Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Newcastle
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3
1jeAhonen
U goste nam dolazi veoma dobra ekipa Njukasla s dva sjajna napadača i po svemu vidjenom, biće u ofanzivnoj varijanti. Da li će Brendan Rodžers konačno ostvariti još neki trijumf na domaćem terenu, videćemo sutra...

Poraz od Svonsija prekinuo je niz od tri utakmice bez primljenog gola. Ager, Skrtel, Reina ce biti u timu, kao i Sahin, Džerard, Suarez... Odnos pobeda na Enfildu je u korist crvenih 15 dobijenih od 17 odigranih, uz dva remija. No, ključ ove utakmice čini se da je pre svega u dobrom makriranju dva napadača jer bi Demba Ba i Papis Sise mogli ućutati Enfild, zato ih odbrana mora držati što dalje od gola ...

Anfield, 4.11.2012. od 17 h po našem vremenu u prenosu na SK.
igzy79
Sutra treba da pokazemo od kog smo materijala pravljeni... Igramo kuci sa direktnim rivalom za 4.mesto,Arsenal i Totenhem izgubili...Sta ce nam veci motiv. Mislim da ce Suarez da ih torpeduje,dobijamo ih ladno sa 2 razlike....YNWA!!!!
collymore
Newcastle igra dosta dobro ove sezone i mozda je uz WBA i jedno od vecih iznenadjenja.Medjutim i mi smo u dosta dobroj seriji ne racunajuci ovaj kup tako da nema sumnje da ce biti borbena i dosta dobra tekma.Primetio sam da Newcastle igra mozda i previse borbeno tako da su im sve tekme na samoj "ivici zileta" pune grubih startova i surovog lomljenja s'obzirom na nas kombinovani sastav pun klinaca to moze da bude veeeeeliki problem.Ne bih da prognoziram rezultat jer sem Suareza i eventualno neke sanse iz nekog prekida ne vidim ko bi jos mogao da da gol i da im ozbiljnije pripreti.S'toga prognoze su mi slicne kao i one vezane za tekmu sa Evertonom.
Narsil
Džerard će da ga mune sutra, možda i komada dva!
Under
već godinama trpamo taj nesretni Newcastle, mislim da je došlo vreme za naplatu dugova. oni su dobri, mi smo kanal, biće teško, biće 0-2
Aleksandar88
Dobijamo trojkom Suareza u zadnjoj minuti !
dzoker
Eto imamo priliku da se prilkjucimo vrhu tabele... bitna utakmica. Sad da vidimo imaju li igraci i trener znanje!
rape91
ovo stvarno moramo da dobijemo,prilika da dodjemo na 4 boda od 4. mesta. Ako ovo ne dobijemo morali bismo da se vadimo na Mostu u sledecem kolu. Njima je Ba neizvestan,ako on ne igra igrace Cisse koji ove sezone nije u nekoj formi,Ameobi verovatno pocinje mec.
Gerrard daje 2 komada za 2-0
Stevie_G
RUMOURED LFC team vs Newcastle:- Jones; Wisdom, Skrtel, Agger, Enrique(subject to late fitness test); Allen, Sahin, Gerrard; Suso, Suarez, Sterling

(via @LFCGlobe)
sedplas
jos nema Dzonsona? pih, smor
VuksaLFCCC
Ajmo Stivi za 600. nastup bar 3 gola da padnu biggrin.gif
matori lfc
X je najrealniji ali nadam se nasoj pobedi!
MaPkO89
Kad gledam ovako sastave i klupe, uopste se ne moze reci da smo favoriti
vladx
Ajmo! lfc.gif
All Red
Nije ni 5 minuta prošlo a Suarez se već valja u kaznenom držeći se za nogu koju mu niko nije pipnuo. Mada smo agresivno krenuli i izgledamo kao da imamo neku ideju, samo što je ne odigramo do kraja...
Reds
jebote za 10minuta smo napravili vise prilika nego na par utakmica zajedno.
Tonča
QUOTE (All Red @ Nov 4 2012, 05:09 PM) *
Nije ni 5 minuta prošlo a Suarez se već valja u kaznenom držeći se za nogu koju mu niko nije pipnuo.

Usporeni snimak kaže drugačije. tongue.gif
Ne kažem da je za penal, ali je popio po nožici fino nakon što je izgubio loptu.
Take Two
QUOTE (Tonča @ Nov 4 2012, 05:13 PM) *
Usporeni snimak kaže drugačije. tongue.gif
Ne kažem da je za penal, ali je popio po nožici fino nakon što je izgubio loptu.

Dokačio ga je po stopalu, a on se već u padu uhvatio za list biggrin.gif

Mali Wisdom je najslabija tačka i u napadu i u odbrani, ali dobro, naučiće valjda. Za sada bi nam i Kelly i Johnson bili strašna pojačanja...
vladx
Enrique je tesko ogranicen igrac.
Under
Suarez dodaje jedino kad nema kome da dodaje...
All Red
I tako se to radi...
Milosh
cccc....
Sad ne znamo gde bijemo
Take Two
Ali stvarno ga slabo prate saigrači, najgore nam prolaze ti napadi kad Suarez vuče loptu. Suso i Sterling slabo ulaze u sredinu kad ovaj napada sa druge strane, čekaju centaršut skroz na drugom krilu što ne razumem. Sahin lepo ide napred sa loprom, ali bez lopte nijednom nije utrčao da se ponudi Suarezu.

Jones isuse.gif Gol iz prvog šuta u okvir, iskusno im se nameštamo da nas naguze...

Možemo ovo da preokrenemo bez problema, ako Ben Arfa malo prestane da nas zlostavlja.

QUOTE (vladx @ Nov 4 2012, 05:36 PM) *
Enrique je tesko ogranicen igrac.

Enrique danas igra sasvim OK, i u odbrani i u napadu. Ben Arfa je strašno zajeban igrač, nemoguće je držati ga bez greške.

Mene brine što se opet gubimo posle primljenog gola, ne znamo gde smo...
vladx
QUOTE (Under @ Nov 4 2012, 05:41 PM) *
Suarez dodaje jedino kad nema kome da dodaje...

On i nema kome da doda, we're fucking toothless.
A, kako lako primamo tek...

Bez obzira na konacan rezultat, jos jednom da se najabem mrtve majke svima odgovornima za situaciju oko napadaca! mad.gif
VuksaLFCCC
Nasi sjajni bekovi ponovo u punom sjaju..
MaPkO89
STO SAHIN I SUSO MORAJU SVAKU DA POCNU???

Ovaj Sahin decko ne postoji na terenu, Suso aj nesto i pokusa, al slabo je to, ne mogu Suarez i Sterling sami.
Prosle godine se Daglis izdrkavo sa Hendersonom i Downingom, sad Rodgers sa ovom dvojicom, dokle bre vise ta tvrdoglavost
bokeli
treba nam ludilo da ovo preokrenemo, moramo da munemo prvi do 60 min. biggrin.gif

Take Two
QUOTE (MaPkO89 @ Nov 4 2012, 05:50 PM) *
STO SAHIN I SUSO MORAJU SVAKU DA POCNU???

Ovaj Sahin decko ne postoji na terenu, Suso aj nesto i pokusa, al slabo je to, ne mogu Suarez i Sterling sami.
Prosle godine se Daglis izdrkavo sa Hendersonom i Downingom, sad Rodgers sa ovom dvojicom, dokle bre vise ta tvrdoglavost

Sad ni Sahin ne igra dobro? isuse.gif

Bolje da je ostao Charlie Adam, on bi ih otvorio sto posto...

I koga bi umesto Susa, pošto ni Downing isto ne valja?
MaPkO89
A sta kao Sahin igra dobro ???

rape91
izgledamo anemicno na terenu... Downing ili Assaidi odma',i pribliziti Gerrarda golu,jebo ga Sahin iza Suareza kad covek nema ofanzivne karakteristike
MaPkO89
Sahin i Suso zajedno na terenu to je igrac manje u napadu

Nije ni Downing tolki bogalj bas. moze i on nekad da pocne, kako ovaj sa 17 god ima zacementirano mesto?? I onaj Osama zasto je doveden koji moj

Za Susa istina i nema ouno boljih resenja, ali mesto Sahina bi mi i Henderson pre igrao. Ugusi Gerrarda skroz, mora zadnjeg veznog da igra covek
Take Two
QUOTE (MaPkO89 @ Nov 4 2012, 05:55 PM) *
A sta kao Sahin igra dobro ???

Dao je par OK lopti, ali kao što sam rekao ranije, slabo ide napred bez lopte, Suarez nema sa kim da odigra kad je kod njega.

Danas je Sahin na terenu isto koliko i Gerrard, nešto ga malo više ima. I nije poklonio NUFC šansu za drugi gol 10 sekundi posle prvog dry.gif

Newcastle have the lead at the break at Anfield for the first time since May 2004 isuse.gif

QUOTE (MaPkO89 @ Nov 4 2012, 05:57 PM) *
mesto Sahina bi mi i Henderson pre igrao. Ugusi Gerrarda skroz, mora zadnjeg veznog da igra covek

Gerrard igra zadnjeg veznog i kad je Shelvey na terenu. Rodgers izgleda misli da je tu bolji, šta li.

A Sahinu je osnovna pozicija DCM, tako da pre je Gerrard pomerio njega sa mesta nego obrnuto.
MaPkO89
Zlostavljanje je Gerrarda terati ga da igra ovako povucenu, i to da bi Sahin igra ou rupi boze me sacuvaj

ne videh tvoj post iznad

kako god da se okrene. meni je Sahin skroz neprimetan i ne vidim da necemu doprinosi
VuksaLFCCC
E da nam je tu Aurelio, Risse ili pak Finnan :S

A i ono nad Suarezom je cist penal.
igzy79
Tanko,ocekivao sam više!!!! Njuka čekao šansu i dočekao....iskusno!!! Moracemo mnogo mnogo bolje u drugom poluvremenu ako mislimo nešto da izvučemo iz ovog meča,nemoze Suarez sam da mulja hvali mu još jedan takav igrac,ali jbg sad... Ajmo Suso i Sterling moracete mnogo bolje....
Reds
QUOTE (Take Two @ Nov 4 2012, 06:00 PM) *
Newcastle have the lead at the break at Anfield for the first time since May 2004 isuse.gif

Newcastle also led at Anfield in the same fixture last year. An Agger own goal put them in front then before Liverpool ran out 3-1 winners
Take Two
QUOTE (MaPkO89 @ Nov 4 2012, 06:00 PM) *
Zlostavljanje je Gerrarda terati ga da igra ovako povucenu, i to da bi Sahin igra ou rupi boze me sacuvaj

Vidi gore. Nema šanse da je Gerrard povučen zbog Sahina, Gerrard je povučen zbog Gerrarda. Ili zbog Rodgersa.

(Inače uopšte nisam neki Nuriljubitelj, ne znam zašto je meni zapalo da ga branim kad su drugi bili mnogo više hyped up u vreme njegovog dolaska. Ali danas ni za šta nije on kriv.)
igzy79
SUKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!
Take Two
Enrique Hail.gif Suarez Hail.gif Hail.gif Hail.gif
bokeli
koji kralj Hail.gif Hail.gif Hail.gif
igzy79
JEbemteee JONJO!!! pihhhh ajde Suki siluj ih...
vladx
U jbt, usracu kada smo i mi ovako iz nicega dali gol. Enrique ne zna sa 5m, a zna sa 50m. ohmy.gif Jonjo bre, sve mu jebem!
Aleksandar88
Shelvey jao bre !!!
Tonča
Jebote Jonjo, uguraj to!
All Red
SUarez ga je iskontrolisao kao Fowler!
emir_lfc
Jonjo je imao par ovakvih sansi u poslednja 2,3 kola.. sad.gif
Tonča
Jel to neko prizivao Stjujija? smile.gif
Djusko
QUOTE (Tonča @ Nov 4 2012, 06:31 PM) *
Jel to neko prizivao Stjujija? smile.gif

taman da to napishem

pochinje da me nervira ovaj crnac mladunac
Take Two
Uf, kako nas jebu ovi klinci, Sterling -1 gol danas i u prošlom kolu, Jonjo -1 danas... ali nema veze, dok se igra nešto smile.gif
Djusko
Ja se secam prvih par tekmi da je Dzons izletao kao ludak.. jel ga to neko nashamarao preko mere kad ne sme da izadje sa linije celu tekmu?
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.