Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Reading
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
rape91
U goste nam dolazi Reading sa skorom 0-3-3. Jos uvek nemaju pobedu ali se nazire bolja igra. Mi svi znamo kakvi su nas sve problemi stigli ali ovo moramo da dobijemo.
Od proslih 8 meceva na 7 je bilo GG,a kako nam izgleda odbrana ove sezone+Pogrebnyak u formi tesko da cemo upisati clean sheet.

Borini ce pauzirati tri meseca,Kelly,Lucas-povredjeni ,Enrique bi trebalo da je potpuno spreman.
Vraca se Jonjo i po medijima ga najavljuju u startnoj umesto Sahina,sto ja ne verujem da ce biti.
U Readingu je Federici out,ostali su spremni.

S obzirom da na Anfieldu jos uvek nemamo pobedu,ovo je must-win. Bilo bi lepo da Suso potpisivanje ugovora proslavi postignutim golom.
Sport klub 3 prenosi posto na glavnom Sport klubu ima jebeni teniski turnir u Moskvi===>jebavanje sa streamovima

Otvorio sam temu s obzirom da je Matchday a jos uvek nije otvorena,nadam se da ce nam moje otvaranje teme doneti pobedu(kazu da donosim srecu smile.gif )
Tonča
"If Steven Gerrard is in the Reds' line-up at kick-off, it will be the first time since November 2010 he has started eight league games in a row." :/
Svebor
Tri razlike, lagano. lfc.gif

ps

Nego, ko li ce da upadne umesto Boranije, Klozil ili Morgan?
Mario_T
Pa, pretpostavljam da cemo igrati ovako:

------------------Pepe/Jones-------------------

Wisdom-----Skrtel------Agger-------Johnson

------------Gerrard------Allen-----------------
---------------------Sahin----------------------

Sterling-----------Suarez--------------Suso
BoJaNNNNN
CITAT (rape91 @ Oct 20 2012, 07:54 AM) *
Sport klub 3 prenosi posto na glavnom Sport klubu ima jebeni teniski turnir u Moskvi===>jebavanje sa streamovima

Prebacili su ipak na Sport Klub, barem tako pise u programskoj semi na sajtu smile.gif

Uglavnom, ocekujem da Suso pokida povodom novog ugovora biggrin.gif

3-1, samo zato sto nikako ne mozemo odrzati taj clean sheet. lfc.gif
Stevie_G
Ove ako ne dobijemo ne znam koga cemo. Na Anfieldu nismo pobedili 100 godina, red je da se napuni neko.
Joe
moramo pobediti!
Take Two
Stoji najava na SK1 trenutno.

QUOTE (Svebor @ Oct 20 2012, 12:03 PM) *
Nego, ko li ce da upadne umesto Boranije, Klozil ili Morgan?

Suso ili Downing.
Kameni
Mozda Gerrard pocne napred?
Tonča
Confirmed #LFC team v Reading:
Jones, Wisdom, Johnson, Agger, Skrtel, Sahin, Gerrard, Allen, Sterling, Suso, Suarez.

SSS-ovci napred smile.gif

Evo i klupe: Gulacsi, Shelvey, Henderson, Downing, Assaidi, Carragher, Enrique

Dakle, ako bude bilo potrebe nešto najbliže napadaču što imamo na klupi je Assaidi... Yesila nema...
Mario_T
QUOTE (Tonča @ Oct 20 2012, 03:03 PM) *
Confirmed #LFC team v Reading:
Jones, Wisdom, Johnson, Agger, Skrtel, Sahin, Gerrard, Allen, Sterling, Suso, Suarez.

Primetices da sam ja javio sastav vec pre par sati. tongue.gif Brendan me pitao za savet. wink.gif

Ako neko zna/ima neki dobar link za tekmu, bicu zahvalan ako isti postavi ovde. Gospoda sa Sport1 su odlucila da nasa tekma nije vredna prenosa. dry.gif
Tonča
QUOTE (Mario_T @ Oct 20 2012, 03:34 PM) *
Primetices da sam ja javio sastav vec pre par sati. tongue.gif Brendan me pitao za savet. wink.gif

Ti si stavio dvojicu na gol. Pozdravio te Živadinović i rekao da ti fale još dva igrača u sastavu. tongue.gif
Take Two
Biće ovde stream, ali ne znam kakvog kvaliteta.
vladx
Ajmo!!! lfc.gif
miskooo
Evo, cini mi se, dobrog linka:

http://www.frombar.tv/v-4/6/44/v-464540.html
Take Two
Što je ovako veseo ovaj retard od pomoćnog? dry.gif
steva8lfc
Koga ne mrzi da slusa Ruse i ima sopcast evo linka za HD smile.gif

sop://broker.sopcast.com:3912/133889
matori lfc
1 i 3+ krako i jasno!
Take Two
Kako je moguće da ljudi koji sto godina prenose fudbal ne znaju da je danas praksa da se rezerve skoro svo vreme zagrevaju? Čim ih kamera kadrira, oni krenu da spekulišu "Aha, taj i taj se zagreva, možda bude izmena već u 18. minutu..." isuse.gif

Joj, pa zašto Sahin i dalje igra isturenije od Gerrarda? isuse.gif
Aleksandar88
Bravo Hail.gif
miskooo
Bravo, mali!
Under
Negrito!
vladx
Ole...eeeeeee!!! lfc.gif
Take Two
Jel' ovo Doni pored Reine? unsure.gif
Under
QUOTE (Take Two @ Oct 20 2012, 02:31 PM) *
Jel' ovo Doni pored Reine? unsure.gif

zar taj nije otisao u Brazil na free?
Take Two
Nisam čuo, vidim da ga nigde nema... koliko smo ga mi ono platili?
Under
valjda je i dosao na free
vladx
Kakav glupak ovaj Plavsic, spodoba odvratna!
Vanja Trotter
CITAT (Under @ Oct 20 2012, 04:30 PM) *
Negrito!

7 mečeva!
Under
QUOTE (Vanja Trotter @ Oct 20 2012, 02:51 PM) *
7 mečeva!

ulazem zalbu!
Svebor
CITAT (Under @ Oct 20 2012, 04:56 PM) *
ulazem zalbu!

U tom sluchaju, 9! tongue.gif
Take Two
Suarez hramlje posle 10 minuta oporavka? blink.gif

Ovim seoskim bekovima da munemo još jedan, pa onda može i na odmor.

Koji je ovo šut Glendži, peti ili šesti?
vladx
QUOTE (Take Two @ Oct 20 2012, 05:07 PM) *
Koji je ovo šut Glendži, peti ili šesti?

Red bi bio da mune jedan.
Take Two
Aplauz pomoćnom za prvu odluku u našu korist laugh.gif
Trunks
Sve ok, ali ne znam što nas ovi mrtvaci ovako lako otvaraju u kontri. :/
sedplas
Selvi seljo
vladx
Suso je pao u drugom, mozda da ga menja.
Milosh
A jaoj
All Red
Slabo mi Suarez pogađa gol...
Take Two
QUOTE (vladx @ Oct 20 2012, 05:28 PM) *
Suso je pao u drugom, mozda da ga menja.

Svi su pali u drugom, nije samo on, ali meni uvek idu na nerve ovakva dupliranja bekova. Sad još samo da uđe Carragher umesto Sterlinga i imamo po dvojicu na obe strane dry.gif

Evo i anti-anti-rasiste Robertsa, neće valjda on nešto da umulja...

Jonjo dobro razmišlja, iako ga neće lopta.
vladx
Jesu pali, ali Suso mi je i delovao kao najlogicnije resenje za prvu zamenu. Kad se Lucas vraca?
All Red
Vizdom ga je probio k'o besan... Dobre klince imamo, malo da se uhodamo i koji transfer na zimu i biće to dobro.
Take Two
Kako lako gubimo loptu, jebotebog... ne znam zašto se zalećemo u kontre kao nezdravi, umesto da malo iskontrolišemo kao u prvom.
sedplas
CITAT (vladx @ Oct 20 2012, 05:40 PM) *
Jesu pali, ali Suso mi je i delovao kao najlogicnije resenje za prvu zamenu. Kad se Lucas vraca?

sto prije nadam se, Alen je mnogo ogranicen kad igra ovako.
bocejan
Uh jedva na kraju. Mnooogooo promasujemo. Mora to ranije da se natrpa.
miskooo
CITAT (vladx @ Oct 20 2012, 05:40 PM) *
Kad se Lucas vraca?

Sta ce ti?

Moramo da treniramo 3x vise nego do sada. Sto pre to shvatimo to bolje po nas. Slabo je ovo.
Take Two
QUOTE (sedplas @ Oct 20 2012, 05:47 PM) *
sto prije nadam se, Alen je mnogo ogranicen kad igra ovako.

Nisam siguran kako će Lucas da se vrati u postavu, Allena i li Gerrarda teško da će da izbaci, a Sahin igra sve bolje (plus što je isturen, dakle ne bi mogao direktno da ga menja Lucas).

Pobeda na Anfieldu! Pa još i clean sheet! Spektakl! Hail.gif
Mario_T
QUOTE (Take Two @ Oct 20 2012, 05:39 PM) *
Svi su pali u drugom, nije samo on, ali meni uvek idu na nerve ovakva dupliranja bekova. Sad još samo da uđe Carragher umesto Sterlinga i imamo po dvojicu na obe strane dry.gif

I meni isto. Ako Assaidi danas nije mogao da dobije sansu, kad ce onda. Suarez par odlicnih dodavanja (posebno onaj dugi pas za Jonja, to mi je bilo bolje i od asistencije za Sterlinga), ali finishing mu je bio uzasan.

Al' dobro, jos jedan clean sheet i prva pobeda na Anfieldu. Onwards and upwards.
Joe
konacno!
Mario_T
QUOTE (Take Two @ Oct 20 2012, 05:53 PM) *
Nisam siguran kako će Lucas da se vrati u postavu, Allena ili Gerrarda teško da će da izbaci, a Sahin igra sve bolje (plus što je isturen, dakle ne bi mogao direktno da ga menja Lucas).

Imamo nekoliko vrlo dobrih veznjaka, i ja se uopste ne bi dvoumio da Gerrarda ponekad ostavim na klupi. Vezni red Lucas-Allen-Sahin/Shelvey (pa mozda cak i Suso, mada je meni on najkorisniji kao lazno levo krilo, gde ima slobodu da se krece, slicno ulozi Davida Silve) je isto dosta kvalitetan, tako da ne treba da strahujemo ako Gerrard nije u prvoj postavi.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.