Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Chelsea vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3
Vanja Trotter

vs

11. XI 2012. Stamford Bridge, 17:00

U gorem trenutku ne možemo da igramo sa Čelsijem. Mada bi mogli barem do boda.
sedplas
Nema im Esli Kola, ako nam je neka utjeha....
emir_lfc
ni oni nesto ne dominiraju preterano..i u gorim situacijjama smo ih bandali, zasto ne i u nedelju.. lfc.gif
vladx
Bilo bi super ako im ne igra Cole, po toj strani im je dobrano skripalo protiv Rudara. Mozda bi mogli Sterling-a desno od starta, stekao sam utisak da je po toj strani konkretniji.
collymore
Dobijamo!!!! Skeptican sam kad su nase tekme u pitanju jer ovo sto gledamo je manje ili vise maksimum ove ekipe ali kad je Celsi u pitanju mislim da ukoliko odigramo disciplinovano i pozrtvovano,sa posedom lopte i kontrolom igre kao sto uglavnom igramo pod Rodzerom dobijamo 100%,cak i ako izadjemo i u sastavu od juce.
MaPkO89
Dzaba sto njima ne igra Cole, ako ce nama Wisdom da bude bek, on je bezopasan u napadu, a po toj strani bi ih trebalo najvise pritiskati jer Hazardu puca ona stvar za odbranu. Ne znam sta je sa Glenom...
Dee Jay
CITAT (MaPkO89 @ Nov 9 2012, 08:02 PM) *
Dzaba sto njima ne igra Cole, ako ce nama Wisdom da bude bek, on je bezopasan u napadu, a po toj strani bi ih trebalo najvise pritiskati jer Hazardu puca ona stvar za odbranu. Ne znam sta je sa Glenom...

Glen Johnson is fit and available for Liverpool’s trip to Chelsea on Sunday, with goalkeeper Pepe Reina not too far behind with his recovery from injury.
Injuries

Gde si Maxi, da žariš po Londonu biggrin.gif

Nema razloga za defetizam, kao što je i Colly napisao, ako odigramo na nivou i ako ne budemo pravili opasne greške, možemo da pobedimo.

Željeni sastav :
Jones- Johnson,Agger, Skrtel, Enrique- Gerrard, Allan, Shelvey-Sterling, Suarez,Assaidi.
igzy79
Neznam sta da očekujem od ove utakmice... Znam samo da ove sezone nikog nismo pobedili od jačih timova (MU,Arsenal,Šiti,Njuka) Dobro bi nam legla pobeda ali ko zna.... nadam se dobrom fudbalu,Čelzi je ove sezone mnogo bolji nego prošle... videcemo....
sedplas
Glen i Sterling po desnoj i da se useru u zivot Bertranu.
Aleksandar88
Odrace nas, a gledacu ovo mamuran tako da ce biti jos gore.
Narsil
Ako protiv nekih ekipa znamo da igramo, to su onda Everton i Chelsea. Ove sezone smo pokazali da možemo da se komotno nosimo sa trenutno boljim sastavima od nas. Ukoliko zaustavimo mozgove ekipe - Hazarda i Matu, možemo da se nadamo da ćemo ostvariti dobar rezultat.
MaPkO89
Gerrard da stisne Matu ko sto je Silvu prosle godine u Carling cupu, Hazardovu stranu napadati ko sto vec rekoh i jebiga da se nadamo nekom kiksu Terija, Luiza il Mikela... i mozemo da ih prcnemo

I nikako Sahin i Suso zajedno u postavu

I nikako da neki nas kiksne biggrin.gif
Narsil
CITAT (MaPkO89 @ Nov 9 2012, 11:00 PM) *
I nikako da neki nas kiksne biggrin.gif

Imam odvratan osećaj da će nam ga Torres umuljati. sad.gif
rape91
QUOTE (Narsil @ Nov 9 2012, 11:39 PM) *

isto hit.gif
Terry je odradio suspenziju sto moze biti i pozitivno ako bude igrao kao prosle godine na Anfieldu. Prizeljkujem neko silovanje od strane Suareza.
MaPkO89
CITAT (Narsil @ Nov 9 2012, 11:39 PM) *

Nekako se toliko srozao kao igrac da mi vise nece biti ni bitno ako bas on da gol, pokajali su se ovi iz Celzija sto su ga doveli, tako da ne moze tu da dodje do nekog podjebavanja s njihove strane...
Narsil
CITAT (MaPkO89 @ Nov 10 2012, 01:25 AM) *
Nekako se toliko srozao kao igrac da mi vise nece biti ni bitno ako bas on da gol, pokajali su se ovi iz Celzija sto su ga doveli, tako da ne moze tu da dodje do nekog podjebavanja s njihove strane...

Neka ga vrate onda. tongue.gif
Svebor
Zabole me za njinog Kola, samo da nash ne zaigra. tongue.gif
sedplas
Jones/Reina (Depending on fitness)
Johnson-Wisdom-Carragher-Agger-Enrique
Sahin-Allen-Gerrard
Sterling-Suarez

tako se prica.

Skrtel je zakacio neki virus, navodno
Dee Jay
Now I'm slightly worried...
Narsil
Škrtel zakačio virus i u poslednjem trenutku će biti u startnoj, kao Sami protiv šljama na Trafordu pre one čuvene tekme. Znači, 1-4 za nas sutra!
MaPkO89
Bas sam hteo da kazem da je vrlo moguce da igramo u ovoj 532 formaciji, po igracima koje imamo to mi je nekako najoptimalnije sad, jer bas nema koga da stavimo kao drugog bocnog napadaca.
Joe
videcemo... da bi ovaj 532 ili 352(kako-god da se zove formacija) funkcionisao, Glen i Enrike moraju da odvale tekmu i u napadu i u odbrani...
Dee Jay
Mnogo mi bušno deluje ta poslednja trojka sa Carrom i Wisdomom. Nadam se da će Škrtel ipak igrati sutra.
VuksaLFCCC
Bice tesko. Jos jedan hendikep je to sto je Suarezovoj zeni danas rodjendan, pa ako se napiju veceras bice zajebano biggrin.gif
sedplas
Karager je bio dobar protiv Anzija, mora se priznati, mada ni ja nemam mnogo povjerenja u njih dvojicu. Ali slazem se da je 352 nekako najbolja, bar dok nemamo pravog DM-a da pokriva sve to
vladx
QUOTE (VuksaLFCCC @ Nov 10 2012, 06:45 PM) *
Bice tesko. Jos jedan hendikep je to sto je Suarezovoj zeni danas rodjendan, pa ako se napiju veceras bice zajebano biggrin.gif

Nasi su verovatno vec u nekom londonskom hotelu. wink.gif
Kameni
Lucas ce nam faliti vise nego ikad. Upste nisam optimista po pitanju sutrsnje tekme. Plasim se cak da bi moglo da bude bolno.

Sto ne volim kad moram ovako nesto da napisem, sigh...
Take Two
Čitam najavu utakmice u Blicu, spektakularno je glupa. Kaže, Stamford Bridge je tradicionalno teško gostovanje za LFC - verovatno zato tamo imamo 3 pobede u poslednja 4 meča ili tako nešto. Kaže, u vreme Jose Mourinha ove utakmice su bile "vatrene, pune dinamita" - ko voli 0-0 i 1-0 rezultate, pretpostavljam - ali od onda se Liverpool "stropoštao na nivo prosečnosti" pa više nisu isuse.gif

Uspeli su da nadmaše čak i svoju najavu košarkaške utakmice Partizan-Zvezda u istom broju, koja je tu negde po prosečnom broju teških gluposti po šlajfni.

QUOTE (sedplas @ Nov 10 2012, 05:40 PM) *
Jones/Reina (Depending on fitness)
Johnson-Wisdom-Carragher-Agger-Enrique
Sahin-Allen-Gerrard
Sterling-Suarez

tako se prica.

Skrtel je zakacio neki virus, navodno

Nezavisno od Škrtela, i ja sam se plašio da će Rodgers da izabere ovu formaciju. Čelsi nema klasična krila nego tri vrlo ofanzivna vezna koja vole da napadaju kroz sredinu, pa bi kao zato trebalo da se zgusne na tom delu terena. Ta ideja mi se ne sviđa iz više razloga:
1) Ako tvrdiš da igraš possession football, ne možeš da imaš jednog i po igrača napred a svi ostali da stoje na svojoj polovini. Tako se igra na kontre i čeka prekid. To je prvi znak da su se Rodgersu malo stegla muda posle serije srednje žalosnih rezultata, pa pokušava da izmisli toplu vodu i krpi pozadi po svaku cenu (kao da nam nije veći problem u tupom napadu koji zavisi samo od jednog čoveka). Što bi neki rekli, small club mentality dry.gif
2) Wisdom je blago do umereno katastrofalan, na skoro svakoj utakmici nas košta po gol. Neka se čeliči kad dođu Young Boys, a ne kad se ide u goste Mati i Hazardu. On i Carra pozadi, pa to ni tri Aggera ne bi zakrpila dry.gif

Ja bih mnogo radije umesto jednog od trojice štopera izveo ofanzivnog igrača - Susa, Osamu, čak i Downinga - nego da gledamo 90 minuta igre na jedan gol i nadamo se nekom "sam protiv svih" ludilu Suareza.
sedplas
CITAT (Take Two @ Nov 11 2012, 11:10 AM) *
Nezavisno od Škrtela, i ja sam se plašio da će Rodgers da izabere ovu formaciju. Čelsi nema klasična krila nego tri vrlo ofanzivna vezna koja vole da napadaju kroz sredinu, pa bi kao zato trebalo da se zgusne na tom delu terena. Ta ideja mi se ne sviđa iz više razloga:
1) Ako tvrdiš da igraš possession football, ne možeš da imaš jednog i po igrača napred a svi ostali da stoje na svojoj polovini. Tako se igra na kontre i čeka prekid. To je prvi znak da su se Rodgersu malo stegla muda posle serije srednje žalosnih rezultata, pa pokušava da izmisli toplu vodu i krpi pozadi po svaku cenu (kao da nam nije veći problem u tupom napadu koji zavisi samo od jednog čoveka). Što bi neki rekli, small club mentality dry.gif
2) Wisdom je blago do umereno katastrofalan, na skoro svakoj utakmici nas košta po gol. Neka se čeliči kad dođu Young Boys, a ne kad se ide u goste Mati i Hazardu. On i Carra pozadi, pa to ni tri Aggera ne bi zakrpila dry.gif

Ja bih mnogo radije umesto jednog od trojice štopera izveo ofanzivnog igrača - Susa, Osamu, čak i Downinga - nego da gledamo 90 minuta igre na jedan gol i nadamo se nekom "sam protiv svih" ludilu Suareza.

pa tako smo igrali protiv Anzija i opet smo drzali loptu, duze i bolje od njih, i nismo igrali na kontre, vec su oni to radili. jesmo izgubili ali em sto je to daleka Rusija, em sto je nama bio drugi tim, a realno, nismo zasluzili da izgubimo.
Protiv Evertona u drugom poluvremenu smo opet igrali ovu formaciju, nismo blistali, ruku na srce, ali smo odigrali neuporedivo bolje nego sto smo u zadnjih 25 minuta prvog poluvremena.
i to nije znak da su mu se stegla muda jer, ako se ne varam, i sa Svonsijem je znao da odigra u ovoj formaciji, znaci nije da je sa nama koristi po prvi put.
i na kraju, ova formacija nam odgovara po igrackom kadru kojim raspolazemo, jer nemamo DM-a koji nam je vrlo potreban danas, i 3 CB-a ce to pokusati da zatvore. S druge strane, imamo Enrikea koji je van forme, a i Glen se tek vraca nakon povrede, pa njima obojici moze koristiti dodatna zastita iza njih. ja zadovoljan.

a za Vizdoma se slazem, ako vec nema Skrtela, radije bih gledao Koatesa (mada ni on nije bas stabilan).
Stevie_G
Joseph Musker ‏@Musker_LFC

Today's line-up isn't what a lot or you will be expecting. Surprises. #LFC

Under
QUOTE (sedplas @ Nov 11 2012, 01:15 PM) *
pa tako smo igrali protiv Anzija i opet smo drzali loptu, duze i bolje od njih, i nismo igrali na kontre, vec su oni to radili.

mislim da je chel$ea malo opasniji iz kontre od Anzija... za nijansu...
sedplas
CITAT (Under @ Nov 11 2012, 02:12 PM) *
mislim da je chel$ea malo opasniji iz kontre od Anzija... za nijansu...

mislim da cemo da izadjemo u malo opasnijem sastavu nego protiv Anzija....za nijansu...
Under
ne bih da ulazim u neku glupu raspravu, ali chel$ea je za klasu bolji tim.

iskreno, sve osim pobede domacih ovde, meni ce biti veliko iznenadjenje. chel$ea ima mnogo, mnogo dobar tim, ali igraju malo mrljavo, do sada su imali dosta srece. mi sa druge strane, imamo osrednji tim, tako i igramo. cenim da ce oni biti mnogo nalozeniji i da je to jos jedan plus u ovakvim utakmicama.
vladx
Confirmed #LFC team v #CFC: Jones, Johnson, Enrique, Agger, Carragher, Wisdom, Allen, Gerrard, Sahin, Suarez, Sterling
Confirmed #LFC subs: Gulacsi, Cole, Assaidi, Henderson, Coates, Downing, Suso
sedplas
Sta ce Kol na klupi koji kurac?
Take Two
Jebo ga Cole na klupi da ga jebo. I Wisdom u startnoj postavi...

Ajd' šta nam Fowler da...

QUOTE (sedplas @ Nov 11 2012, 01:15 PM) *
pa tako smo igrali protiv Anzija i opet smo drzali loptu, duze i bolje od njih, i nismo igrali na kontre, vec su oni to radili. jesmo izgubili ali em sto je to daleka Rusija, em sto je nama bio drugi tim, a realno, nismo zasluzili da izgubimo.
Protiv Evertona u drugom poluvremenu smo opet igrali ovu formaciju, nismo blistali, ruku na srce, ali smo odigrali neuporedivo bolje nego sto smo u zadnjih 25 minuta prvog poluvremena.
i to nije znak da su mu se stegla muda jer, ako se ne varam, i sa Svonsijem je znao da odigra u ovoj formaciji, znaci nije da je sa nama koristi po prvi put.
i na kraju, ova formacija nam odgovara po igrackom kadru kojim raspolazemo, jer nemamo DM-a koji nam je vrlo potreban danas, i 3 CB-a ce to pokusati da zatvore. S druge strane, imamo Enrikea koji je van forme, a i Glen se tek vraca nakon povrede, pa njima obojici moze koristiti dodatna zastita iza njih. ja zadovoljan.

Chelsea nije Anzhi, a odigrali smo jadno i protiv njih, kao i protiv Evertona u drugom poluvremenu kad je prvi put izvedena ova maestralna formacija sa cela dva ofanzivna igrača.

Nadam se da će me danas demantovati, ali za sada moram da kažem - ovako se ne igra possession football. Ovako se igra Benitez-style ziherašenje na pozitivnu nulu, pa šta Suarez napravi iz kontre - napravio je.
Stevie_G
Gde je Jonjo? Nemoguce da je Cole raspali dobio prednost u odnosu na njega.
Take Two
Verovatno računa na Kola kao napadača - čovek je rezerva za Suareza, lažna devetka isuse.gif
sedplas
Chelsea: Cech; Azpilicueta, Ivanovic, Terry, Bertrand; Ramires, Mikel; Hazard, Oscar, Mata; Torres

Subs: Turnball, Ferreira, Cahill, Romeu, Marin, Moses, Sturridge

vidi im bekove, a mi bez krila dry.gif

Ramirez i Mikel mogu biti pregazeni danas, ali ima da se preznajamo kad god neko od ove trojke ispred njih uzme loptu....
Take Two
QUOTE (sedplas @ Nov 11 2012, 04:13 PM) *
vidi im bekove, a mi bez krila dry.gif

Pa to ti kažem. Znači, napadaćemo samo kad nas oni pritisnu sa 8 igrača, uzmemo im loptu, izbunarimo Suareza, i pustimo ga da se bije sa dvojicom štopera. Plus mali Sterling ako natrči - natrčao je.

Tiki-taka FTW dry.gif
Narsil
lfc.gif lfc.gif
MaPkO89
Mnogo bismo busni bili u 433 sa ovim igacima, prvenstveno bez Skrtela, pa i Jonja. Ova je formacija nuzna, nije kriv BR sto su vlasnici dileje i sto su ovredjeni i Lucas i jedini preostali napadac Borini,ma kolko los bio. (mada ja Rodgersova krivica sto ga je dovodio uopste)
sedplas
Told Shelvey travelled with the squad, and is expected to still meet up with England. Looks like his omission is tactical

e cus takticki razlozi....
Mario_T
Ova 3-5-2/5-3-2 postava ima smisla jedino ako protivnik igra sa dva klasicna centarfora, da ne kazem sidrasa. A Chelsea nema formaciju ni izbliza slicnu toj, vec koristi tri izuzetno tehnicki potkovana i pokretljiva ofanzivna vezna igraca. Bojim se da smo unapred predali kontrolu veznog reda i da ce Sterling i (posebno) Suarez biti suvise izolovani u napadu.
MaPkO89
Mozda da Sahin bude opusteniji, da zna da nema ko da ga zameni, onda ce bolje da igra bag.gif

Ko sto je Tores zaigro bolje od kad nema Drogbe

vladx
lfc.gif
Dee Jay
IDEMO! lfc.gif
milos7
Gde je Selvi ????
Trunks
Krenuo Gojko opasno sa onom odvratnom statistikom što sam okačio. biggrin.gif Gojko duvaj ga, znam da čitaš.
sedplas
Dzerard konacno ispred Sahina
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.