Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Tottenham vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3
Narsil
vs

Večeras u 20:45č.

Totenham je jedan od onih klubova koji ne mogu da smislim. Posle Mančestera i Čelsija klub koji verovatno najmanje mogu da podnesem. I stoga bih voleo da ih dobijemo. 4:0 su nas tukli prošle sezone, valjda nas neće poslužiti maler opet da dobijemo neki crveni. Galas im je rupčaga u odbrani, mogu da vidim Suareza kako ga odvaljuje od života, a mi moramo zaustaviti uvek opasnog Bejla i mrtvog Defoa (obojicu sam ih stavio na klupu na fantaziju tongue.gif ).

lfc.gif
Reds
prošlo kolo nije igrao galas,umesto njega buljaš je ubacio dawsona u paru sa caulkerom.
kontam da su njih dvojica koliko toliko bolji od galasa,ali treba znati da je dawson prvi put igrao posle dugo vremena,a caulker je (kao) neiskusan,pa bi u toj situaciji luis ili rahim d drim mogli sta da iščačkaju.
mene iskreno više brine Bejl koji rapidno podiže formu,i evoga pogodio je na zadnje 2 tekme.
nadajmo se da će večeras prekinuti niz.
Fred Kremenko
Joj kako bih voleo da se izdrkamo po faci onom izmislenom ficfiricu.
bocejan
Odavno ih nismo tukli. Kako igramo u zadnje vreme, najsrecniji bi bio da nastavimo niz bez poraza.
Under
QUOTE (Narsil @ Nov 28 2012, 08:27 AM) *
a mi moramo zaustaviti uvek opasnog Bejla i mrtvog Defoa (obojicu sam ih stavio na klupu na fantaziju tongue.gif ).

kontramaler, igraci na klupi uvek odigraju dobro, starteri se raspadnu. vracaj ih u tim!
vladx
QUOTE (Under @ Nov 28 2012, 11:20 AM) *
kontramaler, igraci na klupi uvek odigraju dobro, starteri se raspadnu. vracaj ih u tim!

Vala jes', meni su protiv nas na klupi bili i Yaya, Shawcross i Ben Arfa i svi su nanizali poene tada.
1jeAhonen
Totnam je favorit za pobedu i to nam olakšava stvari, posebno ako uspemo da iskoristimo slabosti njihove odbrane, koja je njihov najslabiji deo. Biće golova.
Una Kelly
mene brine ova akcija Bale na Wisdoma, nemam poverenja u Wisdoma, nije bas briljirao u poslednjih par nastupa
Stevie_G
Ovaj ne gresi skoro nikad:

Joseph Musker ‏@Musker_LFC

Our team for tonight: Reina, Wisdom, Skrtel, Agger, Johnson, Gerrard, Allen, Henderson, Sterling, Suarez, Enrique. #LFC

Dakle Bale na Wisdoma, osim ako AVB ne odluci da Bale igra desno, sto je znao da uradi ove sezone. Na pamtim kad smo ih dobili, ni veceras ne ocekujem mnogo, kapiten bi mogao da pokaze neke znake zivota, uzasan je u poslednje vreme.
Take Two
Nije bre užasan, samo igra ono što Rodgers zahteva od njega, Xabi Alonso poziciju. To što smo mi navikli da on zgrabi loptu i zaleti se kroz sredinu i zakuca je pod prečku, to je druga stvar... bilo pa prošlo.
MaPkO89
Pa Bale ce silovati Wisdoma sad.gif

Najbolje sto mozemo ocekivati u utakmici je da bude kao ona sa Celzijem, da igramo odvratno i da se na kraju radujemo bodu, bukvalno mi se ni ne gleda..

CITAT (Take Two @ Nov 28 2012, 02:23 PM) *
Nije bre užasan, samo igra ono što Rodgers zahteva od njega, Xabi Alonso poziciju. To što smo mi navikli da on zgrabi loptu i zaleti se kroz sredinu i zakuca je pod prečku, to je druga stvar... bilo pa prošlo.

Bas sam obratio paznju na Turea i on je u istoj situaciji ko Gerrard, mora da igra prakticno zadnjeg veznog i to onda nije isti igrac
sedplas
mrzim ovu tekmu. mrzim.
Fred Kremenko
Ajd u nekim drugim tekmama.al sta ce mu danas Enrique na krilu, da li je tacan. Em u napadu nece moci nista jer je Walker brz bar koliko i on.em ce zbog daljih postavki Bale da se poigra sa klincem, a Glen svakako nece biti dobar na levom koliko bi bio na desnom beku.
Trunks
^ To ni meni nije jasno. :/
Take Two
Pa veruje u Wisdoma, iz nekog razloga. Možda zato što dečko slabo izlazi na protivničku polovinu, pa računa da neće kasniti da se vrati u odbranu dry.gif

Enrique na krilu mu je klasičan Benitez potez, slično kao Kuyt na krilu. Bitno je da trči 90 minuta i da krpi rupe, pomaže u odbrani, pravi višak u napadu... a to što ne može mnogo sa loptom da uradi nema veze, za to služi Suarez dry.gif

Meni se sviđalo kako je Suso igrao desno krilo, nije nešto briljirao ali kad god zavrne u sredinu uvek gleda da gurne pas napred, i ume to da uradi baš lepo. Ne vidim potrebu za dupliranjem bekova, osim ako se Rodgers (kao što sam sugerisao pre par nedelja) usrao od količine golova koje smo primali pa sad kompenzuje na račun napadača.
vanjuska
Fali nam Kelly, on je lepo umeo da se nosi sa Bejlom...
Daniel Agger
Uh sta bi dao da ga Stiven zakuca biggrin.gif Da malo i on pokaze znake onog starog napadackog igraca
Mario_T
QUOTE (Take Two @ Nov 28 2012, 05:38 PM) *
Enrique na krilu mu je klasičan Benitez potez, slično kao Kuyt na krilu. Bitno je da trči 90 minuta i da krpi rupe, pomaže u odbrani, pravi višak u napadu... a to što ne može mnogo sa loptom da uradi nema veze, za to služi Suarez dry.gif

Kuyt na krilu je bio najbolji moguci potez u ekipi u kojoj su (u punoj igrackoj moci) bili Gerrard, Torres i Benayoun. Kuyt je davao balans tom navalnom redu. A Enrique ... Koristan igrac, daleko od toga da nije, ali bi bio jos korisniji na svojoj pravoj poziciji. Kao sto bi mi igrali bolje da su u napadu Suso ili eventualno Assaidi.

Forsiranje Gerrarda kao playmakera je prica za sebe ...

U ovih nekoliko stvari Rodgers (u negativnom smislu) pocinje da me podseca na Kennyja. Ima da dokaze da je u pravu, napravice on od Gerrarda i Enriquea, i Colea i Downinga, nove igrace, pa makar remizirali jos 15 utakmica! dry.gif

QUOTE (Daniel Agger @ Nov 28 2012, 06:32 PM) *
Uh sta bi dao da ga Stiven zakuca biggrin.gif Da malo i on pokaze znake onog starog napadackog igraca

Mozda bi to i pokazao kad bi igrao na svojoj poziciji.

QUOTE (Fred Kremenko @ Nov 28 2012, 04:22 PM) *
Ajd u nekim drugim tekmama.al sta ce mu danas Enrique na krilu, da li je tacan. Em u napadu nece moci nista jer je Walker brz bar koliko i on.em ce zbog daljih postavki Bale da se poigra sa klincem, a Glen svakako nece biti dobar na levom koliko bi bio na desnom beku.

Fred, tvoja greska je u tome sto razmisljas previse logicno. biggrin.gif
sedplas
tbf Enrike je bio rupa u svakoj utakmici ove sezone do sad na LB, a ovih par koje je odigrao dobro bile su sa krilne pozicije.

za Vizdoma mi nije jasno, em sto nije mnogo bolji od Robinsona recimo, em sto sad Bejl ide direktno na njega. dok bi igranje Robinsona od pocetka logicno vratilo Glena na svoju poziciju.

Stevie_G
Reina, Johnson, Downing, Agger, Skrtel, Allen, Gerrard, Henderson, Enrique, Sterling, Suarez

Subs: Jones, Sahin, Assaidi, Carragher, Shelvey, Suso, Wisdom.

Jbt Downing pocinje, Wisdom nije prosao fitnes test. isuse.gif

Nista, moracemo da gledamo kako Lennon siluje Stewarta.
BoJaNNNNN
Downing isuse.gif
AnF1elD
sedplas
Spurs team: Lloris, Walker, Dawson, Caulker, Vertonghen, Sandro, Dembele, Lennon, Dempsey, Bale, Defoe.
Bench: Worse than ours.

Stevie_G
Igra Dembele, najebali smo...

Imam neki osecaj da nam ga Dempsey umuljati danas. sad.gif
BoJaNNNNN
A baš sam se ponadao da ćemo ih rasturiti posle dugo vremena...
Mario_T
Downing kao LB ... Ekvavilant jednogodisnjeg forsiranja Hendersona kao RM/RW. Ustvari, jos i gore. Puno uzivanja onima koji ce veceras gledati utakmicu.
matori lfc
X najrealniji!
sedplas
X bi oberucke prihvatio sad. plasim se ja teskog poraza odje
Una Kelly
bilo bi lepo da su matori podjednako nalozeni kao deca u nextgen smile.gif

nema sta da 'predvidjam', 'osecam', ocekujem pobedu
AnF1elD
Definitivno...
vladx
Cerupaj! lfc.gif
sedplas
kakav bre 442?
oni ce digraju 4231 mi standardno 433 sa Enrikeom u Mesi ulozi
Take Two
Scuba diving FTW! isuse.gif

Kakvi su bre ovo dresovi opet... zašto nismo u standardnim crvenim, pobogu?
sedplas
bravi stivi dry.gif

kurcina....
miskooo
Mrtvi Dauning....
Take Two
Dugo smo izdržali... Tiki-taka u segmentima od po 10 sekundi maksimalno.
BoJaNNNNN
Još 85 minuta ovog mučenja isuse.gif Downing nije LB i nikad neće biti LB!
Under
srecan sam sto nemam SK prime... sad.gif
Take Two
Ma nije ništa ovde Downing kriv, više su krivi veznjaci kojima otima loptu ko hoće. Kad se Bale tri puta u 10 minuta zaleće na Reinu, jednom će neko da je umulja.
BoJaNNNNN
Link za sve koji nemaju SK prime
vladx
Steta, trebao je ovo Luis da finisira.
miskooo
Dauning je kriv sto je poverovao onom ko ga je izlagao da moze da bude fudbaler, a kriv je i za sve na dalje.... Mrtvak mrtvi.
Under
QUOTE (BoJaNNNNN @ Nov 28 2012, 08:56 PM) *
Link za sve koji nemaju SK prime

hvala, ali ne zelim da se nerviram
sedplas
hendersone rodjace
vladx
Sta mi ne dajemo... adultesuicide2.gif
sedplas
7+?
Stevie_G
Tako to ide...
BoJaNNNNN
Hendo gađa neke prečke sa 50m na treninzima i skill matchup-ima, a prazan gol maši isuse.gif

A u pm blowup.gif
Jamaica
Ne znam, Pepea i Gerrarda treba uvaljati nekom Tranmereu dok još možemo.
bocejan
Ubijanje u pojam za 15 minuta.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.