Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Anzhi
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Joe

Anfield Road
25.10.2012. u 21.05h

ovde nam treba dobar rezultat da bi prosli dalje, bice zanimljivo kako cemo izaci veceras posto nas za vikend ceka derbi...

matori lfc
Bice zajebano jer cemo mi veroatno izaci u podmladjenom sastavu,a Anzi je trenutno u odlicnoj formi(1 su u Rusiji) pa bi ja i X bio zadovoljan.Drago mi je sto cu ponovo na Enfildu gledati po meni 1 od najboljih napadaca na svetu ikada(Sami Eto) i zaliti sto nikada nije obukao crveni dres!
Take Two
Stvarno ne bih voleo da gledam 8-9 klinaca i B-listera kao protiv Young Boysa. Everton je tek u nedelju, a starteri nam nisu mnogo matori - nema razloga za neko ozbiljnije odmaranje i čuvanje od povreda.

Na primer, izveo bih ovako nešto:
Jones
Wisdom Agger Škrtel Enrique
Allen Gerrard
Downing Shelvey Assaidi
Suarez

Ne bih nikako stavljao Carragher & Coates vs. Eto'o, to je courting disaster.
BoJaNNNNN
Jel zna neko da li ima prenos na LFC TV? Pošto ne vidim da je ijedna TV stanica koju 'vatamo uzela prava za ovaj prenos (Prenose se Dnjepar - Napoli i Štutgart - Kopenhagen npr isuse.gif ). Ako ima na LFC TV, onda mogu otići do paba i uživati, ne moram se smarati sa strimovima.
vladx
Ako nikog drugog, onda barem Gerrard-a i Suarez-a ostaviti na tribinama. Verujem da se sam Stevica ionako ne bi mnogo pretrgao s obzirom na Derby u nedelju, a Luis-a bi svakako valjalo malo i sacuvati.
Iskreno, nisam preveliki otimista, cak se pomalo i plasim napaljenih gostiju. S jedne strane, zaista bih voleo da igramo Evropu i na prolece, ali s druge mec sa bitters-ima mi je apsolutni prioritet.
Take Two
Ako odmorimo Stevana i Suareza, onda može komotno da istrči startna postava U18s ili tako neke selekcije, jer nećemo uraditi ništa.

Ja nekako mislim da nam svaka pobeda, u bilo kom takmičenju, znači mnogo više od desetorice odmornih igrača koji sa tribina gledaju novi poraz i učvršćuju gubitničku sliku koja visi nad klubom.

Ali! Suárez and Gerrard to face Anzhi smile.gif
• Striker and captain will not be rested before Merseyside derby
• Brendan Rodgers hopes to protect Europa League ambitions
Reds
QUOTE (BoJaNNNNN @ Oct 25 2012, 04:07 PM) *
Jel zna neko da li ima prenos na LFC TV? Pošto ne vidim da je ijedna TV stanica koju 'vatamo uzela prava za ovaj prenos (Prenose se Dnjepar - Napoli i Štutgart - Kopenhagen npr isuse.gif ). Ako ima na LFC TV, onda mogu otići do paba i uživati, ne moram se smarati sa strimovima.

arena sport HR prenosi tekmu wink.gif

ima i na BHT-u i FTV-u.
milos7
Liverpool probable 4-3-2-1 Jones; Johnson, Skrtel, Agger, Robinson; Shelvey, Gerrard, Sahin; Downing, Assaidi; Suárez.

Anzhi Makhachkala probable 4-4-2 Gabulov; Logashov, Samba, João Carlos, Gadzhibekov; Agalarov, Boussoufa, Shatov, Zhirkov; Eto'o, Traoré.
Narsil
The Reds team in full is: Jones, Johnson, Wisdom, Agger, Skrtel, Gerrard, Shelvey, Sahin, Downing, Suarez, Assaidi.

Subs: Gulacsi, Carragher, Henderson, Allen, Sterling, Suso, Yesil.

Prilično ozbiljna postava, izgleda da BR nema nameru da odustane od LE. Nadam se da to neće u prevelikoj meri uticati na vikend.
Take Two
Skoro da sam pogodio, samo Wisdom umesto Enriquea i Sahin umesto Allena smile.gif

Večeras bilo kakva pobeda bez povreda, i ja sam zadovoljan.

A na klupi od defanzivaca samo Carra unsure.gif Zamisli ako mora da uđe umesto Johnsona...
All Red
CITAT (Take Two @ Oct 25 2012, 08:06 PM) *
Skoro da sam pogodio, samo Wisdom umesto Enriquea i Sahin umesto Allena smile.gif

Večeras bilo kakva pobeda bez povreda, i ja sam zadovoljan.

A na klupi od defanzivaca samo Carra unsure.gif Zamisli ako mora da uđe umesto Johnsona...

Valjda bi se Downing povukao na LB a umesto njega biraj. smile.gif
Svebor
CITAT (All Red @ Oct 25 2012, 08:31 PM) *
Valjda bi se Downing povukao na LB a umesto njega biraj. smile.gif

Ah, ta mogucnost izbora... happy.gif
MaPkO89
A Joe Cole ni na klupi ohmy.gif

biggrin.gif

Sta se bunite za Carru, poznati je univerzalac, moze i levo i desno i kroz sredinu biggrin.gif
Narsil
Downing najbolji asistent LE, a Shelvey strelac. cool.gif

http://www.frombar.tv/v-4/6/74/v-467540.html
Svebor
CITAT (Narsil @ Oct 25 2012, 08:55 PM) *
Downing najbolji asistent LE, a Shelvey strelac. cool.gif

Mozhe! lfc.gif
Narsil
CITAT (Svebor @ Oct 25 2012, 09:01 PM) *
Mozhe! lfc.gif

I jeste. biggrin.gif Downing tri asistencije, a Shelvey isto toliko golova. biggrin.gif
sedplas
Asaidi i Dzonson odlicno saradjuju
Djusko
Muni ga bre Jonjo!
emir_lfc
pozdrav drugari smile.gif

moze neki stream, ovaj Narsilov ne sljaka smile.gif

nasao sam nesto, hvala u svakom sluicaju smile.gif
Take Two
Stream

QUOTE (MaPkO89 @ Oct 25 2012, 08:55 PM) *
Sta se bunite za Carru, poznati je univerzalac, moze i levo i desno i kroz sredinu biggrin.gif

Može i za dva i za tri poena, i jako do samog kraja biggrin.gif

Osama odličan za sada, ostali tu i tamo. Anzhi nas respektuje kao engleski drugoligaši Man Utd u kupu.
Djotun
A uu ljudi moji da vi znate kakav tenkre prenosi utakmicu na radio televiziji republike srpske.. isuse.gif
Djusko
Dobro me podseti... ima na radius vektoru RTRS i nije losa slika....
http://webtv.vektor.net/channel_list.php?q=hq
miskooo
CITAT (djotun @ Oct 25 2012, 09:44 PM) *
A uu ljudi moji da vi znate kakav tenkre prenosi utakmicu na radio televiziji republike srpske.. isuse.gif

http://webtv.vektor.net/channel_list.php?q=hq

Aj da vidimo. biggrin.gif
sedplas
moze ovo bolje.
Osama najbolji za sad, ostali nista posebno. Selvi i Dzonson su morali bolje sa onim sansama
Take Two
QUOTE (djotun @ Oct 25 2012, 09:44 PM) *

Kakav je da je, sigurno nije Andy Gray koji upravo sad besedi o Suarezu. (Mada trenutno ne lupa mnogo, za promenu.)

Ajoj, Sterling umesto Glendže, Downing na beku! ohmy.gif
sedplas
Asaidi napolje? votafak?
milos7
Sto je izasao Glen, povreda ili ??
sedplas
aha, ipak ne biggrin.gif
Svebor
Bravo Shkrle, shteta...
Take Two
Teški centar Raheem Sterling, kako je lepo spustio glavom na krilo, kome treba Big Andy biggrin.gif
Scouser
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahhahahaha
Narsil
Get in there!
Djusko
Downing??
sedplas
OOOOOO JEBOTEBOG ohmy.gif
Svebor
Oooohohooooooooooooo!!!
Take Two
Stewie Hail.gif
Peyson
Mrtav pauk!
Dee Jay
To je ta desna Downingova koja nije ni za papučicu za gas. biggrin.gif
milos7
On zivi da igra evropu, izmedju nije ziv
Scouser
"suareeeeeez, iii fijuknula je ta lopta pored lijeve stative...."
rape91
desna samo da stiska gas,bla ,bla tongue.gif Valjda ce mu se status popraviti pa da ne razmisljam puno ciji dres da kupim
Narsil
CITAT (rape91 @ Oct 25 2012, 10:17 PM) *
desna samo da stiska gas,bla ,bla tongue.gif Valjda ce mu se status popraviti pa da ne razmisljam puno ciji dres da kupim

Agerov? tongue.gif
sedplas
maksijeva pjesma? lol
Djusko
Odavno nisam video nepravilno izveden aut...
rape91
QUOTE (Narsil @ Oct 25 2012, 10:20 PM) *
Agerov? tongue.gif

biggrin.gif

"da vidimo kako ce se Dugonja snaci" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif kukanje
za razliku od nasih sa RTS-a,ovaj prepoznaje fudbalere i bez krupnog kadra
Jamaica
Koliki je ovaj Traore, jebote.
Take Two
Downing po deseti put u 2. poluvremenu visi 3 metra iza ostatka zadnje linije. Zamalo sad gol zbog toga...

QUOTE (Djusko @ Oct 25 2012, 10:27 PM) *
Odavno nisam video nepravilno izveden aut...

Ovo kad je Traore ubacio? Mislim da je sviran ofsajd kad mu je saigrač vratio, iako je komentator rekao da je foul throw...
Under
a mladi momci sto trpaju zabare?
Take Two
Suki isuse.gif "Ma nije faul, bacio sam se..."
Narsil
isuse.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.