Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Sunderland
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Narsil
vs

20:45h, Anfield

Starting 11: Reina, Wisdom, Skrtel, Agger, Johnson, Lucas, Henderson, Gerrard, Downing, Sterling, Suarez.

Subs: Jones, Sahin, Shelvey, Carragher, Robinson, Allen, Suso.

lfc.gif lfc.gif
Vanja Trotter
Preteče me za sekund, valjda pobeđujemo i nek ga da Suarez.
vladx
Da oteramo macke i otvorimo seriju pobeda u 2013! lfc.gif
Stevie_G
CITAT (vladx @ Jan 2 2013, 08:09 PM) *
Da oteramo macke i otvorimo seriju pobeda u 2013! lfc.gif

I da tatica zakuca jedan pod precku.

Ode nam Cole u West Ham sad.gif
Peyson
U Novoj godini svima vam želim vrhunsko zdravlje, obilje para i gomile lakih devojaka!
Naravno, što manje sekiracije i što više radosti uz Lpool.
Neki stream za večeras? Hvala unapred.
Svebor
CITAT (Peyson @ Jan 2 2013, 08:21 PM) *
U Novoj godini svima vam želim vrhunsko zdravlje, obilje para i gomile lakih devojaka!
Naravno, što manje sekiracije i što više radosti uz Lpool.
Neki stream za večeras? Hvala unapred.

biraj

CITAT (Stevie_G @ Jan 2 2013, 08:13 PM) *
I da tatica zakuca jedan pod precku.

Ode nam Cole u West Ham sad.gif

Fala Dedamrazu! yahoo.gif
Narsil
"Ovo su sastavi timova...ali sastavi će sačekati dok se ne završi himna Liverpula."
matori lfc
Nadam se pobedi,da uspesno zapocnemo sezonu i da ga jos neko mune pored Suareza!
Svebor
CITAT (Narsil @ Jan 2 2013, 08:43 PM) *
"Ovo su sastavi timova...ali sastavi će sačekati dok se ne završi himna Liverpula."

Rispek.
Take Two
Kako smaraju sa ovim pričama da Sturridge i Walcott zahtevaju da im u ugovoru stoji da će igrati centarfora... ovaj sad još kiti kako je LFC pitao FA da li je to moguće ali su im ovi odgovorili da ta opcija ne postoji isuse.gif

Neverovatno je kako komentatori uvek izaberu da prenesu najgluplje izmišljotine tabloida, i to ih prenose kao da su Sveto Pismo, zna se tačno šta je ko kad kome rekao i zašto...
BoJaNNNNN
@TT

Zato ja slusam Maccu na ESPN, ne mogu vise da svarim SK komentatore.

Bravo majstore! lfc.gif
Take Two
Bravo mali! Hail.gif

A taman sam hteo da ga iskritikujem kako je izgubio muda, ne pokušava više da probije 1 na 1, samo čeka da ga udvoje i onda vrati loptu ili je izgubi...

Kakva šansa za McCleana isuse.gif Lucas ispada, a Gerrard stoji sam kao duh i gleda šta se dešava, ne pada mu na pamet da isprati nekog iz sredine...
BoJaNNNNN
Ne bi dodao, pa da ga jebes biggrin.gif Pisaj bre, ovako se igra kuci protiv boranije!
All Red
Sudija svaka ti dala za prednost! Već sam pomislio da će preseći kad je linijski počeo histerično da maše... biggrin.gif
Take Two
Škrtel ko volina najgora, svaki put kad izađe na Fletchera - faul isuse.gif

Pepe Hail.gif
milos7
Ljudi jel ja ovo sanjam??????????????????
Peyson
Nije baš rapsodija, ali je sasvim dobro. Pozadi bez opasnih gluposti, napred je ušlo što je trebalo da udje. Verovatno bi i treća kontra bila realizovana da se Henderson, gurajući se sa Suarezom, nije svojski potrudio da je uspori. U drugom da se dojebu do kraja, pa da u 2013-oj legnem jednu noć bez upotrebe alkohola.
bocejan
Mene me najvise interesuje da li smo stvarno prodali Kola?
Sve je ok osim Skrtela i sto Dzerard ne igra odbranu uopste.
Vanja Trotter
Ako pobedimo osmi smo, i imamo tri boda manje od Arsenala. biggrin.gif
Bataemperor
kakva asistencija sunce ti jebem
Svebor
"Steve Gerrard, Gerrard, he'll pass the ball 40 yard..."
BoJaNNNNN
Hail.gif
Take Two
Ode Stering na klupu u 56. minutu, Rodgers mora da mi zakine još koji fantasy poen isuse.gif
Aleksandar88
+1 Al' nema veze, gazi bre !
BoJaNNNNN
Carragher prelazi Lidella u utakmicama za Liverpul! Legenda lfc.gif

"We're goin' in for three, we're goin' in for three..." biggrin.gif
Narsil
Zaključujemo iz ove utakmice da Pepe nije u formi i brani očajno, Džerard je mator i treba u penziju, Suarez je sebična svinja i tako dalje...

lfc.gif
Svebor
CITAT (Narsil @ Jan 2 2013, 10:37 PM) *
Zaključujemo iz ove utakmice da Pepe nije u formi i brani očajno, Džerard je mator i treba u penziju, Suarez je sebična svinja i tako dalje...

lfc.gif

biggrin.gif
Take Two
... i da Allen nikad ne dodaje napred biggrin.gif
Peyson
Lep početak godine. Ubedljivo, sigurno, maštovito, sa mudima. Ništa manje i ništa više nam ne treba protiv timova koji su objektivno slabiji od nas. Hajde da u tome u ovoj godini postignemo kontinuitet, da nijedna boranija se ne usudi da na nama može da oštri kitu i lako ćemo posle tražiti da u mečevima sa jačima budemo bolji nego što jesmo.
Šteta za Alena, zaslužio je gol. Mahač je valjda hirurg, kada toliko "insistira" na preciznosti.
Ipak da se zalije prva pobeda u 2013-oj, iako se sutra radi!
Narsil
CITAT (Take Two @ Jan 2 2013, 10:41 PM) *
... i da Allen nikad ne dodaje napred biggrin.gif

Jasno. biggrin.gif

"Sad sam ti dodao i nikad više. Samo ja igram!"

"Ljubav je naša sve jača i jača..."

biggrin.gif
vladx
Prema ovoj utakmici ce mi ostati love/hate odnos. Voleo bih ovako non-stop i da se davim u bezbriznosti, ali mrzecu je zbog ova dva ponistena gola Allen-u. Kreten sam, ali me je to malo vise skenjalo. Ono jes' ofsajdi, ali aarrghhhh....
bocejan
Sve je lepo, dok je Benteke daleko. Steta sto je sledeca protiv Scuma, jer ako su nas sudije onliko unistile na Anfieldu sta li ce tek na Toiletu da bude.
Hendo se fino snalazi na ovoj AMC ili kako se vec zove poziciji.
Svebor
Dva gola, asistencija, 3-0...a Lule - mrk pogled Susu za losh pas, majku majchinu pomocniku zbog mahanja i presing na golmana u 88-om...e, to se ne uchi, a malo se takvih rodi, u poslednje vreme. wub.gif
matori lfc
Odlicna igra...mene raduje sto Dauning igra sve bolje,samo jos kad bi Sahin proradio! Uz jos 2 kvalitetna pojacanja mislim da mozemo do 4 mesta.Lep pocetak godine nema sta!!!
emir_lfc
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-a...748052539_n.jpg

Narsile baci koment za ovu kafansku ^^^^ biggrin.gif
Narsil
CITAT (emir_lfc @ Jan 2 2013, 11:10 PM) *
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-a...748052539_n.jpg

Narsile baci koment za ovu kafansku ^^^^ biggrin.gif

"Je l' znaš onu "Polomiću čaše od kirstalaaaaaaa..."?"

biggrin.gif
sedplas
CITAT (Narsil @ Jan 2 2013, 10:37 PM) *

lfc.gif

I ALEN JE GOMNO!!1

e jebiga, vidim tejk me pretekao
emir_lfc
CITAT (Narsil @ Jan 2 2013, 11:57 PM) *
"Je l' znaš onu "Polomiću čaše od kirstalaaaaaaa..."?"

biggrin.gif

to je ta definitivno biggrin.gif
Trunks
Pišanje.
Kako su tačno ovi imbecili dobili Siti? biggrin.gif Davno nisam video ovakvu nemoć na Enfildu.

Uglavnom, BR kao da je baš pogodio taktiku za MON-a, nešto se lukavo smejao. biggrin.gif A igrali smo neočekivano brzo i otvarali kontre, nije baš karakteristično za nas.
Take Two
Ma svako dobija svakoga ove sezone, cirkus od lige. Niko ne igra odbranu, i onda kako koga usere realizacija.

A kontre su nam nažalost i pod BR najjače oružje, kao što su bile i pod Dalglishem. Sigurno smo više golova dali iz kontri i prekida nego iz te naše tiki-taka possession zajebancije. To je zato što imamo ludog Suareza, a ne nekog Inzaghi centarfora koji bi samo visio na ivici ofsajda i čekao da mu se namesti zicer.
Trunks
A šta znam, meni su naše kontre inače seljačke i svode se baš na to Suarez ludilo. Ovde su svi držali poziciju kako treba u tim situacijama i mnogo brzo je išlo, zato mi je čudno.
Take Two
Pa dobro, kontre jesu odlično išle ali to je bio Sunderland - zadnji vezni im je Larson, štoperi spori, presing skoro da i ne igraju... Videćemo kako će ići na Old Traffordu.

Mene samo brine što se stvari još ne menjaju po pitanju naše igre, šanse stvaramo skoro isključivo na frku i brzinu i prekide i Suareza, a sav taj possession nam omogućava samo da trošimo vreme i ubijamo utakmicu unsure.gif
Trunks
Naš possession game i tiki-taka su kurac, ako mene pitaš, mnogo je bolje tečniji napad nego besomučno muljanje i na kraju ništa. A što se tiče kontri, možda je glup primer jer je ovo čista SG genijalština ali vidi odvlačenje odbrambenih, to nemamo uvek:
bocejan
Meni sve polako lici na Rafinu igru od kada je Rodzers promenio formaciju upravo slicnu Rafinoj. Onaj titki-taka od pocetka smo zajebali posle mesec dana.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.