Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Anzi vs Liverpul
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
sedplas
Evo teme i za ovu utakmicu, remi bi bio premija, s obzirom na to da imamo Celzi za vikend, ne vjerujem da ce biti neki jak sastav u Rusiji.

evo ko je sve otisao:
Liverpool squad in full: Jones, Gulacsi, Cole, Assaidi, Pacheco, Henderson, Coates, Downing, Wilson, Carragher, Suso, Shelvey, Coady, Yesil, Flanagan, Wisdom, Robinson, Morgan, Sama.

rekao bih da ce da bude sledece
---------------Dzons
Flanagan Karager Koates Robinson
----Henderson Selvi
Dauning Paceko Osama
----------Morgan

ili tako nesto. steta za Osamu, vrijeme je bilo da zaigra u ligi, ali kad vec nema ko drugi....
vanjuska
Ne verujem da ce morgan, pre ce klozil da zaigra tog napadaca
vladx
Klasican "B" sastav. Nema veze, uvek volim da gledam klince i rezerviste.
VuksaLFCCC
Ne znam zasto, ali imam osecaj da ce ovi klinci odigrati dosta dobro..
All Red
Taj Pačeko mučeni je i dalje kod nas, ja mislio da smo ga prodali...
vladx
Pacheco odnosom prema igri i samom igrom u U-21 timu je u potpunosti zasluzio poziv, i nadam se vise minuta no Cole.
Take Two
QUOTE (VuksaLFCCC @ Nov 8 2012, 01:21 AM) *
Ne znam zasto, ali imam osecaj da ce ovi klinci odigrati dosta dobro..

Ne znam zašto, ali imam osećaj da će biti razvaljeni sad.gif
Stevie_G
CITAT (Take Two @ Nov 8 2012, 10:41 AM) *

+1

Twitter kaze da nas veceras ceka 3-5-2 formacija.
All Red
CITAT (vladx @ Nov 8 2012, 02:15 AM) *
Pacheco odnosom prema igri i samom igrom u U-21 timu je u potpunosti zasluzio poziv, i nadam se vise minuta no Cole.

Apsolutno je zaslužio više nego Cole. Meni je on jedno vreme baš obećavao, onda je ispao nekako Babelast.
Stevie_G
Samed Yesil didn’t travel after the German youth international frontman picked up a knock in training.

http://www.liverpoolecho.co.uk/liverpool-f...252-32189128/2/

VuksaLFCCC
Ma ajmo ljudi malo pozitivno. Koji crni Anzhi ? Idemo bre da ih oderemo.

Jos 5 kvota na nas. Pa jaoo spremajte pare kladionice
sedplas
--------------Jones---------------
-----Wisdom----Carra-----Coates---
-Flanagan---------------------Downing
---------Henderson---Coady--------
-------Shelvey----------Cole------
----------------Morgan------------

tako se prica.
jebemumater, dokle vise Kol dry.gif
VuksaLFCCC
CITAT (sedplas @ Nov 8 2012, 12:07 PM) *
--------------Jones---------------
-----Wisdom----Carra-----Coates---
-Flanagan---------------------Downing
---------Henderson---Coady--------
-------Shelvey----------Cole------
----------------Morgan------------

tako se prica.
jebemumater, dokle vise Kol dry.gif

Pa on svakako ne moze igrati sa prvim timom, tako da je bolje da igra ovde nego da ne igra uopste. Mada sudeci po njegovoj igri, mozda je bolje da ne igra uopste. U svakom slucaju da ga iskoristimo maksimalno (ako je to ikako moguce) do januara i onda neka ide gde hoce.
Narsil
CITAT (Take Two @ Nov 8 2012, 10:41 AM) *

laugh.gif

sedplas
CITAT (VuksaLFCCC @ Nov 8 2012, 12:47 PM) *
Pa on svakako ne moze igrati sa prvim timom, tako da je bolje da igra ovde nego da ne igra uopste. Mada sudeci po njegovoj igri, mozda je bolje da ne igra uopste. U svakom slucaju da ga iskoristimo maksimalno (ako je to ikako moguce) do januara i onda neka ide gde hoce.

Ipak bolje da ne igra uopste. Nemamo sta da iskoristimo od njega, mozda ga ostave u Moskvi da se smrzne napolju, ako je to plan, podrzavam, a drugo mi nista nije logicno.
Ako je ovaj tim tacan, blje da je Paceko zaigrao umjesto njega, do sad je odigrao mnogo bolje nego Dzo (sto i nije tesko)
milos7
Ja ne kapiram vise slucaj KOL, pokazao je sta zna, tj da ne zna nista i neka igra neki 15godisnjak bolje je nego on
Narsil
CITAT (milos7 @ Nov 8 2012, 02:38 PM) *
Ja ne kapiram vise slucaj KOL, pokazao je sta zna, tj da ne zna nista i neka igra neki 15godisnjak bolje je nego on

Pokazuju ga Spartakovim skautima u Rusiji. tongue.gif
All Red
Ja bih platio nekome milion funti da ga uzme. Samo neka se tera sa svojom platom...
Take Two
Platio bi nekom milion funti da uzme Kola... i onda da mu plaćaju pola miliona funti godišnje do kraja ugovora? biggrin.gif

Na tako nešto bi možda jedino QPR pristali, oni ne pitaju mnogo za platu, samo ako je cena transfera niska smile.gif

Što se utakmice tiče, posle ovoliko kritika ima da zablista i da efektan počasni gol u porazu od 4-1. To mu onda garantuje startno mesto protiv CFC tongue.gif
MaPkO89
Pa gde ce Cole da igra ako ne na ovakvim utakmicama?

Nemoguce je suspendovati coveka zato sto je los a ima veliku platu, ondasnja uprava mu je to dala, najmanje je on kriv.

Ja mu cak i zavidim biggrin.gif
sedplas
CITAT (MaPkO89 @ Nov 8 2012, 04:33 PM) *

pa nidje. jednostavno.
Narsil
CITAT (MaPkO89 @ Nov 8 2012, 04:33 PM) *

U Spartaku, na primer? biggrin.gif

The Reds team in full is: Jones, Wisdom, Carragher, Coates, Flanagan, Shelvey, Henderson, Coady, Downing, Cole, Morgan.
Subs: Gulacsi, Wilson, Robinson, Assaidi, Pacheco, Suso, Sama.
sedplas
po tom nacinu na koji su nabrojani igraci, izgleda da je Flanagan LB i da je 433 ipak :/
MaPkO89
CITAT (sedplas @ Nov 8 2012, 04:49 PM) *
pa nidje. jednostavno.

Tako cemo ga sigurno nekom utrapiti...

Ja bih reko da je 352, sa Flanaganom i Downingom kao wing bekovima. Da je uobicajena formacija kapiram da bi igrao Robinson pre Flanagana, ovako nema poente gurati ga levo
BoJaNNNNN
Voleo bi da su barem Assaidi i Pacheco starteri (ili samo Obama). Mogao je i staviti bekovski par Robinson - Flanagan, bolje nego da Flanno igra van pozicije.

Definitivno ću biti zadovoljan sa X
MaPkO89
Ja se nadam da neuvrstavanje Osame u prvih 11 znaci da bi mogao da zaigra protiv Celzija mesto Susa.

Jos kad bi Shelvey ili Henderson nesto uradili veceras pa ni Sahina da ne gledam od 1. minuta
sedplas
CITAT (MaPkO89 @ Nov 8 2012, 05:04 PM) *
Tako cemo ga sigurno nekom utrapiti...

a njegovim genijalnim partijama ocemo? biggrin.gif
MaPkO89
Bar ce se znati da je ziv jos uvek i sposoban za treninge ako nista biggrin.gif
Narsil
CITAT (BoJaNNNNN @ Nov 8 2012, 05:06 PM) *
Definitivno ću biti zadovoljan sa X

Prihvatio bih to pre utakmice, da.
Take Two
QUOTE (sedplas @ Nov 8 2012, 04:53 PM) *
po tom nacinu na koji su nabrojani igraci, izgleda da je Flanagan LB i da je 433 ipak :/

A možda je Downing LB?

Wisdom Coates Carragher
Flanagan Shelvey, Henderson, Coady, Downing
Cole
Morgan
sedplas
moguce. nego sam kontao da bi ga kao LB-a naveli odma posle Flanagana.
vidjecemo vec za koji minut.

jao kakav debil
Take Two
Morgan se okrenuo i provukao u stilu Suareza, prvi njegov dobar potez u A timu koji sam video biggrin.gif
sedplas
Dzons spasava!
Take Two
Lep gol, jebiga. Traore iz dva dodira sad.gif
MaPkO89
Sve je bilo odlicno i onda ovako primimo gol isuse.gif

I gde je tolko izleteo Jones konj ga jebo? Ovaj ga je lobovao sa 18m prakticno
Narsil
Šteta, igramo sasvim dobro. Nešto mi se čini da Jones nije morao toliko da izleti.

Edit: Marko pre mene.
vladx
Jeste lep gol, ali ako je vec Coates nasamaren, zasto je Jones ovoliko izasao? sad.gif
Jedini zal mi je ona prokockana prilika kada Hendo nije lepo dodao iskosa sa desne strane.
Djusko
A kritikovao sam Dzonsa proshlu tekmu kako stojikao mula na liniji... eto ti ga sad! :-/
sedplas
pih, a bas se mislim, koliko je los ovaj Traore...

steta, nisu zasluzili, iskontrolisali smo fino osim par situacija. zanimljiva mi ova defanzivna postavka kad oni napadaju, 5-1-4 jedva su nas probijali. u napadu smo opet fino kombinovali ali opet fali taj zavrsni pas, sto je i kod prvog tima problem...
Kol odigrao iznenadjujuce solidno, Dauning dobar i nazad i naprijed, u stvari, niko nije lose odigrao. bilo par nekih gresaka Vizdom, Henderson, Kodi i sad Koates kod gola, ali u sustini svi su solidni.

Henderson je jebeno morao da sutira u onoj situaciji. Odatle je jasno zasto je Selvi ispred njega.
Take Two
Ne znam baš kako to lepo igramo, jedva da smo nešto stvorili napred. Dva šuta, a i to ne znam šta su nam brojali.

Coates se previše zaleće na ovog Traorea, on jeste visok ali nije baš toliko trapav da mu se uzme lopta čim je primi. A po desnom boku nas Zhirkov probija bez problema...

Coady je malo nesiguran u sredini, ali ni Henderson ni Jonjo ne pomažu previše.
sedplas
Zirkov je probio ukupno jednom, Koates je ispao isto samo jednom, Traore osim ovog gola nije uradio nista, svaku loptu koju primi gubio je odmah jer je ili muljao ili nije mogao da je iskontrolise, a po tvojoj kritici rekao bi covjek da se napadi na nas go samo redjaju.
sa ovakvim timom i u ovakvim uslovima (temperatura i sranje teren) iskontrolisali smo mec iznenadjujuce dobro. nije idealno, ali solidno je.
Svebor
Vizdom kiksnuo na lopti, za promenu... dry.gif
vladx
Zhirkov je probio samo zbog petljanja Wisdom-a.
Moze ovima da se umuva, samo malo vise intencije ka golu.
Take Two
QUOTE (sedplas @ Nov 8 2012, 07:01 PM) *
Zirkov je probio ukupno jednom, Koates je ispao isto samo jednom, Traore osim ovog gola nije uradio nista, svaku loptu koju primi gubio je odmah jer je ili muljao ili nije mogao da je iskontrolise, a po tvojoj kritici rekao bi covjek da se napadi na nas go samo redjaju.
sa ovakvim timom i u ovakvim uslovima (temperatura i sranje teren) iskontrolisali smo mec iznenadjujuce dobro. nije idealno, ali solidno je.

Žirkov je probio ukupno tri puta, verovatno pamtiš samo ono kad je namestio Etou šansu? Pre toga je bilo ono kad je Wisdom izgubio loptu ali ga je Flanagan nekako stigao/srušio, i još jednom između.

Coates se zaleće svaki put kad Traore ima loptu, očigledno je to plan, a to što je ispao samo jednom i nije neka uteha pošto smo uptavo iz toga primili gol.

Ne kažem da oni nešto igraju, naprotiv, gol su dali slučajno, ali nismo ni mi ništa bolji. Ne znam stvarno šta si ti video od Kola? Meni se činilo da je svaku loptu gubio čim je primi...
Svebor
Dauning. isuse.gif
sedplas
CITAT (Take Two @ Nov 8 2012, 07:07 PM) *
Žirkov je probio ukupno tri puta, verovatno pamtiš samo ono kad je namestio Etou šansu? Pre toga je bilo ono kad je Wisdom izgubio loptu ali ga je Flanagan nekako stigao/srušio, i još jednom između.

Coates se zaleće svaki put kad Traore ima loptu, očigledno je to plan, a to što je ispao samo jednom i nije neka uteha pošto smo uptavo iz toga primili gol.

Ne kažem da oni nešto igraju, naprotiv, gol su dali slučajno, ali nismo ni mi ništa bolji. Ne znam stvarno šta si ti video od Kola? Meni se činilo da je svaku loptu gubio čim je primi...

pa stigao ga je Flanagan i zatvorio, tako da to i nije neko probijanje. to izmedju ne znam na sta mislis.
vjerovatno i jeste plan da jedan stalno izlazi na njega i zato imamo 3cb-a da bi ova dvojica ostala iza, kod gola jebiga, nikog nije bilo da porkije Koatesa.
Take Two
Joe Cole u šansi, prvi put od sezone 2007-08! Hail.gif (dobar Suso, najzad neko nešto da pokuša sam)

Jones i Traore nas drže u životu...
miskooo
Vreme je da ih kaznimo....
milos7
Gledao sam samo zadnjih 10ak minuta, jel ima ista pozitivno u ovom porazu??
Take Two
Krš od utakmice, benitezovski smo muljali umesto da jurimo izjednačenje, izvukli smo se sa ovim rezultatom. Ako Joe Cole počne još neku utakmicu pod Rodgersom, ja stvarno ne znam šta je tom čoveku u glavi.

Kakvo je sad stanje u grupi, jel' zna neko?
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.