Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Fulham
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
milos7
The Reds team in full is: Reina, Johnson, Skrtel, Agger, Enrique, Lucas, Gerrard, Shelvey, Suso, Downing, Suarez. Subs: Jones, Carragher, Wisdom, Allen, Sterling, Sahin, Henderson.
MaPkO89
dobro se setio da malo odmori sterlinga i alena

ma sta ima i da gledam kad ni nema takmicarskog znacaja, zanimljivija mi aba liga
milos7
Opet taj dauning, bar nema kola uopste
Take Two
Terao je Sterlinga da igra sve dok ne pristane da potpiše ugovor biggrin.gif

Ko će levo a ko desno, od tandema Suso-Downing? unsure.gif
Fred Kremenko
Dobijamo jedva, Downing namesta gol konacno biggrin.gif
rape91
QUOTE (Take Two @ Dec 22 2012, 06:19 PM) *

da se BR ne vrati na staro pa baci Downinga na beka a Enrikea na krilo ohmy.gif
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Dec 22 2012, 06:19 PM) *

Pa vrlo moguće da će i menjati strane tokom meča. Videćemo.
steva8lfc
Stavio ga Skrtel lfc.gif bas me zanima kakvo li ce sranje napraviti do kraja biggrin.gif
Aleksandar88
Ohoho !
Fred Kremenko
Jel istina da ovo nije gol au bre
steva8lfc
Auuuu... sta promasi covek isuse.gif
Fred Kremenko
QUOTE (Fred Kremenko @ Dec 22 2012, 06:21 PM) *
Downing namesta gol konacno biggrin.gif

Evo ga!
steva8lfc
QUOTE (Fred Kremenko @ Dec 22 2012, 06:21 PM) *
Dobijamo jedva, Downing namesta gol konacno biggrin.gif

Hail.gif

Kakav kurac Xavi i Iniesta, Downing objasnio kako se dele asistencije biggrin.gif
igzy79
Ukapirao je da treba malo Alena i Sterlinga da odmori...fala bogu i eto rezultata.....Lepo igramo
Narsil
sedplas
CITAT (milos7 @ Dec 22 2012, 06:04 PM) *
Opet taj dauning, bar nema kola uopste

Hail.gif asistencija
rape91
Kapiten kida na svakom delu terena! A asistencija Downinga Hail.gif Hail.gif Hail.gif
Take Two
Kapiten stvarno dobar, odlično Alonsira loptu sa centra, a sad još i utrčava u napad - tačno ono što je nedostajalo.

Fulham nejak, kidamo ih na sredini. Samo da tako ostane do kraja... i da ostane clean sheet, imam Aggera u fantasy timu.
Fred Kremenko
Sta mi promasujemo au bre
Take Two
Stewie D Hail.gif
Fred Kremenko
Pa tako je!
milos7
sad mogu da ga prodaju za milion
Dee Jay
Video da će da pakuje kofere i ostane bez plate, pa reko ajde malo da asistiram, dam koji gol. biggrin.gif
A sad ovako do kraja sezone i on ako ostane i ostali.
rape91
Bravo Downing!!! Gerrard kida i na terenu i na fantasy-ju,zamerice se Take-u smile.gif
Take Two
QUOTE (rape91 @ Dec 22 2012, 07:41 PM) *
Gerrard kida i na terenu i na fantasy-ju,zamerice se Take-u smile.gif

Samo neka kida, nikad mi nije žao poraza kad su naši igrači u pitanju smile.gif Mada, još više bih voleo da Michu sutra odigra protiv Man Utd kao Gerrard večeras tongue.gif

Dugo je trajao odmor za Sterlinga i Allena isuse.gif Zar ne mogu u ovakvim utakmicama da se malo razigravaju Assaidi, Sahin, itd.?
rape91
QUOTE (Take Two @ Dec 22 2012, 08:00 PM) *
Samo neka kida, nikad mi nije žao poraza kad su naši igrači u pitanju smile.gif Mada, još više bih voleo da Michu sutra odigra protiv Man Utd kao Gerrard večeras tongue.gif

Dugo je trajao odmor za Sterlinga i Allena isuse.gif Zar ne mogu u ovakvim utakmicama da se malo razigravaju Assaidi, Sahin, itd.?

nemam nista protiv,imam ga i ja u timu smile.gif
1jeAhonen
E tako, metnu ga i Maestro Suarezzz i jedna lepa lagana smirujuca pobeda, u ocajnoj i teskoj sezoni za nas.!
Narsil
Smak sveta se dogodio danas.
Take Two
Nije, smak sveta bi bio da je sviran penal nad Suarezom.
Narsil
CITAT (Take Two @ Dec 22 2012, 08:23 PM) *
Nije, smak sveta bi bio da je sviran penal nad Suarezom.

Nemoj toliko daleko da ideš.
BoJaNNNNN
MoTM - Downing. Jeste da se malo izgubio na kraju utakmice, ali ona prelepa asistencija je prevagnula. Ovo nam je mozda i najbolja utakmica ove sezone, Fulham nije uspeo da spoji 3 pasa do 80.
Djusko
Propustio sam prvo poluvreme ali gledam highlights i izgleda da smo igrali sasvim dobro... Jel za to da zahvalimo Fulamu ili...?
Narsil
CITAT (Djusko @ Dec 22 2012, 08:30 PM) *
Propustio sam prvo poluvreme ali gledam highlights i izgleda da smo igrali sasvim dobro... Jel za to da zahvalimo Fulamu ili...?

Ne. Oni se nisu videli celu utakmicu. Imali su svega par šuteva na gol. Razmontirali smo ih.
sedplas
CITAT (BoJaNNNNN @ Dec 22 2012, 08:29 PM) *
MoTM - Downing. Jeste da se malo izgubio na kraju utakmice, ali ona prelepa asistencija je prevagnula. Ovo nam je mozda i najbolja utakmica ove sezone, Fulham nije uspeo da spoji 3 pasa do 80.

nije najbolja. daleko od toga. jesmo mi odigrali fino i sve, ali brate, Fulam je odigro ko trecerazredni tim. nula.
Aleksandar88
8 mesto ja bi rekao da je to rekord sezone ?
1jeAhonen
Pre bih rekao, bljesak Dauninga je taj gol (prvi u Ligi, kuriozitet) u relativno solidnoj igri, nije MOTM. Fulam je odigrao mlitavo i bez ambicija iako imaju Gedu Berberina...izgleda da im je falilo jedno par igraca Sidvel, Daf ili jos neko...

Pruzili smo vrlo konkretnu i dobru partiju (ne plejadu sansi i promasaja) ali ovo je nase drugo lice, koje smo slabo vidjali ove sezone. Ipak mnoge boljke se nisu videle danas, i dobar rezultat ne bi smeo da nas zavara. laugh.gif

Mreza je ostala netaknuta i to je dobro...Sad nas cekaju gostovanja u kojima bi morali da pokusamo da izvucemo bodove.
Jamaica
QUOTE (Aleksandar88 @ Dec 22 2012, 08:48 PM) *
8 mesto ja bi rekao da je to rekord sezone ?

Pre rekord 2012 godine biggrin.gif
Dee Jay
CITAT (sedplas @ Dec 22 2012, 08:36 PM) *
nije najbolja. daleko od toga. jesmo mi odigrali fino i sve, ali brate, Fulam je odigro ko trecerazredni tim. nula.

Igrali su onoliko koliko smo im dozvolili. Voleo bih da na ovakva igra i rezultat postanu standard kad su u pitanju gostovanja ekipa ovog ranga na Anfieldu.
Narsil

Odigraćemo u sledećem kolu ružnih 0:0 protiv Stoke-a, zatim protiv QPR-a, gde, kao timu koji se grči, radi našeg dobrotvornog rada, moramo prepustiti bodove, i onda možemo i da pobedimo.
Svebor
CITAT (Take Two @ Dec 22 2012, 07:28 PM) *
Kapiten stvarno dobar, odlično Alonsira loptu sa centra, a sad još i utrčava u napad - tačno ono što je nedostajalo.

Fulham nejak, kidamo ih na sredini. Samo da tako ostane do kraja... i da ostane clean sheet, imam Aggera u fantasy timu.

thumb.gif
KillForGlory
Razlika izmedju 3. i 10. mjesta 5 bodova

biggrin.gif
MaPkO89
Jebote al sabijamo, 4 gola fulamu, sta ce tek villa da im uradi sunce ti jebem biggrin.gif
milos7
CITAT (KillForGlory @ Dec 23 2012, 12:55 AM) *
Razlika izmedju 3. i 10. mjesta 5 bodova

biggrin.gif

Da su majmuni pobedili Vilu kao sto je bio red i tradicija, i jos jednu a bilo je prilika i prilika imali bi 31 poena i bili cak treci !!
Take Two
A da su izgubili još dve a bilo je prilika i prilika, imali bi 19 poena i bili čak petnaesti!!

Mene malo brine gol razlika od +4, ove sezone kad god smo je ubacili u plus, sledeću utakmicu smo gubili tako da se vrati na nulu. Sad bi znači trebalo da nas Stoke tuče sa četiri gola razlike...
sedplas
CITAT (milos7 @ Dec 23 2012, 04:58 AM) *
Da su majmuni pobedili Vilu kao sto je bio red i tradicija, i jos jednu a bilo je prilika i prilika imali bi 31 poena i bili cak treci !!

i da nisu poni9stili regularne golove Suarezu i Enrikeu.....
titula rolleyes.gif
milos7
celsi aston 7-0 za sada
eto ko je pobedio liverpul na enfildu
Stevie_G
CITAT (milos7 @ Dec 23 2012, 06:45 PM) *
celsi aston 7-0 za sada
eto ko je pobedio liverpul na enfildu

Pre nekoliko kola Chelsea-Fulham 0-0 eto ko je otkinuo bod na Bridge-u tongue.gif
milos7
Aston vila je igrala isto obe utakmice, nema igre malo sansi, samo je celsi dao gol na vreme i napunio ih, e tako je trebao i liverul, samo liverpul ne ume da da gol
Jamaica
Dali smo četiri komada juče koliko se sećam.
matori lfc
Milos je sve rekao...Dauning konacno! A sad najgore gostovanje u celoj ligi Stoka!
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.