Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Everton vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3, 4
Joe

Goodison Park
28.10.2012 u 14.30h

derbi, bice tesko - bice 0-2! voleo bih Asaidija umesto Susa, posto su karamele strvine, Suso je perolaka kategorija za njih... ovo ce biti tekma u kojoj ce nam Lucas najvise nedostajati do sada, ali i bez njega imamo dovoljno za pobedu...

vladx
Bice super ako njima ne igra i Fellaini pored Pienaar-a. I ja bih voleo Assaidi-ja da vidim, ali Suso se sasvim lepo snasao pored scum-a tako da mu strvine nisu strane.
U ovom veku imamo zastrasujuce dobar skor tamo, sad ne mogu da se setim da li je skoro bilo nereseno. Iskreno, pre meca ne bih toliko bio nezadovoljan remijem.
Vanja Trotter
Posto vidim da od borbe za bilo koju poziciju nema nista, barem da dobijemo derbije.
Svebor
CITAT (Vanja Trotter @ Oct 26 2012, 12:27 PM) *
Posto vidim da od borbe za bilo koju poziciju nema nista, barem da dobijemo derbije.

Mozhda cu zvuchati kao navareni optimista rasta.gif , ali igra se 38 (tridesetosam) kola, a ne osam (8).
sedplas
ma najbolje da se sad odustane od svake borbe, pf.
bice tezak mec, od ova tri sledeca da uzmemo 6 bodova i na konju smo. mada i protiv Evertona i protiv Celzija nam ide u poslednje vrijeme, ali to nista ne mora da znaci
Narsil
CITAT (Svebor @ Oct 26 2012, 01:06 PM) *
Mozhda cu zvuchati kao navareni optimista rasta.gif , ali igra se 38 (tridesetosam) kola, a ne osam (8).

Ma, lupeta Vanja, vidiš da je preuzeo Take-ovu ulogu pesimiste foruma. tongue.gif

Nisam se nadao pobedi ali pošto Pienaar i Fellaini (za njega nisam sto posto siguran ali bi trebalo da ne igra!) onda mislim da imamo šansi. Najrealnije mi deluje nerešeno, ali pošto su nam redovne mušterije i Gerrard i Suki tradicionalno igraju dobro protiv njih, mislim da možemo.

Da nastavimo seriju utakmica bez primljenog gola. 0:1.

lfc.gif
Under
QUOTE (Narsil @ Oct 26 2012, 12:39 PM) *
Da nastavimo seriju utakmica bez primljenog gola. 0:1.

ako je Pepe i dalje povredjen imamo sanse...
collymore
Bice ovo dobra tekma usli smo u fazon,i posle dosta vremena mi se svidja nasa igra.Poceli smo da nastupamo poprilicno uigrano i to se vidi na terenu a i sinocnja tekma protiv Anzija mi daje za pravo da tako mislim.Ovog puta ne nosimo epitet favorita s'toga nemamo taj pritisak i sasvim rastereceno mozemo da se upustimo u mec.Ovi idioti su uvek nalozeni i vise nego sto treba kad igraju prottiv nas tako da moze svasta da bude.X-ko kuca,2-premija,1-realnost.
Take Two
QUOTE (Narsil @ Oct 26 2012, 02:39 PM) *
Ma, lupeta Vanja, vidiš da je preuzeo Take-ovu ulogu pesimiste foruma. tongue.gif

!

Propadosmo, Championshipe širi svoje grane, Rodgers out, da se dovede trijumvirat Hodgson-Houllier-Allardyce, oni su nam jedina nada! Jel' sad bolje? tongue.gif

Ali ozbiljno, ti si kasno došao na forum da bi osetio pravi pesimizam - dok je Rafa Benitez žario i palio Premijer ligom, Fred Kremenko mu je ovde pominjao familiju on a daily basis biggrin.gif
Narsil
CITAT (Take Two @ Oct 26 2012, 08:14 PM) *
!

Propadosmo, Championshipe širi svoje grane, Rodgers out, da se dovede trijumvirat Hodgson-Houllier-Allardyce, oni su nam jedina nada! Jel' sad bolje?
tongue.gif

Ali ozbiljno, ti si kasno došao na forum da bi osetio pravi pesimizam - dok je Rafa Benitez žario i palio Premijer ligom, Fred Kremenko mu je ovde pominjao familiju on a daily basis biggrin.gif

To je to!

Kasno internet u moju kuću stiže. laugh.gif Šteta, bilo dobro zezanje izgleda. biggrin.gif
Take Two
Everton duo Marouane Fellaini and Tony Hibbert in contention to play Liverpool dry.gif

Everton manager David Moyes is hopeful midfielder Marouane Fellaini and full-back Tony Hibbert will be fit for Sunday's Merseyside derby against Liverpool at Goodison Park.
Fellaini missed last weekend's draw with QPR because of a knee injury while Hibbert has not played for more than a month after sustaining a calf problem.
Midfielder Darron Gibson (thigh) is still sidelined and playmaker Steven Pienaar serves a one-match ban after his controversial sending-off at Loftus Road.
Provisional squad: Howard, Distin, Jagielka, Baines, Hibbert, Neville, Osman, Fellaini, Jelavic, Mucha, Gueye, Heitinga, Anichebe, Mirallas, Naismith, Oviedo, Coleman, Vellios, Hitzlsperger.

Ništa, nadamo se da Žbunokosi neće biti spreman. Ili bar da neće biti u formi iz prvih par kola ove sezone.
Vanja Trotter
Haha, sad sam optužen za pesimizam. biggrin.gif Alo, dobili smo samo Norvič i Reding, ekipe koje imaju ukupno 1 pobedu. laugh.gif Ajde, plus Gomel, VBA, Jang Bojs i Anži. biggrin.gif
Narsil
CITAT (Vanja Trotter @ Oct 27 2012, 12:33 AM) *
Haha, sad sam optužen za pesimizam. biggrin.gif Alo, dobili smo samo Norvič i Reding, ekipe koje imaju ukupno 1 pobedu. laugh.gif Ajde, plus Gomel, VBA, Jang Bojs i Anži. biggrin.gif

Nisi optužen, to je činjenica, samo što me mrzi da citiram svaki tvoj post u kojem si izrazio to. biggrin.gif

Jelavić im je najopasniji igrač, njega da zatvorimo. Baines je ubica, a nadam se da Fellaini neće igrati ili, što kaže Take, da barem neće biti odmah u onoj formi kao na početku. Gerrard i Suki da odigraju standardno protiv Karamela i ne bojim se.
Take Two
Ja se najviše bojim Suareza, iskreno. Kad je onoliko ispizdeo na sudije protiv Anžija, šta li će tek da radi protiv Evertona? unsure.gif
VuksaLFCCC
CITAT (Take Two @ Oct 27 2012, 11:21 AM) *
Ja se najviše bojim Suareza, iskreno. Kad je onoliko ispizdeo na sudije protiv Anžija, šta li će tek da radi protiv Evertona? unsure.gif

Ima i dodatnu motivaciju

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/...avid-Moyes.html
Trunks
^ Kakav naslov, niđe veze sa člankom. biggrin.gif
matori lfc
Iz X-2 Ajmo crveni!!!
miskooo
CITAT (VuksaLFCCC @ Oct 27 2012, 02:20 PM) *

Majmun radi sto majmun vidi. Video covek da svi kenjaju po njemu, pa resio da se i on zapljune.
Total Soccer
1:2, za njih Jelavic, za nas Dzerard i Sterling.
Take Two
QUOTE (miskooo @ Oct 28 2012, 12:42 AM) *
Majmun radi sto majmun vidi. Video covek da svi kenjaju po njemu, pa resio da se i on zapljune.

Pa dobro, ali ja i dalje tvrdim da takve naslove novinari konstruišu svojim pitanjima.
- Da li smatrate da će ljudi prestati da gledaju fudbal zbog simulanata i prevaranata i ostalih Urugvajaca?
- Pa... možda?
- Naslov: Mojes optužio Suareza da kvari fudbal!!!
VuksaLFCCC
I ovaj smrdljivi sat bas sad nasao da se vraca unazad...Moram duze da cekam utakmicu biggrin.gif
miskooo
CITAT (Take Two @ Oct 28 2012, 10:16 AM) *
Pa dobro, ali ja i dalje tvrdim da takve naslove novinari konstruišu svojim pitanjima.
- Da li smatrate da će ljudi prestati da gledaju fudbal zbog simulanata i prevaranata i ostalih Urugvajaca?
- Pa... možda?
- Naslov: Mojes optužio Suareza da kvari fudbal!!!

E, jebi ga, kad bi tako bilo ne bi ni bilo intervjua. Ne mogu novinari bas uvek da budu krivi.

CITAT (VuksaLFCCC @ Oct 28 2012, 11:02 AM) *
I ovaj smrdljivi sat bas sad nasao da se vraca unazad...Moram duze da cekam utakmicu biggrin.gif

laugh.gif
vladx
Kakva seljacka najava na SK! isuse.gif

Ne mogu da iscekam sastave, nervoza vec pocela, a zeludac jebe.

Confirmed #LFC team v Everton: Jones, Enrique, Wisdom, Skrtel, Agger, Gerrard, Allen, Sahin, Sterling, Suso, Suarez.

Confirmed #LFC subs: Reina, Carragher, Shelvey, Coates, Downing, Henderson, Assaidi.
Stevie_G
Confirmed #LFC team v Everton: Jones, Enrique, Wisdom, Skrtel, Agger, Gerrard, Allen, Sahin, Sterling, Suso, Suarez.

Confirmed #LFC subs: Reina, Carragher, Shelvey, Coates, Downing, Henderson, Assaidi.
Narsil
Official starts : Jones, Wisdom, Skrtel, Agger, Johnson, Allen, Sahin, Gerrard, Sterling, Suarez, Suso.
vanjuska
Pa cek sad jel Glendza ili Enrike? Toliko o confirmed biggrin.gif
Fred Kremenko
Dobijamo, Sahin daje gol.
BoJaNNNNN
CITAT (vanjuska @ Oct 28 2012, 01:34 PM) *
Pa cek sad jel Glendza ili Enrike? Toliko o confirmed biggrin.gif

Enrike levo, Wisdom desno smile.gif Glendza je povredjen.

LFC subs: Reina, Carragher, Shelvey, Coates, Downing, Henderson, Assaidi.

Svidja mi se sto je Assaidi na klupi, zasluzio je posle dobre partije u cetvrtak.
sedplas
zasluzio je i da pocne, al dobro.
jel izasao njihov tim?
Stevie_G
Everton (to face Liverpool): Howard, Coleman, Baines, Jagielka, Distin, Neville, Osman, Fellaini, Naismith, Mirallas, Jelavic

Everton subs: Mucha, Heitinga, Hibbert, Oviedo, Hitzlsperger, Gueye, Vellios.

Igra jebeni Fellaini
sedplas
Confirmed #EFC line-up: Howard; Coleman, Jagielka, Distin, Baines; Naismith, Neville, Fellaini, Osman, Mirallas; Jelavic
BoJaNNNNN
CITAT (sedplas @ Oct 28 2012, 01:42 PM) *
jel izasao njihov tim?

Howard Baines Jagielka Jelavic Mirallas Naismith Distin Neville Osman Coleman Fellaini

Distin je Suarezova musterija smile.gif
Narsil
Liverpool Jones, Wisdom, Enrique, Skrtel, Agger, Gerrard, Allen, Sahin, Suso, Sterling, Suarez. Subs: Reina, Carragher, Shelvey, Downing, Henderson, Assaidi, Coates.

Everton: Howard, Coleman, Baines, Jagielka, Distin, Neville, Osman, Fellaini, Naismith, Mirallas, Jelavic.
Periklo
Suso zabija za pobjedu. tongue.gif
Narsil
Neka Gerrad zabije za pobedu, stavio sam mu traku na fantasy-ju. biggrin.gif
Dr Stein
QUOTE (Joe @ Oct 26 2012, 09:45 AM) *
voleo bih Asaidija umesto Susa, posto su karamele strvine, Suso je perolaka kategorija za njih...
ovo ce biti tekma u kojoj ce nam Lucas najvise nedostajati do sada, ali i bez njega imamo dovoljno za pobedu...

Da i ja ostavim "svoj" komentar nakon duzeg vremena.
vanjuska
Pa nije bilo reci uopste da se Glendza povredio, ok izasao je na poluvremenu protiv Mahackale, al precutase to fino.. Mislim da ce nam faliti on..
Take Two
Rekao je komentator Al Džazire u drugom poluvremenu da je "možda povreda" bila u pitanju...

Ne ulivaju mi mnogo poverenja ovi sastavi unsure.gif

I gde je prenos, na SK ili SK+?
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Oct 28 2012, 02:09 PM) *
Rekao je komentator Al Džazire u drugom poluvremenu da je "možda povreda" bila u pitanju...

Ne ulivaju mi mnogo poverenja ovi sastavi unsure.gif

I gde je prenos, na SK ili SK+?

SK
Take Two
Sad vidim da stoji najava, ali do malopre im je pisalo Chelsea-Man Utd 17:00...

Nego, Pepe na klupi, da li treba da brine za mesto? unsure.gif
Dr Stein
Nadam se da ce trebati da brine, sledecih par kola, tj da ce Brad braniti dobro biggrin.gif

via JimmyRiceWriter
Brendan Rodgers confirms Glen Johnson wasn't risked due to muscle tightness. "We didn't want to put that risk on for one game." #LFC
vladx
Na sredini zaustaviti Osman-a i Fellaini-ja, na klupi imamo bolja resenja od njih. Znaci, slomiti ih u drugom delu! lfc.gif
sedplas
kazu da je Pepe na klupi jer je Gulasci povrijedjen. a Pepe nije spreman da pocne. znaci da smo sjebani ako bude nesto Dzonsu

Enrike konjino
vladx
Pa, takooooooooo jeeeeeee........uklizaj jebenim dajvooooooooommmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sedplas
TAKO BRE!
Narsil
JEBIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!
steva8lfc
Dive Suareza ispred Moyesa laugh.gif Hail.gif
milos7
al se bacio ispred mojesa, kakav je on lik ne verujem
Dee Jay
JAOOOOOOOOOOOOOO
vladx
Ideemoooooooo........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.