Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Norwich City
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
BoJaNNNNN

16h, Anfield.

Ocekujem laganu pobedu pred 2 teska meca u ligi protiv Sitija i Arsenala.
3:0 - Suarez x2, Borini

Najavljivana postava : Reina; Wisdom, Skrtel, Agger, Johnson; Henderson, Gerrard; Sturridge, Suarez, Sterling; Borini
Tonča
Evo sastava: Jones, Wisdom, Johnson, Carragher, Agger, Lucas, Gerrard, Henderson, Suarez, Downing, Sturridge.

Edit: Reina out with thigh strain

Klupa: Gulacsi, Allen, Borini, Sterling, Shelvey, Robinson, Skrtel.
Take Two
Ako je tako kao što piše, onda Suarez valjda po boku a Sturridge po sredini? Biće revija solo prodora i šuteva iz nemogućih pozicija biggrin.gif

bocejan
Mislim da ce Suarez iza Staridza, a Monster Borini po desnoj\levoj.
rape91
QUOTE (bocejan @ Jan 19 2013, 03:28 PM) *
Mislim da ce Suarez iza Staridza, a Monster Borini po desnoj\levoj strani iza Rodgersa

tongue.gif
bocejan
Ko zna sta li sam hteo da otkucam. Zagledah se u ovu sa SK-a.
rape91
QUOTE (bocejan @ Jan 19 2013, 03:42 PM) *
Ko zna sta li sam hteo da otkucam. Zagledah se u ovu sa SK-a.

ma Borini je na klupi pa te zezam malo biggrin.gif
vladx
Ajmo opet da brojimo! lfc.gif
Fred Kremenko
What a hit son!
Milosh
Ma tako Hendo lfc.gif
Aleksandar88
Gde ste sad hejteri laugh.gif
Bataemperor
Kako mu je sela ! Sad samo trpaj !
vladx
QUOTE (Fred Kremenko @ Jan 19 2013, 04:26 PM) *
What a hit son!
wub.gif
steva8lfc
Hail.gif golcina
vladx
Jel ono Werner?

Ovo bi mogla biti i asistencija za Sturridge-a. tongue.gif
Milosh
Idemo lfc.gif lfc.gif lfc.gif
Fred Kremenko
Tako bre!
Narsil
Tako!

lfc.gif
BoJaNNNNN
Totalna kontrola meca. Samo da ne zaseremo nesto u drugom i job well done. Ovako se igra protiv slabijih protivnika na Anfield-u.
sedplas
Staridz i Sujo opet odlicno saradjuju. Ne primjecuje se da je Suarez dalje od gola nego obicno, vise ulazi u sredinu a Glen popunjava tu rupu naprijed na krilu.
Henderson zasluzio gol, kao sto je i zasluzio da pocne.
fina igra, otvaramo ih lagano.

Ono za sta treba ispostovati Rodzersa je da je uvijek izbacivao iz startne one igrace koji ne igraju dobro, nekad mu je trebalo duze, ali jebiga. Enrike, Lukas, Alen, Suso, Sterling, Selvi, svi su popili klupu kad su vezali par losih utakmica. jedino Dzerard nije dok je igrao slabo na pocetku, ali to je ionako nezamislivo biggrin.gif
Take Two
Fino ovo deluje, samo... ne bih da mračim ali Norwich ne igra nikakav presing. Apsolutno ništa ne pokušavaju dok imamo loptu.

Zanimljivo je Rodgers rešio dilemu ko je centarfor a ko mora da juri beka - u odbrani izgleda igramo 4-4-2. I Suki i Sturridge su negde na centru, dosta povučeni, a po krilima Downing (desno) i Henderson (levo). Komplikovano, ali šta sad.
sedplas

i da se ne zaboravi gol
Narsil
CITAT (Take Two @ Jan 19 2013, 04:54 PM) *
Fino ovo deluje, samo... ne bih da mračim ali Norwich ne igra nikakav presing. Apsolutno ništa ne pokušavaju dok imamo loptu.

Then don't. smile.gif
Take Two
Kad kažem "ne bih" to u stvari znači "ne bih ali moram" tongue.gif

Ozbiljno, tim koji ovako igra odbranu (i ne pokušava mnogo u napadu) ćemo dobiti u 9 od 10 utakmica.
vladx
QUOTE (Take Two @ Jan 19 2013, 04:57 PM) *
Kad kažem "ne bih" to u stvari znači "ne bih ali moram" tongue.gif

Ozbiljno, tim koji ovako igra odbranu (i ne pokušava mnogo u napadu) ćemo dobiti u 9 od 10 utakmica.

Prethodnih sezona to nismo bili u stanju.
Fred Kremenko
Precenjeni Englez biggrin.gif
Aleksandar88
Dao je golova koliko sam ja mislio da ce dati do kraja sezone. Drago mi je da sam se zajebo.
vladx
It's getting better and better! lfc.gif
rape91
bravo za Sturridgea,nije sto je dao gol nego i pored toga odlicno igra. Jos jedna vrhunska asistencija Downinga
1jeAhonen
i kao sto ne rekoh, odlicna igra. Razbivamooooooooooooooooooooooo

KONACNO jedna stara dobra Dzerardova golchiiiiiiiiiiiinaaaaaaaaa!aaaaaa
Aleksandar88
Oh cool.gif
Fred Kremenko
Ko zna kad je poslednji put kapiten dao gol sa ovih daljine, tako bre!
Narsil
Suze radosnice!
vladx
inlove.gif
Bataemperor
Jbt vec dugo vremena cekam ovakav gol kapitena, retko se usudjuje da sutira a zna se kakvu desnicu ima , samo jebi smile.gif
Dee Jay
A ja seo da učim imam ispit sutra, a mi trpamo. sad.gif
All Red
Kidamo. A Staridž mačka ne staje... biggrin.gif Jedino što je atmosfera na stadionu sramotna...
1jeAhonen
Malo saučešće dobronamernim gostima...nije im lako, 10 komata smo im utrpali...

Šalu na stranu, meč su odlično odigrali bezmalo svi...i raspodela golova je timska. Konačno i Borini je pokazao poneki trik a autogol je mogao biti njegov prvi pogodak...a Džonson veliko znanje.

Išlo je sve kako treba, golovi su lako postizani i šta se tu ima dodati...Živeli! drink.gif
sedplas
Dzonson pokidao!

Svidja mi se sto za razliku od ranijih sezona, buranije tretiramo bas kako zasluzuju, trpamo ih i izivaljavamo se. pogotovo na Enfildu (osim Vile koja je bila jedan ogromni zajeb). S druge strane, izgleda da smo izgubili onaj cuveni osjecaj za velike utakmice koji nas je krasio i pod Kenijem i pod Rafom, ali ima vremena i to da se vrati.
Svebor
Pa, lepo smo se poigrali. drink.gif

ps

Ispade ne losh 4-4-2 sa fejk krilom.
bocejan
Lep mec.
steva8lfc
QUOTE (sedplas @ Jan 19 2013, 06:00 PM) *
Svidja mi se sto za razliku od ranijih sezona, buranije tretiramo bas kako zasluzuju, trpamo ih i izivaljavamo se. pogotovo na Enfildu (osim Vile koja je bila jedan ogromni zajeb). S druge strane, izgleda da smo izgubili onaj cuveni osjecaj za velike utakmice koji nas je krasio i pod Kenijem i pod Rafom, ali ima vremena i to da se vrati.

Upravo to... jeste smor sto ove godine ne mozemo nijedan derbi da dobijemo ali ako redovno pljevamo mucenike doce i pobede u derbijima.

QUOTE (1jeAhonen @ Jan 19 2013, 05:57 PM) *
Šalu na stranu, meč su odlično odigrali bezmalo svi...i raspodela golova je timska. Konačno i Borini je pokazao poneki trik a autogol je mogao biti njegov prvi pogodak...a Džonson veliko znanje.

Treba da zahvalimo stoperu, sto duze ne postigne gol vece su sanse da ga uvaljamo negde pa makar i na pozajmicu.
Jamaica
QUOTE (steva8lfc @ Jan 19 2013, 06:22 PM) *
Treba da zahvalimo stoperu, sto duze ne postigne gol vece su sanse da ga uvaljamo negde pa makar i na pozajmicu.

isuse.gif
Take Two
Kako ne znaš, Jamaica, da klubovi najviše vole da kupuju i pozajmljuju napadače koji ne postižu golove?
steva8lfc
Pa neki Livorno ili Askoli ce da ga kupi a za bolje i nije
Take Two
A ako da poneki gol, onda neće da ga kupe? biggrin.gif
steva8lfc
Ne, ako da poneki gol postoji sansa da ostane biggrin.gif
matori lfc
Lepo,lepo samo da nastavimo tako!
Reds
kad stavimo 5 komada,3 stranice komentara.
kad izgubimo od prvog koji nam beži 21bod sa utakmicom manje,nabije se i do 10 stranica.

koji smo mi nezahvalnici.
MaPkO89
Lepo je videti da punimo razne boranije s kojima smo se tolko mucili ranije, ali kad pomislim na utakmice s Arsenalom i Sitijem nesto nisam optimista
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.