Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Philippe Coutinho
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2
Jamaica
I zvanično: http://www.liverpoolfc.com/news/latest-new...m-coutinho-deal

Desetka ipak smile.gif
Djotun
Nadam se da je Take srecan biggrin.gif mada je mogla desetka da se sacuva za leto i nekog Gecea biggrin.gif
Narsil
Želim mu da nikad ne odigra kao prethodnik u tom broju. smile.gif

Dobro nam došao.

lfc.gif
bocejan
Nova desetka. Ajmo Filipe, pokidaj!
vanjuska
Podseca me malo na Pata, ovako izgledom, samo da nije staklen ko ovaj smile.gif
Svebor
Bem vindo, primo! lfc.gif
Fred Kremenko
QUOTE (bocejan @ Jan 30 2013, 05:47 PM) *
Nova desetka. Ajmo Filipe, pokidaj!

Filpe prodji, ne radis ono sto sam ti rek'o jebem li ti lebac krvavi biggrin.gif
Take Two
QUOTE (djotun @ Jan 30 2013, 05:08 PM) *
Nadam se da je Take srecan biggrin.gif mada je mogla desetka da se sacuva za leto i nekog Gecea biggrin.gif

Zadovoljan za sada, biću srećan kad i ako se pokaže smile.gif

A čuvanja broja za ovog ili onog mi je dosta za sva vremena. Sećate se kad su Jovanoviću dali desetku, a onda mu je uzeli kad je došao Cole? isuse.gif
Narsil
CITAT (Take Two @ Jan 30 2013, 07:18 PM) *
A čuvanja broja za ovog ili onog mi je dosta za sva vremena. Sećate se kad su Jovanoviću dali desetku, a onda mu je uzeli kad je došao Cole? isuse.gif

Ne ponovilo se.
dule_lfc
Philippe Coutinho First Interview as Liverpool FC player.

http://www.youtube.com/watch?v=8YamJAGBiQE
matori lfc
Zadovoljan za sada, biću srećan kad i ako se pokaže smile.gif
All Red
Mačka brazilska, nadam se da će iskidati.
Nije na kraju loše prošao ovaj prelazni rok, kenjali smo za ofanzivne igrače, i doveli smo par. smile.gif
dule_lfc
Rodgers: Why I signed Coutinho

http://www.liverpoolfc.com/news/latest-new...signed-coutinho
Stevie_G

Najbolji ugao.
1jeAhonen
Koates i Kutinjo u kvizu pevaju Hej Džud.Hey Jude
Scouser
ne smem da kliknem da gledam tj slušam smile.gif
Narsil
http://www.liverpoolfc.com/news/latest-new...o-injury-update

"Liverpool hope to have the 21-year-old back in contention again towards the end of October."
rape91
Sranje...

----Suki--------Hendo-----------Moses--
--------------Stuki-----------------------
s tim sto bi Hendo odradjivao dosta u defanzivi i umesto Suareza. A moze kao i sto smo gledali prosle godine na nekom mecu Suareza kao SS a Hendo i Moses po krilima
vladx
Najebem se materi onoj odvratnoj stoci! deadhorse.gif
Narsil
Protiv Sotona bi Džerard mogao da igra iza napadača, a možda čak i Luis Alberto. Protiv Scuma u kupu bi moglo Suarez ----- Sturridge -----Moses.
milos7
Dokle vise ove povrede majku mu
moony
Nikako da izvedemo najjači sastav. Al' valjda ćemo se snaći.
Moses levo, Suki desno, Stuki gore, a iza Hendo (Alberto da se proba). Aspas, Sterling, Ajb da uskaču. That should do it. Hendo može dobar posao da uradi u odbrani, ceo napad nam je dobar u pritiskanju, a trebalo bi i dovoljno kreativnosti da imamo.
Za kraj, da se najebem Vilijamsu porodice, prijatelja i svih njemu dragih osoba, ništa lično.
Take Two
Kakva je to operacija za Kukija ako treba da se vrati za samo mesec dana? "Surgical stabilisation on the AC joint in his shoulder"... valjda će da prođe kako treba, mene te superoptimistične prognoze uvek malo uplaše.
Joe
pa verovatno neka mala laparoskopska intervencija gde nema rane tj reza pa je i oporavak brzi... valjda ce se vratiti do kraja oktobra. bas zajeb tezak, fali ce nam njegove kreativnosti mada Suarez se vraca pa ce on podici nivo carlame u ekipi dok se Kuki ne oporavi, a i Moses je pokazao da ce moci da se racuna na njega.

Under
dr. Joe
1jeAhonen
Tesko je proceniti o kakvoj je povredi rec, kad je izlazio drzao se za rame kao da mu je iskocio zglob, mada bi se tada previjao od bolova i verovatno bi na nosilima bio iznet sa terena ali kasnije nije mogao da nastavi i videlo se i da je i ruka bila prilicno povijena kao da je slomljena,...da li je iscasenje, ili neko istegnuce, nagnjecenje.., ne znam sta se tu i kako operise i zasto operacija al sta je tu je. Izgleda da nemamo bas puno srece i ove sezone krenulo je s povredama od starta (Ture,Dzonson,Ager, Kutinjo...od ranije Keli, Alen) a Staridz je rovit.

Za mec sa Sautemptonom moramo na gurku s napadacima...a da je vezni red problematican, to se znalo i pre Kutinjove povrede, Vreme je i da Luis Alberto dobije znacajniju minutazu..deluje da bi mogao da se bolje ukopi u tim od Spase.
Svebor
Kapiten: "After the effort we put in in the first half, they were always going to have a spell when we tired a bit. Thankfully, we stayed in the game and the little magician has popped up and scored probably the biggest goal of his life - congratulations to him."

Eto nadimka za jezikolom - Madjionicharchic.
Take Two
Nemoj molim te, taj nadimak Englezi lepe gde stignu, i Messi je "little magician", i Iniesta, i Xavi, i Mata, i Joe Cole, i oprilike svaki fudbaler do 1.70 koji iole zna sa loptom dry.gif
Svebor
CITAT (Take Two @ Apr 14 2014, 05:42 PM) *
Nemoj molim te, taj nadimak Englezi lepe gde stignu, i Messi je "little magician", i Iniesta, i Xavi, i Mata, i Joe Cole, i oprilike svaki fudbaler do 1.70 koji iole zna sa loptom dry.gif

Ma, poenta je u (mom) prevodu...pffffffff. rolleyes.gif
vanjuska
Ja glasam da se drzimo Kuki nadimka biggrin.gif
Take Two
Coutinho Showing Glimpses of a Young Brazilian Scholes
Barney Ronay

At times against Manchester City Liverpool looked like bizarrely lop-sided champions in waiting. This is a team that can look like the footballing equivalent of a home made cut and shut job, the front end of Ferrari welded on to the rear of a rickety Toyota pick-up, with no suspension and a set of tractor tyres. As long as the ball remains in Liverpool's attacking half they look like a blur of movement and fine technique, a team to light up the Champions League next season. Ask them to defend for a while, as they had to in that second-half period where City could have scored four times, and they can look like a team still being furiously bolted together. Raheem Sterling will take a lot of plaudits for his fine display fronting up Liverpool's attacking diamond. But the outstanding player on the pitch on Sunday afternoon – and the man who curates most smoothly the transition out of rickety defence into high spec attack – was Philippe Coutinho. What a player Coutinho has become. At one stage in the first half at Anfield as Liverpool picked out another swirling passing move 35 yards from goal, Coutinho produced an astonishing moment of skill, a rabona-on-the-run through-pass, crafted out of split-second necessity not extravagance, that found its man and drew a bark of astonishment from the home support on that side even as the attack continued around it. This is player who basically has everything. Coutinho can dribble and run and tackle. But mainly he can pass: short or long, attack or defence and always at a high tempo in thought and execution. At moments like this he looks like a young Brazilian Paul Scholes.

At the end there was a touching moment when Coutinho went to shake hands with his good friend Fernandinho but had to wait a minute or so behind him while the City man applauded the travelling fans, before eventually giving up with a little embarrassed wave. Of the two, Fernandinho has a chance of making Brazil's World Cup squad this summer, Coutinho almost none. In fact of Liverpool's front six against City, only one player is likely to sit out the tournament. Yes: him the small, perfectly balanced, masterful little one in the yellow boots.

Mario_T
Jedan veliki thumbs up za clanak (procitao danas, zaboravio da okacim link). Odlicna analiza, odlican tekst.
bokeli
Cou je mnogo popravio fizicku spremu, kad je dosao izgledao je na svakoj tekmi da posle 20-30 min. ne moze da dise.

To da zna fudbala videlo se odma, a sad kad se privikao na Premier dobili smo zver od igraca.
Take Two
Jeste, ali i dalje se mnogo istroši. U drugom poluvremenu nije ni blizu radio koliko u prvom, mada to važi i za Rahima. Koliko god trenirali, neće oni nikad biti fizikalci koji mogu 90 minuta da igraju istim tempom. Ono što je ogroman plus je da ga je Rodgers naučio da pruži 100% u tih sat vremena koliko može da izdrži, pa posle šta bude smile.gif
Trunks
CITAT (Take Two @ Apr 15 2014, 01:52 AM) *
Ono što je ogroman plus je da ga je Rodgers naučio da pruži 100% u tih sat vremena koliko može da izdrži, pa posle šta bude smile.gif

Posle npr. golčina ni iz čega. biggrin.gif
Take Two
Sjajno biggrin.gif
cvrlle
je l' ispratio neko brazil-kolumbija, koliko i kako je filip igrao?
Digital_Jesus
Coutinho nije pozvan za sledecu utakmicu Brazila. Evo sta je Dunga rekao povodom toga:

CITAT
We gave him a chance at the Copa America, you can’t just build with just youngsters, you need experience to help

Al je zato svao raspalog Kaku isuse.gif
Dee Jay
Odlično što Kutinjo neće igrati za raspalu Brazilsku reprezentaciju. To nam je najbolji igrač, važno je da ne bude umoran, ne daj Bože povređen.

Verovatno je i sam Kaka bio iznenađen, pošto je neki dan pre i sam nahvalio Kutinja. biggrin.gif
Take Two
Ja kad vidim da je neko nešto postovao na Coutinho temi, odmah mi prođe kroz glavu da je uručio transfer request ili da je Chelsea ponudio 40 miliona ili da ga je kindapovao ISIS...
steva8lfc
QUOTE (Take Two @ Aug 14 2015, 04:16 PM) *
Ja kad vidim da je neko nešto postovao na Coutinho temi, odmah mi prođe kroz glavu da je uručio transfer request ili da je Chelsea ponudio 40 miliona ili da ga je kindapovao ISIS...

Opusti se, to ce tek u januaru...
Svebor
CITAT (steva8lfc @ Aug 14 2015, 04:33 PM) *
Opusti se, to ce tek u januaru...

Jes', sad su velike vrućine u ISIS-u.
Take Two
Pozvao ga naknadno Dunga u repku zato što su se povredili Oscar i Ramirez isuse.gif Sad treba da igra bezvezne prijateljske u New Jerseyu i Bostonu četiri dana pre utakmice sa Man Utd.
Svebor
CITAT (Take Two @ Aug 29 2015, 12:34 PM) *
Pozvao ga naknadno Dunga u repku zato što su se povredili Oscar i Ramirez isuse.gif Sad treba da igra bezvezne prijateljske u New Jerseyu i Bostonu četiri dana pre utakmice sa Man Utd.

Nešto se pitam, dal' su se povredili ili "povredili". dry.gif
Stevie_G

Kakvih ovde bangera ima, bilo bi dobro da ima neka kompilacija sa svim asistencijama, u pocetku on i Sturridge deadly duo su bili, dok je Suarez odsluzivao kaznu za ujedanje.
Aleksandar88
Pozdravi matore
S t a n l e y
Jurgen Klopp says Liverpool let Philippe Coutinho complete his "dream" move to Barcelona because the club had already done everything within their power to convince the Brazilian to stay.

"It is no secret that Philippe has wanted this move to happen since July, when Barcelona first made their interest known. "Philippe was insistent with me, the owners and even his teammates this was a move he was desperate to make happen. Despite that, we managed to keep the player here beyond the summer window, hoping that we would be able to persuade him to stay and be part of what we are looking to do. I can tell the Liverpool supporters that we, as a club, have done everything within our means to convince Philippe that remaining part of LFC was as attractive as moving to Spain, but he is 100 per cent certain his future - and that of his family - belongs at Barcelona. It is his dream and I am now convinced there is nothing left at our disposal to change his mind. Philippe has made a fantastic contribution to this club over his five years of service and as disappointed as we are he doesn’t want to extend that, the relationship we have for him means with a heavy heart we wish him well. The player remained dedicated and committed to helping us win matches, producing good performances and training hard each day at Melwood after the summer window had closed, despite failing to convince us to allow him to leave during that period and that level of professionalism reflects positively on him. Players will come and players will go, that is football, but as a club we are big enough and strong enough to continue with our aggressive progression on the pitch, even when we lose an important player. We have never been in a better position in recent times, as a club, to react in the right way. We will use our size and strength to absorb moments like this and still move forward.
I have been here long enough now to know in the history of Liverpool, key players have left before - but the club always goes on. You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it. I have so much belief in the talent we have here already and even more faith, together with our owners, that we will make continued investment into the playing squad, which will allow more growth and more improvement. So as we bid farewell to Philippe, we continue on our path of progress and development as we work towards our common goal of bringing trophies back to Anfield."
Take Two
"Everything within their power" osim da odbiju 140 miliona funti, to ipak nisu mogli. Pošto bi na leto valjda koštao manje dry.gif
dzoker
Meni se cini da je ovde situacija bila takva da je ovo bio jedini normalan potez. Ovo sto je odigrao ovu polusezonu mi se cini kao maksimum sto smo mogli da ga zadrzimo. Lik je ispao smrad i kraj price. Prodao je kucu, decu ispisao iz skole itd. mislim sta ti tu mozes. Zaista mi se cini da je jedini nacin da ostane bio da se prekomanduje u U23 i to je to. Stvarno mi deluje da lik nije zeleo vise nikad da obuce dres. Ta prica da smo mi mogli njega da zadrzimo i da se on ne pita nista je realna na papiru po principu pod ugovorom si ko te jebe, ali realnost je takva da deluje da bi ovaj i penale placao i trpeo kazne kluba pod cenu da ne igra, tako mi se cini. Ovako kad se pogleda stvarno deluje nerazumno da neces da ispostujes jos 4 meseca fudbala i onda da odes kao covek ali da su vlasnici toliko zeleli lovu, ubedjen sam da bi ga prodali jos u avgustu.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.