Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Swansea vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Joe

vs

25.11.2012. u 14.30h

bice tesko, bice nula dva!
sedplas
mnogo tezak mec. nadam se pobjedi naravno, ali labudovi su dobri ove sezone, pogotovo kod kuce, vec su nas jednom otresli, valjda Rodzers nece da dozvoli da se to ponovi.
Narsil
Glatko će nas dobiti. 2:0, 2:1 ako umuljamo.
Fred Kremenko
Ima da odemo tamo i da im jebemo kevu biggrin.gif
Dee Jay
CITAT (Fred Kremenko @ Nov 24 2012, 08:35 PM) *

thumb.gif Ima da ih odvalimo.
1jeAhonen
Treba nam ova pobeda u gostima, mada neće da fali ni ako je ne bude. Realno, nije lako...ali kad je nama bilo lako? Zna se, biće labudova pesma, al dirigent je ovaj put naš, za revanš!GO REDS!!! superman.gif

Brendan press
Narsil
CITAT (Fred Kremenko @ Nov 24 2012, 08:35 PM) *

lfc.gif
matori lfc
Mnogo vazna tekma,moramo da je dobijemo da bi uhvatili kakav takav prikljucak sa gornjim delom tabele! Iz X-2 a Suarez nastavlja da trpa!
Trunks
Otprilike su jaki koliko i mi, sve je moguće. smile.gif

0-2, Suarez i Sterling strelci, Enrique dve asistencije. happy.gif
Dr Stein
Wisdom povredjen, nasa sansa da konacno pocnemo da napadamo i po toj desnoj strani,
da se vratimo na najbolja zadnja 4.
Kontam da izvodimo:

Pepe
Glen Skrtel Agger Enrique
Allen
Gerrard ???
??? Suarez Sterling

u sredini bih voleo da vidim Susa, a na RWF Osamu, ali ne verujem da ce to da se desi.

Ajmo ljudi, malo da se priblizimo tom osmom mestu!
YNWA!
vanjuska
Nije Wisdom povredjen, rece Brendan da ce igrati za vikend,izvukao ga je iz igre iz predostroznosti jer je osetio nesto u kolenu. Mada, uvek moze Carra da igra biggrin.gif

Nesto mi smrducka da ce i Јоњо da pocne..
Stevie_G
Liverpool: Reina, Johnson, Enrique, Skrtel, Agger, Allen, Henderson, Gerrard, Downing, Sterling, Suarez.

Subs: Jones, Carragher, Coates, Suso, Shelvey, Cole, Sahin.

vanjuska
Bravo za Hendu i startnu, zasluzio je u poslednje vreme da se nadje u istoj. Ispred Sahina u svakom slucaju.
Dee Jay
Šta je sa Assaidijem ni na klupi ga nema?
Mario_T
Downing? Koji moze da ide iz kluba? A Assaidi nije ni na klupi? Koliko god da se trudim, ne mogu da nadjem nikakvu logiku u Rodgersovim postavama.
vanjuska
Smrducka meni downing na LB... A stvarno Osama ni na klupi, koj smo ga moj kupovali onda...
MaPkO89
MOzda ce Downing da igra levog beka, a Enrike krilo biggrin.gif
Tonča
Pretpostavlja se da je Assaidi pokupio neku povredu pred YB pa zato ni protiv njih nije igrao. Povreda Wisdoma je vratila Josea u zadnju liniju pa eto nama Downinga da se dokaže i ode u Arsenal ako je gonič robova stvarno toliko poludeo. :lol

Ili će to Downing da nam igra levog beka, hm? smile.gif
Fred Kremenko
Idemo momci da se otme ovo. Koji bre Chico Rangel Williams i Davies, sta igraju ti, trpaj govna biggrin.gif
vanjuska
CITAT (Fred Kremenko @ Nov 25 2012, 02:04 PM) *
Idemo momci da se otme ovo. Koji bre Chico Rangel Williams i Davies, sta igraju ti, trpaj govna biggrin.gif

Tako je bre, Downing ce im se posrati u facu! Daje gol lik danas! Odapnuce je sa 20m i ucice
vladx
Ajde bre, prosle sezone im ni gol nismo dali u dva meca, sad nas jebali u Liga kupu, vreme je! lfc.gif
Tonča
Grafika kaže Downing lebi bek laugh.gif
Fred Kremenko
I ne samo grafika biggrin.gif
All Red
Dobijamo ovu, ajmo momci! lfc.gif
Tonča
@Fred: Primetih biggrin.gif
Take Two
Eksplodiraće mi glava od Viškovića, otprilike 80% stvari koje izgovara su teške idiotarije.

Samo malo manje me nervira Sterling ovim kilavim šutiranjem kad ima Suareza u boljoj poziciji...

Ajoj Enrique jebote isuse.gif
Fred Kremenko
Au kurvo
All Red
Prokenjalo ga samo tako sa ovom odbranom...

Dal je jebeno moguće?
vladx
Ma, nek ide u kurac...sad, ako primimo gol, utepacu se svega mi... sad.gif
bocejan
Meni se ovo nase igranje odbrane nikako ne svidja.
Milosh
A neee
Fred Kremenko
Jebem ti muku koliko to nece
Tonča
Kako raste Raheemova cena tokom tekme (prema Višku). Theo + 8m, a sada već Theo + 10m. laugh.gif
All Red
Višković kenja previše čak i za svoje standarde...
vladx
Veliko sranje sto ne vodimo, mnogo smo bolji.
Visko sve ogavniji i iritantniji.
Narsil
Gubimo glatko, 2:0, 2:1.
Mario_T
Downing accident waiting to happen na levom beku, ostali manje-vise dobri, izuzimajuci par lapsusa u passingu. Posebno onaj Gerrardov je mogao da nas kosta. Samo da nastavimo ovako, valjda ce uci ta lopta jednom.
BoJaNNNNN
Kao i uvek - bolji smo ali fali gol i Downing nema pojma gde se nalazi. Sto pre da ga uguramo u drugom i mirni smo.

Visko prevazilazi sam sebe iz prenosa u prenos.
Take Two
QUOTE (bocejan @ Nov 25 2012, 03:03 PM) *
Meni se ovo nase igranje odbrane nikako ne svidja.

Ni meni. Ako probiju prvu liniju gde se nekakav pritisak još i vrši, onda ih odmah pustimo da priđu na 20 metara od gola. Sa takvom igrom može svako da nam ubaci bar po gol, dovoljno je da im sedne jedan šut kako treba.

U napadu mi se ne sviđa što tri centralna vezna skoro da i ne učestvuju u igri. Svaki napad isto, gura se na stranu i čeka da Sterling ili Enrique promuljaju nešto sami, ili Suarez sam ako se on izvukao na krilo. Johnson tu dosta pomaže, a Downing ko Downing...
Narsil
Meni je žao za Sterlingovu prečku. Nisam ni znao da mali ume da šutne loptu kako treba. smile.gif
Under
ja se samo bojim da se oni ne razigraju u nastavku. labudovi igraju bezidejno i sve sto su pokusavali svodilo se na suteve sa ivice 16, bojim se da nam ne ubodu tako neki sut. mi smo malo bolji, ali nas jebe zavrsnica.
jeste Visko serator, ali mislim da je najbolji od komentatora u ponudi. zamislite da Gojko prenosi...
Take Two
QUOTE (Under @ Nov 25 2012, 03:24 PM) *
jeste Visko serator, ali mislim da je najbolji od komentatora u ponudi. zamislite da Gojko prenosi...

Ma gde je najbolji, to je kretenčina ordinarna koja imitira najvećeg govnara u univerzumu - Acu Stojanovića. To njegovo prenošenje tabloidnih informacija, ko je koga jebo, ko je haopšen zbog čega, da li će Suarez i Williams možda da se ne rukuju obratite pažnju - nepodnošljivo. Pritom favorizuje neke igrače čiji je svaki kontakt sa loptom "snjaaaanjan potez" (npr. Enrique), dok neke koje ne voli samo čeka da pogreše (npr. Allen). Pritom bira najnezanimljivije moguće statističke zanimljivosti da nam saopšti, koji tim je postigao treći najmanji broj golova u periodu između 62. i 88. minuta i sl.

Gojko je dosadan po prirodi, ali se stvarno retko bavi nefudbalskim glupostima, uglavnom radi svoj posao OK. Što više komentator ćuti kad se ništa ne dešava, to sam ja srećniji.
Svebor
Nije loshe, bilo je nekoliko atipichnih momenata - Hendo trazhio(!) loptu, Alen shutnuo na gol, Glendzha skache na korner...valjalo bi da ga metnemo u prvih 10-ak, u suprotnom unsure.gif .
vladx
Gojko je neprofesionalan i lupa, ali ne sere konstantno kao sablonizirani teniser.
Take Two
Pa Glendža uvek skače na korner, bar od kako je kod nas. Sad, to što ga neki komentatori mešaju sa Allenom i Aggerom, to je druga stvar biggrin.gif

Uf, Michu prelazi u špic, tu nam je pravio ogromne probleme u kupu unsure.gif

Moram samo još da pomenem Viškove maestralne prevode neprevodivih fraza - Johnson je "napravio ime" na desnom beku, a Laudrup je "napravio ime" u Juventusu isuse.gif Na srpskom se kaže npr. stekao reputaciju, ali ajde. Takođe, utakmica "ima ukus prijateljske" isuse.gif Napaseš mi se ukusnih muda, onako prijateljski...
Tonča
QUOTE (Take Two @ Nov 25 2012, 03:35 PM) *
Moram samo još da pomenem Viškove maestralne prevode neprevodivih fraza - Johnson je "napravio ime" na desnom beku, a Laudrup je "napravio ime" u Juventusu isuse.gif Na srpskom se kaže npr. stekao reputaciju, ali ajde. Takođe, utakmica "ima ukus prijateljske" isuse.gif Napaseš mi se ukusnih muda, onako prijateljski...

Ne zaboravimo "šuteve SA desnom/levom nogom". To je naučio skorije. laugh.gif
Take Two
E to, elementarna nepismenost mu je osobeni znak, to niko od kolega ne radi tako besramno! Jebao ga instrumental da ga jebao instrumental...

Opet oni maestralni napadi po krilu kad se Enrique namesti na centaršut, a u šesnaestercu niko isuse.gif Suarez na ivici, Sterling negde na ćošku, a veznjaci ne prilaze...

BTW, nerviraju me opasno ova mudrovanja po liniji "gde bi LFC bio na tabeli bez Suarezovih golova i asistencija". Pa to valjda zavisi od toga koliko bi golova i asistencija imala njegova zamena, zar ne? Ili se to pitamo gde bi LFC bio da igra svaku utakmicu sa 10 igrača, bez napadača? unsure.gif

I još jedan fantastično glup statistički podatak - Suarez je od poslednjih 10 golova čak 6 postigao na gostovanju. PA ŠTA, IDIOTE?! Jel' svaki napadač ima 50-50% odnos golova home & away?!
emir_lfc
Daj Susa majstoreee!!!
Take Two
Šta se čeka sa izmenama više, daj Jonjo umesto Hendersona ili Suso umesto Downinga. Zar moramo da primimo gol da bi krenuli malo ofanzivnije?
vladx
U drugom previse cinculiramo. Bre, ovde mora da se ide na pobedu!
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.