Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Norwich vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3
Joe

vs

29.9.`12. u 16h

ne bih da dizem pritisak il' nesto tako, ali stvarno moramo da dobijemo ovu... bice tesko, bice nula-dva. smile.gif
Narsil
"Od danas počinje sezona." rolleyes.gif

Na stranu sve, igrali smo dobro protiv šljama, kao i klinci protiv YB-a i WBA. Bin Laden bi mogao da igra, a Yesil da sedi na klupi pa da uđe. Očekujem i Sahina i Susa.
igzy79
HOćEmO PObEDu!!!!!!!
sedplas
tri sledece stvarno moramo da dobijemo ako zelimo da se povratimo u borbu za top4, posle opet imamo 3 zajebane.
ocekujem da mozemo da ih rasturimo, ocekujem Koatesa i Sahina u startnoj i nadam se Osami.
ostatak tima se sam namece...
Narsil
Ako je Agger fit, Seba je klup. smile.gif A, Rodgers kaže da je fit. Postoji šansa da ga odmori, s obzirom na Danny-jevu istoriju povreda ali čim je rekao da je spreman, ne verujem da će sedeti na klupi.
rape91
ko ce na levog beka ako Enrike ne bude spreman? Agger ili Downing,posto mi Robinson ne izgleda kao spreman
bokeli
Ma opusteno,ovu dobijamo.

Usli smo lose u sezonu, vreme je za kidanje.

http://www.youtube.com/watch?v=TTDrl6i3FBA...;feature=g-like
Djusko
QUOTE (rape91 @ Sep 27 2012, 04:41 PM) *
ko ce na levog beka ako Enrike ne bude spreman? Agger ili Downing,posto mi Robinson ne izgleda kao spreman

Downing mozhe da igra levog beka samo ako Osama igra levo krilo.. ne prihvatam drugachije... mozhda Downing ponovo pronadje sebe - kao beka smile.gif
lavirint
Kad bi startovao Osama, konačno bismo u istoj postavi imali dva vrlo brza igrača sa leve i desne strane napada, koji još uz to umeju da driblaju. Suarez, Sterling i Osama mi deluju kao dobra kombinacija za napadačku trojku.

U tom slučaju nadam se da će Robinson startovati kao levi bek da bi Džonson konačno mogao da zaigra na svojoj prirodnoj poziciji, jer je za Rodžersov sistem presudno da bekovi igraju na "pravoj" nozi i dovoljno efikasno omogućavaju forwardima da uleću u sredinu. Ager će, koliko sam razumeo, biti spreman da uz Škrtela startuje u centru odbrane.

Umesto Šelvija ili Sahin ili Suso. Sahin je juče sa autoritetom delio lopte i odigrao zaista odlično, ali je Rodžers pre neki dan izjavio da on tek ulazi u takmičarski ritam, tako da je nepoznanica da li će biti spreman da startuje u subotu.

Lično bih voleo ovaj tim: Reina, Džonson, Skrtel, Ager, Robinson, Alen, Sahin, Džerard, Sterling, Suarez, Osama.
Vanja Trotter
Sad bi već stvarno bio red da pobedimo. 2:1 za Liverpul.
sedplas
valjalo bi sacuvati mrezu bar jednom smile.gif
vladx
Mozda otrcano zvuci, ali ovo zaista deluje kao mec koji bi mogao da preokrene sezonu u rezultatskom smislu. Ne budemo li pobedili, teska pitanja i negativno raspolozenje se nece moci izbeci. S druge strane, nakon narednih 10-ak dana sve moze delovati dosta bolje, Norwich i Stoke u prvenstvu, kao i polunezainteresovani Udinese u Evropi, protivnici koje bi realno trebali da dobijemo i sa tim pobedama bi se vratili u igru u prvenstvu za vrh, a prolece u LE bi prakticno bilo obezbedjeno. Posle reprezentativne pauze, dolazi nam Reading, jos jedna od utakmica gde ne bi smeli da imamo pravo na kiks posle previse propustenih bodova na pocetku. Sa tim pobedama dosta komotnije bismo otisli na drugu stranu Stanley Park-a poslednje nedelje u oktobru. Mozda sam otisao malo predaleko, ali ova subota jeste dobra prilika da zapocnemo jednu lepu seriju rezultata.
matori lfc
Ma opusteno,dobijamo O-3 Suarez,Sahin i Suso ako bude igrao!
igzy79
Pa ako cvikamo od Norviča onda neznam više sta da kažemmm,naravno da ćemo da pobedimo.....
RORY
Mike Jones is the ref v Norwich. He's done 5 LFC games - 1 draw & 4 defeats inc. the 4-0 at Spurs (2 sent off) & the beach ball
game at SAFC
isuse.gif
Narsil
Sudija, Turčine...tongue.gif
Take Two
Znate kako Ferguson kaže kad ga pitaju šta misli o sudiji predstojeće utakmice, pošto ih je nekad ranije oštetio - Nema veze, sad nam je bar dužan. (Mrtav ladan, i nikom ništa; mada za njih "oštetio" znači "nije nam svirao ni dva penala".)

Tako i mi sa ovim. Jedino što mi se diže kosa na glavi kad pomislim koliko puta će Višković da pomene loptu za plažu...
Peyson
Priželjkujem rezultat iz prošle sezone, Luisov hettrik! Realno, bilo kakva pobeda - na guzove, uz pomoć trikova, lopte za plažu, laserom u oči, rukom - potrebna je kao 'leba. Da smanjimo broj glupih grešaka na minimum, ako već ne možemo da ih izbegnemo, odigramo napred kao poslednje dve i nešto mora ući.
collymore
Vreme za prvu pobedu
vladx
Suarez bi mogao opet da im zapusi one seljacke gubice.
lavirint
Confirmed #LFC team: Reina, Johnson, Wisdom, Skrtel, Agger, Sahin, Allen, Gerrard, Sterling, Suso, Suarez.

Subs: Jones, Carragher, Henderson, Downing, Assaidi, Coates, Borini.
Take Two
Wisdom-Johnson kao bekovi, nadam se... a ne Johnson-Agger? unsure.gif

Napred mi se sviđa izbor, Sterling-Suso-Suarez, čarlamisanje na maksimumu biggrin.gif
vladx
Ocekujem da kasnije i Assaidi zacini carlamu. Ajmo momci! lfc.gif
vanjuska
Zasto bi stavljao Wisdoma na CB, a ima dva zdrava i prava na klupi (dobro ajde jedan prav i Carra)? Igraju Wisdom i John 100% bekove
Take Two
Ovima ne igra Grant "Steve Holt" Holt, napred Morrison i Jackson unsure.gif Mogli bismo danas čak i do clean sheeta...

@vanjuska: Ne znam, zato što je dečko dobro odigrao na RB a pritom mu je CB osnovna pozicija? Samo nagađam, nadam se da nije mrdao Aggera levo.

Pa što ove odvratne dresove, majku mu jebem?! Šta fali crvenima, nisu stigli sa pranja?
Stevie_G
To Luise!
bokeli
Laganeze, carski
lavirint
Nije loše za početak biggrin.gif
Milosh
Tako bre biggrin.gif
vladx
Ajde malo da brojimo... smile.gif
Stevie_G
Pepeov dres je skandalozan.
vladx
Ja ne verujem kako ovo nije penal, ma daj Rodgers-e zajebite vise sa telefonskim pozivima, jebite im sve po spisku!

Ne vredi, ne mogu da se pomirim, pa skandalozno kako nije sviran!!!
Take Two
Ali kako se Višković redovno iskenjava po Allenu, "jako jako mnogo plaćen (15 miliona), ne pruža ni izbliza onako dobre partije kao u Swansea..."

Ja sam ubeđen da ga je on pomešao sa nekim napadačem kog je prošle sezone gledao u Svonsiju. Jedno vreme ga je mešao sa Borinijem, kad je ovaj igrao na desnom krilu. Majmun.

QUOTE (vladx @ Sep 29 2012, 04:23 PM) *
Ne vredi, ne mogu da se pomirim, pa skandalozno kako nije sviran!!!

Ma nema veze, bitno je da Suki nije ispizdeo. Samo neka tako nastavi, da gleda svoja posla i daje golove, i počeće da sude za njega.
Aleksandar88
CITAT (Take Two @ Sep 29 2012, 04:30 PM) *
Ali kako se Višković redovno iskenjava po Allenu, "jako jako mnogo plaćen (15 miliona), ne pruža ni izbliza onako dobre partije kao u Swansea..."

Tu pricu ponavlja iz kola u kolo, covek je neopevana majmuncina kad ne komentarise tenis, jebem ga usta debilna zajedno sa ovim govnetom sto sudi.
Take Two
Stevan voli da utrči iz drugog plana više nego leba da jede, sad sa desnog beka do zicera na protivničkom petercu biggrin.gif

Ne širimo igru dovoljno na Susa i Sterlinga, ovo kroz sredinu nam lako uzimaju. Sreća što Pepe popravlja formu...
vladx
Smej se stoki seljackoj iz Norfolk-a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Milosh
Dobro je tongue.gif
vanjuska
Auuu Suleee, ko god da igra protiv mene u H2H ligi nece se bas lepo provesti biggrin.gif
Take Two
"Redak pad koncentracije Stivena Džerarda" isuse.gif
Narsil
CITAT (vanjuska @ Sep 29 2012, 04:43 PM) *
Auuu Suleee, ko god da igra protiv mene u H2H ligi nece se bas lepo provesti biggrin.gif

Suarez kapiten, jedan je Suarez kapiiiten!
lavirint
Dobro prvo poluvreme, Sterling slabiji nego u prethodnim utakmicama, ostali solidni. Valjda ćemo dobiti ovo biggrin.gif
1jeAhonen
Pepe konacno pronasao sebe...tri odbrane i mreza konacno netaknuta...Skrtel me nervira ovim povratnim loptama na Reinu. Dodusee i oni su krs u napadu al tako i treba.
...kolko god kenjali o padanjima Suareza, nad njim se redovno startuje, a ovaj Barnet je resio da ga iskasapi.
Drugi gol maestralan..odmah nakon promasenog zicera.

Drago mi je da vidim u timu Sahina i Susoa od starta...

Nema sta, dobra igra, samo da nastavimo tako aktivno i sa željom da se da gol više.YNWA
igzy79
RAZMONTIRAĆEMO ih!!!!! Odlična igra svih u ekipi!!!! Hoću još golova,Suarez još hedan i voleo bih da Sahin i Alen postignu golove a mogu i Suso i Sterling!!!!! YNWA!!!
Narsil

Pepe samo da povrati samopouzdanje. Suso igra kao da mu je ovo pedeseta utakmica u prvoj ekipi.
bocejan
Sterlinga nema.Ovaj Suso kida.Mora odbrana bolje.Jos po dva komada i da slavimo.
Take Two
Suso jeste dobar, ali Sterling prilično spava. To je neizbežno kad ostaviš mladog igrača kao redovnog člana prve postave, on se naloži pa odigra prve dve-tri odlično, a onda se opusti i misli "sad skoro da sam postigao sve što mi treba u karijeri" dry.gif

Njih se ubacuje mestimično, jedan start pa dve klupa pa jednu kući, pa opet start - da bi svaki put igrali na 100% i dali sve od sebe.
igzy79
Hocu Assaidija u 2.poluvremenu!!!! Da im jebe kevu seljačku!!!
Milosh
tooooooooooooo turcine
laugh.gif
vladx
E, ovo nam je tebalo da ih umirimo. Ete vam Sterling. biggrin.gif
Narsil
Svi mi kojima je Suarez kapiten na fantasy-ju. biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.