Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: QPR - Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Take Two
QUOTE (Aleksandar88 @ Dec 29 2012, 08:17 PM) *
Otvorite temu o sutrasnjem pusenju kod QPR-a bag.gif .

Izvol'te.

Šta piju gospoda?

Igra se sutra od 5 popodne, ako nekog uopšte zanima...
Narsil
1:0 za QPR.
steva8lfc
Dobio Reading tako da QPR mora da se vadi.
MaPkO89
Kad smo dali bodove vili red je i ovima, inace ce da nas proglase filijalom mucene vile
Vanja Trotter
2:0 za KPR.
Dee Jay
Objektivno, prilično sam ravnodušan, možda je i dobro što neću moći da gledam.
Iako je ovu sezonu od starta uprava proglasila alibi sezonom, bez rezultatskog imperativa, mislim da je nedopustivo da u nekim mečevima budemo potpuno razbijeni, pa čak i poniženi, i to od ekipa koje su igrale prilično zatucan fudbal, pa posle da tražimo opravdanja u svemu i svačemu. Ako je za poraz od WBA u prvom kolu i rezultatski slab start ima nekih opravdanja, raspadanje protiv Vile i Stouka na polovini sezone je meni neoprostivo. Možda nije primereno praviti ovakve paralele, ali Vila je posle pobede na Enfildu izgubila 3 utakmice sa gol razlikom 0:15, a Stouk je primio 3 gola na toj čuvenoj jebenoj neosvojivoj tvrđavi Britaniji, gde njihovi ružni, prljavi smradovi biju, a sudije im to tolerišu.U ta dva meča nismo uspeli da 'našom tiki-takom' savladamo protivnika, a kao da nismo hteli da se malo prilagodimo njihovoj igri i nismo bili uopšte spremni da odgovorimo na igru protivnika ma koliko ona primitivna bila.
Možda i ima nekog opravdanja za slabiju igru u napadu (imamo samo jednog pravog napadača, Suso nije krilo, Sterling nije dorastao, menjamo mesta Downingu i Enrikeu), ali po igračkom kadru odbrana nam je verovatno i najjači deo tima, a deluje prilično neisigurno i neiuigrano u novom sistemu.
Ne tražim ni četvto mesto, kamoli tako neoprezno najavljen napad na vrh tabele, samo malo kompaktnosti i konzistentnosti.
Bolje bi bilo da iskoristimo ovu utakmicu da se malo priberemo jer ide serija teških gostovanja plus Sanderlend i Norič kući.
sedplas
poraz od Stouka i nije toliko bio sokantan kao poraz od Vile.
Uvijek je tesko otici tamo i uzeti i bod a ne 3, tako da sa ovako slabim timom ja i nisam ocekvao da se ista uradi. ali Vila je stvarno bila dno.

sto se kupeera tice, dobicemo ih, lagano, onda cemo da dobijemo i raspali sanderlend valjda.
1jeAhonen
Ne idemo mečki na rupu, jer se radi o mišu ali svakako da ne možemo očekivati pobedu, bolje je ne malerisati...ali igramo u gostima, što je prednost. Protivnik nije za strah ali je za respekt, kao i svaki.
Najbolje je kad smo mi u pitanju, ostati smiren i ne očekivati ništa.

No ovi novogodišnji rezultati s petardama i osmardama nekako su uobičajeni u ovo vreme...pre par sezona mislim da smo svrake potprašili petardom...e sad je lepo sećati se toga....

QPR se nada poklonima jer mi imamo mnogo deda mrazova...
Svebor
CITAT (1jeAhonen @ Dec 30 2012, 12:42 PM) *
Ne idemo mečki na rupu, jer se radi o mišu ali svakako da ne možemo očekivati pobedu, bolje je ne malerisati...ali igramo u gostima, što je prednost. Protivnik nije za strah ali je za respekt, kao i svaki.
Najbolje je kad smo mi u pitanju, ostati smiren i ne očekivati ništa.

No ovi novogodišnji rezultati s petardama i osmardama nekako su uobičajeni u ovo vreme...pre par sezona mislim da smo svrake potprašili petardom...e sad je lepo sećati se toga....

QPR se nada poklonima jer mi imamo mnogo deda mrazova...

Beshe to onomad, kad smo bili prvi na Bozhic (shto ce reci pre dva para sezona, leti vreme kad se boris za sredinu tabele dry.gif )...ehhhhhhhhh. rolleyes.gif
matori lfc
X ko kuca!
Reds
Brendan Rodgers has been sent home from London ill on club doctor's orders. Full story on http://www.liverpoolfc.com
Jamaica
Saćemo da pobedimo pa će ljudi da kažu da su ovi bolji od Rodžersa kao što je Semi Li bio bolji od Rafe biggrin.gif
Narsil
CITAT (Jamaica @ Dec 30 2012, 02:24 PM) *
Saćemo da pobedimo pa će ljudi da kažu da su ovi bolji od Rodžersa kao što je Semi Li bio bolji od Rafe biggrin.gif

Garant će se to desiti ako pobedimo. biggrin.gif
rape91
QUOTE (Jamaica @ Dec 30 2012, 02:24 PM) *

Thompson je stvarno bio bolji od Ulijea tongue.gif
Take Two
Od Ulijea bi bila bolja i moja baba, ali pod Thompsonom smo igrali najtvrđi i najružniji fudbal od kako ih ja gledam smile.gif
Take Two
Henderson počinje umesto Jonjoa, sve ostalo isto...

U stvari i Sterling i Allen umesto Susa i Lucasa, ali to se podrazumeva.
igzy79
Valjda cemo da pobedimo te moćne Rendzere??
sedplas
fala bogu da je izbacio Selvija, uzasan je bio u zadnjih par.
Aleksandar88
Bravo majstore !!!!!!
Narsil
PUNI!
1jeAhonen
pika pika Suarezzzzz!!!!!!!

pika pika pu Suarezzzzzzzz!
Narsil
CITAT (Narsil @ Dec 29 2012, 08:55 PM) *
1:0 za QPR.

Taktika funkcioniše!
bocejan
QPR igra odbranu kao mi protiv Stokuka.Gube se kada Suarez ima loptu kao mi kada je ima Kenwajn Jones.
Narsil
"You're nothing special, we lose every week."

laugh.gif
Take Two
Deda Derry umesto Gavrila laugh.gif isuse.gif
Aleksandar88
Engleski navijaci su cista genijalstina Hail.gif Hail.gif
bocejan
Vila nam stvarno nije trebala.
Sterling prilcno nikakav. Gradi se i cuva loptu a nema ga 20 kila. Zao mi je sto je nesrecni Downing morao na beka, jer mislim da bi ga pre ili kasnije umuvao.
Narsil
Sramota što im nismo dali još barem dva. Onaj Suarez, ja ne znam, on je životinja. 5 minuta pred kraj, on kida. Hail.gif
BoJaNNNNN
Nekako bi bio sretniji posle ove pobede da Gojko nije prenosio. biggrin.gif
Narsil
CITAT (BoJaNNNNN @ Dec 30 2012, 07:03 PM) *
Nekako bi bio sretniji posle ove pobede da Gojko nije prenosio. biggrin.gif

Ne znam da li mu je neko rekao da Rodžers nije bio na klupi danas? Možda sam propustio taj detalj jer sam pričao telefonom onih 3 minuta pre nego što se lopta ćušnula sa centra ali sam nekako stekao utisak da on nije ukapirao da Rodžersa nema.
BoJaNNNNN
CITAT (Narsil @ Dec 30 2012, 07:06 PM) *
Ne znam da li mu je neko rekao da Rodžers nije bio na klupi danas? Možda sam propustio taj detalj jer sam pričao telefonom onih 3 minuta pre nego što se lopta ćušnula sa centra ali sam nekako stekao utisak da on nije ukapirao da Rodžersa nema.

Nije uopste ukapirao, to sam i komentarisao na SK stranici na fb. Kad je Lukas ulazio rekao je da Rodzers sprema novu izmenu

I najbolji momenat : Kadar na Rednapa i u pozadini Grin sedi, a Gojko : "... u kadru vidimo rezervnog golmana QPR - MAJKA Grina" biggrin.gif
Take Two
QUOTE (bocejan @ Dec 30 2012, 06:54 PM) *
Sterling prilcno nikakav. Gradi se i cuva loptu a nema ga 20 kila.

Ovo je i moj utisak već jedno vreme. Možda je prerano govoriti, ali dečko baš i ne napreduje kao što sam se nadao. Ne znam da li je to do timske igre koja se svodi mnogo više na muljanje u klinču (za šta su stvoreni Suarez, Enrique, Lucas, itd.) nego za trčanje (a to je Sterlingu za sada sve što ima). Malo me brine voljni momenat, igrač u njegovim godinama bi trebalo više da grize i trudi se, da juri svaku loptu, a ne da stoji i gleda Suareza kako radi to umesto njega.

Inače OK trening utakmica, bilo bi zanimljivije da smo imali protivnika. Henderson je delovao manje tragično nego Shelvey prethodne dve, verovatno zato što je manje pokušavao da uradi sa loptom.
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Dec 30 2012, 07:18 PM) *
Ovo je i moj utisak već jedno vreme. Možda je prerano govoriti, ali dečko baš i ne napreduje kao što sam se nadao. Ne znam da li je to do timske igre koja se svodi mnogo više na muljanje u klinču (za šta su stvoreni Suarez, Enrique, Lucas, itd.) nego za trčanje (a to je Sterlingu za sada sve što ima). Malo me brine voljni momenat, igrač u njegovim godinama bi trebalo više da grize i trudi se, da juri svaku loptu, a ne da stoji i gleda Suareza kako radi to umesto njega.

Inače OK trening utakmica, bilo bi zanimljivije da smo imali protivnika. Henderson je delovao manje tragično nego Shelvey prethodne dve, verovatno zato što je manje pokušavao da uradi sa loptom.

Sterling u ovom trenutku prakitcno nema konkurenciju za mesto, sad je potpisao novi ugovor, sve je to verovatno uticalo ne njegovo samozadovoljstvo pa mu je i voljni momenat i nivo igre pao. Već sam jednom napisao, da i on i Suso treba da sto više igraju, ali mislim da nije dobro da npr. Sterling bude praktično jedina opcija na svojoj poziciji. Nestrpljiv sam da vidim Staridža i Borinija, baš bih voleo da njih dvojica prorade u narednom periodu.
Under
vrlo vazna pobeda, samo 8 bodova do 4.mesta
matori lfc
Kad igra Suarez tj daje golove Liverpul dobija! Zato je i najbitnije da dovedemo jos nekog DOBROG napadaca da ne zavisimo samo od njega!
Reds
QUOTE (Under @ Dec 30 2012, 08:08 PM) *
vrlo vazna pobeda, samo 8 bodova do 4.mesta

samo
sedplas
1jeAhonen
Nekad s takvom lakoćom daje golove da se pitam kako već nije prešao cifru od 30 komata...a nekad frustracijama,promašajima i padovima nikad kraja..

Nek nam živi i golove daje fenomenalni Suarez i nek nam srećno krene u 2013! i nek su nam svi zdravi i živi kao i mi s ove strane terena! GO REDS!!!
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.