Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: WBA vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3, 4
sedplas
udji kurvo
Take Two
QUOTE (BoJaNNNNN @ Sep 26 2012, 10:23 PM) *
Igrali su valjda sezonu zajedno, pa je Markus Rozenberg prešao u Werder.

Hvala, ja sam ga zapamtio iz Fife taj jedini put kad sam igrao Ajaks, ali sam mislio da je dosta stariji pa mi bilo čudno da još igra ovako dobro.

Malo smo stali, a nadao sam se da ćemo ih iskontrolisati kad se izmore...
sedplas
CITAT (Djusko @ Sep 26 2012, 10:29 PM) *
jel neko broji koliko puta je Osama probaci kroz noge po krilu? Voleo bih da vidim koliko uspeshnih proboja je imao...

ne zalece se uvjek, ali mislim da samo jednom nije uspio da prodje igraca kad je to krenuo. kao sto rekoh, svidja mi se.
lavirint
Sinkler se sprema smile.gif
Svebor
Opa, Sinkler.
Jamaica
Najzad mi imamo igrača koji ima 16 godina a izgleda kao da ima 26 biggrin.gif
Take Two
Po kojoj je ovaj meni potpuno nepoznat Sinclair debituje, umesto npr. Ngoo?
Under
QUOTE (Jamaica @ Sep 26 2012, 08:38 PM) *
Najzad mi imamo igrača koji ima 16 godina a izgleda kao da ima 26 biggrin.gif

Vizdom ima 19, a izgleda kao...hmm ne kao da ima 19... mada pricali smo o tome u nedelju gathering.gif

Sinclair - najmladji ikada!
Fred Kremenko
Ajde mali!
BoJaNNNNN
Youngest ever! Još kad bi obeležio nekim golom za pobedu u nadoknadi... smile.gif

Suso je MAJSTOR!!!
Fred Kremenko
Tako je bre! Suso doktore!
Djusko
Akcija decenije!!!
Dee Jay
Tako je Suso.
Under
Suso, usao i odma carlama... seviljski vragolan!
dule_lfc
fantasticna akcija....
lavirint
Toooo, svaka čast!
Peyson
OOOOOOOOOOOOOOOOOO TUUUUUUUUUUUUUUUURRRCCCIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Take Two
Maestralno biggrin.gif

Suso car!
Stevie_G
Tiki-Taka! biggrin.gif
miskooo
Jebi, bre, jebi!
Jamaica
Suso <3
bokeli
Hail.gif Hail.gif Hail.gif

kako smo ih izjebali
lavirint
Suso na keca izlomi trojicu biggrin.gif
sedplas
nisam vido jebem ti strim!
Trunks
Dajte snimke golova čim budu plz, highlights još bolje. smile.gif
Take Two
Komentator se malo pogubio: "Here's Trevor Sinclair, the sixteen-year old... but Tamas stuck out his long, experienced leg..."
BoJaNNNNN
CITAT (Take Two @ Sep 26 2012, 10:52 PM) *
Komentator se malo pogubio: "Here's Trevor Sinclair, the sixteen-year old... but Tamas stuck out his long, experienced leg..."

laugh.gif

Još je spominjao kako su mu pogrešili ime na team-sheetu
Under
skoro da sam pozeleo da primimo gol, da jos malo gledam ovu klincurdiju
Tonča
Ali kako mali Sinclair čeka u niskom startu da mu puste loptu u prostor. laugh.gif biggrin.gif

Inače, i ja se zapitah danas isto što i TakeTwo... Nije da imam nešto protiv malog Sinclaira, nego se Ngoo nadavao golova u poslednje vreme ako se ne varam.

Suso Čarlama! smile.gif
lavirint
Super smo odigrali s obzirom na sastav. Posebno od 10. do 35. minuta kada maltene nisu mogli da nam uzmu loptu. U drugom poluvremenu je bilo određenih nesigurnosti ali smo definitivno bili bolji rival bez obzira na neiskusniji tim.
Svebor
CITAT (Tonča @ Sep 26 2012, 10:57 PM) *
Ali kako mali Sinclair čeka u niskom startu da mu puste loptu u prostor. laugh.gif biggrin.gif

I udje u ofsajd, i vrati se, pa opet u niski start. biggrin.gif

Sto se Ngoa tiche, neshto mi govori da cemo i njega videti uskoro. C'mon obdanishte! lfc.gif
Jamaica
Ali Downing što su svi ovi klinci i regen Marokanac bolji od njega biggrin.gif
Peyson
Malo vode u ušima poslednjih par minuta, ali bez posledica. Lepa predstava obdaništa. Turčin odigrao kao u Dortmundu. Seba pozadi odličan. Suso će biti ozbiljan igrač i zašto za ime Boga, ali zašto, on u prethodnoj sezoni nije dobio šansu, pa makar ovoliko? Utisak večeri Al Kaida. Ima pogled kao da će u svakom trenutku zadići dres, pokazati kako je opasan eksplozivom i razneti se u protivničkom šesnaestercu, ali je odigrao sjajno! Generalno - klinci grizu, ponovo preokreću rezultat ma koje takmičenje i koji protivnik je u pitanju i dobijamo sa 10. Jer Dauning ne postoji.
Take Two
QUOTE (Jamaica @ Sep 26 2012, 10:59 PM) *
Ali Downing što su svi ovi klinci i regen Marokanac bolji od njega biggrin.gif

Nemoj da si downer, odlična utakmica, puno mladih talenata, pobeda, a ti se uhvatio za mrtvog Stewie Downinga dry.gif

igzy79
Odlicna utakmica,bravo klinci...SVAKA CAST!!! Brendane imas muda to mi se svidja.... Samo da uvaljamo kilavog Dauninga nekome jer covek nije za LFC definitvno,najgori je bio veceras..... Asaidi dobar,pokazao je Dauningu kako se igra,Suso odlican,Sahin u prvi tim,sve u svemu prezadovoljan sam kako su svi odigrali a posebno klinci....YNWA!!!
Take Two
QUOTE (Peyson @ Sep 26 2012, 11:00 PM) *
Suso će biti ozbiljan igrač i zašto za ime Boga, ali zašto, on u prethodnoj sezoni nije dobio šansu, pa makar ovoliko?

Ovo sam i ja pomislio posle ove dve minijature, večeras i protiv Man Utd. Jebiga, sad mu je lako da se probije u prvi tim kad je otišao Charlie Adam tongue.gif
igzy79
CITAT (Take Two @ Sep 26 2012, 09:02 PM) *
Ovo sam i ja pomislio posle ove dve minijature, večeras i protiv Man Utd. Jebiga, sad mu je lako da se probije u prvi tim kad je otišao Charlie Adam tongue.gif

Pa on je izmislio fudbal za Carli Adama
moses
izdominirali su i navijači.njihovi se nisu ni čuli,kao na Anfield-u da smo igrali.klinci su oduševili koliko su taktički dobro odigrali.
Jamaica
Ne bi bilo loše da u buduće gledamo malo Coatesa, pa i Wisdoma u sredini odbrane češće da se one dve kiksare malo dovedu red smile.gif
lavirint
Sledeći protivnik u Karling kupu je Svonsi, na Enfildu smile.gif
Fred Kremenko
QUOTE (Tonča @ Sep 26 2012, 10:57 PM) *

Inače, i ja se zapitah danas isto što i TakeTwo... Nije da imam nešto protiv malog Sinclaira, nego se Ngoo nadavao golova u poslednje vreme ako se ne varam.

Suso Čarlama! smile.gif

Ngoo i u svim tim utakmica za rezerve daje po par komada krajem utakmica, cak i tamo je Morgan ispred njega,zasto i kako to je tesko objasniti. Pogotovo obzirom na konstitucinju, trebalo da ima najmanje problema da se prilagodi igri u prvom timu.
Opet sa druge strane, ja sam za ovog malog citao kad je dosao kod nas pre godinu'godinu i po cini mi se, on vazi za Next Big thing, pa ga valjda zato forsiraju.
Djusko
Klinci bolje kapiraju Brendona nego ovi matori, matori moraju da se prepravljaju... jedino se Downing ne prepravlja: da igra na poziciji beka vracao bi loptu u korner!
Peyson
Nije da me se tiče, ali čisto napomene radi - šljam protiv Rusa u sledećoj rundi.
1jeAhonen
Izgleda da je izasao nas najbolji sastav. biggrin.gif

Neocekivano dobro i sigurno igraju ovi novi mladi igraci ali i Sahin, Jesil i Asaidi, pruzili su jednostavniju brzu i efikasniju igru nego A tim i sad zaista treba ocekivati da u ovom pravcu Brendan nastavi.

Asaidi je prolazio sjajno, dok nisu poceli da ga obaraju i dok mu nije ponestalo snage. Paceko je u drugom poluvremenu bio najkonkretniji, sem Sahina naravno. Jesil je imao nekoliko pokusaja primetnih ali ne i dovoljno dobrih za gol.
Henderson radio i gradio, nisam video neke vece propuste.

Robinson ustopovao Fortunea.
Vizdom vrlo spretan s loptom ali je ponekad doduse bilo promaje izmedju njega i Koatesa...
Koates i Karager su odigrali vrlo solidno, i konacno izbacivali loptu u aut ili preko pola, bez previse mudrosti.

Dauning je neverovatan, uspeo je da se potpuno izgubi u drugom poluvremenu, ni kriv ni duzan nije se video nigde.

Suso je prakticno s jednom pravom akcijom resio mec, a konacno su i ti napadi bili jednostavniji od Suarezovih zalamanja...

Sinklerov debitantski nastup nije nezapazen ali fizicki jos je slabasan za duel igru s cvrstim odbranama u PL.

Sudija Oliver je imao bar jedan zicer od dva ili tri da odsvira penal, poslednje je bilo najociglednije s rukama u vazduhu lopta je prosto skinuta, ali nije bilo ripleja...a fala Sahinu, ni potrebe.

Nakon pobede malo se lakse dise...Samo ofanzivno i protiv Noriča.
......
Strepim kako ce Brendan sada na oči Lucasu, sta će mu reći, koju poruku poslati...?
Under
QUOTE (Jamaica @ Sep 26 2012, 09:07 PM) *
Ne bi bilo loše da u buduće gledamo malo Coatesa, pa i Wisdoma u sredini odbrane češće da se one dve kiksare malo dovedu red smile.gif

mogli bi i Jonesa malo vise da gledamo umesto kiksare Reine. jes' da je i on zajeb'o veceras, ali Reina mi kida zivce vec 2 godine.
Take Two
QUOTE (Fred Kremenko @ Sep 26 2012, 11:08 PM) *
Opet sa druge strane, ja sam za ovog malog citao kad je dosao kod nas pre godinu'godinu i po cini mi se, on vazi za Next Big thing, pa ga valjda zato forsiraju.

Ne znam, meni se čini da je najgora moguća stvar za Next Big Thing da ga guraju u prvi tim sa 16 godina, iako se još nije nametnuo ni u rezervama.

Prvo ona večita opasnost da se klinac opusti umesto da radi na sebi intenzivno, drugo što igrači koji već godinama rade i trude se moraju na TV-u da gledaju kako umesto njih debituje neko za koga i oni sami jedva da su čuli.

(Treće, može klinac da se obeshrabri kad vidi da nije dorastao seniorima, pa da dobijemo samo novog Downinga.)
1jeAhonen
Da, drag mi je Reina, pa i najdrazi, ali vreme je da sedne na klupu, nista mu nece faliti, barem dok smo tu gde smo.
collymore
klinci bolji od prvog tima
Reds
ja bi vise voleo ove momke od veceras da vidim za vikend protiv noriča
BoJaNNNNN
Čisto da skinemo teret sa Džounsa za prvi gol :

Link
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.