Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Arsenal vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Narsil
vs

Emirati, 20:45č

matori lfc
Mislim da ih mozemo pobediti ali bi i X-om bio zadovoljan!
BoJaNNNNN
Jedna od najbitnijih utakmica u trci za 4. mesto ( Ako smo mi uopste u njoj biggrin.gif ). Bice zajebano, ali moze se izvuci pobeda ili neki penal u 100. minutu za izjednacenje smile.gif
sedplas
samo da nas Dijabi opet ne pregazi biggrin.gif
moses
1:0 iz nepostojećeg penala.

NAJSLAĐE
Fred Kremenko
QUOTE (sedplas @ Jan 30 2013, 04:42 PM) *
samo da nas Dijabi opet ne pregazi biggrin.gif

Ako Skraceni bude igrao, svasta je moguce biggrin.gif
Narsil
The Reds team in full is: Reina, Johnson, Agger, Carragher, Wisdom, Lucas, Gerrard, Henderson, Downing, Suarez, Sturridge. Subs: Jones, Enrique, Skrtel, Shelvey, Allen, Borini, Sterling.
Stevie_G
Reina, Johnson, Agger, Carragher, Wisdom, Lucas, Gerrard, Henderson, Downing, Suarez, Sturridge.

Subs: Jones, Enrique, Skrtel, Shelvey, Allen, Borini, Sterling.
Take Two
Očekivana postava za gostovanje, posle blamaže u kupu. Downing i Henderson samo nominalno u prednjoj liniji, a u stvari su tu da igraju bez lopte. Gerrard i Wilshere, Lucas i Santi... ko tu dobije, imaće mnogo veće šanse.
Stevie_G
Arsenal team: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs, Ramsey, Wilshere, Cazorla, Walcott, Podolski, Giroud

vladx
Mogao bi Walcott malo da iskulira, a Sturridge zabija.
Take Two
Ko ima veće šanse, Mertesacker da sačuva Suareza ili Glendža da sačuva Walcotta? unsure.gif
BoJaNNNNN
Carra ne bi trebao imati previse problema sa Giroud-om.
Take Two
Carra u ovim godinama bi imao problem i Nikolom Žigićem dry.gif
rape91
QUOTE (BoJaNNNNN @ Jan 30 2013, 08:05 PM) *
Carra ne bi trebao imati previse problema sa Giroud-om.

Giroud uposte ne igra lose kao na pocetku sezone. Skoro sam video da je vec skupio 12-13 golova i oko 10 asistencija. Bice zajebano sa Walcottom,a nasu prednost vidim u tome sto nemaju klasicnog zadnjeg veznog. Ramsey je nasa sansa
Take Two
QUOTE (rape91 @ Jan 30 2013, 08:16 PM) *
Skoro sam video da je vec skupio 12-13 golova i oko 10 asistencija.

A jeste, 10 asistencija i 26 ofanzivnih skokova biggrin.gif

Ima čovek 8 golova u ligi, ne znam koliko asistencija ali sigurno nema deset. U pravu si da ne igra loše, mada je to više stvar očekivanja - od kako su prestali navijači da se nadaju da je novi RVP u pitanju, manje se kmeči oko njega.

Sad sam pogledao Girouda u fantasy, tu mu piše da ima ukupno jednu asistenciju (protiv WHU, u oktobru). A oni računaju sve i svašta, tako da...
rape91
QUOTE (Take Two @ Jan 30 2013, 08:23 PM) *
A jeste, 10 asistencija i 26 ofanzivnih skokova biggrin.gif

Ima čovek 8 golova u ligi, ne znam koliko asistencija ali sigurno nema deset. U pravu si da ne igra loše, mada je to više stvar očekivanja - od kako su prestali navijači da se nadaju da je novi RVP u pitanju, manje se kmeči oko njega.

Sad sam pogledao Girouda u fantasy, tu mu piše da ima ukupno jednu asistenciju (protiv WHU, u oktobru). A oni računaju sve i svašta, tako da...

u celoj sezoni ukupno,ne samo u prvenstvu. Asistirao je po kupovima verovatno.
Sad videh drugu info da im ipak igra Diaby... Sjebali smo se smile.gif
sedplas
CITAT (Take Two @ Jan 30 2013, 08:05 PM) *
Ko ima veće šanse, Mertesacker da sačuva Suareza ili Glendža da sačuva Walcotta? unsure.gif

Mertezakeru je dobro to poslo za rukom u prvoj, veceras valjda nece, majku mu.
A Glen ce biti dobro, ne brinem.

postava ocekivana posle popizda u Oldamu. plasi me Vizdom doduse, ostalo ce valjda sve dobro da bude. (Dauninga ne komentarisem nema potrebe biggrin.gif )
Take Two
Evo jedan OptaJoe stat koji kaže zašto treba da se plašimo Carraghera: "Only Liverpool (4) have benefited from more own goals by opposition players than Arsenal this season (3)"

Dakle očekujem rezultat 4-4, sa minimum po jednim autogolom smile.gif

To bre! Hail.gif

(Stuki isuse.gif )
sedplas
e moj Staridze biggrin.gif
sreca sto je Sujo bio tu
Take Two
Kako Suki otvara kontre Hail.gif
Narsil
Je l' ima neki smajli koji ljubi travu po kojoj Suarez gazi? Ako nema, da ga napravimo.
Take Two
Plaši me ovoliki bunkeraj, praktično ih pozivamo da nam ni iz čega daju tri komada za deset minuta kao što umeju. Reina već 6 odbrana, koliko treba da ima do kraja? Morali bismo malo da igramo fudbal, bar da držimo loptu na sredini. Ovako igramo sa 3 DCM, a oni sa 3 ACM...

Suarez radi kao crnac, i svaka mu čast. Nije mi samo jasno zašto smo čekali da dođe Sturridge da bi ga isprobali na krilu.
rape91
Meni Suarez izgleda vrhunski kada igra kao krilni napadac,jos bolje nego kao centralni smile.gif
Mada Sturridge ima manu da ne zna toliko dobro da zadrzi loptu kao Suki i da sam izbunari nesto.
Moramo da iskoristimo jos koju sansu,kad nam ih vec daju.
Hendo igra vrlo dobro,odlicno se krece ali mu uvek fali onaj zadnji potez,nekad zavrsni pas a nekad dobra odluka
Dee Jay
Reina imao dve sjajne odbrane, oduševio sam se biggrin.gif. Možda smo mogli da damo bar još jedan iz onih kontri. Ako budemo dozvoljavai onako da nas sabiju, možemo lako da primimo gol.
Take Two
Da je pameti, zamenili bismo strane Suarezu i Downingu, imam osećaj da bi se onaj Santos momentalno raspao. Ovako se Sagna još i dobro drži.
Milosh
To bre, haha
Take Two
HENDO Hail.gif
emir_lfc
bravo hendo breeeeeee biggrin.gif
Aleksandar88
Trpaj Arsenov odvratni vrtic ! T R P A J !
rape91
Sto ne igramo svaki vikend protiv ovakve odbrane. Hendo Hail.gif
Aleksandar88
Kakvi luzeri...
Take Two
Jebiga, nerealno je bilo očekivati da ne primimo baš ništa do kraja dry.gif Ali gde baš iz prekida, breee... ko će sad da sačeka devedeseti sad.gif

Naravno, dva komada za dva minuta isuse.gif Mrš!

I šta sad? Hoćemo da počnemo da igramo fudbal od sedamdesetog?

Sad kad Enrique zameni Downinga isuse.gif
emir_lfc
sta reci osim da je carra i dan danas tata za ove nase stopere sad.gif
Take Two
Još bolje, Enrique umesto Stukija isuse.gif Jedi govna BR i ti i tvoje bunkerašenje protiv svakog iole jačeg kluba, i 90 minuta igre na kontre, bre... To smo mogli da gledamo i pod Hodgsonom.
The Clansman
Odbranu Liverpula čini neverovatna gomila idiota, koja uvek zasere sve što napad uradi. Od njih petoro Karager igra najbolje. Koliko kikseva je potrebno da pojedinci konačno sjašu i odu? Ovo je posledica "genijalne" taktike najvećeg promašaja od menadžera koji igra sramotni bunker protiv ovako žalosnog Arsenala. Hoće li ikad Liverpul imati igrače umesto drveća? Ima li menadžera koji može da ga vodi a da se ne uči i da ne vuče kompleks malih klubova? Sramotno i katastrofalno.
Trunks
Marš u pizdu materinu sa ovom izmenom bre, kakva sramota, ni Manćini u najgorim danima ne bi ovako. Pre bih razumeo na 2:0 ili 2:1.
Djotun
Kakva me sramota hvata od ovakvog pristupa. Nece da krenu napred i brane se 90 minuta.
Trunks
Ljudi molim vas ko je ovo u poslednjoj sekundi vratio loptu nazad umesto da centrira? Enrike?
Take Two
Da, Enrique. Ali džabe da centrira na samog Suareza između petnaest Arsenalovih štopera dry.gif
emir_lfc
CITAT (Trunks @ Jan 30 2013, 10:38 PM) *
Ljudi molim vas ko je ovo u poslednjoj sekundi vratio loptu nazad umesto da centrira? Enrike?

da smile.gif
Djotun
Mars u picku materinu jebem vam mater bezmudu govna odvratna kakva gomila picketina kakav diletant od trenera.
Oba gola su nam ukenji nenormalni, branili se kao misevi, pritisak mi ke 500 sa 1000
Trunks
CITAT (Take Two @ Jan 30 2013, 10:39 PM) *
Da, Enrique. Ali džabe da centrira na samog Suareza između petnaest Arsenalovih štopera dry.gif

Ma nemoj me zajebavati brate, sekunde do kraja se odbrojavaju jedva pustio i napad i ti vratiš loptu. :/
Mislim nije ni bitno samo me u trenutku iznervirao.
Aleksandar88
Jebo ih trener u dupe sve da ih jebo. Kakav sramotan fudbal, no dobro nije da vec godinama ne klizimo ka jednom Newcastleu. Kad Rodgers zavrsi sa nama na red dolaze razni Pardewi, Rednapi i ostali, da se svima da igracka koja vec godinama predstavlja krpu za otiranje u engleskom fudbalu, dok njeni navijaci pricaju o nekom rivalstvu sa Manchesterom umesto Sunderlandom.
rape91
kakvu smo sansu propustili da se ukljucimo u borbu za 4. mesto. Jebem ti odbranu! A ovaj sut Suareza na kraju sam vec video u golu
Take Two
Muka mi je od ovakve usrane igre na gostovanjima koja čini da svaki protivnik deluje kao Barcelona.

Šlag na tortu bila je ona izmena, levi bek umesto centarfora isuse.gif Problem sa prebacivanjem Suareza u sredinu je činjenica da je prethodnih sat vremena jurcao za Sagnom - više skoro da nije imao snage da potrči, svaki put mu je na leđima bio ili Vermaelen ili čak prespori Mertesacker.

Ovaj Arsenal je trebalo napasti bar u drugom poluvremenu, da im se uzme lopta i da se konstantno pritiska, da ne znaju gde su i da prime još koji gol. A ne da se svi zabijemo u poslednjih 20 metara i pustimo da nas torpeduju do besvesti.
Joe
usrali smo motku... steta.
emir_lfc
hajde, hajde...dobro je kad nismo izgubili...kazi bice bolje i to je to biggrin.gif

da vidite kako soton steze sljam na trafordu.
Fred Kremenko
Kakva je ono gomila picketina, cast izuzecima. Pa ne moze bre onako da se pusta ceo mec da se setkaju, i da se ocekuje da nista ne primimo. Sto je najgore, kad god smo imali loptu na njihovoj polovini bilo je opasno, posto one izmisljotine sto oni imaju pozadi nista ne znaju ko telad. Kad smo primili prvi gol, ono je bilo klasicno skidanje gaca, mocni Arsenal dao gol, ajmo jos pickastije ako moze, da nam ne daju slucajno 10. Joj bre!
1jeAhonen
Ispustena pobeda!

Do 60 i nekog minuta bili smo blizu a onda sto bi rekli "pad koncentracije" u odbrani, dva lako primljena brza gola, podsetila su nas gde smo najslabiji ove sezone, u odbrani.

Sto se igraca tice, sjajan napredak i odlicnu igru pokazao Hendo, momak se bori i izgara i konacno ga utera, sam protiv svih.

Staridz je mogao bolje, nesiguran u zavrsnici, da je duplirao vodjstvo u prvom, izglednija bi bila pobeda.

Suarez je odigrao odbranu sasvim posteno i pokazao da ume da se trudi i bolje odigra odbranu nego Sanja napad.

Dzonson je tu itamo gubio lopte, imao par dobrih intervencija, a onda opet pustao loptu da ga prodje, srecom pa nismo tad primili gol.

Karager je pokazao da ima cvrstinu i da moze da drzi odbranu...ali da i dalje to nije dovoljno kad poziciono pokrivamo prekide.

Vizdom je igrao cvrsto, stabilno, osim sto je ponekad bio bez resenja i vracao loptu unazad.

Lukas je igrao zrelije i dobro destruirao igru faulovima, i nije gubio neke kljucne lopte.

...Stardiz je kasno zamenjen, odbrana je morala da bude pojacana odmah nakon postizanja drugog gola.

Sve u svemu Arsenal je bio bolji i drugom poluvremenu ali nije zasluzio pobedu, mada je s ovim remijem mozda i srecnije prosao jer smo imali zicer.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.