Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Swansea
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Dee Jay
vs

Sunday 17 February 2013 | Anfield | Kick-off 16:00 (CET)

Prenos: SK+

Treća utakmica ove nedelje, u goste dolazi Svonzi protiv koga nismo dali gol na poslednje tri ligaške utakmice, od kada su ušli u PL, i koji nas je izbacio iz Liga kupa. Posle eliminacije od Oldama, remija sa Sitijem i Arsenalom i poraza od WBA i Zenita (nemamo pobedu na poslednjih 5 mečeva sad.gif ) šanse da se napravi neki rezultatski uspeh ostale su samo matematičke, ali mislim da zbog toga ne treba igrati opušteno i sa bolom u kurcu do kraja sezone. Vraća se Staridž, takođe nadamo se debiju Kutinja od koga se dosta očekuje. Ajde da otresemo taj jebeni Svonzi više i zabeležimo već jednom pobedu protiv tima iz prvih 10.

Očekivani sastavi:

Narsil
Džerard će umreti na terenu nastavi li ovim tempom da igra. Sva sreća pa će imati malo odmora posle ove utakmice.
vladx
QUOTE (Narsil @ Feb 16 2013, 11:19 PM) *
Džerard će umreti na terenu nastavi li ovim tempom da igra. Sva sreća pa će imati malo odmora posle ove utakmice.

Kakvog odmora, pa vec u cetvrtak treba da nalupamo Zenit sa 4:1! smile.gif
Narsil
CITAT (vladx @ Feb 17 2013, 01:08 AM) *
Kakvog odmora, pa vec u cetvrtak treba da nalupamo Zenit sa 4:1! smile.gif

Potpuno sam izgubio iz vida da igramo već u četvrtak. wacko.gif
matori lfc
Kako igramo x bi nam bio puna kapa! Uzdam se u Staridza!!!
sedplas
@Musker_LFC: The #LFC team for today: Reina, Johnson, Carragher, Agger, Enrique, Lucas, Gerrard, Henderson, Coutinho, Suarez, Sturridge.

da vidimo Kutinja konacno!
Mitra
CITAT (sedplas @ Feb 17 2013, 02:34 PM) *
@Musker_LFC: The #LFC team for today: Reina, Johnson, Carragher, Agger, Enrique, Lucas, Gerrard, Henderson, Coutinho, Suarez, Sturridge.

da vidimo Kutinja konacno!

Mislim da je ovo najbolja postava u ovom trenutku,i isto tako mislim da ako budemo imali sreće u završnici da možemo doći do 3 boda.
Take Two
Mogao bi Sturridge desno pošto je levonog, Coutinho levo, a Suarez kroz sredinu?

Samo nešto ne verujem da ćemo to gledati... pre će Henderson desno, Coutinho u rupu, a Suarez levo.
sedplas
vjerovatno ce suarez, kutinjo i staridz biti prva 3, henderson iza njih, s tim sto ce da ide lijevo kao i do sad, i da se mijenja sa suarezom.

samo ne znam kako cemo da se branimo, jer smo do sad isli 442, dje su suki i staridz ostajali naprijed, nesto ne vjerujem da kutinjo moze da apomogne odbrani.

ipak je

TEAM NEWS v Swansea: Reina, Johnson, Enrique, Agger, Carragher, Lucas, Gerrard, Coutinho, Downing, Sturridge, Suarez #LFC
Take Two
Valjda može bar po krilu - mlad je, nije mu teško da trči za bekom u odbranu. Mislim, može bar koliko Downing...

Aha, znači ipak Downing na krilu a Coutinho umesto Hendersona kao desetka? E lepo, da vidimo na šta će to da liči smile.gif

Ili možda Downing desno, Coutinho levo, a u napadu S+S, dakle 442? unsure.gif
sedplas
Today’s Swansea team is: Vorm, Tiendalli, Bartley, Monk ©, Davies, Britton, Agustien, De Guzman, Hernandez, Lamah, Shechter.

ako ih ne dobijemo ja ne znam...

CITAT (Take Two @ Feb 17 2013, 03:18 PM) *
Valjda može bar po krilu - mlad je, nije mu teško da trči za bekom u odbranu. Mislim, može bar koliko Downing...

Aha, znači ipak Downing na krilu a Coutinho umesto Hendersona kao desetka? E lepo, da vidimo na šta će to da liči smile.gif

Ili možda Downing desno, Coutinho levo, a u napadu S+S, dakle 442? unsure.gif

u odbrani ce vjerovatno biti 442, kutinjo ce morati da trci nazad, ocigledno, a u napadu ne vidim sto ne moze da bude 433 sa kutinjom iza ove trojice
Fred Kremenko
Ja koliko procitah Hendo je nesto povredjen zato je Downing upao,sad dal ce on na krilo, ili ce da trcka po sredini, jer i tako ne moze da doprinese u napadu videcemo.
sedplas
pa nece valjda njega u sredinu pored suareza i kutinja, majku mu...
Take Two
Nema Miće™ za Swansea? Znao sam, čim ga stavim za fantasy kapitena odmah ga se ratosiljaju laugh.gif
milos7
Ako ovaj danas ne pobedi drugi tim svonzija nek se ternja odmah sam, da ne ceka govnjive motke
vladx
Ajde da vidimo novajliju. lfc.gif
Fred Kremenko
Suarez iza Sturridge-a, Coutinho levo, Downing desno.

Downing se primio da sutira, a ne moze rob nista da pogodi. Kad igra levo, nekad i ubaci neki centarsut da valja,ovo sa sutiranjem je smesno u okvir gola ide svaka 14-ta otprilike.

Evo 3, jos jedno 10 komada, i pipnuce Vorm loptu biggrin.gif
igzy79
Jebote pa mi se sa rezervnim timom Svonsija cepamo kuci.... ccccc
vladx
Kakvi idioti, pored 6 kanala, oni nas muce sa multijem! mad.gif
bocejan
I ovoliko koliko nas pustaju, meni je prilicno muka. Oni slobodnjaci samo nam vreme oduzeli.
Fred Kremenko
Sta li oni vezbaju na treningu, kad iz 16 suteva 2 puta ode u okvir gola,strasno
vladx
Ono sto mene zacudjuje(prijatno) je atmosfera, ne pamtim zivahniji Kop na uslovno receno, manjim mecevima.
milos7
E dao si ga dao stivi i protiv wba pamtio bih ceo zivot ovo fantasy kolo smile.gif
Narsil
CITAT (vladx @ Feb 17 2013, 04:37 PM) *
Ono sto mene zacudjuje(prijatno) je atmosfera, ne pamtim zivahniji Kop na uslovno receno, manjim mecevima.

Red je bio. smile.gif
Mario_T
Suarez i Gerrard (kako samo lepo deli lopte i organizuje igru) odlicni, ostali (neko manje, neko vise) ok. Sturrigde je kao bezglava kokos, vidi samo loptu i gol i nista drugo.
sedplas
Steta sto Kutinju ne daju loptu malo cesce
Periklo
Ešli nam poklonio penal. biggrin.gif
Narsil
http://www.youtube.com/watch?v=b4gferPH8s4

Stevin gol.
milos7
Kutinjo je nespreman fizicki za PL, ali se videlo u par poteza da je prvi PRAVI Brazilac u LFC
Take Two
QUOTE (Mario_T @ Feb 17 2013, 04:49 PM) *
Sturrigde je kao bezglava kokos, vidi samo loptu i gol i nista drugo.

Danas mu je prosto jedan od onih dana. Ispizdeo sam samo kad nije hteo da krene na onu Coutinhovu loptu u sredinu isuse.gif

Majstorski, mali Hail.gif

Jeste da je kroz golmana, ali treba i to zabosti biggrin.gif

Tovari magare dok je u blatu. Stuki zabeležio prvu asistenciju u istoriji fudbala! Hail.gif
vladx
Domaci za momke sa Nou Kamp-a. Lepsi gol nisam video, FACT! biggrin.gif

A, mali ce postati veliki!
Take Two
Stuki car, gol i asistencija, I've always rated him. Još kad bi dobio neki bonus poenčić za fantasy...
vladx
Nekadasnju Ligu Rezervi bi osvojili ko od sale. tongue.gif
Take Two
PA GDE U PREČKU, VOLE?!

Fabio baksuz sad.gif Ako je samo iskočilo rame, neće biti preveliki problem...
vladx
QUOTE (Take Two @ Feb 17 2013, 05:43 PM) *
Fabio baksuz sad.gif Ako je samo iskočilo rame, neće biti preveliki problem...

Koliko to moze da bude ako je iscasenje?
Jbg, jos jedna napadacka opcija manje za Ruje. sad.gif
milos7
Mogao je da udje neki navijac da zameni borinija
Take Two
QUOTE (vladx @ Feb 17 2013, 05:45 PM) *
Koliko to moze da bude ako je iscasenje?

Nemam pojma, ali ako je samo iskočilo i nameste mu ga OK, par dana mirovanja i može opet normalno da trenira. Znam samo da boli u pizdu materinu...
milos7
On je skrenuo paznju na sebe samo tim povredama, inace ne vidim njegov doprinos. Jaka stvar borini nece da igra
Narsil
Kutinjo, Staridž, a po svemu sudeći ni Borini protiv Zenita. Napadačke opcije - Suarez i Luis. dry.gif Što se, doduše, i ne razlikuje mnogo od prvog dela sezone.
Mario_T
Suarez i Gerrard fantasticni, ostali isto vrlo dobri. Istini za volju, otpor i nije bio neki, ali opet necemo previse zamerati prvoj pobedi protiv jedne top 10 ekipe. Whoooohoooo! biggrin.gif Steta smo sto nismo dali jos barem 2-3 gola, a mogli smo vrlo lako.
Joe
kolko se radujem pobedi, toliko se iznerviram kad se setim ponedeljka i WBA...

mali brazilac zna znanje, jos samo da se privkne, da dobije igrajuci redovno na snazi i kondiciji i bice od njega dobar igrac za LFC.
Mario_T
QUOTE (Joe @ Feb 17 2013, 06:15 PM) *
kolko se radujem pobedi, toliko se iznerviram kad se setim ponedeljka i WBA...

Tell me about it ... Da smo dali gol na vreme, bilo bi slicno kao danas ...
Dee Jay
Šteta što nisam gledao, putovao sam sad.gif

Kraj sezone za Borinija
Starscream
http://videa.hu/videok/sport/liverpool-vs-...PU1Lt6tSsI90CWs Match Highlights
milos7
Lik je sam sebe povredio i ne igra do kraja sezone. Mislim sta reci. Ja koliko znam to nije neka prevelika povreda za fudbalere, ja sam pao sa motora i on preko mene i ispalo mi je rame. I namestio ga i ispadne ponekad ali radim sve normalno, vise rukama nego on sigurno..nije on Maradona
vladx
Bas je maler. sad.gif Naredne pripreme su cini mi se presudne za njegovu dalju karijeru kod nas.

QUOTE (Mario_T @ Feb 17 2013, 06:14 PM) *
Steta smo sto nismo dali jos barem 2-3 gola, a mogli smo vrlo lako.

Sturridge i Suarez su barem u 3, 4 situacije ispali sebicni kada je dosta izglednije za pogodak bilo da su dodali onom drugom. Mada, takva situacija je bila i kod naseg 4. gola. smile.gif
milos7
Staridz i Suarez u 11, znaci fali jos jedan napadac kao bekap. Nadam se da Borini nece ni docekati pripreme, vec da ce biti poslat u ligu u kojoj moze da igra a to je italijanska. Kad igra svi se nerviramo, onda se povredi. Kome treba takav 'fudbaler'
Narsil
CITAT (milos7 @ Feb 17 2013, 07:15 PM) *
Nadam se da Borini nece ni docekati pripreme, vec da ce biti poslat u ligu u kojoj moze da igra a to je italijanska. Kad igra svi se nerviramo, onda se povredi. Kome treba takav 'fudbaler'

Nego ćemo ga uvaljati nazad Romi za 15 miliona jer je pokazao lep osmeh i talenat za igranje PES-a u bolnici?
emir_lfc
CITAT (milos7 @ Feb 17 2013, 07:15 PM) *
Staridz i Suarez u 11, znaci fali jos jedan napadac kao bekap. Nadam se da Borini nece ni docekati pripreme, vec da ce biti poslat u ligu u kojoj moze da igra a to je italijanska. Kad igra svi se nerviramo, onda se povredi. Kome treba takav 'fudbaler'

Stvarno ne razumem zasto toliko napadate Borinija...nema smisla... sad.gif
milos7
CITAT (emir_lfc @ Feb 18 2013, 12:48 AM) *
Stvarno ne razumem zasto toliko napadate Borinija...nema smisla... sad.gif

Ako pitas mene licno, zato sto mi je zauzeo mesto u timu, bio je za dlaku bolji od mene na probi

Ove sezone gledao sam sve utakmice..jeste da je malo igrao ali dovoljno da se vidi koliko zna. Ne zna nista. Jedan kralj lepo rece ovde meni nije jasno kako on jede leba od fudbala. E nije ni meni. Jos manje kako neko moze da tog lika plati 11m.
Igrao je na 16 utakmica dao je jedan gol. Ali nije to toliko strasno, koliko njegovi potezi i promasaji. U prvom delu sezonu bilo je svacega ali ne mogu da se setim kad i kako. Ali mogu npr protiv wba..SG sutira, foster brani i odbija natrcava borini uklizava na loptu djonom..napadac ide djonom na nju i kako mislis da udje ako je gol desno od te lopte.
Mislim da sam dovoljno reko, Kome je on dobar svaka cast. A sve to je zacinio ovim povredama. Oba puta se prakticno sam povredio, nije bio neki start nad njim pa da kazes neki skot ga polomio.

Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.