Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Manchester City vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3, 4
1jeAhonen

Manchester City v Liverpool

Nedelja 3. februar 2013./16:00 - Etihad

Domacini jure bodove u zaostatku za vodecim Junajtedom, a Liverpul dolazi na jos jedno tesko gostovanje.

Na Enfildu je zavrseno 2:2, samo 6 suteva u okvir gola.

Sada se ocekuje ofanzivnija igra obe ekipe i izgledan broj golova veci od jednog.
U poslednjih osam meceva PL Siti je dobio dva a izgubio jedan mec u susretima sa nama.
Izgubili su samo jedan mec na svom stadionu u poslednjih 40 susreta, a dobili 36 meceva.
Siti moze da sacuva 6 clean sheets u nizu, ali barem tu statistiku mozemo da im pokvarimo.
U redovima Redsa svi su spremni sem novopridoslog Kutinja.

Mogući sastavi>

Siti: Hart, Kliši,Leskot,Nastasić,Zabaleta, Garsija, Beri,Aguero, Silva, Milner, Džeko.

Liverpul: Reina, Džonson, Škrtel,Ager, Enrike, Henderson, Leiva, Džerard,Suarez, Staridž, Sterling.
rape91
Bez Kompanyja i Yaye oni su drugi tim. Moramo da ih pojedemo na sredini jer u svakom pogledu Gerrard i Lucas su bolji od Barryja i Garcije. Samo da Rodgers ne postavi pickarsku taktiku kao na OT da im puste da dominiraju na sredini.
Siguran sam da cemo im dati bar jedan,e sad koliko cemo da primimo huh.gif
Nadam se da ce Enrique od pocetka a Wisdom na klupu. Ocekujem od JH i SD da nastave sa podizanjem forme.
Tevez,Aguero i Silva ce sigurno vrsiti zajeban presing,tako da nas ocekuje nerviranje zbog 73455 puta vracanja lopte Reini
Take Two
Koga smo mi ove sezone pojeli na sredini? Nikoga.

I naravno da će da postavi istu "pičkarsku taktiku" kao na OT i na Emiratima. Sitno, šićardžijski, kompleksaški, da Suarez lipše od trčanja u pokušaju da im sam umulja koji gol na kvarno dok Sturridge statira. Svi ostali u bunker dry.gif

Stvarno nisam verovao da će Brendan Rodgers da nosi komplekse niže vrednosti protiv velikih klubova, ali on to definitivno radi. Na svakom gostovanju iole pristojnom timu, mi se ponašamo kao da su za tri klase bolji. Tako nećemo nigde stići...

QUOTE (1jeAhonen @ Feb 2 2013, 10:00 AM) *
U redovima Redsa svi su spremni sem novopridoslog Kutinja.

A Kelly, a Flanagan, a Osama? Niko od njih ne igra sutra, što zbog povreda što zbog Afrike. Coutinho još čeka radnu dozvolu, pretpostavljam...
vladx
Coutinho ako sam dobro razumeo nije u Liverpool-u trenutno, vraca se valjda u ponedeljak, utorak, a radna dozvola je sredjena.

Nekako, imam dosta rezerve za Brendan-a ove sezone. Nasi znaju za ovu sezonu da kazu da je tranziciona, te ucimo novi sistem itd., tako cu i ja njemu pripisati da uci kako da bude LFC trener.
vanjuska
Assaidi je trenirao sa prvim timom vec, dakle vratio se a BR je potvrdio da sutra startuje Carragher umesto Skrtela. MC ima dosta busnu odbranu (i NAstasic je pod znakom pitanja za sutra) i sredinu terena, nadam se da mozemo to da iskoristimo, samo da se ne utronjamo.
1jeAhonen
...Kelli i Flanagan nisu u opciji, kao ni Asaidi. Kompletni smo sto se tice igraca koji veci deo sezone predstavljaju prvi izbor BR, svidelo se to nekom il ne.

Zaboscemo ga to je sigurno, a kolko ce to da znaci i kad ce da se desi je kombinatorika o kojoj ne valja mozgati.

Ajmo YNWA!
Take Two
Kelly je itekako bio u opciji dok se nije sjebao. Kladim se da Wisdom ne bi ni omirisao desnu aut liniju da je Kelly zdrav...

U mojim probnim FIFA utakmicama, njima su na CB su igrali Lescott i Javi Garcia a Suarez im je pravio sitnu decu čak i sa levog krila, ali Sturridge se ispromašivao...
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Feb 2 2013, 09:23 PM) *
Kelly je itekako bio u opciji dok se nije sjebao. Kladim se da Wisdom ne bi ni omirisao desnu aut liniju da je Kelly zdrav...

U mojim probnim FIFA utakmicama, njima su na CB su igrali Lescott i Javi Garcia a Suarez im je pravio sitnu decu čak i sa levog krila, ali Sturridge se ispromašivao...

Onaj FIFA predictor na PL sajtu predvideo 2 1, poveli smo preko Suareza, a onda su nam spakovali kasnije 2 komada.
sedplas
CITAT (Take Two @ Feb 2 2013, 11:34 AM) *
Koga smo mi ove sezone pojeli na sredini? Nikoga.

E pa sad....
miskooo
CITAT (Take Two @ Feb 2 2013, 09:23 PM) *
U mojim probnim FIFA utakmicama,

CITAT (Dee Jay @ Feb 2 2013, 09:32 PM) *
Onaj FIFA predictor na PL sajtu

?
Dee Jay
CITAT (miskooo @ Feb 2 2013, 09:47 PM) *
?

EA SPORTS simulate each Barclays Premier League fixture during the season, generating a prediction of the result using the all new FIFA 13 engine that takes club and player form into consideration.
Link
Take Two
Dobro, ja sam ipak mislio na utakmice koje sam sam odigrao sa LFC vs. Man City, pa Martin Tyler i Alan Smith pričali o istim stvarima po hiljaditi put, kako je ovaj drugi dao gol za Arsenal na Anfieldu 1989. godine u finišu sezone, u utakmici koja je odlučila šampiona, i bla bla bla...

Dosadom protiv piraterije. Nije da nema efekta... dry.gif

Plus što tu Škrtel više liči na Raška Katića nego na samog sebe, a Pepe Reina na Jasona Stathama... Glendža još ima corn rows frizuru, Henderson drečavo žutu kosu... a Gerrard iz nekog razloga povredi mišić na svakoj drugoj utakmici pa moram da napravim izmenu. I shit you not.
Svebor
Oni su bez Yaye pola tima, u najboljem sluchaju...CL, hir vi kam! lfc.gif

ps

Mozh' se desi i 'der vi go', al opet... lfc.gif
MaPkO89
Ako cemo mi protiv Sitija da se vadimo za LS onda smo u prolemu...

kad izgubis prednost od 2 gola protiv direktnog konkurenta, nema tu puno sta da se ocekuje... i Arsenal i Totenhem su bolji pd nas tako da o LS se ne treba zanostiti.

A ja sve mislim da ce ovi da nas naguze sutra
Trunks
Ma izvrnućemo ove na sred Etidaha. Ja sam opalio singl. smile.gif
KingArthur
Uz Chel$ki Manchester Shitty mi je najodvratniji tum u ligi jer novcem pokušavaju da kupe nešto što drugi grade i stiču decenijama. Abnormalnim ulaganjem uspeli su da stvore jednu od najmoćnijih ekipa na svetu, ali ako je suditi po rezultatima pre svega u Evropi, oni komplex malog kluba nisu mogli da prevazidju. I Real i Ajax i Dortmund su se na Etihadu poigravali sa njima, tako da jednim hrabrim pristupom danas možemo i definitivno da im pokažemo ko je ko u Engleskoj. I njima i nama "igra" samo pobeda, a pošto se na muci poznaju junaci, dokažimo da smo institucija i za njih i za sve ostale lfc.gif
bocejan
Znaci vezni red Lukas-Alen-Dzerard i aj sve ispocetka. X ili poraz isti djavo.

Kutinjo je valjda dosao sa laksom povredom. isuse.gif
sedplas
Henderson pocinje sigurno. Zasluzio je toliko.
matori lfc
Isto kao i protiv Arsenala,mozemo da ih dobijemo ali je i X puna kapa!
Dee Jay
CITAT (sedplas @ Feb 3 2013, 01:05 PM) *
Henderson pocinje sigurno. Zasluzio je toliko.

Ne samo da je po zasluzi nego je čovek u najboljoj formi od kada je kod nas, počeće sigurno. Samo se nadam da neće Suarez imati toliko defanzivnih zadataka kao protiv Arsenala. Očekujem da izađemo u skoro istom sastavu kao i u prošloj, verovatno se vraćju Enrike i Škrtel, osim ako je ovaj drugi još u nemilosti zbog Oldama.
Narsil

CITAT (Dee Jay @ Feb 3 2013, 01:15 PM) *
Ne samo da je po zasluzi nego je čovek u najboljoj formi od kada je kod nas, počeće sigurno. Samo se nadam da neće Suarez imati toliko defanzivnih zadataka kao protiv Arsenala. Očekujem da izađemo u skoro istom sastavu kao i u prošloj, verovatno se vraćju Enrike i Škrtel, osim ako je ovaj drugi još u nemilosti zbog Oldama.

Ne mora Škrtel da se vrati ako Kara igra odlično. On više komanduje na terenu, više priča, bolje se razume sa Agerom zbog toga.

1-3. Silva, Suarez, Staridž, Ager.
1jeAhonen
CITAT (bocejan @ Feb 3 2013, 12:54 PM) *
Znaci vezni red Lukas-Alen-Dzerard i aj sve ispocetka. X ili poraz isti djavo.

Kutinjo je valjda dosao sa laksom povredom. isuse.gif

...dobro je da nije dosao s triperom! angel_not.gif
sedplas
po meni, samo je pitanje ko ce da bude treci igrac u napadu pored Suareza i Staridza, jer smo tu tanki i nemamo bas opcija.
ja bi ubacio Borinija.
Narsil
Liverpool: Reina, Johnson, Enrique, Agger, Carragher, Lucas, Gerrard, Henderson, Downing, Suarez, Sturridge. Subs: Jones, Wisdom, Skrtel, Allen, Shelvey, Sterling, Borini.
Stevie_G
City Starting XI: Hart, Zabaleta, Nastasic, Lescott, Clichy, Milner, Garcia, Barry, Silva, Dzeko, Aguero
Under
QUOTE (Stevie_G @ Feb 3 2013, 04:12 PM) *
City Starting XI: Hart, Zabaleta, Nastasic, Lescott, Clichy, Milner, Garcia, Barry, Silva, Dzeko, Aguero

mrtvi veznjaci a napad da se smrznes...
vladx
Oni u januaru nisu primili gol, a mi nismo uspeli da sacuvamo mrezu cak ni protiv Mansfield-a i Oldham-a. Daj da pocetak februara promeni to.
lfc.gif
sedplas
CITAT (Under @ Feb 3 2013, 04:24 PM) *
mrtvi veznjaci a napad da se smrznes...

i odbrana im je prosjek. dacemo im barem jedan
Periklo
A i Džeko obično loše igra kad počinje utakmice. biggrin.gif
Gledaj sad kad ga ureknem.
rape91
na klupi od odbrambenih imaju Kolarova i Maicona,mogu Rodwell i Garcia da pokriju te pozicije ali nije to to.
1-2
Djotun
Jel gleda neko PL channel??
Barnes je gost pred tekmu (Kurbisli i jos neki lik kojem ne mogu da se setim imena)..
Kako god, pricaju o Suarezovoj poziciji i koliko se trosio protiv Arsenala i pozivaju se na neku Rodzersovu izjavu gde kaze da Sureza vidi vise kao veznog igraca nego li kao devetku.. Ima li neko znanja o tome? Kakva glupost, ok nije on spic kao Tores da mora kroz sredinu, ali da se trrosi kao majmun po levoj aut liniji dok je Staridz zakucan za centralnog napadaca i ceska jaja cekajuci u protivnickom sesnaestercu.. pff..
Under
QUOTE (djotun @ Feb 3 2013, 04:52 PM) *
ali da se trrosi kao majmun po levoj aut liniji dok je Staridz zakucan za centralnog napadaca i ceska jaja cekajuci u protivnickom sesnaestercu.. pff..

realno Suarez je isto to radio dok nismo imali devetku koja ceska jaja i ceka u protivnickom sesnaestercu (doduse nije se samo po levoj strani trosio, nego i po desnoj, i vracao se po loptu). sad kad isto to radi i ima sidrasa odjednom se mnogo trosi?
Digital_Jesus
Dobijamo 3:1, Suarez daje dva gola, i Staridz jedan smile.gif

P.S. Nemam SK, ako neko nadje dobar link za stream neka postuje
BoJaNNNNN
Stream

Igramo nesto slicno kao sto smo igrali protiv Utd-a u drugom poluvremenu. Hendo i Downing na krilima, a Suarez i Staridz se menjaju u sredini. Vise vuce na 4-4-2 nego na standardnih BR-ovih 4-3-3.
Digital_Jesus
Kad se na samom pocetku naguzis i postavis igru kao da vodis tim iz Konferencije, onda i primis gol brzo. Drugi komentar nemam.
Djotun
Koliko smo suplji.
vladx
Poserem nam se u odbranu. sad.gif

Pa, takoo je breee...!!!
BoJaNNNNN
JEBI BRE!!!
rape91
kako igramo od Barryja cemo napraviti reprezentativca...
A kod gola ne zna se ko je vise kasnio...

to bre!!!
vladx
Gojko, idi popij nesto...
Digital_Jesus
Bravo fifty wub.gif
bocejan
Kakav car!!!
Gojko obavesten preko Blica od prosle godine. Staridz na pozajmici!!! isuse.gif
steva8lfc
QUOTE (rape91 @ Feb 3 2013, 05:29 PM) *
A kod gola ne zna se ko je vise kasnio...

Agerov gol, da je vise obratio paznju na loptu i igraca kojeg cuva a ne na to da li ce linijski da digne zastavicu, od gola ne bi bilo nista.
Jebes to sad, da mi preokrenemo ovo do poluvremena. biggrin.gif
BoJaNNNNN
CITAT (bocejan @ Feb 3 2013, 05:32 PM) *
Staridz na pozajmici!!! isuse.gif

Stvarno je to izjavio!? isuse.gif Sva sreca pa gledam preko strima...
Jamaica
Hendo počinje polako da igra sa mudima, izgleda da će biti od njega nešto.

Nadam se da Staridž nije povređen, od kad se držao za nogu ono nešto je prestao da se cima previše.

Džerard malo igra napamet, a Džejmi bolji od Škrtela i to osetno biggrin.gif

Možemo da dobijemo ove, pogotovo što će ih uhvatiti frka zbog +10 pred kraj.
bocejan
Ovde jedino Staridz i Hendo sto igraju. Suarezova zena izgleda u ciklusu pa covek ne zna gde se nalazi. Malo vise bez tolikog respekta i trpacemo govna.
rape91
Izgledamo bolje na terenu od njih. Samo da ne pravimo gluposti u odbrani i mozemo ovo i da dobijemo.
Hendo se dobro krece ali ja bih ga izbacio s obzirom da ima zuti a i sad pred kraj je imao jedan neoprezan start,plus nije lako pratiti Zabaletu.
I cini mi se da bi ovakav City apsolutno odgovarao Allenu.
MaPkO89
Nisam verovao da ce ovako dobro da igramo, i jos da se vratimo posle primljenog gola
Jamaica
Meni je utisak tekme ipak Gojko i njegovo klasično neprepoznavanje igrača + Staridž na pozajmici.
Periklo
Odlično igramo. Osim pomalo iznenadnog gola nisu nam prnuli. Trebali smo vodit.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.