Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Suso Fernandez #30
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
RORY

Full name: Jesús Joaquín Fernández Sáez de la Torre

Date of birth : 19 November 1993

Place of birth: Cadiz, Spain

http://www.youtube.com/watch?v=FyD9AciTRwQ

Mislim da je zasluzio svoju temu i nadam se da cemo ga gledati jos dosta ove sezone lfc.gif
All Red
CITAT (RORY @ Sep 28 2012, 08:16 PM) *
Full name: Jesús Joaquín Fernández Sáez de la Torre

Što ih volim sa ovim imenima. laugh.gif Dakle zove se Isus.
Narsil
http://www.youtube.com/watch?v=MuBvNh6HTVY
Stevie_G
http://liverpoolfc.com/news/latest-news/su...s-new-reds-deal

Liverpool have today confirmed Suso has signed a new long-term contract with the club.

matori lfc
Extra,igrac koji bi nadam se trebao da predstavlja buducnost Liverpula!!!
vladx
Lovely jubbly! lfc.gif

Nego, jel zna neko koja je fora da u poslednje vreme ne objavljujemo tacnu duzinu ugovora?
Stevie_G
CITAT (vladx @ Oct 19 2012, 10:17 PM) *
Nego, jel zna neko koja je fora da u poslednje vreme ne objavljujemo tacnu duzinu ugovora?

I kod transfera na oficijalnom sajtu nikad ne objave koja je cifra u pitanju.

Suso je na twitteru objavio da je potpisao trogodisnji ugovor.
Svebor
Naaaaaajs! lfc.gif
vladx
Liverpool's Suso is fined £10,000 by the Football Association for calling team-mate Jose Enrique "gay" on Twitter.
The 19-year-old has also been warned about his future conduct.

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/...se-Enrique.html

FA je valjda jedna od najidiotskijih organizacija na svetu! isuse.gif
Under
What f*** is he doing? This guy is gay... he does everything except play football.

koja prozivka... laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Stevie_G

Majstor smile.gif Nadam se da ce na pozajmicu negde sledece sezone, tesko da ce se naigrati kod nas...
Take Two
A što se ne bi naigrao? Da sam ja neka vlast, Suso bi bio prvi backup za Kukija - praktično isti su tip igrača, bolje da se takvim izmenama drži kontinuitet nego da odjednom na desetku uleti neki Henderson ili Shelvey (ili Suarez, kad ga iz napada izmesti svemoćni Sturridge) pa da se onda čudimo što nema kreativnosti...
Stevie_G
Problem je sto BR ne razmislja kao ti, koliko sam upucen i ovaj Luis Alberto sto nam stize igra AMC, dakle jos jedan konkurent za Susa plus ako dodje Mita, ja ne vidim gde bi on mogao da dobije prostor za igru. Mislim da je pozajmica najbolje resenje, nema leba od sedenja na klupi i igranja za rezerve mrtve. U ovim godinama su mu potrebni minuti kako bi ljudski napredovao. Valjda nece zavrsiti kao Pacheco...
Take Two
Ma u pravu si, samo kažem da nema realnog razloga da Suso bude osamnaesta opcija na svojoj poziciji (i četrnaesta na krilu). Rodgers ga je koristio redovno u vreme kad je i Sterling dobijao šansu, onda ga je u onoj očajnoj utakmici (ne sećam se protiv koga) izveo posle pola sata i više ga praktično nije ni vraćao. Možda mu je mali nešto odbrusio u svlačionici pa sad na njemu trenira strogoću, isto kao na Raheemu.

Ja prosto ne mogu da poverujem kad kaže da su Sterling i Suso "previše umorni" da bi igrali u drugom delu sezone, jer su u prvom igrali praktično svake nedelje. Pa imaju 20 godina, jebote, ne 35! Toliko su umorni da ne mogu ni sa klupe da uđu, osim jednom mesečno ako imaju sreće?
Mario_T
QUOTE (Take Two @ Jun 22 2013, 10:55 AM) *
A što se ne bi naigrao? Da sam ja neka vlast, Suso bi bio prvi backup za Kukija - praktično isti su tip igrača, bolje da se takvim izmenama drži kontinuitet nego da odjednom na desetku uleti neki Henderson ili Shelvey (ili Suarez, kad ga iz napada izmesti svemoćni Sturridge) pa da se onda čudimo što nema kreativnosti...

Potpuno se slazem. Sasvim su tip igraca, a Suso je za igrama za spanske mladje selekcije, kao i nekoliko utakmica za nas prvi put, pokazao da mozemo da racunamo na njega.

QUOTE (Take Two @ Jun 22 2013, 11:19 AM) *
Ma u pravu si, samo kažem da nema realnog razloga da Suso bude osamnaesta opcija na svojoj poziciji (i četrnaesta na krilu). Rodgers ga je koristio redovno u vreme kad je i Sterling dobijao šansu, onda ga je u onoj očajnoj utakmici (ne sećam se protiv koga) izveo posle pola sata i više ga praktično nije ni vraćao. Možda mu je mali nešto odbrusio u svlačionici pa sad na njemu trenira strogoću, isto kao na Raheemu.

Cak nije ni lose igrao tada, tj. sigurno nije bio nista losiji od ostalih na terenu.

QUOTE (Take Two @ Jun 22 2013, 11:19 AM) *
Ja prosto ne mogu da poverujem kad kaže da su Sterling i Suso "previše umorni" da bi igrali u drugom delu sezone, jer su u prvom igrali praktično svake nedelje. Pa imaju 20 godina, jebote, ne 35! Toliko su umorni da ne mogu ni sa klupe da uđu, osim jednom mesečno ako imaju sreće?

Meni je to bio uzasan man management. Jedan Downing je morao da igra skoro svaki minut (cak i tekme gde smo na vreme vodili sa 3-0 ili vise), umesto da Suso i/ili Sterling dobiju po 15-20 minuta da pokazu sta znaju.

Mislim da u Susu i Sterlingu imamo igrace za velikim potencijalom i nadam se da cemo znati da to maksimalno iskoristimo (= da im damo sansu da prave greske koje idu uz njihove godine i da tako dalje razvijaju svoj talent).
Take Two
Meni je za Sterlinga čak i manje žao nego za Susa - vidi se da je dečko dijabola, verovatno o fudbalu i treningu razmišlja otprilike koliko Benoit Assou-Ekotto, a ni na samoj utakmici ne deluje baš maksimalno skoncentrisano i posvećeno. Suso je otprilike sve suprotno od toga, igra kao mator, radi šta mu se kaže, i ne zateže oko prvog profesionalnog ugovora samo zato što mu je ime juče prvi put izašlo u novinama.

Ako ga ne vrati u redovnu rotaciju sledeće sezone, morao bi da traži transfer ili bar pozajmicu, jer je za igrača njegovih kvaliteta i godina ubedljivo najveći problem da sad počne da stagnira.
Under
QUOTE (Mario_T @ Jun 22 2013, 05:03 PM) *
Meni je to bio uzasan man management. Jedan Downing je morao da igra skoro svaki minut (cak i tekme gde smo na vreme vodili sa 3-0 ili vise), umesto da Suso i/ili Sterling dobiju po 15-20 minuta da pokazu sta znaju.

a BR stalno prica kako se tim okrece mladim fudbalerima. i onda im ne daje sanse ili posle jedne greske cao-zdravo. slicno je i Rafa radio, dovodio klince a nije im davao priliku.
Mario_T
Rafa u pocetku bas i nije imao puno uspeha sa tim klincima koje je doveo (ja ne znam da se neko od njih nesto posebno proslavio van LFC, mislim da je jedino Mikel San Jose postao standardni igrac respektabilnog kluba), ali je barem postavio temelje Akademije i doveo veci broj klinaca za koje danas mislimo da su nasi najveci talenti (Shelvey, Suso, Sterling, itd). Iskreno, mislim da bi on u prosloj sezoni Davao vise sansi nego sto je to u drugom delu sezone radio BR. Nema sanse da bi njemu Downing igrao na beku (ili uopste), ili da bi onoliko dugo drzao Allena u prvoj postavi dok se ovaj mucio sa formom.

Meni je najveci paradoks bila ta razlika u kreditu koju su neki igraci imali, dok drugi (i to ubedljivo najmladji u ekipi!) maltene nisu imali pravo da naprave nijednu gresku.

QUOTE (Take Two @ Jun 22 2013, 07:42 PM) *
Meni je za Sterlinga čak i manje žao nego za Susa - vidi se da je dečko dijabola, verovatno o fudbalu i treningu razmišlja otprilike koliko Benoit Assou-Ekotto, a ni na samoj utakmici ne deluje baš maksimalno skoncentrisano i posvećeno. Suso je otprilike sve suprotno od toga, igra kao mator, radi šta mu se kaže, i ne zateže oko prvog profesionalnog ugovora samo zato što mu je ime juče prvi put izašlo u novinama.

Ako ga ne vrati u redovnu rotaciju sledeće sezone, morao bi da traži transfer ili bar pozajmicu, jer je za igrača njegovih kvaliteta i godina ubedljivo najveći problem da sad počne da stagnira.

Mislim da bi trebao biti barem u 18 igraca koji idu na utakmice, te bi trebao da dosta cesce dobijati sansu u utakmicama. Jedno 25 utakmica, od cega 10ak u startnoj postavi (u kupovima ili protiv slabijih protivnika u EPL) bi po meni trebao biti neki minimum.
Stevie_G
Under
kakav je ovo mrtvi fudbal. najjaci su odbrambeni koji ne vrse pritisak kad krene napred. brzo bi ga oducili od te zajebancije u engleskoj... svaka cast za gol (opet bez pritiska 25 m od gola)
RORY
Suso assist wub.gif
Mario_T
Lepo mu ide tamo, glavni je playmaker ekipe. Ovo mu je cetvrta asistencija ako se ne varam.
Take Two
Poslati Susa na pozajmicu i dovesti na pozajmicu Mosesa, mene je to prvo zbunjivalo a onda sam video koliko ovaj drugi nervira Suareza. Morali su nekako da ga kazne za sranja koja je pravio tokom prelaznog roka. Kreativno, nema šta...
Mario_T
Slazem da nije trebao da ode na pozajmicu, imao bi on dovoljno sansi da zaigra ove sezone. I kao backup za Coutinha, a mogao bi i kao (ofanzivni) centralni vezni. Svakako vise odgovara nasem (zamisljenom) stilu igre nego recimo Moses. Drago mi je ipak sto u Almeriji dobija sansu i pokazuje da je kvalitetan igrac. Nadam se da sledece sezone ozbiljno racunamo na njega.
Joe
za Susa kao igraca je bolja pozajmica, za godinu dana tamo u prvom timu bi mogao da nepreduje dosta vise nego kod nas na klupi i da nam se vrati kao igrac pod uslovom da se razvije kako treba na pozajmici...

Mario_T
Suso blossoming
Svebor
Steta sto se zamerio diktatoru... dry.gif
Take Two
Ma oprostiće mu valjda Rodgers što ga je tukao ako nastavi ovako u Španiji. Da je nešto ozbiljno dao bi ga već trajno u neki Preston North End...
vladx
Ja ga zeljno iscekujem za narednu sezonu. Izgleda da ce ova pozajmica biti obostrano odlicna. smile.gif
Joe
QUOTE (Take Two @ Nov 11 2013, 06:46 PM) *
Ma oprostiće mu valjda Rodgers što ga je tukao ako nastavi ovako u Španiji. Da je nešto ozbiljno dao bi ga već trajno u neki Preston North End...

plus sigurno ne bi pisali clanak sa Rodzersovim izjavama kako racunamo na njega da stasa i zaigra za nas prvi tim...

ja sam jos na pocetku sezone bio optimistican povodom pozajmice, pozajmica je odlican nacin da se vidi moze li neki klinac da nam posluzi ili ne. ako ne moze lakse cemo naci kupca, a ako moze godinu dana igranja u prvom timu negde na pozajmici je mnogo bolje od sedanja na klupi kod nas.

Take Two
Ima pozajmica i pozajmica. Ako mi za Coutinha nismo imali zamenu - a nismo - onda pozajmica nema mnogo smisla. Nije Kuki neki ironman pa da mislimo da će da igra 90% utakmica.

Naravno, par meseci kasnije on se povredio pa smo morali i sami da pozajmljujemo, i to od Chelsea, i to igrača koji što se kreativnosti tiče ne može ni Kukiju ni Susuu ni pertle da vezuje...
vladx
Ipak, samom Suso-u, a nadam se i nama na duze stze, vise koristi ovakav razvoj situacije nego da je bajao Kukiju, pa makar to radio sledece sezone, opet ce za nas biti bolje.
Aleksandar88
Opet gol wink.gif , nadam se da ga vracamo sledece sezone.
Milosh
http://www.dailymotion.com/video/x1rof88_g...4_sport?start=6
Protiv Espanjola za pobedu inlove.gif
Dee Jay
Nevezano za gol, odličan back-up za Kutinja naredne sezone.
S t a n l e y
http://www.liverpoolfc.com/news/latest-new...-stake-my-claim

"I came here in December at Christmas when I had my week of holidays. In Spain, we have a one-week break at Christmas and I came here for two or three days to have a meeting with the manager.

"He talked to me, said he was happy with what I was doing and said that this season he wants me to stay here. I want to stay here and sign a new deal.

"For me, there is no bigger club than Liverpool. The crowd, the people, the stadium and the Kop - that's a feeling that you cannot explain. You have to live that just to know what you feel."
Take Two
To, Suso, naigraćeš se. Ako prošle sezone nije bilo mesta (Coutinho, Sterling, Joe fucking Allen), onda će sigurno biti ove sezone kad dolaze još Lallana i Marković za bogaoca pare.
Narsil
http://www.liverpoolecho.co.uk/sport/footb...ks-over-7523230

“We are talking with the club already,” Suso revealed.

“Hopefully I will sign a new contract soon. I want to stay here.”
vanjuska
Pazite sad ovo, BR na konferenciji: BR

Lepe vesti smile.gif
Svebor
CITAT (vanjuska @ Sep 25 2014, 03:28 PM) *
Pazite sad ovo, BR na konferenciji: BR

Lepe vesti smile.gif

Pored toga je rekao i da je Suso t'rifik igrac, ali da, eto, nije imao srece da odigra neku utakmicu ove sezone. dry.gif

ps

Nije rekao s kojim klubom Susovi predstavnici pregovaraju oko ugovora. tongue.gif
vanjuska
Pa spomenuo je new contract, nece potpisivati new contract sa drugim klubom (tehnicki hoce, ali zna se na sta se misli) biggrin.gif

Neka, dobice malo vise minuta kako bude sezona odmicala, sigurno.

A i gledajuci bib theory, izgleda ce u startnu postavu protiv karamela
Take Two
QUOTE (Svebor @ Sep 25 2014, 03:48 PM) *
Nije rekao s kojim klubom Susovi predstavnici pregovaraju oko ugovora. tongue.gif

Tačno ovo sam pomislio. Ceni da je t'rrific player ali za AC Milan i ostale Almerije...

Mada ko zna, možda ako shvati da će sezona biti raspad odluči da malo gura klince da ne bude na kraju da ništa nije uradio...
Djotun
Ili će mu produžiti ugovor pa ga za 10 meseci prodati za 5M umesto 2M..
Under
Suso operisao prepone, očekuje se da će odsustvovati 2 meseca
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.