Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: WBA vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3, 4
Vanja Trotter

vs

26. IX 2012. 21:00 Hawthorns stadium

Nakon nezasluženog poraza od svog najvećeg rivala Liverpul će pokušati da se ''iskupi'' dobrim nastupom protiv ekipa VBA, koja je u poslednjih 5 međusobnih susreta ove dve ekipe trijumfovala 3 puta! Rodžers još traži prvu pobedu u domaćim takmičenjima, hoće li je ostvariti protiv ekipe iz Birmingema?
vladx
Jel ja to dobro vidim da uopste nece biti prenosa Liga kupa na SK? Ocekujem opet sarenoliki sastav, Sahin, Hendo, Assaidi, Suso od starta.
Vanja Trotter
Arena 3 prenosi:
http://www.tvarenasport.com/vesti/120584-c...lbion-liverpool
vanjuska
Jeeee, nek digne dva prsta ko ima Arenu rolleyes.gif
lavirint
Nadam se da će sastav biti sličan kao protiv Jang Bojsa, i da će glavni igrači biti izostavljeni. Naravno, očekujem da će zaigrati Šelvi jer ionako neće moći u Premu zbog kartona.
vanjuska
Zar ne vazi zabrana za sva takmicenja (unutar engleske naravno)?
lavirint
Ne znam važi li za Karling?
bocejan
Vazi.Tako je od onih Suarezovih 8 utakmica, 4 odrdadio u kupovima.
Take Two
Važi za sva FA takmičenja, naravno.

Sastav će sigurno biti izmešan, ali ne bih se previše zajebavao sa tim. Loše bi bilo po moral da se već ispada iz kupova, i to opet da nas WBA preslišava...
1jeAhonen
Opet jedna prekoredna...još su utisci sveži od vikenda a mislima smo okrenuti prema Noriču, jer nam je prioritet pobeda u prvenstvu a još mora i taj kup da se odigra, koji nije baš od krunske važnosti, no bitno je za team spirit to win...

Nemam pojma o sastavu a ne bih ni o očekivanjima. Šta bude nek bude...svi su itekako svesni situacije u kojoj smo. Zato ajmo YNWA!!!
Stevie_G
Postava:

---------------Reina------------------

--Wisdom--Coates--Carra--Enrique--

---------Henderson--Allen-----------

---Suso--------Sahin--------Assaidi---

----------------Suarez----------------

Voleo bih da odmore Kapiten i Glendza, a moze i Skrtel.

1:2 (Carra (AG); Suarez i Osama )
Take Two
Sahin iza špica? biggrin.gif Taj film nećemo gledati.

(Mogla bi doduše ista postava, samo Sahin pozadi, Henderson desno, a Suso u rupi.)
vanjuska
Mozda budu igrali Skrts i Koates da se malo uigraju, jer ce sad neki period igrati zajedno u odbrani, ja se bar iskreno nadam da nece Kata biti prvi pik da zameni Daggera
sedplas
CITAT (Take Two @ Sep 25 2012, 06:00 PM) *

(Mogla bi doduše ista postava, samo Sahin pozadi, Henderson desno, a Suso u rupi.)

bolje Suso desno, jer bar moze nesto da uradi na toj poziciji, za razliku od Hendersona
All Red
Mislim da imamo više šanse sa nekim iskombinovanim timom, klinci malo da se nalože, jer znamo kako izgleda naš prvi tim protiv slabijih, a ovi su nas već jednom preslišavali.
Take Two
QUOTE (sedplas @ Sep 25 2012, 06:29 PM) *
bolje Suso desno, jer bar moze nesto da uradi na toj poziciji, za razliku od Hendersona

E, ali Henderson može da trčkara za protivničkim bekom 90 minuta, kao protiv Man Utd kad je ušao. Ja nisam mogao da verujem da dečko nije ni pokušao da uradi nešto u napadu. OK, igrao je na neprirodnoj poziciji levog krila ali ipak, makar da je probao. Slično kao Kuyt kod Rafe...
Stevie_G
CITAT (Take Two @ Sep 25 2012, 06:00 PM) *

Sve je moguce. Kad moze Carra na DM moze i Sahin malo ofanzivnije. biggrin.gif Pogotovo jer mi se cini da se Sahinu bas i ne igra odbrana, a nije da imamo Mascherana u timu, pa da moze da ga krpi.

Cisto sumnjam da ce B-Rod staviti Sahina na AMC, ali ja bih voleo da vidim kako to izgleda. Suso iza napadaca mi je izgledao prilicno pogubljeno, mnogo vise dolazi do izrazaja na desnom krilu.

Hendersona ne bih gledao desno, pogotovo nakon lepe partije u ligi Evrope na CM, tu bih ga i zadrzao.
milos7
Ne vidim razlog da iko iz prvih 11 pocne ovu utakmicu
vladx
http://www.liverpoolecho.co.uk/liverpool-f...00252-31908663/ Jerome Sinclair could become the youngest player in Liverpool’s history tonight after being promoted to the first team squad for the Capital One Cup tie at West Brom.

Ono sto takodje raduje iz ovog clanka: Danish centre-back Agger, who bruised the bone in his left knee, could be back for Saturday’s game at Norwich.
matori lfc
U kom god sastavu da izadjemo ocekujem pobedu!
sedplas
Dzons
Flanagan Karager Koates Robinson
Henderson Suso Sahin
Daunin NEKO Osama
BoJaNNNNN
Samed Yesil expected to start
Joe
QUOTE (vladx @ Sep 26 2012, 10:07 AM) *
http://www.liverpoolecho.co.uk/liverpool-f...00252-31908663/ Jerome Sinclair could become the youngest player in Liverpool’s history tonight after being promoted to the first team squad for the Capital One Cup tie at West Brom.

Ono sto takodje raduje iz ovog clanka: Danish centre-back Agger, who bruised the bone in his left knee, could be back for Saturday’s game at Norwich.

Jose Enrique has been ruled out with a niggling knee injury

sta se vise desava sa Enrikeom, 'oce li se ikad opraviti od ove 'sitne' povrede kolena?
Kameni
QUOTE (milos7 @ Sep 25 2012, 07:34 PM) *
Ne vidim razlog da iko iz prvih 11 pocne ovu utakmicu

Mozda jedina sansa za evropu sledece godine?
milos7
CITAT (Kameni @ Sep 26 2012, 06:13 PM) *
Mozda jedina sansa za evropu sledece godine?

jebo takvu Evropu..ova LE sluzi samo za razigravanje klinaca, podjednako je tesko za osvajanje kao i LS a nista ne znaci, nista timovima poput LFC koji imaju 5 LS

Mali skvad plus ove povrede koje su skenjale 4 igraca plus selvijeva suspenzija, nema druge nego klince, sto i pise skoro svuda da nijedan prvotimac nece istrcati, pa cak kazu da nece ni Karager

U svakom slucaju tim od 11 klinaca zeljnih da se dokazu i udju u tim, sanse su dosta velike, jer ne verujem ni da ce WBA izaci u najjacem sastavu
BoJaNNNNN
CITAT
Jerome Sinclair @jeromeNo9
On the bench! So buzz! #dreams!
milos7
'96 godiste biggrin.gif
lavirint
QUOTE (milos7 @ Sep 26 2012, 06:24 PM) *
jebo takvu Evropu..ova LE sluzi samo za razigravanje klinaca, podjednako je tesko za osvajanje kao i LS a nista ne znaci, nista timovima poput LFC koji imaju 5 LS

Mali skvad plus ove povrede koje su skenjale 4 igraca plus selvijeva suspenzija, nema druge nego klince, sto i pise skoro svuda da nijedan prvotimac nece istrcati, pa cak kazu da nece ni Karager

U svakom slucaju tim od 11 klinaca zeljnih da se dokazu i udju u tim, sanse su dosta velike, jer ne verujem ni da ce WBA izaci u najjacem sastavu

+1

Sva takmičenja u kojima učestvujemo ove godine osim Premijer lige trebalo bi da budu poligon za razigravanje klinaca.
MaPkO89
CITAT (lavirint @ Sep 26 2012, 07:23 PM) *
+1

Sva takmičenja u kojima učestvujemo ove godine osim Premijer lige trebalo bi da budu poligon za razigravanje klinaca.

Ja bih samo jednu ispravku, komotno moze i EPL da nam sluzi za razigravanje klinaca, sansi za 4. mesto realno nemamo
lavirint
QUOTE (MaPkO89 @ Sep 26 2012, 07:32 PM) *
Ja bih samo jednu ispravku, komotno moze i EPL da nam sluzi za razigravanje klinaca, sansi za 4. mesto realno nemamo

Ali, iako nemamo šanse za 4. mesto, PL treba da nam služi za uigravanje prvog tima kako bismo sledeću sezonu komotno započeli u ovom novom sistemu igre.
milos7
Ko je prosle godine mogao da kaze da ce LFC biti cak 8. ili da ce Njukasl do poslednjeg kola biti u trci za to 4. mesto ?? Ko je mogao da kaze pred polufinale LS da ce onakav Celsi da je osvoji ??

Znaci treba ici od utakmice do utakmice, 3 po 3 pa cemo da vidimo saldo, koliko poena, koje mesto, koliko poena manje ili vise nego prethodnih godina, koliko manje od sampiona itd...

PL treba da sluzi kao ono sto jeste, primarno takmicenje u kojem ce nastupiti UVEk najjaci tim u tom trenutku, sto znaci da ako je ovaj mali Sinkler u najboljoj formi onda treba da igra. A sva druga takmicenja, dok se bar ne zamakne u neke zavrsnice, igrati sa klincima koji nisu imali sanse da igraju PL ili su tu negde blizu.

Po meni jos malo Sterling, Suso vise nece biti ti klinci koji igraju kup
lavirint
Confirmed #LFC team: Jones, Robinson, Coates, Carragher, Wisdom, Henderson, Sahin, Downing, Pacheco, Assaidi, Yesil.

Subs: Gulacsi, Sama, Suso, Sterling, Wilson, Coady, Sinclair.
Jamaica
Zbog ove herojske kurcobolje Rodžersa po pitanju kupova ja mislim da ćemo stići daleko, bar do nekog četvrt-polu finala biggrin.gif

Kao Venger svake godine, pusti klince da grizu i bore se i na čistu njihovu želju da se pokažu prođe par kola.
lavirint
Najmlađa klupa ikada biggrin.gif
dule_lfc
rodzers je doktor...mnogo mi se svidja njegov dosadasnji rad a da nismo toliki jebeni baksuzi rezultati bi bili mnogo bolji....
Stevie_G
WBA XI: Foster; Jones, Tamas, Olsson, Ridgewell; Thorne, Mulumbu; Fortune, Dorrans, Rosenberg; Lukaku.

MarkoR
Jel ima negde streem?
lavirint
Jak tim je postavio Klark večeras. Realno, biće iznenađenje ako dobijemo, ali nadam se da će me naš tim demantovati.
Stevie_G
The average age of the Liverpool team tonight is 23.6.

Average age of the bench is 18.7.

Carra kvari prosek. smile.gif

BoJaNNNNN
CITAT (MarkoR @ Sep 26 2012, 08:31 PM) *
Jel ima negde streem?

http://www.thefirstrow.eu/watch/143210/1/w...verpool-fc.html

Biće ovde, upaliće se neposredno pred početak utakmice.
sedplas
hahahah kakav tim

samo, ovo nije 433, ili ja ne vidim nesto biggrin.gif
Svebor
Dauning i Obama krila, Pacheko u rupi, Klozil shpic?
sedplas
odlicno biggrin.gif
bokeli
kakve golove primamo ove godine, ludilo mad.gif
dule_lfc
e zalizani....
Stevie_G
Hahahaha, hocemo li mi ikada primiti neki normalan gol?
Take Two
isuse.gif
BoJaNNNNN
Biće ovo teških 90 minuta za gledanje...
Svebor
arrrrrghhhhhhhhhhhhhh...
Dee Jay
Upalim strim oni već vode. Šta je bilo?
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.