Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Mansfield Town vs. Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
KillForGlory

Dobili smo petoligasa u trecoj rundi, koje su sanse da od njih ispadnemo ? biggrin.gif
Djotun
solidne biggrin.gif
matori lfc
Voleo bi da Staridz debituje kao i da Rodzers odmori ceo 1 tim!
Take Two
Rekao Rodgers da Sturridge nije dovoljno fit zbog duge pauze, neće početi sigurno. Gerrard odmara, Suarez verovatno na klupi... dakle centarfor Jonjo, Morgan, ili Klozil.
Narsil
Morgan je na pozamjici.
1jeAhonen
Ocekujem da Staridz odigra zapazeno ne kao Ba u bluzerima ...ali bar jedan ubod. Imamo li info o sastavu?
Narsil

Reds
carski
vladx
Mansfield Town swept up in FA Cup romance
Football Focus visits Mansfield Town and meets chairman John Radford and his wife Carolyn, the club's chief executive.
In 2011, Carolyn became the youngest chief executive in English football at the age of 29.
biggrin.gif
bocejan
Ne bi trebalo da bude problema,ali mi smo poznati da zajebemo dobijeno i da se obrukamo.
Dee Jay
The Liverpool team in full is: Jones, Wisdom, Robinson, Carragher, Coates, Lucas, Allen, Shelvey, Suso, Downing, Sturridge. Subs: Gulacsi, Suarez, Henderson, Sterling, Coady, Skrtel, Flanagan.

Asaidi?
sedplas
i Asaidi i Sahin. ako danas ne mogu da igraju nikad nece.
Dee Jay
CITAT (sedplas @ Jan 6 2013, 04:04 PM) *
i Asaidi i Sahin. ako danas ne mogu da igraju nikad nece.

Toliko je zapažen da sam potpuno zaboravio na njega. biggrin.gif Nadam se da je na izlaznim vratima bar. A za Asaidija mi stvarno nije jasno, baš sam ga očekivao danas.
milos7
Asaidi je ili povredjen ili je otisao na Kup africkih nacija

ja se samo nadam da je sahin na putu za madrid, nije nista specijalno pokazao, a da sedi na klupi za 4 miliona nema potrebe. jedva ode kol sad treba i ovog da placaju a ovamo se stisli za pare nemaju da dovedi jednog vrhunskog igraca 3 godine
Dee Jay
CITAT (milos7 @ Jan 6 2013, 04:30 PM) *
Asaidi je ili povredjen ili je otisao na Kup africkih nacija

ja se samo nadam da je sahin na putu za madrid, nije nista specijalno pokazao, a da sedi na klupi za 4 miliona nema potrebe. jedva ode kol sad treba i ovog da placaju a ovamo se stisli za pare nemaju da dovedi jednog vrhunskog igraca 3 godine

KAN wink.gif Link
vladx
U medjuvremenu izvuceni su i parovi 4. runde:

Norwich v Luton

Oldham v Mansfield/Liverpool

Maccelsfield v Wigan/Bournemouth

Derby v Blackburn

Hull/Orient v Barnsley

Boro v Aldershot

Millwall v Aston Villa

Leeds/Birmingham v Spurs

Brighton v Swansea/Arsenal

Palace/Stoke v Manchester City

West Ham/Man Utd v Fulham/Blackpool

Southend/Brentford v Chelsea

Reading v Sheffield United

Huddersfield v Leicester

QPR/West Brom v Sheffield Wed/ MK Dons

Bolton/Sunderland v Cheltenham/Everton

Da preskocimo danas, pa na revans Oldham-u koji je sinoc slavio kod Forest-a 3:2. Lep i interesantan zreb po nas za sada.

Ajmo! lfc.gif
Take Two
Opa, Sturridge starter? Ložio nas Rodgers onim "nije spreman", isto kao što Ferguson kenja da Rooney sigurno neće moći da igra protiv nas...

Ne znam zašto koristite svaku priliku da se iskenjate po Sahinu, čovek nije loše odigrao to malo što smo ga gledali. Kao da će ušteda njegove plate (koju pretpostavljam delimo sa Madridom) da promeni nešto do kraja sezone.
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Jan 6 2013, 04:55 PM) *
Opa, Sturridge starter? Ložio nas Rodgers onim "nije spreman", isto kao što Ferguson kenja da Rooney sigurno neće moći da igra protiv nas...

Ne znam zašto koristite svaku priliku da se iskenjate po Sahinu, čovek nije loše odigrao to malo što smo ga gledali. Kao da će ušteda njegove plate (koju pretpostavljam delimo sa Madridom) da promeni nešto do kraja sezone.

Verovatno zbog reputacije. Ipak je on bio najbolji igrač Borusije one sezone, očekivalo se dosta od njega, i nije doveden da igra malo već da pomogne mnogo.
Fred Kremenko
Ja koliko sam citao, Sahin je imao i drugu(neplaniranu) operaciju nosa, te ga zato nema nigde poslednjih par meceva.
Take Two
One sezone, ali posle ga nije bilo u Madridu skoro uopšte. Ja nisam bio za to da se dovodi na pozajmicu, ali još manje sam za to da sad pljujemo po njemu zato što Rodgers preferira Allena, Lucasa, Hendersona i Jonjoa.
milos7
oldham, to su oni od prosle godine??
Fred Kremenko
Tako,lepo i jednostavno.
vladx
thumb.gif
Take Two
Dobar finiš čarlamaša, Shelvey odličan pas smile.gif
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Jan 6 2013, 05:01 PM) *
One sezone, ali posle ga nije bilo u Madridu skoro uopšte. Ja nisam bio za to da se dovodi na pozajmicu, ali još manje sam za to da sad pljujemo po njemu zato što Rodgers preferira Allena, Lucasa, Hendersona i Jonjoa.

Ako je čovek operisao nos i drugi put i ako ne igra zbog toga, super. Nisam ga pljuvao uopšte, samo mislim da ako će da prima platu i da ne igra, to može i u Madridu.
Periklo
Ovi su baš krš. Sturridge je trebao zabit još barem jedan.
bocejan
Ovaj nas Robinson bas ne zna.
Take Two
Na ovakvoj oranici ne bi znao ni Messi.

@Dee Jay: Nisi ti, ali ima ko jeste.
vladx
Aj' da se ne zajebavamo vise.
Fred Kremenko
Mogli bi malo da se uozbilje petoligas nas pritiska.

Penal ko kuca,sreca pa sudije kradu protiv nas biggrin.gif
vladx
Verovatno se vodi racuna o spremnosti Sturridge-a, samo steta sto ga nismo videli zajedno sa Suarez-om.

blush.gif
milos7
crni suarez, svi ga mrze, dal je namerno ovo, mada cini se da je hteo da je sloni, ali kad vec udari aj do kraja
emir_lfc
CITAT (milos7 @ Jan 6 2013, 06:21 PM) *
crni suarez, svi ga mrze, dal je namerno ovo, mada cini se da je hteo da je sloni, ali kad vec udari aj do kraja

verovatno namerno, mislim da je proracunao gde ce tacno da se odbije lopta i tu postavio ruku smile.gif
vladx
'bem te u sut Jonjo, mada i kaljuga nije pomogla.
Fred Kremenko
Kako je lepo videti da funkcionise tiki taka, pustamo ove robove da nas sabijaju.
Take Two
Odlični mladi Brad Jones od 30 godina biggrin.gif

QUOTE (Fred Kremenko @ Jan 6 2013, 06:44 PM) *
Kako je lepo videti da funkcionise tiki taka, pustamo ove robove da nas sabijaju.

Pa pustili smo svakog ko je jurio rezultat ove sezone, što ne bismo i ove.

A što su oni sad robovi, stra' me i da putam...
Fred Kremenko
Pa zato sto ne znaju nista, nista specijalno...
bocejan
Idealna situacija pred Scum.Znao sam da ce tako biti kada nam se padaju levaci.
vladx
Meni ovo jos ispade simpaticno. biggrin.gif Sve ono sto treba FA Cup-u, nizeligas zadao muku velikanu, plus kontroverza. Ima da se pise o ovom mecu u narednim danima, jedino ne valja sto ce Fergie ponovo pritiskati kenjazom o Suarez-u.
Take Two
QUOTE (Fred Kremenko @ Jan 6 2013, 06:57 PM) *
Pa zato sto ne znaju nista, nista specijalno...

Ne mora da se zna da bi se trčalo i pritiskalo. To u Engleskoj rade svi redom, a pošto mi nismo Barcelona - tikitaka nas vodi u prvih 10 klubova na tabeli dry.gif
sedplas
koja sramota od utakmice
Svebor
Mene sramota, Faulera mi. bag.gif
vanjuska
Ma daj, tacno se videlo da su igrali kolko im treba, da su hteli, u prvom poluvremenu bi bilo 5-0 za nas.. Ovako laganica.. A gol Suareza, mislim, gluposti stvarno, dal je ili nije ruka, pa sve i da jeste, bilo je ocigledno, svi su videli, sudija nije svirao, a sta je ovaj trebao, da stane uzme loptu i kaze e udario sam rukom, nije on tu da bi sudio.. To je tacno hajka koja se vodi protiv coveka, i to mene izuzetno nervira, kako je najgori demon u ligi, a lik nista gori od ostalih...
Narsil
Prilično zabana utakmica, navijači i igrači Mensfilda su bili fenomenalni, a žao mi je samo što Suarez nije postigao onakav gol protiv šljama.
vladx
QUOTE (Narsil @ Jan 6 2013, 09:15 PM) *
Prilično zabana utakmica, navijači i igrači Mensfilda su bili fenomenalni, a žao mi je samo što Suarez nije postigao onakav gol protiv šljama.

That's the spirit! smile.gif
Ma, jebi sve koji mrze i pljuju po LFC-u!
1jeAhonen
Ma teren je bio poput nekih naših prvoligaških, a oni napaljeni ko babe na vabilo... Jasno je da smo bili u konfornoj zoni i sa 2:0 dali im malo da se razigraju. Vidi se da imamo samopouzdanja i da smo iznad situacija kakvih smo imali ranije...samo nek se nastavi u tom pravcu!

Staridž sasvim dobro, očekivao sam da ga BR zadrži sa Suarezom, ali ovo je očigledno kontrolna utakmica za njega.

Što se tiče Sahina, meni je on ostavio sasvim pozitivan utisak, možda je odigrao par utakmica slabije, ali ne vidim razlog da se "opraštamo od njega". Posebno što je to važna pozicija na kojoj nam uvek treba igrač.

Za Asaidija ne znam, diskutabilno je šta ume...možda je nekome simpatičan ali meni se ne dopada, dribla bez rešenja , ne gleda nema pas ni šut kako treba...nema kvalitet za prvi tim, a već smo imali igrače tipa Al Žara...

Narsil
CITAT (vladx @ Jan 6 2013, 10:14 PM) *
That's the spirit! smile.gif
Ma, jebi sve koji mrze i pljuju po LFC-u!

lfc.gif lfc.gif lfc.gif
All Red
Staridž mačka, sedam minuta mu trebalo. smile.gif Nek nastavi tako i biće to ok.
Narsil
emir_lfc
CITAT (Narsil @ Jan 6 2013, 11:28 PM) *

falilo nam je plesaca biggrin.gif

“Luis is a fabulous player and has fantastic caliber.” (Reporter – “Have you been cheated out of it?”) “No, it had taken a few deflections, Suarez kicked the ball in frustration as he didn’t think the goal had stood”. Trener Mansfielda smile.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.