Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Daniel Sturridge #15
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2, 3
Narsil
http://www.liverpoolfc.com/news/latest-new...urridge-signing

Dobro nam došao.

lfc.gif

http://www.liverpoolfc.com/news/latest-new...sturridge-signs

Je l' se samo ja tripujem il' još nekom liči na 50 Centa?
All Red
Ja dugo nisam pratio LFC vesti i odjednom ovo... smile.gif Nadam se samo da ga nismo previše platili i da nema preveliku platu. Drago mi je da je došao neki napadač, ne očekujem da bude Suarez, al neka iskoristi one šanse koje nam propadaju jer nam fali napadač i na konju smo. smile.gif
bocejan
Ajd neka mu je sa srecom. Ja sam prvi put video njega na nekom menadzeru, doveo ga iz Rendzersa i postao mi najbolji strelac lige te sezone.
sedplas
Mislim da ce da bude bolji nego sto mnogi ocekuju posto vidim da vecina nasih i nije nesto zadovoljna
emir_lfc
bravo macak smile.gif

nije bio najbolji igrac tima prosle sezone, nije bio standardan, nije bio nista najbolje = kidalica biggrin.gif
collymore
Dobro nam dosao...rokaj snimaj!!!!
Take Two
QUOTE (Narsil @ Jan 2 2013, 04:06 PM) *
Je l' se samo ja tripujem il' još nekom liči na 50 Centa?

Meni ovde liči na mlađu verziju jednog lika iz The Wire čijeg imena sad ne mogu da se setim... grrr... Christ Partlow, motherfuckers! Desna ruka Marlo Stanfielda. Mada sad kad pogledam, baš i ne liči nešto.

Srećno mu bilo, sa zadovoljstvom ću da priznam ako se ispostavi da sam pogrešio (kao Fred za Torresa tongue.gif )
Vanja Trotter
Konačno napadač, Borini mrš kući.
BoJaNNNNN
Nisam nesto srecan, al nek me razuveri smile.gif Ima priliku vec 13. protiv Junajteda nekim het-trikom smile.gif
Svebor
Ajde...dobrodosh'o. sleep.gif
matori lfc
Samo se nadam da i ovo nije jos 12 bacenih milki na British talente!

Samo se nadam da i ovo nije jos 12 bacenih milki na British talente!
Joe
ja sam zadovoljan kupovinom,... mlad, talentovan, zna da ga da i davao je i u PLu i CLu... valjda ce biti nesto od njega. plust sto je bolji od svega sto imamo u napadu, sem Suareza naravno.
Vanja Trotter
Kako je ova godina krenula. Fulam pobedi u gostima, mi dovedemo Čelsijevog igrača. Mada, ima još vremena da 31. januara u 23:59:00 Suarez pređe u Čelsi. biggrin.gif
Trunks
^ Aj nemoj ni da se zajebavaš tako. smile.gif
Narsil
CITAT (Trunks @ Jan 2 2013, 11:38 PM) *
^ Aj nemoj ni da se zajebavaš tako. smile.gif

Ne brini, nisam uzeo Lusov dres, potpuno je bezbedan.
Take Two
Uzeo si desetku, izgleda? tongue.gif
Narsil
CITAT (Take Two @ Jan 3 2013, 01:55 AM) *
Uzeo si desetku, izgleda? tongue.gif

Imao sam četvorku i devetku, vidiš da imamo problema sa tim brojevima. tongue.gif
Take Two
Juče naslovi "Rodgers: last chance for Sturridge to succeed", a danas "Gerrard warns Sturridge: no excuse for failure left". Baš je žestoko krenula dobrodošlica, sve đon za đonom unsure.gif
MaPkO89
Pa s takvim indijancima mora ostro

Vidis kako Mancini to resava sa Balotelijem biggrin.gif
Narsil
CITAT (MaPkO89 @ Jan 3 2013, 08:20 PM) *
Vidis kako Mancini to resava sa Balotelijem biggrin.gif

Da, Balotelija drže dvojica da mu ne otkine glavu. laugh.gif
Digital_Jesus
Secam se da je postojala opcija, ili su bar tako ostrvski mediji prenosili, da za Torresa dobijemo 45m + Staridz. U tom trenutku mi se to cinilo jako dobro i bio sam razocaran sto je na kraju ipak bilo cisto 50m. U svakom slucaju, nek je on nama dobrodosao, ima potencijala i mislim da se od njega moze ocekivati 10+ golova godisnje u PL.
fanste
http://www.youtube.com/watch?v=Ipvp06cwGww
Sta kazete? Jel ce se uklopiti u tim,pa da napredujemo u Premijershipu
AnF1elD
Uvek sam ga gotivio. Zadovoljan sam ovim transferom. Mlad je,ima talenta,brz je,precizan i agresivan. Nikad ne odustaje,uporan je. Pogledajte njegove golove za Bolton dok je bio na pozajmici i golove iz prosle sezone dok je chelsea vodio AVB. Tada je staridz imao minutazu i dao je oko 15 golova. Mateo ga je sklonio sa strane kao i banitez,nisu mu davali sansu,kod nas ce je dobiti,i pokajace se plavci sto su ga dali. Siguran sam.
Take Two
I kod nas će biti sklonjen sa strane, kladio bih se.

Evo jedne analize, Michael Cox (sa zonalmarking.net)
Joe
my debt to Brendan
Fred Kremenko
Precenjeni Englez, bolje da smo jos jednog Borinija doterali za te pare biggrin.gif
Stevie_G
CITAT
Sturridge has withdrawn from the England squad for Wednesday's friendly with Brazil through injury

Nadam se da nije nista ozbiljno.
Dee Jay
Prosto mi deluje ova statistika neverovatno, jeste da je igrao dobro ali da je prvi mikad ne bih rekao.

Sturridge's treble against Fulham took his league tally for the season to 11 in 1,163 minutes.(Link)

Take Two
Moj utisak je baš suprotan, svestan sam da je natrpao gomilu golova ali mi ne deluje da je baš dobro igrao. Da ga ne ureknem, samo neka nastavi da naizmenično spava i solira ako će da zadrži ovaj statistički učinak...
Dee Jay
CITAT (Take Two @ May 14 2013, 05:43 PM) *
Moj utisak je baš suprotan, svestan sam da je natrpao gomilu golova ali mi ne deluje da je baš dobro igrao. Da ga ne ureknem, samo neka nastavi da naizmenično spava i solira ako će da zadrži ovaj statistički učinak...

Loše sam se izrazio, 'dobro igrao' u smislu da je dao dosta golova i bio efikasan, ali da su mu ovako dobre statistike nisam imao taj utisak. A to za igru, pa ja mislim da on jednostavno tako igra biggrin.gif i da će se tu malo šta menjati i korigovati, ali nemam zamerke nikakve ako ostane ovakva statistika.
gasha84
Titi Camara..kakav flashback smile.gif
vladx
QUOTE (gasha84 @ May 14 2013, 07:53 PM) *
Titi Camara..kakav flashback smile.gif

smile.gif
Joe
dobra vest:

http://instagram.com/p/bGqmhTnNRZ/
Fred Kremenko
Sturridge trained today and looks like he'll be ready for Stoke
Narsil
Hvala Fauleru.
Joe
QUOTE (Fred Kremenko @ Aug 5 2013, 01:07 PM) *
Sturridge trained today and looks like he'll be ready for Stoke

odlicna vest, evo i potvrde sa lfc.tv-a:
http://www.liverpoolfc.com/news/latest-new...rns-to-training
Narsil
Aleksandar88
Stuki ne igra prvu za Engleze, vratio se u Liverpool na tretman zbog povrede. Mada kazu da su prve prognoze optimisticne i da ce biti spreman koliko za drugu reprezentativnu utakmicu, samo da ga ne skrljaju tamo i ne pogorsaju stanje.
Narsil
http://www.liverpoolfc.com/news/latest-new...ck-up-pl-awards

Zasluženo.
gasha84
http://www.liverpoolfc.com/news/latest-new...urridge-fitness

Valjda nije nista zajebano..mnogo..
Svebor
Nije dechko fizicki kako treba vec neko vreme, sto se da primetiti po nedostatku koncentracije. Pauzica, i ima da bude ko nov za dve nedelje.
Take Two
Samo da ne bude pauzica od dva meseca... nadam se da će ga zameniti Moses ovaj put, a ne Allen ili neki defanzivac.
Svebor
CITAT (Take Two @ Dec 1 2013, 12:50 PM) *
Samo da ne bude pauzica od dva meseca... nadam se da će ga zameniti Moses ovaj put, a ne Allen ili neki defanzivac.

Dokaz Tejkovog uticaja na BR-a:

Liverpool: Mignolet, Johnson, Toure, Skrtel, Flanagan, Lucas, Gerrard, Sterling, Henderson, Moses, Suarez.

Subs: Jones, Agger, Alberto, Aspas, Coutinho, Sakho, Allen.

ps

Nisi bas morao da menjash Kua, al a sad...
Take Two
Povredio se i Kuki, nije trenirao.

Ali odakle Toure-Agger izmena ne znam, za to me nisu pitali.
Under
QUOTE (Take Two @ Dec 1 2013, 12:50 PM) *

6-8 nedelja

http://www1.skysports.com/football/news/12...-to-eight-weeks
Narsil
isuse.gif
Take Two
Sreća da ne igramo mrsku Evropu i na vreme smo ispali iz kupa, pa nam neće biti zgusnut raspored u tom periodu... a ne, čekaj...
moony
Ma nemamo mi igrače ni za ligu. Nema ko da da gol, a u poslednje vreme nema ni ko da ga namesti. Sad još ovo... Daj da Suarez napuni Norič, oni su mu posebno dragi, a za posle će BR morati da smisli nešto bolje od ovoga danas.
Under
QUOTE (moony @ Dec 1 2013, 05:44 PM) *
a za posle će BR morati da smisli nešto bolje od ovoga danas.

yeah right dry.gif
moony
Ne kažem da će moći ili uopšte pokušati, već da bi morao.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.