Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Udinese vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Periklo
Šta je ovo? Nema teme, a još 30 minuta do utakmice. Je li otišao iko od ekipe s foruma?

Reina, Johnson, Enrique, Carragher, Skrtel, Henderson, Sahin, Allen, Suso, Downing, Suarez.
Subs: Jones, Cole, Coates, Sterling, Shelvey, Assaidi, Wisdom.
sedplas
dobar tim, valjda ce sredina da odradi posao
emir_lfc
ima li prenos gde?
Svebor
CITAT (sedplas @ Dec 6 2012, 06:53 PM) *
dobar tim, valjda ce sredina da odradi posao

Kako dobar tim, s dva igracha manje? dry.gif
Take Two
Ima na Areni, ja gledam ovde.
emir_lfc
CITAT (Take Two @ Dec 6 2012, 07:03 PM) *
Ima na Areni, ja gledam ovde.

hvala majstore smile.gif
Take Two
Ne igra im Di Natale? Onda moramo da dobijemo...
sedplas
ode Sahin, steta
Take Two
Ode Nuri zbog razbijenog nosa isuse.gif Ajmo Jonjo!
sedplas
CITAT (Svebor @ Dec 6 2012, 07:03 PM) *
Kako dobar tim, s dva igracha manje? dry.gif

Dauning i ...?
Svebor
CITAT (sedplas @ Dec 6 2012, 07:14 PM) *
Dauning i ...?

...Hendo. tongue.gif

edit:

Hahahahaaaaaaaa!!!
milos7
Ako liverpul izgubi a izgube i jb, svi imaju po 7, a u tom trokrugu jb su najbolji i prolaze, ca sta vise liverpul bi u tom trokrugu bio najgori, sto znaci da mora bar remi ali da jb ne pobede anzi
sedplas
CITAT (Svebor @ Dec 6 2012, 07:18 PM) *
...Hendo. tongue.gif

hahaha biggrin.gif
Take Two
Hendo! biggrin.gif

Suso bio u ofsajdu pre asistencije?
vladx
QUOTE (Take Two @ Dec 6 2012, 07:25 PM) *
Suso bio u ofsajdu pre asistencije?

I meni tako delovalo, who cares... tongue.gif

Sa ovim igracima na terenu, ovo moramo da bijemo.
Take Two
Suarez ne prašta golmanu kad mu odbrani ovakav šut, kenja li kenja biggrin.gif
sedplas
ocigledno je golman kenjao njemu....
miskooo
Suarez se muvao oko gol linije i kad je krenuo ka petercu golman ga je u guzvi i guranju potkacio laktom (pitanje je kolko jako, dal je uopste i dal je udarac ili guranje, al ajde....). To mu Suarez zamera.
Take Two
A ovaj pokazuje "nisam, gore su mi bile ruke da bih odbranio, a i šta se ti buniš kad si cimao za dres mog saigrača... "

Kako čitam misli, u stilu Ace Stojanovića.
sedplas
Sujo je laktom nabo beka ovog, zato mu sere golman...
Take Two
Idi Suso u 3PM isuse.gif
Reds
kakav smor od fudbala,ne znam samo kako pronalazim motiv da gledam liverpul u ligi evrope ove godine.
Take Two
Jel ovo Downing šibnuo centaršut za Hendersona? Dosta je dobar večeras...
sedplas
Henderson je dobar, Dauning je imao par pasova i centarsuteva, ali ga uglavnom nema.
Take Two
Mislio sam na Downinga, ali i Henderson je bio dobar u prvom poluvremenu, u drugom previše greši. A Suarez se izgleda umorio...
sedplas
svidja mi se sto ulazi naprijed vise, Henderson.
Dauning je imao tih nekoliko momenata, ali recimo, Suso je mnogo vise uradio na drugoj strani.

Di natale.... huh.gif
Reds
ovaj ludak na areni konstantno govori MATIJAS SUAREZ smile.gif))))
Take Two
Zamalo, jebote ohmy.gif
Svebor
Auuuuuu...o'ladi me ptichurina... blink.gif
vladx
Idi bre...
Take Two
Nisam gledao statistiku, ali kladim se da je Sterling u prva tri LFC igrača po broju napravljenih prekršaja ove sezone. Stvarno je za neverovati šta mu sve sude nekad...
vladx
Sem preznojavanja u poslednjoj sekundi, jedna profi-odradjena utakmica. Ipak, ostaje mucno to koliko nam treba da postignemo gol. Jel zreb 20.?
Narsil
Dobro, one dve utakmice sa Utrehtom su bile odvratnije od ove. Ali, kad se računi svedu, odrađeno je ono što je trebalo. Suarezu bi mogao da prija odmor za vikend, deluje mnogo istrošeno. I mene zanima kada je žreb?
1jeAhonen
Pobedi se u zube ne gleda...Mec je bio potpuno mrtvilo, Udineze se oprostio i prelako. No to ne umanjuje prilicno kvalitetnu igru od poprilicno popunjenog sastava, Brendan ni(smo)je imao nameru da se odrekne LEvrope. Moglo je tu jos biti golova, steta je sto smo morali bar pet sekundi da strepimo. wink.gif

JBojsi su uradili sta su mogli i postigli jedan diskutabilan gol u pobedi od 3:1.
matori lfc
Koj krs od tekme...jedva dobismo! Jel smo prosli kao 1 u grupi?
vladx
QUOTE (matori lfc @ Dec 6 2012, 11:11 PM) *
Koj krs od tekme...jedva dobismo! Jel smo prosli kao 1 u grupi?

Zasto jedva? huh.gif Rutinski dobijeno.
Djotun
Ja da vas pozdravim iz Udina, steta sto nas je samo dvojica bilo, Hrvata, Slovenaca, Makedonaca pun kurac..
bilo je ladno u pizduuu materinu, jos ne mogu da dodjem sebi. YNWA
1jeAhonen
Alal vera alal vera!...YNWA od Udina do Beograda.
sedplas
kako bre jedva? nisu nam prismrdili.
druga stvar sto ne dadosmo jos koji, ali smo mogli.
Take Two
A mogli smo i da ga primimo na kraju, nije da nismo:

Narsil
Je l' ste gledali preko HRT-a 2 ili strimova?
vladx
QUOTE (Narsil @ Dec 7 2012, 09:15 AM) *

Ja preko ruskog sopcast-a, sto?
Reds
QUOTE (Narsil @ Dec 7 2012, 09:15 AM) *

arena1.

alen pa onda dvaes puta alan pa matijas suarez čitavu utakmicu i tako sve u krug.
bilo mi zanimljivije da pratim šta će sledeće da izvali onaj pokušaj komentatora nego ono što se dešavalo..pogotovo u prvo poluvremenu.
Djotun kako je to izgledalo uživo..?
E bilo nekih finih,vazda preplanulih talijanki..?smile.gif
Narsil
CITAT (vladx @ Dec 7 2012, 09:26 AM) *
Ja preko ruskog sopcast-a, sto?

Ja sam gledao preko Hrvata pa me zanima da li je još neko stekao utisak da su naši komentatori zlatni pored onog groba što prenosi.
miskooo
CITAT (Reds @ Dec 7 2012, 10:05 AM) *
arena1.
alen pa onda dvaes puta alan pa matijas suarez čitavu utakmicu i tako sve u krug.

Plus sto je malerisao stalno kako ako primimo jedan gol padamo na 3. mesto na tabeli i ispadamo, neverovatno koliko je puta to ponovio.
matori lfc
Jao sta bi dao da izvucemo Studgart pa da mogu da odem kod buraza da gledam Liverpul! rolleyes.gif
Djotun
QUOTE (Reds @ Dec 7 2012, 10:05 AM) *
arena1.

bilo mi zanimljivije da pratim šta će sledeće da izvali onaj pokušaj komentatora nego ono što se dešavalo..pogotovo u prvo poluvremenu.

Bilo je kul na tribini, ali nista spektakularno, englezi su pevusili sporadicno u kavezu, mi smo bili odmah pored njih na tribini, pokusavali nesto da se organizujemo ali nisu svi bas bili zainteresovani da se skupe i naprave kop nego onako.. doduse bilo i jebeno hladno, tribina potpuno na vetrometini alpa usro sam se od zime nisam osecao noge dva dana.
Stadion im je simatican, "tifosi" smesni.. ribe nisam ni video sem jedne male peerfektne crnkinje u lokalnom busu. Grad potpuno mrtav, posle 20h ne radi nista zivo pa ni prevoz, engleze su odmah sproveli nekim busevima negde dalje od friulija, a mi smo se jos dva dana jebevali da se vratimo u Beograd.
Ja evo malo pre dosao majci hranu da mi spremi i opere gace. eto. ynwa.

QUOTE (Reds @ Dec 7 2012, 10:05 AM) *
arena1.

Bilo je kul na tribini, ali nista spektakularno, englezi su pevusili sporadicno u kavezu, mi smo bili odmah pored njih na tribini, pokusavali nesto da se organizujemo ali nisu svi bas bili zainteresovani da se skupe i naprave kop nego onako.. doduse bilo i jebeno hladno, tribina potpuno na vetrometini alpa usro sam se od zime nisam osecao noge dva dana.
Stadion im je simatican, "tifosi" smesni.. ribe nisam ni video sem jedne male peerfektne crnkinje u lokalnom busu. Grad potpuno mrtav, posle 20h ne radi nista zivo pa ni prevoz, engleze su odmah sproveli nekim busevima negde dalje od friulija, a mi smo se jos dva dana jebevali da se vratimo u Beograd.
Ja evo malo pre dosao majci hranu da mi spremi i opere gace. eto. ynwa.
vladx
Ima li nekih slika da nas pocastite? smile.gif
Djotun
Ima slika ali je ne umem da ih postavim ovde, ne bih sad da kritikujem ali sta ja mogu da uploudujem za Max. single upload size: 72.42K unsure.gif
Tonča
QUOTE (djotun @ Dec 9 2012, 01:11 PM) *
Ima slika ali je ne umem da ih postavim ovde, ne bih sad da kritikujem ali sta ja mogu da uploudujem za Max. single upload size: 72.42K unsure.gif

Pa niko od nas ne uploaduje na server sajta, da ne bi napravili haos. smile.gif

Imaš bezbroj sajtova za besplatan share slika (tinypic, photobucket, imageshack...), tako da za tim nema ni potrebe. wink.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.