Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Andre Wisdom
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Svebor
http://www.liverpoolfc.com/news/latest-new...outpass-chelsea

Sa ovakvim brojevima, nema sanse da popase klupu. rolleyes.gif

ps

Tu je odavno, znamo svi kako se zove, i kad mu je rodjendan... tongue.gif
Dr Stein
Realno svaki pas mu je bio do Karagera kratka lopta.
Jedva cekam da popase klupu i da Glendza stane na RB smile.gif
BoJaNNNNN
Bolji je on na mestu štopera, ja bi pre stavljao Flanagana za backup RB nego njega. Nadam se samo da će Enrike i Glendža ostati zdravi što duže, prošle godine smo sa njima i parom Škrtel - Agger imali najbolju odbranu u PL.
Take Two
Ma moraće na klupu, nema sumnje. Čim je Rodgers rekao da je formacija sa 3 štopera bila greška, znači da se vraćamo na liniju od 4, a i Glendža i Enrique su najzad spremni i u solidnoj formi...

Wisdomu svaka čast, samo neka radi i napreduje, ali daleko je prerano za startnu postavu. Valjda ova dvojica izdrže bez povreda dok se Kelly vrati u polusezoni...
sedplas
CITAT (BoJaNNNNN @ Nov 13 2012, 01:05 PM) *
Bolji je on na mestu štopera, ja bi pre stavljao Flanagana za backup RB nego njega. Nadam se samo da će Enrike i Glendža ostati zdravi što duže, prošle godine smo sa njima i parom Škrtel - Agger imali najbolju odbranu u PL.

slazem se, Flanagana bih mozda stavio i ispred Kelija, jer je po meni bolji u napadu, dok je Keliju i odbrana dobra strana.
Na kraju krajeva, drago mi je da smo na toj poziciji ovako dobro pokriveni, a Vizdoma bi mozda trebalo vise koristiti kao CB-a kad se pruzi prilika.
vanjuska
Deckic je potpisao novi,dugogodisnji ugovor. O detaljima vise na oficijelnom sajtu.
matori lfc
Lepo,lepo!
1jeAhonen
Vizdom kapiten mlade reprezentacije.
http://www.liverpoolfc.com/news/media-watc...anent-captaincy
Svebor
Ode Mudrica na pozajmicu
Take Two
Putuj igumane, ne pitaj za manastir.
vladx
Take, priznaj da ovo nisi ocekivao? tongue.gif
Take Two
Naravno da nisam, ali laknulo mi je. Neka dečko uči zanat, ne moramo mi da ispaštamo zbog njegovog napretka, posebno ako i on završi u nekom Boltonu za par godina.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.