Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: WBA vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3, 4
Narsil
Svi matorci u penziju, dajte ove klince u BPL. biggrin.gif
lavirint
Sahinovi golovi

vladx
QUOTE (BoJaNNNNN @ Sep 27 2012, 12:03 AM) *
Čisto da skinemo teret sa Džounsa za prvi gol :

Link

Cist faul nad golmanom, mucno je vise gledati sta nam se samo u poslednjih nekoliko utakmica sviralo, a sta nije. Isto kao sto mi je svaki put mucno videti Olsson-a, ne znam da li ima odvratnije njuske i fudbalera kojeg vise prezirem od njega unazad par sezona.
Take Two
Plus milion za Olssona. Kad se setim kako je pokušavao da isprovocira Torresa, pa da mu polomi noge, ali ovaj ga najstrašnije iskulirao i mirno utrpao par golova. Za udžbenike.
Srele
QUOTE (Djusko @ Sep 26 2012, 08:29 PM) *
jel neko broji koliko puta je Osama probaci kroz noge po krilu? Voleo bih da vidim koliko uspeshnih proboja je imao...

http://www.101greatgoals.com/gvideos/indiv...di-v-west-brom/
Take Two
Meni se ovo gore nešto ne učitava. Ne znam da li je moj adblocker u pitanju, ili šta...
Vanja Trotter
Koates, mislim da ću mirno spavati i neću brinuti oko štopera. I pevali su valjda sinoć ''There's only one Sebastian Coates'' ako sam dobro čuo. Suso fantastičan za ova dva meča, treba da dobija priliku češće. Vizdom takođe dobar. Sahin odličan, počinje da se uklapa. Asaidi takođe dobar. Jesil, biće tu nešto. Pačeka i Dauninga uvaljajte dok možete!
vladx
QUOTE (Take Two @ Sep 27 2012, 12:24 PM) *
Meni se ovo gore nešto ne učitava. Ne znam da li je moj adblocker u pitanju, ili šta...

Evo preko yt: http://www.youtube.com/watch?feature=playe...p;v=zS0WuMIakkY
gasha84
QUOTE (Under @ Sep 26 2012, 11:27 PM) *
mogli bi i Jonesa malo vise da gledamo umesto kiksare Reine. jes' da je i on zajeb'o veceras, ali Reina mi kida zivce vec 2 godine.

A Doni? Jel on jos uvek kod nas? Cini mi se da je mozda i bolji golman od Jones-a a niko ga ne spominje vec duze vreme..
BoJaNNNNN
CITAT (gasha84 @ Sep 27 2012, 12:42 PM) *
A Doni? Jel on jos uvek kod nas? Cini mi se da je mozda i bolji golman od Jones-a a niko ga ne spominje vec duze vreme..

Pričalo se nešto da smo valjda raskinuli ugovor sa njim (ili su nameravali da to urade), ali još uvek je na sajtu pod spiskom igrača. Po meni je on definitivno drugi izbor za golmana, ali ga uopšte ne vidim u klubu. Nije bio ni na pripremama u Americi, a ni ne pojavljuje se na slikama sa treninga.
sedplas
CITAT (Take Two @ Sep 27 2012, 01:41 AM) *
Plus milion za Olssona. Kad se setim kako je pokušavao da isprovocira Torresa, pa da mu polomi noge, ali ovaj ga najstrašnije iskulirao i mirno utrpao par golova. Za udžbenike.

pa mu onako jebacki tutnuo loptu nakon gola, sa facom u fazonu "s'a je bilo sad sabane" biggrin.gif jedna od jacih scena!

mene malo brine sto je ova sarena postava bolje ukapirala Rodzersa nego prvotimci, ali dobro, valjda ce i oni ubrzo da skontaju neke stvari pa da pocnemo da meljemo...
milos7
Nisam gledao utakmicu,ali po snimku i pricikapiram da je Asaidi izmislio fudbal za dauninga. Ja sam ocekiva da se malo mrdne posle najbednije sezone koju je mogao da ima, ali on je drvo.
Kad kako i kome uvaliti to govno ??
Djusko
QUOTE (Srele @ Sep 27 2012, 10:35 AM) *

Hvala care! na 00:50 sam se iskidao od smeha!

P.S. Osama dribler koji ne igra petama i slichne fazone - prava stvar!
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.