Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: FA Cup 2012/2013
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
BoJaNNNNN

U trecem kolu igramo sa Lincoln / Mansfield. Neka izadju klinci i rese ovu boraniju, pa da vidimo sta dalje. Jaci parovi treceg kola:

Swansea v Arsenal
Southampton v Chelsea
West Ham United v Manchester United

Prosle godine smo bili blizu osvajanja, mogli bi ove godine da zavrsimo posao jer nam je jos samo FA Cup ostao kao realna sansa za trofej, ako ne shvatimo LE ozbiljno od knockout faze.
vladx
FA Cup third-round draw:

Crystal Palace v Stoke

Brighton v Newcastle

Tottenham v Coventry City

Wigan v Bournemouth

Fulham v Blackpool

Aston Villa v Ipswich

Charlton v Huddersfield

Barrow or Macclesfield v Cardiff

Barnsley v Burnley

Manchester City v Watford

Swansea v Arsenal

Leicester v Burton

Millwall v Preston

Cheltenham or Hereford v Everton

Derby v Tranmere

Crawley v Reading

Aldershot v Rotherham or Notts County

Middlesbrough v Harrogate or Hastings

Accrington Stanley or Oxford v Sheffield United

Southampton v Chelsea

QPR v West Brom

Peterborough v Norwich

Lincoln or Mansfield v Liverpool

Bolton v Sunderland

Nottingham Forest v Oldham

West Ham v Manchester United

Hull v Alfreton or Leyton Orient

Blackburn v Bristol City

Leeds v Birmingham

Bury or Southend v Bradford or Brentford

Luton v Wolves

Sheffield Wednesday v MK Dons

Utakmice se igraju prvog vikenda u 2013. Protivnika cemo saznati za jedno 10-ak dana kada je na programu revans Mansfield Town v Lincoln City. Lep zreb, fino i nadam se lako gostovanje u Kupu nedelju dana pred mec sa scum-om na OT-u.

p.s. Krivo mi za poraz Wimbledon-a kod MK-a, steta za veliku sansu koju nisu realizovali na 1:1. Drugo, ne mogu da verujem kako chelsky nije izvukao nekog Alfreton-a ili Hastings-a kuci u ovoj rundi.
Take Two
Rafa bakzuz, pazi kad ispadne od Sotona biggrin.gif

Stvarno šteta za Donse, trebalo je da zakuca to za 1-2 pred kraj, a on mlitavo šutirao po zemlji i golman je skinuo. A posle kako su uspeli da prime onaj lob petom desnog beka, valjda ni njima nije jasno. Golman gledao onu dvojicu što se šibaju ležeći na travi i čekao da sudija svira nešto...

Edit: Spojio sa 3 minuta starijom temom istog naslova...
Under
Otsemobor je inace ponikao u Liverpulovoj fudbalskoj skoli. stariji igraci menadzera ga se verovatno secaju.
vladx
Non-league Lincoln City or Mansfield Town will host Liverpool in the FA Cup third round, adding an extra edge to this month's second-round replay between the pair, who drew 3-3 on Saturday. They will meet at Mansfield's One Call Stadium on Tuesday 11 December knowing that prestige and a financial windfall await the winners.

For Mansfield there is the further incentive of a chance to avenge the perceived injustice they suffered in their last encounter with Liverpool, when Dudley Roberts had a late goal controversially disallowed as the team drew 0-0 in the League Cup in 1970. Liverpool won the replay 3-2.
biggrin.gif
Jamaica
Zaboga, El Hađi i Nil Vornok su obojica u Lidsu. Koliko ogavnosti na jednom mestu.
Aleksandar88
A to je novost za Lids, a ? biggrin.gif
Jamaica
Nisam znao da su i Diufa doveli da upotpune kolekciju biggrin.gif
vladx
Zazmuricu danas na obojicu ako dobiju ovo. wink.gif
Take Two
QUOTE (Jamaica @ Jan 27 2013, 03:46 PM) *
Nisam znao da su i Diufa doveli da upotpune kolekciju biggrin.gif

Jesu, jesu, i odmah su novinari pitali Vornoka za one ranije izjave kako je EHD "odvratni pacov" itd. Ali mislim da nije imao komentar biggrin.gif
Periklo
Znam da ne bi trebalo tako biti, ali iz nekog razloga lakše podnosim sav naš jad kad vidim koliko su i Robovi jadni, samo malo manje nego mi.
Under
QUOTE (Periklo @ Feb 16 2013, 07:43 PM) *
Znam da ne bi trebalo tako biti, ali iz nekog razloga lakše podnosim sav naš jad kad vidim koliko su i Robovi jadni, samo malo manje nego mi.

a zamisli da mi imamo Vilsera, Remzija i Podolskog umesto Dauninga, Alena i Hendersona...
Jamaica
Vidim Smith zajebao i Bitterse biggrin.gif
Dee Jay
Ponovo Oldham ili Mansfield biggrin.gif
Take Two
Nemamo posebnu temu za ovu sezonu, a nešto ne bih da je otvaram samo da istaknem da smo izvukli Arsenal u sledećoj rundi dry.gif

Bolje nego Chelsea ili City, ali naravno gore od svega ostalog u ponudi.

Igra se na Emiratima (15, ili 16. februara), a u ligi dolaze na Anfield nedelju dana pre toga (8.). Imaju jeben raspored jer između te dve sa nama dočekuju United (12.), a odmah posle Bayern (19.) Mogao bi neke od bitnijih igrača da odmori u kupu? Mada kakve smo sreće, nas će i Podolski i Rosicki da trpaju...
BoJaNNNNN
Ma kakvi, Diabi se redovno vraca iz mrtvih protiv nas dry.gif
rape91
QUOTE (BoJaNNNNN @ Jan 27 2014, 12:20 PM) *
Ma kakvi, Diabi se redovno vraca iz mrtvih protiv nas dry.gif

Diabi razmislja da batali fudbal zbog povreda...
Samo ne bih voleo da bude remi pa da se ponavlja mec
steva8lfc
QUOTE (rape91 @ Jan 27 2014, 12:33 PM) *
Samo ne bih voleo da bude remi pa da se ponavlja mec

Sto to? unsure.gif Pa tako su nam velike sanse da prodjemo posto tesko da ce oni doci u najjacem sastavu (pogotovo ako mec zapadne izmedju dve utakmice sa Bajernom) a mi cemo svakako izaci sa najboljih 11 kao sto smo videli i protiv Bournemoutha.
Take Two
Ako budemo odigrali kao protiv Bournemoutha, možemo samo da se nadamo da sudija svira kraj još na poluvremenu...
steva8lfc
Znas kako, nama se partija protiv Bournemoutha razlikuje od najbolje partije u sezoni samo po licnom ucinku Suareza... ako on stavi 3 komada onda je superb, beautiful, but wonderful also with great intensity, beautiful...
rape91
QUOTE (steva8lfc @ Jan 27 2014, 01:56 PM) *
Sto to? unsure.gif Pa tako su nam velike sanse da prodjemo posto tesko da ce oni doci u najjacem sastavu (pogotovo ako mec zapadne izmedju dve utakmice sa Bajernom) a mi cemo svakako izaci sa najboljih 11 kao sto smo videli i protiv Bournemoutha.

za mene postojivsamo jedan cilj ove sezone, a to je 4. mesto. Sve sto se uradi vise od toga je plus, sve ispod toga aufiderzen BR.
Nemamo veliki fond igraca pa smatram da jos veca potrosnja ovih najboljih ne moze izaci na dobro. Taj dodatni mec bi bio jos gori po arsenal tako da mislim da ce i oni izaci ofanzivno pa ko pukovnik ko pokojnik
Djotun
Kako se u fa cupu izvlače domaćinstva, isto bez pravila?
Čini mi se da godinama u nazad jednu od pet utakmica fa kupa igramo na enfildu..
vladx
Reds confirm Emirates Cup date

Nije lose, bolje nego u subotu, Arse ce mozda morati malo da vaga sa sastavom jer samo 3 dana kasnije docekuju Bayern.
Under
Coady dao gol za Sefild
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.