Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Wigan
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
sedplas
Subota, 16 h, Anfield.

vs

Vrlo bitna utakmica da konacno krenemo sa pobjedama, Vigan nismo pobjedili kod kuce barem 3 godine, ako ne i vise, i bilo bi fino da Brendan razbije tu malu tradiciju.
Ager i Reina su pod znakom pitanja, Lukas se vratio treninzima ali sigurno nece igrati, ostali bi trebalo da su spremni.
vladx
Igrama u poslednja 2, 3 meseca prosle sezone jesu zasluzili opstanak, ali to je ekipa kojoj svake godine prizeljkujem ispadanje. Nerviraju me pogotovo jos od onog novogodisnjeg Sisojevog gola na Anfield-u, a i kasnije su nam cesto uvaljivali q. Red je da napunimo boraniju!
BoJaNNNNN
Protiv ovakvih ekipa se osvaja 4. mesto, moramo da ih dobijemo. Suarez nek nastavi svoju golgetersku formu, i mirni smo smile.gif lfc.gif
moses
CITAT (BoJaNNNNN @ Nov 16 2012, 01:53 PM) *
Protiv ovakvih ekipa se osvaja 4. mesto, moramo da ih dobijemo. Suarez nek nastavi svoju golgetersku formu, i mirni smo smile.gif lfc.gif

mogao bi još neko da mu se pridruži.muka je čekati samo na njega.
Daniel Agger
Na primer,Stivi rolleyes.gif
MaPkO89
CITAT (Daniel Agger @ Nov 17 2012, 01:58 AM) *
Na primer,Stivi rolleyes.gif

ko zadnji vezni tesko
moses
sa pola terena kao Xabi protiv torinskog Omladinca.
Narsil
Wigan je ekipa koju baš ne volim. Potpuno si mi antipatični, odvratni i jedva čekam da ispadnu iz lige. Voleo bih da ih napunimo kao bure kupusom i da Suarez postigne dva - tri gola, čisto da Manćini i ostatak Evrope vidi šta ne može da dobije (u Januaru tongue.gif).
matori lfc
Vigan ima finu ekipicu i igraju lep fudbal ali ako njh nemozemo da dobijemo na Enfildu onda borba za sredinu tabele! Opet ce sve zavisiti od Suaeza!
Stevie_G
LFC team to face Wigan: Reina, Wisdom, Johnson, Agger, Skrtel, Allen, Gerrard, Enrique, Suso, Sterling, Suarez.

LFC subs: Jones, Sahin, Cole, Henderson, Coates, Carragher, Shelvey.
Digital_Jesus
Jel ja tripujem ili ce Enrike igrati u veznom redu? Ovo zakljucujem na osnovu toga sto se na spisku igraca prve postave nalazi izmedju Gerrarda i Susa huh.gif
Take Two
Opet 3 štopera? isuse.gif

@Jesus: Ma oni ih ređaju bezveze, tako nekako su i za Čelsi. Biće ovako nešto:

Reina
Wisdom Skrtel Agger
Johnson Allen Gerrard Enrique
Suso Sterling
Suarez
sedplas
Enrike na krilu ladno.
Jebo ga Vizdom da ga jebo Vizdom.
Trunks
Ne odustaje se od 5-3-2 a?
Take Two
Ne odustaje, ima da se igra ovako dok se ne ispostavi da je bio u pravu. Floggings will continue until morale improves...
sedplas
ma nije ovo 532.

Enrike je na krilu, garant. mada je i to neshvatljivo, al jebes ga
Stevie_G
Ovo je 4-2-3-1. Enrique levo krilo, Sterling desno, Suso desetka.
Take Two
QUOTE (Stevie_G @ Nov 17 2012, 03:17 PM) *
Ovo je 4-2-3-1. Enrique levo krilo, Sterling desno, Suso desetka.

A Johnson levi bek? Znači, ono što smo igrali poslednjih 15 minuta na Stamfordu? unsure.gif blink.gif
sedplas
pa da.
kod te postavke mi nije jasno zasto Enrike ne ostane LB a Dzonson ne igra krilo? Mislim da je jos od kako je Glen kod nas svake godine postojala neka kao pretpostavka da bi on pokidao na krilu (ja se licno ne slazem) pa mi cudno sto se to ne isproba.
MaPkO89
Dobro je sto je BR uvideo da ne ide sa Susom na krilu i Sahinom u ekipi uopste. A Downing kad je doziveo da Enrike igra krilo pre njega, moze slobodno da okaci kopacke o klin.

Sta je sad s Aggerom, ko rece da je povredjen ???
Take Two
Ali nema apsolutno nikakvog razloga da Enrique igra krilo! Čovek nema tehniku, nema centaršut, ima samo tu snagu i trčanje - od kad Rodgers koristi takva krila?!

Ono za Chelsea je bila bunker varijanta pred kraj, čuvali smo rezultat i čekali neku kontru. Nema nikakvog smisla da kod kuće protiv Wigana igramo to od prvog minuta.

Stavio bih pare da će biti Johnson RWB, Enrique LWB.
sedplas
pa nema bas ni smisla da igramo 5 nazad sa Viganom biggrin.gif vidjecemo uglavnom

Ager je sam rekao da je imao problema pred Celzi pa smo kontali da je mozda povrijedjen, srecom, izgleda da je lazna uzbuna.

Suso u rupi, to mi se svidja.
Stevie_G
Navodno je Assaidi trebao da pocne ovaj mec na LW, ali nije prosao fitnes test, vuce laksu povredu zato ga nema ni na klupi, Enrique je uskocio umesto njega.
MaPkO89
Muka je sto je Enrike i takav kakvim si ga opisao opet realno pre izbor na krilu nego, Downing,Suso, Henderson i ostali

Ali opet moze da se desi i da je 352
milos7
Kol na klupi ???
Trunks
Ma istripovali ste, kakvo krilo.
milos7
Sto se tice formacije mislim da su ovde lepo nacrtali

http://www.soccerway.com/matches/2012/11/1...l-club/1293793/
MaPkO89
CITAT (milos7 @ Nov 17 2012, 03:45 PM) *
Kol na klupi ???

Pa nisu vlasnici ludi, sto bi mu davali 100000 da ovaj gleda utakmice iz loze, neki ljudi bi silne pare dali za tu privilegiju... nek se smrzava dole na klupi, mora nekako da zasluzi tu platu biggrin.gif

CITAT (milos7 @ Nov 17 2012, 03:48 PM) *
Sto se tice formacije mislim da su ovde lepo nacrtali

http://www.soccerway.com/matches/2012/11/1...l-club/1293793/

Kakva je bre ovo formacija Wigana, nista meni tu nije jasno?
gasha84
Jel misle da prekinu ovo smaranje od davis cupa na plusu ili treba da cekamo da se zavrsi i gledamo zadnjih 10-ak minuta???
Trunks
Doduše ja bih više voleo da je ovako kao što kažu na Soccerway, videćemo. Smorilo me kad sam video bekovsku petorku u svakom slučaju.
Take Two
QUOTE (MaPkO89 @ Nov 17 2012, 03:50 PM) *
Kakva je bre ovo formacija Wigana, nista meni tu nije jasno?

Wigan u suštini igra 3-5-2, sa tim što jedan od napadača (Kone) švrlja gde hoće. Od veznjaka najistureniji je Maloney, a wing backs su im Boyce i onaj Čileanac-Francuz.

Inače to na soccerway, najbolji deo je recent form: Mi smo DLDLD, a Wigan je LWLWL isuse.gif
MaPkO89
CITAT (gasha84 @ Nov 17 2012, 03:51 PM) *
Jel misle da prekinu ovo smaranje od davis cupa na plusu ili treba da cekamo da se zavrsi i gledamo zadnjih 10-ak minuta???

Ne verujem da se opet to desava bag.gif

Boze kolko mrzim tenis chair.gif

CITAT (Take Two @ Nov 17 2012, 03:54 PM) *
Wigan u suštini igra 3-52, sa tim što jedan od napadača (Kone) švrlja gde hoće. Od veznjaka najistureniji je Maloney, a wing backs su im Boyce i onaj Čileanac-Francuz.

Ti wing backovi me najvise i bune, ovaj Boyce je vie stoper, a ovaj drugi vise krilni napadac unsure.gif

Ma kako god mi njih ne mozemo da dobijemo vec 2 godine, nema sta ja da se brinem za njih
Take Two
Ja sam tenis intenzivno zamrzeo još kad je PL išla na RTS-u pa su zbog supervažnih kvalifikacionih utakmica Tipsarevića ili tako nekog odlagali prenos LFC utakmica... posle puste snimak od 3 AM isuse.gif

Ako nekom treba stream dok se ovi ne smiluju: http://88.80.11.29/54948/watch-liverpool-vs-wigan-athletic
MaPkO89
CITAT (Take Two @ Nov 17 2012, 03:58 PM) *
Ja sam tenis intenzivno zamrzeo još kad je PL išla na RTS-u pa su zbog supervažnih kvalifikacionih utakmica Tipsarevića ili tako nekog odlagali prenos LFC utakmica... posle puste snimak od 3 AM isuse.gif

Ja Rts vise pamtim po pustanju prenosa zenske kosrke umesto EPL

A prenos tenisa uvek ide na 2 kanala bre ejjj, a fudbal mora da se juri po strimovima isuse.gif
Take Two
Stvarno i Glendža i Enrike levo ohmy.gif
Aleksandar88
Govnari sa sport kluba, jebela ih ova cetri debila sto se prebacuju preko govnjive mrezice ! Nisam imao nista protiv tenisa dok mi nije ugrozavao gledanje fudbala... Shit just got serious ! deadhorse.gif
Dee Jay
Hvala ti bože pa se selite, jebo li vas tenis.
Take Two
Kakva mlitavost i bezmudost na sredini, Wigan bez problema dovuče do šesnaesterca a niko ni ne pokuša da im uzme loptu isuse.gif
bocejan
Dobra nam ova igra da gledamo kako prave posed bez problema.
Fred Kremenko
Odlicna igra, sa ja tebi ti meni dodavanja presli smo na gledanje istih od strane ovih izmisljenih, u napadu centriramo nikog do kog oni ne izbace u korner, koji ne dobacimo do gola biggrin.gif
bocejan
Koja je uopste svrha Enrikea na ovoj utakmici?
Take Two
Popunjava broj, kaznilil bi nas da smo izveli samo desetoricu.

Mučno je gledati ovakve utakmice, potpuno smo na ravnoj nozi sa moćnim Wiganom, čak i isti stil forsiramo, Barcelonom protiv Barcelone...

WTF ovo bi sa Susom? blink.gif Da nije i on rekao "Steady on..."?
bocejan
A Wisdom je tu da ne bi bili rasisti?Ako ga primimo,gubimo.
Mario_T
Je 'l neko zna zasto je Suso izasao? Nije valjda zbog toga sto je imao jedan opasan sut na gol? dry.gif

Ja ne mogu zamisliti koliko Assaidi mora biti los na treningu, da ne moze da zaradi barem mesto na klupi ...

Igramo neverovatno letargicno, kao da vodimo sa jedno 5-0, pa nam je svejedno sta ce se desiti do kraja utakmice.
Take Two
Za Assaida neko napisa da se povredio, a trebalo je da počne.

Za Susa pojma nemam, nadam se da je neka misteriozna povreda koju niko nije video, ali delovalo je kao da ga Rodgers kažnjava za nešto. Ili možda hoće da izmeni formaciju, nemam pojma. Muka mi je od ovakvog Liverpula...
Mario_T
QUOTE (Take Two @ Nov 17 2012, 04:51 PM) *
Za Susa pojma nemam, nadam se da je neka misteriozna povreda koju niko nije video, ali delovalo je kao da ga Rodgers kažnjava za nešto. Ili možda hoće da izmeni formaciju, nemam pojma. Muka mi je od ovakvog Liverpula...

Ne znam zasto bi to trebao da ga kazni, posto je Suso jedan od retkih koji moze da u ovakvoj utakmici uradi nesto. A nisam video da je pravio neke greske. Ako ga je zaista kaznio, onda ne mogu zamisliti vecu glupost od takvog pokazivanja autoriteta na klincu od 18 godina.
Stevie_G
Suso je dobio udarac u clanak, mozda je zbog toga izasao unsure.gif

Ocaj od igre i utakmice, sansu nismo imali, mora ovo mnogo bolje.
Peyson
Ružno i neorganizovano, potpuno u skladu sa formacijom.
Vigan u periodu od 5 minuta ima 77 odsto poseda? Vigan igra par minuta sa desetoricom i pri tome ima takav presing na zadnju liniju da je Pepe prinudjen da dribla??? Suviše liči na meč sa stokom da bi na kraju moglo da bude bolje od 0. Ili će možda, kao i do sada, Luis da bude mesija? I danas i narednih 20 i kusur kola, pa da se ne nerviramo zbog protraćenih 45 minuta? Dobro zvuči. Ali je SF.

Digital_Jesus
Prvo se iznerviram postavom, pa se onda iznerviram sto utakmica kasni zbog tenisa i Viskovog iritantnog glasa, zatim se ukljucim u utakmicu, nasa igra ni kurcu ne valja pa se i tu iznerviram, sudija svira poluvreme i vrate me na Viskovica chair.gif
Fred Kremenko
IDEMO!
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.