Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Swansea
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Joe

Anfield Road
31.10.2012. u 21.00h

Laudrup: 'I was LFC fan'

ocekujem kombinovan sastavi i zanimljivu tekmu...
vladx
Mozda necu biti u prilici da gledam ako budem otisao veceras na slavu. A, to mozda i nije tako lose s obzirom da sam od pocetka sezone propustio uzivo da odgledam 3 meca, i sva tri smo odigrali odlicno: City, Young Boys i WBA. biggrin.gif

Milsim da ce opet biti zanimljiva utakmica, nisam siguran ni da li ce gosti igrati u najjacem sastavu posto im dolazi chelsky u subotu. Hendo, Assaidi, Shelvey, a mozda je i red za Morgan-a i Yesil-a.
Stanley_8
"Brendan Rodgers has hinted Joe Cole will come into contention for tonight's Capital One Cup fourth-round tie with Swansea City – and has challenged the No.10 to make the most of any opportunity."
sedplas
ja se nadam da ce Osama biti sacuvan za Njukasl
matori lfc
Ocekujem pobedu iako cemo igrati u podmlladjenom sastavu!
vladx
Sad vidim da Morgan sigurno nece igrati posto je u sastavu za tim u NextGen takmicenju, veceras gostujemo Dortmund-u.
igzy79
Ako zna neko neki link za gledanje neka pusti ovde...
Jamaica
Koliko se sprdamo nije realno biggrin.gif
Joe

The Liverpool team in full: Jones, Henderson, Coates, Carragher, Robinson, Shelvey, Allen, Cole, Assaidi, Yesil, Downing.

Subs: Ward, Suarez, Gerrard, Suso, Sterling, Skrtel, Wisdom.

laugh.gif
moses
odličan tim
sedplas
ko je Vard?
Svebor
CITAT (sedplas @ Oct 31 2012, 08:28 PM) *
ko je Vard?

Dechko iz Akademije, golman.
Narsil
Bacite neki stream, ne mogu da pronađem.
sedplas
bice odje valjda
http://www.thefirstrow.eu/watch/150033/1/w...ea-city-fc.html
Narsil
Mislio sam da počinjemo u 20:45h pa sam se začudio zašto streamovi ne rade, ok je sada. Hvala.
Kameni
Sta je ok, ja nemam ni jedan!? :/
Narsil
CITAT (Kameni @ Oct 31 2012, 09:01 PM) *
Sta je ok, ja nemam ni jedan!? :/

http://www.frombar.tv/v-4/6/112/v-471309.html

http://www.frombar.tv/c-1.html <--- Uvek ima linkova. biggrin.gif
Take Two
Šteta što Downing nije danas na levom beku, on i Henderson bili bi spektakularan par biggrin.gif Mada ko zna, ako opet budemo menjali formaciju u 3-5-2...

Ali upravo su baš ta dvojica odlično povukli po desnoj strani smile.gif
rape91
Joe Cole se ne sastavlja,ko zna gde je trenutno u mislima
BoJaNNNNN
Carra u ofsajdu laugh.gif
Svebor
Rade nas na dupli pas ko somove...
Narsil
Najubojitiji napadač je Seba!
Take Two
Ne razumem zašto Carra i Coates stoje ovoliko visoko kad smo u napadu, ovi iz svake kontre ulaze u šansu.

Klozil i Cole za sada spektakularno beskorisni, i Osama je tu negde sa njima ali on se bar vidi...

I onda gol iz kornera isuse.gif
sedplas
kita
BoJaNNNNN
Klozil mi definitivno ne izgleda kao napadač koji igra sam u napadu. Treba mu neka podrška (koju bi mogao da igra Cole, ili je već užasno igra)
Narsil
Ulazi Suki u drugom da reši situaciju.
Take Two
Osnovna lekcija koju poslednja tri LFC trenera ne uspevaju da nauče: Joe Cole = igrač manje.
VuksaLFCCC
Sa ovim timom ne mozemo nista...hitno neke izmene
vladx
Pa, ovi u najjacem sastavu. sad.gif
Ali, majko mila, kakav je ono bio "udarac" glavom Cole-a u nasem prvom napadu posle gola. adultesuicide2.gif
Take Two
QUOTE (BoJaNNNNN @ Oct 31 2012, 09:39 PM) *
Klozil mi definitivno ne izgleda kao napadač koji igra sam u napadu. Treba mu neka podrška (koju bi mogao da igra Cole, ili je već užasno igra)

Tačno, samo što Klozilu nikakva podrška neće nadoknaditi to što ne može da zadrži loptu duže od jedne sekunde. Užasan je večeras, a nije bio mnogo bolji ni u prethodnoj.
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Oct 31 2012, 09:48 PM) *
Osnovna lekcija koju poslednja tri LFC trenera ne uspevaju da nauče: Joe Cole = igrač manje.

A ko je izvukao tim iz zone ispadanja golom protiv Boltona? Ko? A? biggrin.gif tongue.gif
sedplas
blijedo.
kao neki kurac kontrolisemo, a malo malo probiju nas. u napadu nista, mlohava cuna.
Dzons branio sta je mogao, ostalo jbg. Karager i Koates bez nekih vecih propusta, ali Micu i Pablo im se igraju s glavom. Robinson naprijed nista, nazad su ga probili par puta. Henderson naprijed se trudi, al nista konkretno (jedna kombinacija sa Dauningom samo) a nazad bez propusta.
Selvi i on se kao trudi, ali ni on nista konkretno nije napravio, Alen najvise trci, najvise srca ima, ali je dva puta vrlo glupavo gubio loptu. Dauning u standardnom njegovom modu, neki sut, neko muljanje, centarsutevi u prazno i tako. Asaidi, slicno ko i on, samo bez suteva.
Kol nevidljiv, nit se ubacuje, nit se krece, nit pritiska, jedinu sansu koju je imao usrao je zestoko. Jesil isto ko Kol s tim sto je imao jedan fin okret u sesnestercu al je izblokiran.

u sustini, ovo ne dobijamo ovako pa da se igra jos tri dana. nema ko da izmisli sansu. kontam da se ocekivalo od Selvija ili Osame, ali ne ide im ocigledno.
Kola spaliti na trgu.
BoJaNNNNN
CITAT (sedplas @ Oct 31 2012, 09:52 PM) *
Kola spaliti na trgu.

+ 1
sedplas
Stivi smile.gif
fak of Kol.
Narsil
Nećemo ga prodati ni za funtu. isuse.gif
VuksaLFCCC
Gerrard i Suarez. Gledajte sad novi tim biggrin.gif
Take Two
Rodgers čita forum smile.gif

Ko će prvi da se povredi, 7 ili 8, šta kažete?
Svebor
CITAT (Take Two @ Oct 31 2012, 10:06 PM) *
Rodgers čita forum smile.gif

Ko će prvi da se povredi, 7 ili 8, šta kažete?

Pu, pu...
sedplas
prsli svi strimovi...
BoJaNNNNN
CITAT (sedplas @ Oct 31 2012, 10:13 PM) *
prsli svi strimovi...

http://www.thefirstrow.eu/watch/150033/1/w...ea-city-fc.html
vladx
Ubicu se 'leba mi od ovih nasih suteva! sad.gif
Take Two
Nemoj, živi za ove naše centaršuteve sad.gif
sedplas
Dauning premasio sebe
Svebor
adultesuicide2.gif
BoJaNNNNN
Dokaz da ga je neviđeno ukenjalo protiv Anžija isuse.gif
sedplas
i ladno je ostao na terenu....
vladx
QUOTE (Take Two @ Oct 31 2012, 10:22 PM) *
Nemoj, živi za ove naše centaršuteve sad.gif

biggrin.gif Htedoh da te poslusam, ali onda se desio Downing sam kao duh. adultesuicide2.gif
Take Two
Kako ste dosadni sa tim prizivanjem izmene Downinga (in or out), nemam reči biggrin.gif

Kakva predstava isuse.gif
Svebor
Auuuuuuuuuuu...i Ber bi nam pozavideo na altimejt srvajvlu...

ps

El mozhe sad ona - ko ne da gol, primi... unsure.gif
Trunks
Au jbt, pa ne možeš ovako ostaviti praznu odbranu u 70 minutu na 0:1. :/
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.