Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Southampton
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
1jeAhonen

Enfild, danas u 16.oo

Meč kojim se kako-tako može uhvatiti bodovni priključak, ali i meč koji nam može doneti još jedno razočarenje. Da ne bude tako valjda će se danas potruditi svi koji izadju na teren.

Očekuje se povratak Lukasa Leive, kao i Andre Vizdoma nakon povreda.

Sautempton je dobio 3 od poslednja 4 susreta do 2005. u PL. Imaju samo 1 cleen sheat od 14 mečeva a izgubili su najviše poena u winning pozicijama (15).

Liverpul ima najgoru šutersku preciznost (37%). "Ovoliki" broj bodova (16) sakupili smo 92/93. posle 14.kola. Od 16 PL mečeva u ovoj godini na Enfildu dobili smo samo 4, 6 su nerešena, a 6 porazi.

Moguć sastav:
Reina Džonson, Ager, Škrtel, Vizdom, Leiva, Alen, Džerard, Enrike, Suarez, Sterling

Predikcija: Petarda bi sela ko budali šamar, al puste želje...pobeda sa gol, dva razlike, prioritet, izbeći remi. Go reds!!!
Dr Stein

napred Liverpul i tako to dry.gif
Periklo
Fleki počinje. inlove.gif
MaPkO89
Raduje ako ce se promeniti formacija ko sto ja Stein postavio, jer onako ocigledno ne ide.

Samo nisam siguran kolko je Lucas spreman da igra 90 min, od svih utakmica ova i nije tolko bitna da in igra
Take Two
Štaznam, bolje i takva formacija nego Gerrard i Sterling kao krilni napadači sad.gif
Narsil
5:0 dobijamo. Suarez 3 komada.
emir_lfc
Confirmed Liverpool XI:
Reina; Johnson, Skrtel, Agger, Enrique; Lucas, Allen, Gerrard; Sterling, Suarez, Shelvey.
Take Two
Ne mogu da verujem, Johnson desno a Enrique levo! Kakve neviđene inovacije! biggrin.gif

Znači Jonjo polušpic bočno, Sterling sa druge strane, a Gerrard između njih?
Narsil
Lucas u prvoj? To je odlično, samo ne znam koliko pametno, ipak je rovit još uvek.
Take Two
Sumnjam da mu preti neka opasnost od povrede, samo je pitanje koliko je spreman da izdrži 90 minuta unsure.gif
Narsil
Verovatno će ga Sahin zameniti u drugom.
emir_lfc
CITAT (Take Two @ Dec 1 2012, 03:19 PM) *
Ne mogu da verujem, Johnson desno a Enrique levo! Kakve neviđene inovacije! biggrin.gif

Znači Jonjo polušpic bočno, Sterling sa druge strane, a Gerrard između njih?

Inovacije na sve strane biggrin.gif

Meni je okej postava..mozda i Jonjo bude neka lazna devetka, a Suarez vise po krilu.. biggrin.gif videcemo u svakom slucaju.. smile.gif
Take Two
Možda Gerrard bude desni bek, Johnson levi, a Enrique levo krilo?
Kameni
QUOTE (Take Two @ Dec 1 2012, 03:44 PM) *
Možda Gerrard bude desni bek, Johnson levi, a Enrique levo krilo?

laugh.gif
Narsil
CITAT (Kameni @ Dec 1 2012, 03:46 PM) *
laugh.gif

Kralj. biggrin.gif
emir_lfc
Sve je moguce biggrin.gif
Take Two
... osim drvenog šporeta.
Narsil
Ovi na SportKlubu najavili utakmicu kao jedan od derbija kola, ja se zgrozio pa bolje razmislio...biggrin.gif
emir_lfc
CITAT (Narsil @ Dec 1 2012, 03:55 PM) *
Ovi na SportKlubu najavili utakmicu kao jedan od derbija kola, ja se zgrozio pa bolje razmislio...biggrin.gif

Jedan od derbija biggrin.gif
Fred Kremenko
Koliko treba jebenih sansi da uteramo govno u gol
bocejan
Steva konacno.Valjda ce uci,jebem li joj sve.
1jeAhonen
...poravnava rupe Leiva (al pas unapred i dalje katastrofa) lakše Džerardu...al gol neće pa neće a u napadu i Škrtel. biggrin.gif
vladx
Teska kurava!
Fred Kremenko
Dzukelo mamu ti jebem udji! Johnson radnje sanitarne opereme te cekaju.
1jeAhonen
ha ha...maše mnogo! kaže Suarez laugh.gif

Ageeeer konačno! Ubica. 2guns.gif
Milosh
Tako bre
Narsil
Kosmička nepravda bi bila da nismo dali gol.
sedplas
Odlicno odigrano, steta sto nije vise.
Take Two
Odlična igra, ofanzivan Gerrard, Shelvey i Sterling dobro utrčavaju kad se Suarez izvuče na krilo, Allen i Lucas pritiskaju loptu mnogo bolje nego Allen sam, lep gol Aggera - šta ćeš bolje? smile.gif

(Možda jedino da je asistirao Sterling umesto Johnsona, pošto njega i Aggera imam u fantasy timu.)

Dogodine jedan zadnji vezni da ne zavisimo od Lucasa, i jedan krilni napadač da ne moraju Jonjo, Enrique, i ostali da se smenjuju tamo.
BoJaNNNNN
Gerrard se preporodio povratkom Leive. Odbrana i nije bila na nivou, mogli su da nas kazne nekoliko puta, ali dobice oni jos koji u mrezi do kraja meca. Onaj Japanac ih vadi.
Narsil
sedplas
Ma dobra je odbrana, nisu ni imali neke sanse osim ona dva sutra Lamberta sa 25 i 40 i one kontre koju je zaustavio Reina zbog Skrtelovog ispadanja.

Lukas naravno daleko od svoje forme, ali drzi fino sredinu, nekoliko losih dodavanja doduse.
Narsil
I sa tih nekoliko loših dodavanja znači ekipi kao niko.
Fred Kremenko
Pali smo skroz,daj izmenu neku!
vladx
Hendo, serem ti se u trcanje.

Kako glup potez! isuse.gif

Tesko je mucenje gledati nas kako pokusavamo da postignemo gol. sad.gif
Take Two
Kakva je ovo idiotska statistika koja kaže da smo imali 47% lopte?! blink.gif

A na poluvremenu je pisalo 48%, ludilo.

Šteta što nismo ubacili još koji, posebno ona Jonjova stativa... i Suarezova prečka... i ovo Stetlingovo muljanje pred kraj... ali generalno sasvim dobro odigrana utakmica i zaslužena pobeda. Johnson MotM.
Narsil
Kosmička nepravda bi bila da smo primili gol, a i što nismo postigli još jedan. Agger je izvukao par lopti u odbrani do jaja, a svi su delovali zapravo zainteresovano za igru. Sve u svemu, tri boda. Još je mrtvi Arsenal izgubio, Everton remizirao, a WBA izgubio. Jebe nas ovaj Svonsi u trci za četvrto. tongue.gif
bocejan
Malo mi je izmena Hendo-Alen glupa,kao i ne koriscenje jos jedne.Idemo opet tako.Fleki samo tako.
Mario_T
Igra je bila dobra, na momente i odlicna, ali smo dosta pali u zadnjih 20ak minuta. Nije mi jasno zasto Sahin i (posebno) Suso nisu dobili sansu, posto nam je posle izlaska Allena vidno nedostajao igrac koji je u stanju da smiri igru/stane na loptu. Ulazak Carraghera mi je bio posebno ... nelogican, da ne upotrebim neki drugi izraz.

Ipak, osvojena su tri vazna boda, uz generalno dobru igru. Steta za losu realizaciju (prosto ne mogu da verujem koliko na treba da damo gol) i za zuti karton Suareza, zbog koga ce propustiti sledecu tekmu.

Kad nam se vraca Borini?
sedplas
CITAT (Narsil @ Dec 1 2012, 05:00 PM) *
I sa tih nekoliko loših dodavanja znači ekipi kao niko.

Definitivno. Samo jos da se uhoda smile.gif

Dzerard i Alen su obojica igrali vise naprijed danas i odlicni su bili. Selvi mozda jedini los, a i on je imao par odlicnih lopti i ubacivanja.

Sledeci su cekicari, je li? Nema Suareza :/
Take Two
QUOTE (bocejan @ Dec 1 2012, 06:08 PM) *
Malo mi je izmena Hendo-Alen glupa,kao i ne koriscenje jos jedne.

Uf, ta izmena ni meni nije jasna - Gerrard jedva hoda, Jonjo ne može da se sastavi, a on izvlači... Allena? blink.gif

QUOTE (Mario_T @ Dec 1 2012, 06:09 PM) *
Nije mi jasno zasto Sahin i (posebno) Suso nisu dobili sansu, posto nam je posle izlaska Allena vidno nedostajao igrac koji je u stanju da smiri igru/stane na loptu.

Kad nam se vraca Borini?

Za Sahina ne znam, ali Suso nije dobio ni minut od kako ga je pre par utakmica naprasno izvukao posle 20 minuta. Bojim se da ga nije mali rekao nešto, pa da sad od njega pravi primer za druge? unsure.gif Ako je tako nećemo ga skoro videti.

Borini je aut valjda do kraja godine. Igraće opet Jonjo centarfora, ko zna, možda i uradi nešto. Uzećemo bod od Big Sam rekreativaca.
Narsil
Take Two
QUOTE (Narsil @ Dec 1 2012, 05:59 PM) *
Još je mrtvi Arsenal izgubio, Everton remizirao, a WBA izgubio. Jebe nas ovaj Svonsi u trci za četvrto. tongue.gif

Još je i mrtvi Chelsea izgubio a Man City remizirao, jebe nas samo ovaj Man Utd u trci za titulu tongue.gif
Mario_T
QUOTE (Take Two @ Dec 1 2012, 06:17 PM) *
Za Sahina ne znam, ali Suso nije dobio ni minut od kako ga je pre par utakmica naprasno izvukao posle 20 minuta. Bojim se da ga nije mali rekao nešto, pa da sad od njega pravi primer za druge? unsure.gif Ako je tako nećemo ga skoro videti.

Ako je tako, onda imam ozbiljne sumnje o njegovim people management skills. Isto vredi i za Sahina, koji iako nije bio u nekoj dobroj formi ove sezone, ocigledno ima manje kredita nego jedan Downing. A isto ocigledno vredi i za Assaidija, koji ni danas ponovo nije ni na klupi.

QUOTE (Narsil @ Dec 1 2012, 06:21 PM) *

Legenda! lfc.gif inlove.gif
1jeAhonen
Slatka pobeda. Koliko je moglo, ispostavilo se da je i ovo dovoljno.

Zaista nemam reči što se izmena tiče, jes da nemamo napadače i da nismo morali ofanzivnije, ali očekivao sam bar Susoa (ako je bio na klupi) ili slepca Dauninga..

Ne znam što je iznemogli topdžija Njonjo ostao u igri, valjda zbog paklene defanzive koju smo sebi nametali. brucelee.gif

Protiv čekićara nam i ne treba Suarez , nego sredina i jaka odbrana, jer su osokoljeni pobedom nad b..luuzerima, mislim da je ovo i dobra situacija za njegov odmor.

Enrike opet maestralno igra, baca na patos sve redom...Šteta što je Sterling slabašan u nogama, onaj pas je morao jače kao i ono propušteno dodavanje Hendersonu, umesto Suarezu iza ledja protivnika.

sedplas
Valjda nije nista to sa Susom... ne bi valjalo...
Aleksandar88
Sta se desava sa Suarezom pa nece igrati sledecu ?
vladx
QUOTE (Aleksandar88 @ Dec 1 2012, 06:41 PM) *
Sta se desava sa Suarezom pa nece igrati sledecu ?

5. zuti. Da ponovim, strasno glup potez.
1jeAhonen
jedan off....Reding Šljam u dvaest minuta četri gola 2-2...bruka, a penal za Šljam nad Džoni Evansom, kad tu bukvu oboriše u šesnest..to je kraj.
Take Two
QUOTE (Mario_T @ Dec 1 2012, 06:27 PM) *
Ako je tako, onda imam ozbiljne sumnje o njegovim people management skills. Isto vredi i za Sahina, koji iako nije bio u nekoj dobroj formi ove sezone, ocigledno ima manje kredita nego jedan Downing. A isto ocigledno vredi i za Assaidija, koji ni danas ponovo nije ni na klupi.

Pa ja imam sumnje baš u tom pogledu još od onog izdrkavanja po Sterlingu kako će da ga pošalje kući zato što je OMG rekao "steady on". Takvi uterivači autoriteta obično postignu samo to da im se ljudi ubuduće podsmevaju iza leđa, a ne u lice... što baš i nije neki efekat.

Downing je igrao jer smo na "njegovoj" poziciji bili tanki zbog raznih pretumbacija, a Sahin ne igra jer na njegovoj poziciji nismo. Tu su zakucani Allen i Gerrard, a on nije klinac kao Jonjo i Henderson (i Osama), pa da uskoči sa klupe samo da bi trčao i faulirao. Ja sam i u vreme te pozajmice govorio kako mi nije jasna, a iza toga i dalje stojim - ako hoćeš nosioca igre onda ga dovedi trajno, ako hoćeš privremeno rešenje onda ga dovedi na poziciju na kojoj ti trenutno fale igrači.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.