Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Young Boys
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
milos7
Mnogo interesovanja za utakmicu, kad ja moram na dan utakmice da pravim temu smile.gif

Najavljuju ovakav sastav, prosli put su pogodili svih 11

4-2-3-1 Reina; Wisdom, Coates, Carragher, Downing; Henderson, Sahin; Cole, Suso, Assaidi; Shelvey.

mada ne znam da li ce biti jer je rodzers pominjao gerarda i ozbiljnije igrace, e sad da li na klupi ili u 11 to samo on zna

Moram da pitam, DOKLE VISE KOL??
Take Two
Dok ne proigra. Polako, imamo vremena. Sunce će da potraje još jedno 5 milijardi godina, pa ako se do tada ne bude vratio u formu, možda ga izbaci iz rotacije...

Kakva je situacija u grupi, mrzi me da tražim? Jesmo li se plasirali ako pobedimo, ili još sve zavisi?
sedplas
Selvi spic? biggrin.gif lol
Take Two
Pa šta, ima bogato iskustvo, igrao je 5 minuta protiv Wigana kao centarfor kad je zamenio Suareza biggrin.gif

Plus što nam je najbolji strelac u EL...
bocejan
Jel ako bijemo, prolazimo?
Narsil
The Reds team in full: Reina, Wisdom, Downing, Carragher, Skrtel, Suso, Sahin, Henderson, Assaidi, Cole, Shelvey. Subs: Jones, Enrique, Gerrard, Coates, Sterling, Allen, Suarez.

Pa, Anji je pobedio Udine, tako da sa ovom pobedom idemo dalje valjda. Osim ako YB ne bije Anji, a mi izgubimo od Udina tamo. Pošto i YB ima 6 bodova sa dve pobede nad Udinama. Samo ne znam da li se gleda gol razlika ili međusobni susret u slučaju da se to desi.
Stevie_G
Pobeda veceras nam garantuje prolaz dalje, bez obzira na rezultate u poslednjem kolu.
All Red
Ovo naravno opet niko ne prenosi?
Narsil
CITAT (All Red @ Nov 22 2012, 08:17 PM) *
Ovo naravno opet niko ne prenosi?

Zar nema na nekoj Areni?

Za sve ostalo tu je http://www.frombar.tv/.
Take Two
QUOTE (Narsil @ Nov 22 2012, 08:04 PM) *
Pa, Anji je pobedio Udine, tako da sa ovom pobedom idemo dalje valjda. Osim ako YB ne bije Anji, a mi izgubimo od Udina tamo. Pošto i YB ima 6 bodova sa dve pobede nad Udinama. Samo ne znam da li se gleda gol razlika ili međusobni susret u slučaju da se to desi.

Obično se gleda međusobni susret kad su dva tima izjednačena; kad je krug od tri to uglavnom ne vredi (svi imaju 1-1 međusobno), pa se gleda gol razlika (nekad između tih timova, a nekad ukupna).

A npr. ako izgubimo večeras, daleko bilo, jel' nam znali nešto da dobijemo Udineze u poslednjem kolu? unsure.gif

Zamalo gol u 10 sekundi laugh.gif isuse.gif

Zamalo dva gola za minut i osam sekundi blink.gif
bocejan
Cole crko!
Take Two
Kako nas jebu kroz sredinu, mene bi bilo sramota da sam trener da izvedem tim bez zadnjeg veznog. Trče kao na treningu, Sahin i Henderson nisu nijednu loptu oduzeli. Sa takvom igrom nije ni čudo da BR isprobava formaciju sa tri štopera isuse.gif
Svebor
CITAT (bocejan @ Nov 22 2012, 09:23 PM) *
Cole crko!

30-ak metara sprinta(?)...'do daha, Junuze'. laugh.gif

ps

Stoji moron u ofsajdu. dry.gif
Dee Jay
Šta omaši...
Narsil
Shelvey. Hail.gif
Take Two
Jonjo peta Hail.gif
Svebor
Uf...bravo Jonjo.

Bravo i Mladomomachki navijachi. JFT96!
Narsil
Dobar transparent navijača YB-a.
BoJaNNNNN
Zar vec Stevu? huh.gif Izgleda da ce Hendo na RB.

Jonjo golgeter! smile.gif
Svebor
Lepo!
Narsil
Suso Hail.gif.
bocejan
Jonjo nas Falcao!
Stevie_G
Zvuci neverovatno ali Joe Cole je veoma dobar za sada.
Take Two
Jonjo se lepo snalazi kao devetka, ne pokušava da se okrene nego jednostavno odigrava, mogao je već dve asistencije da ima smile.gif

Suso isto odličan, ostali onako. Opet se loše reaguje na pritisak, puštamo da nas zbune i onda odigravamo napamet. Moralo bi malo da se pritegne u drugom poluvremenu bar do 2-0, da ne bi bilo problema.
bocejan
Ok, ali zadnji vezni nam treba k'o leba. Ne znam koliko ce moci ovako da se trckara dok protivnik vuce kroz sredinu.
Take Two
isuse.gif

Tako je to kad nećeš da ih pritisneš za drugi gol...
Svebor
I kad ti ja srednjak bek...

Shto umesto Susa, majkumu?
Take Two
Evo ga Suki ali umesto Susa sad.gif Jeste da nije ni pipnuo loptu u drugom poluvremenu, ali ja bih pre izveo Osamu ili Kola...

JC, ubica Boltona! biggrin.gif

I've always rated him sleep.gif
Svebor
Kooooooool!

ps

Nikad ga se necemo otresti. tongue.gif
BoJaNNNNN
Nadam se da skauti QPR-a gledaju ovu utakmicu...
bocejan
Zasluzio je. laugh.gif
sedplas
ne mogu da gledam tekmu, de opisite taj gol svega vam biggrin.gif
Take Two
Promuljali kroz sredinu Gerrard i još neko (Suarez?), proturili napred, a Cole po zemlji ispod golmana.
Svebor
CITAT (Take Two @ Nov 22 2012, 10:47 PM) *
Promuljali kroz sredinu Gerrard i još neko (Suarez?), proturili napred, a Cole po zemlji ispod golmana.

Tiki-takali, hteo si da kazes? tongue.gif
Take Two
Jebo nas possession fudbal kad ne možemo da zadržimo loptu poslednjih 5 minuta i sačuvamo rezultat isuse.gif
Svebor
blowup.gif
Take Two
Ajoj, jebote, kako ovo poslednje ne ubaciše... ohmy.gif

Šta slave ovi mučenici švajcarski, kao da su odigrali nerešeno na Anfieldu tamo 1984.?
bocejan
Eeeee....Zverotic! isuse.gif
Gde su vremena kada smo ovakve zavrsavali u prvom poluvremenu.
Take Two
I dakle, sad imamo isto bodova koliko i YB na drugom mestu? Znači, treba da uradimo isto vs. Udineze što i oni vs. Anzhi? unsure.gif

Ajoj, sad vidim da i Udineze ima šansu ako dobiju nas (ubedljivo) a Rusi dobiju YB (ubedljivo), ladno će oni biti drugi isuse.gif Jebena situacija, a sasvim nepotrebna.

A da budemo prvi nemamo šanse čak i ako se izjednačimo sa Anžijem na 10 bodova jer su oni bili bolji u međusobnom dvomeču dry.gif
Djotun
Bar imamo motiv da se organizujemo da odemo u Udine i mozda gledamo najboljih 11 uzivo.. tongue.gif
Reds
QUOTE (djotun @ Nov 22 2012, 11:16 PM) *
Bar imamo motiv da se organizujemo da odemo u Udine i mozda gledamo najboljih 11 uzivo.. tongue.gif

pa pre bi otišo na laneta jovanovica,pola končeskog i kristijana poulsena nego na ovogodišnji liverpul u ligi evrope
All Red
CITAT (Reds @ Nov 22 2012, 11:59 PM) *
pa pre bi otišo na laneta jovanovica,pola končeskog i kristijana poulsena nego na ovogodišnji liverpul u ligi evrope

Vala pretera ga... biggrin.gif
Narsil
CITAT (All Red @ Nov 23 2012, 12:01 AM) *
Vala pretera ga... biggrin.gif

Nije preterivanje, Lane nam je bacio dres u publiku. biggrin.gif
Take Two
Imaj u vidu da je i u toj varijanti išao Joe Cole...
vladx
QUOTE (Take Two @ Nov 22 2012, 11:07 PM) *
A da budemo prvi nemamo šanse čak i ako se izjednačimo sa Anžijem na 10 bodova jer su oni bili bolji u međusobnom dvomeču dry.gif

Nisu bolji, i mi njih i oni nas dobili po 1:0. U slucaju da YB, Anzhi i mi imamo po 10 bodova, mi bismo bili prvi jer u toj mini-tabeli imamo najvise poena.
Reds
QUOTE (Take Two @ Nov 23 2012, 03:01 AM) *
Imaj u vidu da je i u toj varijanti išao Joe Cole...

'nači,najmanje još duplo bolje happy.gif
matori lfc
Steta!
Take Two
QUOTE (vladx @ Nov 23 2012, 08:39 AM) *
Nisu bolji, i mi njih i oni nas dobili po 1:0. U slucaju da YB, Anzhi i mi imamo po 10 bodova, mi bismo bili prvi jer u toj mini-tabeli imamo najvise poena.

Stvarno? Ja nešto umislio da su oni odigrali nerešeno kod nas... Znači, odgovara nam da YB dobije Anzhi ako i mi dobijemo Udinese, ali ako izgubimo ili odigramo nerešeno, onda YB ne sme da dobije?
sedplas
koliko sam ja skonto, treba da uzmemo bolji rezultat protiv Udinezea nego Jangbojs protiv Anzija i prosli smo.
sedplas
evo

Liverpool win: Simply if Liverpool win they are through. They are through outright if Young Boys fail to beat Anzhi. If Liverpool and Young Boys both win, they will each join Anzhi on 10 points. Anzhi and Liverpool will progress because of their superior record in the mini head-to-head league between the three teams.

Liverpool draw: Then the Reds will be sweating. If they draw and Young Boys win they are out. If they draw and Young Boys draw then they are through courtesy of their superior head-to-head record against the Swiss.

Liverpool lose: They are out. If Liverpool and Young Boys both lose then they will be joined on seven points by Udinese. And Young Boys will progress because of their superior record in the mini head-to-head league between the three teams.''
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.