Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Zenit vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
milos7
14.02. u 18h po nasem vremenu

Ne znam samo ko je smisljao ta glupa pravila da ovi kupljeni u januaru ne mogu da igraju. Zasto onda postoji januarski rok, po toj logici onda staridz ne bi mogao da igra ni u PL jer je vec igrao za drugi klub? Za koutinja i ok igrao za inter u LE, ali staridz, kao igrao je za celsi, ako je upisao i 10 min i to u LS. A obrnuto moze, one godine je tores igrao LE pa presao u celsi i igrao LS. Koje su to fore??
Sad citam BR kaze DS ne moze jer je igrao za celsi a oni su sad u istom takmicenju, pa zato. HA, strasno

Jedino takmicenje u kome 'nesto' moze da se uradi, pa da vidimo kako se snalaze u ovome. Evropa je u doba rafe bila zastitni znak liverpula, ako je nesto umeo da odigra i stigne do pred kraj to je evropa.
Ako prodju ruse sledece kolo je lakse bar na papiru
Narsil

Kenja mi se od ove Lige Evrope. Takmičenje ni za šta. Ni za pare, ni za prestiž, jedni da se umaraš i puštaš klinčuriju da igra. No, Rodžers je shvata ozbiljno pa bi trebalo i mi, je l' te. Zenit je ozbiljna ekipa ali puna problema. Ne znam kako se sad nose i to ali znam da su Hulk i Vicel bili "neželjeni" u njihovom timu od strane kapitana i ostalih igrača (koliko se sećam i navijača?!). No, dobro, umuljamo im jedan, a posle ćemo da vidimo šta ćemo.

lfc.gif
dzoker
Kolko je nekako nerealna slika, kao neka igrica!
Aleksandar88
Svaki poraz ispod dva gola razlike je uspeh.
collymore
Slazem se.
matori lfc
Da izvucemo X puna kapa!
dule_lfc
prenos je na areni 1....
vladx
Poraz od WBA je gotovo ubio moje (ne)realne nade za 4. mestom u ovoj sezoni, tako da je LE poprimila mnogo veci znacaj. Kako sada stoje stvari, to je skoro jedino za sta imamo da se uhvatimo da bi poslednja 3 meseca u sezoni imali nekog smisla, slicno kao prosle sezone sa FA Kupom.
Zbog sveopste atmosfere, a svakako i prestiza, nadam se prolasku. Walk on, walk on... lfc.gif
bocejan
Mogli smo do LS sa Melorom i LeTalecom,valjda cemo moci LE sa Jonjom i Sterlingom.
Stevie_G
LFC team v Zenit: Reina, Johnson, Enrique, Carragher, Skrtel, Allen, Henderson, Gerrard, Sterling, Downing, Suarez.

LFC subs v Zenit: Jones, Coates, Lucas, Borini, Shelvey, Suso, Wisdom.

Da umuljamo jedan i da se nosimo u picku materinu.
Take Two
Škrtel zamenio Aggera, sad kad da autogol, zameniće Agger njega u ligi, pa kad on tamo napravi penal zameniće Šktzel njega... a Carra ima da igra do kraja (sveta). Bitno da uigravamo odbranu za sledeću sez... a ne, čekaj...
Svebor
CITAT (Take Two @ Feb 14 2013, 05:27 PM) *
Škrtel zamenio Aggera, sad kad da autogol, zameniće Agger njega u ligi, pa kad on tamo napravi penal zameniće Šktzel njega... a Carra ima da igra do kraja (sveta). Bitno da uigravamo odbranu za sledeću sez... a ne, čekaj...

laugh.gif
Take Two
Kakva je ono oranica, majko moja... kako imaju te milione bilione za Hulka, Witsela, i ostale, a nemaju para da posade neku pristojnu travu? unsure.gif

Siluju nas od početka kroz sredinu, kao i obično kad umesto Lucasa igra velški Xavi sad.gif
Fred Kremenko
Au Suarez joj!
Take Two
Suki isuse.gif
Svebor
isuse.gif
Fred Kremenko
Skraceni, sam izadji.
Svebor
CARragher!
Take Two
Svaka čast Carra.

Ali kakva je ono passing game, majko moja... Gerrard i Enrique pod pritiskom na krilu, ispred njih stoje Sterling i Suarez - nemaju nameru da se pokrenu, da se oslobode za dodavanje! I naravno da lopta mora u zadnju liniju, pa onda bunar isuse.gif

Koliko Pepe za sada ima odbrana, deset?!
Fred Kremenko
Pa sta se kurcis idi bre u kurac.
Take Two
2-0 za Suareza...

Koliko nam je sudio faulova u napadu, majko moja...

Mrzim takve sudije. Ako neće da se igra agresivno, treba da im zapreti, pokaže neki žuti karton. Ali ne, on ih pušta da pritiskaju na protivničkoj polovini, a svaki put svira faul i secka igru isuse.gif
miskooo
CITAT (bocejan @ Feb 14 2013, 04:21 PM) *
Mogli smo do LS sa Melorom i LeTalecom,valjda cemo moci LE sa Jonjom i Sterlingom.

Tad smo imali trenera, a sad....
Karager zmaj.
Utisak poluvremena - teren.
sedplas
suki het trik mogao da ima
rape91
Ajde za nas koji ne gledamo neki izvestaj. Jel' igra neko dobro osim Carre i Reine(to sam mogao i sam da zakljucim)? Kakav je Stjui? smile.gif

edit: ne smem ni da pomislim kako Allen izgleda kad udje u duel sa Witselom ohmy.gif
Svebor
Bravo Glendzho...shteta.

ps

Pa ovi su bushni, shishti na sve strane. blink.gif
Fred Kremenko
Pa udji u gol govno jedno smrdljivo!
Periklo
Pa nemoguće više.
Ajde valjda se Suki danas ispromašivao za cijelu sezonu.
Svebor
Jeb wacko.gif teeeee!

Do mojega...
Fred Kremenko
Kad Suarez nece, ovaj oce.
Take Two
I naravno Hulk, bilo je i vreme. Ja mislim da bi Begović ovo hvatao dry.gif

QUOTE (rape91 @ Feb 14 2013, 07:04 PM) *
Ajde za nas koji ne gledamo neki izvestaj. Jel' igra neko dobro osim Carre i Reine(to sam mogao i sam da zakljucim)? Kakav je Stjui? smile.gif

edit: ne smem ni da pomislim kako Allen izgleda kad udje u duel sa Witselom ohmy.gif

Igra dobro cela odbrana, za divno čudo. Samo je Glendža malo grešio, ali Carragher i Škrtel nisu ništa, Enrique je par puta maestralno zadržao loptu, na čistu snagu i stabilnost.

Sredina standardno ne postoji, Hendo je stealthy kao i uvek, Allen verovatno najgori na terenu (kao malo dete pored Witsela, naravno). Sterling i Downing praktično ne učestvuju u igri, kao i obično.

Lopta se šiba Suarezu što je prostije moguće, on zamalo da iskoristi par grešaka njihove odbrane ali se ispromašivao. Sve u svemu, srednje žalosno.

Au majkutijebem, kako sam urekao odbranu isuse.gif Gde je ova lopta prošla?!
Svebor
Eto shta se deshava kad Take ne pazi shta pricha... tongue.gif
Periklo
Ne vidim kako ova ekipa može protiv bilo koga nadoknadit zaostatak od 2 gola.
Svebor
Kakva izmena?! adultesuicide2.gif
Take Two
QUOTE (Svebor @ Feb 14 2013, 07:36 PM) *
Kakva izmena?! adultesuicide2.gif

Pa da se rastereti Hendo defanzivnih obaveza, sad ćeš da vidiš kad se razmahne on po levom krilu... kao po desnom Downing.

QUOTE (Periklo @ Feb 14 2013, 07:35 PM) *
Ne vidim kako ova ekipa može protiv bilo koga nadoknadit zaostatak od 2 gola.

Možda protiv Norwicha...

Sad Henderson i Downing treba da umuvaju odbitak, kako da ne...
1jeAhonen
Dobro smo igrali, ali neiskoriscene sanse i trenutak pada u igri bili su dovoljni da budemo kažnjeni.
Ipak, ovaj rezultat nateraće nas na efikasniju igru na Enfildu, možemo do izjednačenja a posle...šta Fowler da.
vladx
Da ponovim, 2 gola nas standard...zalosno, neozbiljno, nedopustivo!
Mogli bismo da zalimo za Suarez-ovim promasajima, ali dosta je ostalog sto treba i vise da nas brine. Stoji to da je Zenit solidna ekipa, ali mi smo prosek.
Sto se revansa tice, mozemo mi njima dati 2, pa i vise, ali za nas je pravi izazov da ne primimo ni jedan. A, u medjuvremenu, Michu nam dolazi u goste.
Take Two
Ne boj se Michua, stavio sam mu traku u fantasy timu. Problem sorted.
rape91
Take, hvala na izvestaju i ulozenom trudu wink.gif
Na Anfieldu su se pravili i veci rezultati nego sto bi bio preokret protiv Zenita ali trenutno atmosfera u klubu i oko kluba je takva da je prolaz dalje tesko ostvariv.
Sta cemo da radimo preostala tri meseca? Da uigravamo tim za sledecu sezonu? Da pruzimo sansu mladima? Aaa to vec radimo neko vreme...
E sad ne znam sta se desava u glavama nasih vlasnika,sumnjam da su zadovoljni Rodgersom a opet verovatno je i njima muka da traze novog trenera.
E da zanima me da li je na one 164 strane Rodgersovog izvestaja bilo da cemo do februara ispasti iz svih kupova i biti sa mizernim sansama za 4. mesto,ali to ce nam Visko reci vec za vikend smile.gif
milos7
Onaj osecaj kad pocne da te boli k za rezultate (jer vise ne postoji sansa za nerviranje) smile.gif
vladx
QUOTE (Take Two @ Feb 14 2013, 07:59 PM) *
Ne boj se Michua, stavio sam mu traku u fantasy timu. Problem sorted.

Imam ga i ja u timu(doduse bez trake). E sad, ako se 2 malera poniste, jebasmo jeza...
milos7
Da posalju sve na godisnji rezerve da igraju da ne placaju plate dzabe. Nek igraju rezerve vise nema razloga da se igra. Ne moze da se ispadne, pitanje je da li ce biti 7,8,9 mesto. LE jos 90 min i to je ver to. Koliko god voleli ne verujem da oni mogu da ne prime gol,a samim tim to znaci da moraju da daju 4 a ipak zenit nije debrecin smile.gif

Da li je mozda vreme da se BR kaze CAO?? Niko od njega nije trebao da ocekuje titulu ali sta je uradio, bilo sta pozitivno?? Niko nista da kaze? Bilo ko, bilo sta?? Brendane reci ti nesto.. nista, a?? smile.gif
Daniel Agger
Izmena Lukas-Sterling u 78.minutu pokazuje kakva je ekipa u stvari Liverpul postao i kakav ga trener vodi...Covek brani 2-0,sta reci
milos7
Ja se nadam da ce prvo da odu amerikanci pa onda on. stvarno je dosta praznih prica..prave filmove neke a rezultati gde su, svonsi i wba ispred na tabeli..svake godine sledece sezone..postali su kao kk czv

I nikad vise amerikanci jebo im pas mater
Stevie_G
Nisu krivi Amerikanci sto kupujemo krseve.
milos7
Ne ja sam kriv..ko dovodi debile koji kupuju krseve??
Periklo
CITAT (Stevie_G @ Feb 14 2013, 10:21 PM) *
Nisu krivi Amerikanci sto kupujemo krseve.

Misliš da Rodgers ne bi doveo npr. Cavanija da je mogao? Pa čovjek se cijelo ljeto morao jebavat da bi dobio jebenih 6 milijuna za Dempseya i na kraju ih nije dobio. Ne kažem da bi nam Dempsey nešto popravio igru, ali govori puno o situaciji u kojoj radi.
redsi
Ali zato je skrsio 25 na Borinija i Ping-pong Joa Allena...
Take Two
Dobro bre ljudi, ne možete da sudite o kupovinama nekog menadžera na osnovu jednog i po prelaznog roka!

Koga je Rafa Benitez doveo kad je došao? Anonimne Alonsa i Garsiju, i još mu je uleteo Sise kog je Ulije ranije dogovorio. I naravno moćnog Nunjesa iz Reala, u zamenu za pola kile Owena. Posle je još dovukao Morientesa (koji nije imao pravo nastupa u LŠ, kao sad Sturridge) i svog miljenika Aurelia iz njegove Valensije. Ali oslanjao se 90% na postojeće kadrove - Dudek, Carra, Hyypia, Riise, Haman, Gerrard, Baroš, plus svi oni mučeni rezervisti od Traorea do Mellora.

Tako se i Rodgers sad mahom oslanja na tim koji je nasledio, uz par pojačanja koje je mogao da dovuče. Ako kasnije iskešira za nekog svog Torresa, biće dobro. Ako umesto toga bude došao neki njegov Josemi, kukaćemo svi uglas. Ali sad je prerano za bilo kakve ocene.
Reds
zašto je večeras Holtby imao pravo nastupa za totenhem,a ovi naši nisu..?
neko?
BoJaNNNNN
CITAT (Reds @ Feb 15 2013, 12:15 AM) *
zašto je večeras Holtby imao pravo nastupa za totenhem,a ovi naši nisu..?
neko?

Zato sto je Salke ostao u LS, a Chelsea je ispao u LE pa zato Staridz ne moze. A Kutinjo je vec igrao za Inter u LE.
Glupo pravilo
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.