu ljubav, jer nam je trenutno još samo to ostalo za privlačenje igrača. Evropa veoma teško, vlasnici škrtare... Samo ljubav i navodna svetla budućnost, koju ima i svaki drugi tim.

Rodžers je potrošio solidan novac otkad je u klubu. Nije budžet kao što je imao Keni ali je razumljivo da kad se jednom opečeš nećeš opet da drešiš kesu kao lud. Nemam šeike za vlasnike pa da bacimo milijarde na Santa Kruzove i ostalo dok ne počnemo sa privođenjem Kunova i tako dalje.
Take Two
DAgger je ostao kod nas zato što mu se ne isplati da sad seli ceo tattoo parlor u Mančester sleep.gif
Svebor

...a YNWA je istetovirao zato shto bi mu za "Blue Moon" trebale obe shake... nahnah.gif
moony
CITAT (Narsil @ Mar 3 2013, 03:22 AM) *
Rodžers je potrošio solidan novac otkad je u klubu. Nije budžet kao što je imao Keni ali je razumljivo da kad se jednom opečeš nećeš opet da drešiš kesu kao lud. Nemam šeike za vlasnike pa da bacimo milijarde na Santa Kruzove i ostalo dok ne počnemo sa privođenjem Kunova i tako dalje.

Nisam rekao da je loše to što vlasnici škrtare, potpuno je opravdana ova finansijska politika koju vode. Nadam se samo da će se potruditi da sačuvaju ovaj tim, da ne prihvate neku povoljnu ponudu za nekog od boljih igrača.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.