Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Stoke City
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Narsil
vs

7. Oktobar, početak u 16č

Norwich je bila "must win" utakmica, a i uz ovu bih prikačio isto. Igramo kod kuće, gde bi zaista morali da počnemo da beležimo pobede.
collymore
Nisam gledao Stoke ove sezone,vidim da ne stoje nesto posebno imaju koji bod vise od nas.Iz tog ugla mi bi ovo trebali da dobijemo,medjutim Stoke je uvek igrao dosta tvrd fudbal sa uglavnom dobro organizovanom odbranom i nikako nam nije odgovarao.Kad smo najmanje ocekivali gubili smo bodove od njih(nekad i sva tri,a jednom i titulu).Povucen tim iskustvom ne ocekujem previse od ove tekme jer su sva tri rezultata u igri na zalost.Bilo bi ekstra da ih pokidamo zbog situacije u kojoj se nalazimo i to bi voleo vise od svega ali sve to treba primiti sa rezervom jer Stoke je Stoke.
Stevie_G
Bice zajebano, jaki su u odbrani i Chelsea ih je jedva probio, retko ko se naigrao fudbala protiv ovih mesara. Red bi bio da padne neki clean sheet.
sedplas
Suarez ih obozava, dakle pobjeda.
moses
CITAT (collymore @ Oct 5 2012, 10:10 PM) *
Nisam gledao Stoke ove sezone,vidim da ne stoje nesto posebno imaju koji bod vise od nas.Iz tog ugla mi bi ovo trebali da dobijemo,medjutim Stoke je uvek igrao dosta tvrd fudbal sa uglavnom dobro organizovanom odbranom i nikako nam nije odgovarao.Kad smo najmanje ocekivali gubili smo bodove od njih(nekad i sva tri,a jednom i titulu).Povucen tim iskustvom ne ocekujem previse od ove tekme jer su sva tri rezultata u igri na zalost.Bilo bi ekstra da ih pokidamo zbog situacije u kojoj se nalazimo i to bi voleo vise od svega ali sve to treba primiti sa rezervom jer Stoke je Stoke.

da,lopta je okrugla,a mi ćemo dati sve od sebe da pobedimo ....
lavirint
Najveća opasnost nam preti od Krauča, Penanta, Adama i Ovena biggrin.gif

Očekujem da i u ovoj tekmi imamo odlične brojke što se tiče poseda, jer će Stouk igrati direktno u napadu a "svi iza lopte" u odbrani. Nadam se da će konverzija šansi sa naše strane biti na prihvatljivom nivou i da će svi ostati živi i zdravi posle grubih prekršaja Stouka.
Vanja Trotter
Bunker Stoka, 1 do 2 prema nula za nas. tongue.gif
Take Two
Načnemo ih na vreme, i gotovi su. Biće bar 4-1 do kraja smile.gif

Kad god igramo protiv njih, ja mislim "samo da Crouch ne da gol". Ne znam zašto, onako bi mi nekako podsvesno smetalo. Slično kao Chelsea's No. 9 biggrin.gif
matori lfc
Ocekujem pobedu a Suarez da nastavi seriju!!!
MaPkO89
Mene brine nasa odbrana, mnogo kiksamo, a ovi i posle auta mogu da nam zavuku
lavirint
Confirmed #LFC team v Stoke: Reina, Wisdom, Skrtel, Agger, Johnson, Allen, Gerrard, Sahin, Suso, Sterling, Suarez.

Subs: Jones, Henderson, Cole, Assaidi, Coates, Borini, Carragher.
Svebor
Dauning odigra dobro i izbaci ga Kol sa klupe? blink.gif
lavirint
Možda je zbog Dauningovih komentara wink.gif
Svebor
CITAT (lavirint @ Oct 7 2012, 03:11 PM) *
Možda je zbog Dauningovih komentara wink.gif

Tek sad procitah post...sve jasno.
lavirint
Stouk: Begovic; Cameron, Shawcross ©, Huth, Wilson; Walters, N'Zonzi, Adam, Whelan, Kightly; Crouch.

Subs: Sorensen, Upson, Edu, Whitehead, Etherington, Jones, Jerome.
vladx
Daj da bijemo Stoke, pa da lakse podnesem dvonedeljnu pauzu. lfc.gif
Dee Jay
Kad bi ostavili ovog Engleza umesto Gojka biggrin.gif Ali ne sad.gif
steva8lfc
Vracanje lopte golmanu ph34r.gif sreca pa nismo primili gol
Aleksandar88
Huth vreca govana vomit.gif
sedplas
sudija vec briljira....
steva8lfc
Kako biju, jebem im mater paorsku 2guns.gif
A Mason da ne jede govna, Huth bi vec bio u svlacionici.
vladx
Pas im mater krljomersku! Moramo biti direktniji, previse muljamo.
sedplas
CITAT (vladx @ Oct 7 2012, 04:48 PM) *
Pas im mater krljomersku! Moramo biti direktniji, previse muljamo.

ne moze bolje kad lupaju u cevanice cim povezemo vise od 5 pasova
Peyson
Ne nadam se ničemu. Sem da svi ostanu živi i zdravi. U Okružnoj ligi "Kolubara" se igra čistije i sa više poštovanja prema zdravlju protivnika. Bagra.
Nema ovde fudbala. Suviše lopte u vazduhu sa moj ukus. Ovo će biti teško probiti. Strašno bih voleo da grešim, ali bojim se da na kraju neće biti razloga za radost.
lavirint
Nismo dobro odigrali prvo poluvreme, delimično i zbog dobre odbrane Stouka. Uspevali su da budu dovoljno "gusti" na svim delovima terena i onemoguće nam da iznosimo loptu fluidno. Naravno, to im je dobrim delom uspevalo i zbog grube igre koja im je dozvoljena od strane sudije. Zašto i ne bi krljali kad ne snose posledice za to.
Take Two
Nije loše, ovako jedino može protiv Stoka. Muljaj i muljaj i čekaj da se zajebu... Jedini problem je što će grubijani Suarez i Sterling da popasu crveni pre Hutha dry.gif

sedplas
mislim da nisu presli centar zadnjih 20 minuta. mada, to do sad nije sprecavalo timove da nam daju par golova rolleyes.gif
moses
ove stoke,klasična kasapnica iz 19. veka.ne propuštaju ni jednu priliku da udare.
Take Two
Sahinu neko zaboravio da objasni da se protiv Stoka ne centrira ako se baš ne mora...
vladx
Kako takav sut... sad.gif
sedplas
jao glenjo!
Take Two
Ajoj, Suki, jebote... isuse.gif
steva8lfc
isuse.gif pa ovo je bilo teze promasiti
Take Two
Nije ga ni pipnuo (Whitehead Suareza)
sedplas
Kol! adultesuicide2.gif
Take Two
Ajoj, Joe Cole... pa dobro BR, zar nismo rekli da je ta priča završena?!

Usmena opomena za Shawcrossa...u 70. minutu, posle 65. faula na Suarezom! "Nemoj više, možda ti jednom pokažem žuti."
vladx
Strasno koliko ne znamo da sutnemo loptu. isuse.gif
Take Two
Nije mi jasno zašto Sahin opet igra toliko ispred Gerrarda. Evo sad Osama umesto njega, dakle kapiten i dalje zakucan za centar terena unsure.gif
sedplas
e jebo te Kol u guzicu sto si ga i uvodio
vladx
Mucno za gledanje. Oni su takvi kakvi su, ali mi nismo bili danas dobri. Zasto Borini nije dobio sansu? unsure.gif
milos7
sta reci, bednici na obe strane
bocejan
Nisam video toliko nezalaganja jos poodavno.
Zasto je Suso izasao,a Sterling nije to mi nikako nije jasno.
Makar gol nismo primili.
Take Two
Dobro, nije tako strašno kao što je moglo da bude. Igralo se, stvorilo se i par šansi, pozadi vrlo malo grešaka (bez posledica), tri puta stativa...

Suso dobar, Sterling takođe. Biće bolje smile.gif
lavirint
Loša igra, nismo mogli da iskombinujemo neki ozbiljni završni pas nego smo skoro sve šuteve igrali na silu. Doduše, bilo je par stativa, ali ipak, pasovi u napadu moraju biti precizniji i suvisliji da bi se probile čvršće ekipe koje ne ostavljaju puno prostora.
sedplas
CITAT (bocejan @ Oct 7 2012, 05:56 PM) *
Nisam video toliko nezalaganja jos poodavno.
Zasto je Suso izasao,a Sterling nije to mi nikako nije jasno.
Makar gol nismo primili.

pravo pitanje je zasto je Kol usao kog kurca?

i Sterling i Suso su odigrali solidno pored sumara, ali Rodzers mora da mjenja nesto kad je 0-0 iako nema neki izbor na klupi.
Ali. Ne. Jebeni. Kol.
milos7
Slag na torti kad gojko predvidja da ce BR dobiti otkaz???!!!
Take Two
Ma Gojko lupeta, bio Rodgers u kadru pa je morao nešto da improvizuje. Ipak je 100,000 puta bolji od Viškovića i njegovih ekskluzivnih glasina sa Daily Mail sajta...

A Cole je valjda ušao jer i nismo imali neki ofanzivni izbor na klupi. Promena napadača ne bi nešto donela, morali su da se menjaju ti krilni jer su najviše pretrčali. Zašto je Sterling ostao na terenu nemam pojma, dečko jedva da je mogao da potrči pri kraju... mada, mora da se navikava polako.
Under
nije bila toliko losa igra, koliko nemogucnost da ga metnemo iz oni par polusansi sto smo imali. oni su se zabili pozadi, u drugom poluvremenu ne znam da li su presli centar (bio jedan ofsajd valjda). sve u svemu, stari problem realizacije i bez resenja protiv bunkerasa...
Narsil
Pod hitno dovesti napadača. I Sterling malo da se nagruva. biggrin.gif
Vanja Trotter
Suarez je toliko već folirao da i faul nad njim nije faul. Kako ne možemo da ga damo... Opet isto sve po starom.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.