Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Oldham Athletic - LFC
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Take Two
Suarez kapiten, jubilarni prvi put! ohmy.gif

Coates isuse.gif
Trunks
Tužno izgleda tema, tužan početak. biggrin.gif

Kakvo govedo ovaj Simpson.
rape91
sta rade nasi!? isuse.gif
Take Two
Tužno izgleda i ova odbrana, kao na poljančetu. A Rahim naumio da dobije dva žuta u rekordnom roku, da se ne smara po vetru i lošem terenu...

Suarez u rupi, dobro je da kupujemo Kutinja...
Tonča
Jbt, ko da gledam biznis ligu mesarskih industrija.
Matijević - Topola
Take Two
Tiki-taka, Suarez do Suareza do protivničkog beka, pa onda malo Suarez, i gol Hail.gif
vladx
Ali, gosina reakcija. laugh.gif
Tonča
A Coatesova? (ne samo ova) isuse.gif

Trunks
Jebote pas koji koljači.
Dee Jay
Sad mi je jasno zašto je ovo Skolsov omiljeni tim.
Take Two
Suki otišao da izvede korner, a sudija baš onda našao da ga zove na kafu isuse.gif Kao da ga ovaj išta razume, nije ta kapitenska traka vavilonska ribica...
vladx
Nataknem bas ceo Greater Manchester na kurac!
Trunks
CITAT (Take Two @ Jan 27 2013, 05:24 PM) *
Kao da ga ovaj išta razume, nije ta kapitenska traka vavilonska ribica...

biggrin.gif

H2G2 reference na stranu, nije li Gerrard skoro rekao kako Suarez super priča engleski, samo neće da ga smaraju novinari?
Tonča
QUOTE (Dee Jay @ Jan 27 2013, 05:24 PM) *
Sad mi je jasno zašto je ovo Skolsov omiljeni tim.

Dobro zapažanje...
emir_lfc
Ovaj trener Oldham-a isti Kevin Nolan biggrin.gif
Fred Kremenko
Coates i Skraceni dominiraju utakmicom.
Take Two
QUOTE (Trunks @ Jan 27 2013, 05:26 PM) *
biggrin.gif

H2G2 reference na stranu, nije li Gerrard skoro rekao kako Suarez super priča engleski, samo neće da ga smaraju novinari?

Čuo sam to, ali jesi video Suareza sad na centru kad ga je sudija pitao za novčić? Samo je pokazao protivničkog kapitena i promumlao nešto jednosložno - ovaj ga opet nešto pita, a on opet isto. Kao, džentlmenski prepušta domaćinu da bira loptu ili stranu... a u stvari nije baš siguran kako se kaže pismo a kako glava biggrin.gif

Zamalo da pogine Borini! ohmy.gif Lopta u lice! Suspenzija na 10 utakmica, minimum!
vladx
adultesuicide2.gif
Fred Kremenko
Treba da nas isteraju,koje smo mi picketine. Nismo poveali 2 pasa protiv trece lige, a ova izmiljotina od stopera ima 2 metra i nijedan duel ne moze da dobije.
Trunks
Kako smaraju ovakve greške. Preodvratan Oldham, ali nekako se ne potresam oko ove tekme, čak mislim da ćemo im ugurati još 2.
Jamaica
Gospodi pomiluj, što pre Jones ode iz kluba to bolje.

Coates je za Comedy Central.

Samo da ne povrede Suareza do kraja, ne bi me čudilo da neki ima zadatak malo da mu kvrcne nogu. Mesarčine jebene.

Zaključak je da nam iz Intera ne treba Kutinjo nego onaj Mekdonald Mariga, ako je još tamo. Da ima ko da bije.
Take Two
Ovog Smitha ima da prodaju nekom za 35 miliona. Samo skače i lakta se, a onda zabode dva gola iz ukupno dva kontakta sa loptom. (Nogom dva, mislim.)
milos7
Koates jadan, robinson smesan, kod drugog gola se zaleteo i pao ostavio igraca samog da centrira. Dzons, sa tim likom od 30 god koji ovako hvata citaj ne hvata nego ispusta loptu citaj bodljikavu bombu oni potpisuju ugovor na 3 god jos. Jel on treba da zameni Reinu ako rese da zarade na njemu???

Borini je sve zajebao, on nije fudbaler, on je u nekom filmu glumio fudbalera i oni su ga pomesali. Sta igra taj kreten?? Niti mu vidim poziciju na terenu niti neki potez, tipa umem da primim loptu bar. 11 miliona razloga da navijaci placu
rape91
ovo je bilo mucenje gledati. Daj Gerrarda i Downinga. I Sterling napolje inace ce da popase crveni.
Tom Ince gleda tekmu-sto moze znaciti da je blizu prelaska kod nas...ili se smarao kuci pa dosao da odgleda tekmu biggrin.gif
emir_lfc
realno, niko ne igra dobro smile.gif
bocejan
Nasi stoperi nikako da nauce protiv snaznijih od sebe.
Jamaica
Pogotovo Skrtel koji važi za 'snažnog', al' svaki put protiv ovakvih mesara je tragikomična pička u duelima.
rape91
joj Borini jebem te u levu nogu
Tonča
Ma što da se skače, boli nas kurac...
Take Two
Jebo majku, koliko idiotskih golova isuse.gif

Toliko onda o FA kupu, pobedili smo Mansfield, dosta od nas...
Trunks
Jel moguće da je onoliko letela lopta? Ne mogu da zamerim Rodgersu na kombinovanom sastavu, ali posle ovoga mi niko od njih ne bi ni prismrdeo prvom timu.
rape91
sprdaju se sa nama huh.gif
Fred Kremenko
Kakva gomila picketina, a sto je najgore ove klince izgleda najvise boli kurac. Sterling-a je bolelo dupe da potrci, Robinsona da skoci.
Trunks
Hyypia vrati se!

Vidi ga Downing ljakse što je napaljen. biggrin.gif
Mario_T
Fantastican Borini, odbrana jos bolja! isuse.gif
All Red
Trpaju nas kako hoće, a naše ni dupe da zaboli...
Fred Kremenko
Coates obavezno da startuje protiv Arsenal-a i to da Walcott-a obavezno cuva. Veliki je talenat, a ne odgovaraju mu ovi sto se biju i sto skacu, mora biti da je brz i spretan pa ce mu ovaj odgovarati.
Take Two
QUOTE (Fred Kremenko @ Jan 27 2013, 06:18 PM) *
Coates obavezno da startuje protiv Arsenal-a i to da Walcott-a obavezno cuva. Veliki je talenat, a ne odgovaraju mu ovi sto se biju i sto skacu, mora biti da je brz i spretan pa ce mu ovaj odgovarati.

Crnjak biggrin.gif

Arsenal će sto posto da izvede Girouda, imajući u vidu da nam procenat dobijenih skok duela teži nuli.
vladx
Serem nam se u sut. sad.gif
Fred Kremenko
Jel istina da je gadjao prvi ugao? Gosa stoji tamo i ovaj ide u blok,strasno!
vladx
Kako lose odluke pri dodavanjima, strasno...
Fred Kremenko
Bravo Skraceni! Doduse uz odbitak, nisam ni mislio da umes sam biggrin.gif
vladx
Ae...
Take Two
Kako ceni Plavšić da je ovo vrlo dobar udarac Allena, da bi lopta išla u gol i da je nije kačio niko - na osnovu prva dva decimetra, jer je spičio u prvog protivničkog igrača biggrin.gif

vanjuska
I jos je pri golu stradao usrani Smith, kog bi da sam na terenu odalamio posred face vec u 15. minutu...
Take Two
Stuki nam je malo nervozan danas. Kao posledica, ne može jednu dobru loptu da pošalje. Čini mi se da je taj fenomen dobro poznat navijačima Čelsija...
vladx
Idi bre Robbo...
milos7
robinson reko suarezu fak of
Fred Kremenko
Robinson je odigrao sjajnu utakmicu danas, zato ima kredita da glumi Fowlera. Strasno. Nismo ni zasluzili da ovo udje, zao mi samo kapitena.
vladx
Sramota! isuse.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.