Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Manchester United
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3, 4
Narsil
vs

23. septembar, 14:30č, Enfild.

Posle pobede u Švajcarskoj, čekamo "njih" kod kuće. Kenny se prvi put vraća na Anfield posle otpuštanja, a utakmica je prva na domaćem terenu posle saznavanje istine o 96. Specijalnije i posebnije ne može biti.

COYR!
rape91
s obzirom da je Kelly odmarao i kako Enrike igra verovatno ce Glendza levo a Kelly desno,sredina standardna,ofanzivna trojka verovatno ista mada se nadam da ce Borini na klupu pa nek ga zameni bilo ko...
Od Gerrarda ocekujem najvise,protiv njih je uvek naprzen.
Protiv Galate ih je kenjalo sam tako,De Hea je skidao sve sto je mogao a sto nije mogao tu je bila precka ili stativa,sada ce im sreca okrenuti ledja.

I da ponovim: sreca pa igramo protiv Manchestera inace bismo vezali 5 utakmica bez pobede smile.gif
Vanja Trotter
Ako izvučemo bod dobro je.
copkillah
Keli i Enrike stvarno nisu neko koga trenutno želim da vidim u prvom timu. Ali mislim da i uprkos tome dobijamo smile.gif
Narsil
CITAT (Vanja Trotter @ Sep 21 2012, 02:41 PM) *
Ako izvučemo bod dobro je.

Preuzeo si Take-ovu ulogu glavnog pesimste foruma. On je sada na drugom mestu. tongue.gif
Vanja Trotter
To je realnost. laugh.gif
Narsil
Ne znam, odbijam da prognoziram utakmice pre iste, jer sam baksuz najveći. biggrin.gif Mada, pogodio sam da ćemo pobediti YB. laugh.gif
collymore
U derbiju je sve moguce,tako da su nam sanse jednake bez obzira sto smo mi ove sezone samo imitacija ozbiljnog kluba.Mozemo da dobijemo samo ukoliko budemo igrali kao sto smo igrali protiv Citija i nikako drugacije.1:0,2:1 su odprilike neki rezultati kojima mozemo da se nadamo inace i X je puna kapa za ekipu koja od Svajcaraca primi cak 3 gola.
vanjuska
Ja ne znam sto se lozite, kad ionako dobijamo 2-0.
Narsil
CITAT (collymore @ Sep 21 2012, 09:16 PM) *
U derbiju je sve moguce,tako da su nam sanse jednake bez obzira sto smo mi ove sezone samo imitacija ozbiljnog kluba.Mozemo da dobijemo samo ukoliko budemo igrali kao sto smo igrali protiv Citija i nikako drugacije.1:0,2:1 su odprilike neki rezultati kojima mozemo da se nadamo inace i X je puna kapa za ekipu koja od Svajcaraca primi cak 3 gola.

rolleyes.gif

Kao da je ekipa koja će igrati u nedelju ta koja je primila tri gola od Boys-a. Što se mene tiče mi smo uvek favoriti kod kuće. Protiv bilo koga na svetu.
Vanja Trotter
Ekipa koja dobije 3 gola od VBA. Jeste ovo derbi i poseban motiv, ali kvalitet nam nije jača strana.
Narsil
CITAT (Vanja Trotter @ Sep 21 2012, 10:45 PM) *
Ekipa koja dobije 3 gola od VBA. Jeste ovo derbi i poseban motiv, ali kvalitet nam nije jača strana.

Pa, sa takvim stavom, ništa nam nije jača strana.
Svebor
CITAT (Narsil @ Sep 21 2012, 04:47 PM) *
Preuzeo si Take-ovu ulogu glavnog pesimste foruma. On je sada na drugom mestu. tongue.gif

Eeeee, nije Take pesimista, jel' lepo rekao protiv YB ko prvi do pet, pobedjuje? biggrin.gif
Take Two
Ja rekao i da dobijamo Sunderland 6-1, kad ono... sad.gif

Nego, Robbie Fowler ima zanimljivu ideju za ovu utakmicu: "It would be nice for Luis Suárez to put some flowers at the United end regarding the Munich air disaster, and for Patrice Evra to do so at the Kop. The two clubs do have a rivalry, but some things are far more important than football and this is one of them."

Još kad bi mogao da garantuje da neće biti najgore izvređani i izviždani dok to rade...
Narsil
CITAT (Svebor @ Sep 21 2012, 11:17 PM) *
Eeeee, nije Take pesimista, jel' lepo rekao protiv YB ko prvi do pet, pobedjuje? biggrin.gif

Al' nije garantovao ko. tongue.gif

Daniel Agger
http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-...sika-96638.html sasvim realno cool.gif
lavirint
Nadam se da će Džonson ovoga puta igrati po desnoj. U suprotnom, imaćemo bušnu levu stranu u odbrani a smanjićemo napadački kapacitet bekova u napadu, jer Džonson nije dobar u napadu po levoj kao što je po desnoj. Posle katastrofalne igre Enrikea u Švajcarskoj, stavio bih Dauninga kao levog beka, jer je najbolje svoje minute ove sezone pružio upravo na toj strani.

Voleo bih: Reina, Džonson, Skrtel, Ager, Dauning, Alen, Džerard, Šelvi, Borini, Suarez, Sterling.
Vanja Trotter
Enrike mi delovao dosta pogubljeno protiv mladića. Mada pre njega levo nego Džonsona

Očekujem postavu:

Reina

Džonson Ager Škrtel Enrike

Sahin Alen

Borini Džerard © Sterling

Suarez

I nek su nam Fowler, alah, jehova, zevs i jupiter u pomoć.
lavirint
Šokiran sam što si "izbacio" Šelvija iz prve postave biggrin.gif
Take Two
Kako da ga ne izbaci kad je Sahin onako izdominirao protiv Young Boysa sleep.gif
All Red
Ima da se naložimo i zaletimo. biggrin.gif Realnije je da ove pobedimo nego neke tamo WBA, Svonsije itd.
bocejan
Nemoj samo da se mnogo zaletimo pa da primimo gol iz kontre. Sto i nije redak slucaj ove sezone.
Da nam je Kuyt ostao, siguran sam da bi pobedili, a ovako prosto nema ko da umuljava. Borini izgleda da nije dovoljno Italijan.
Vanja Trotter
Khmm, ja rekoh očekujem postavu ne priželjkujem. biggrin.gif
1jeAhonen
Zaista nam dolaze u nezgodnom trenutku i ne smem da pomislim šta bi poraz mogao da znači sada...Realno imaju jak sastav i odličnu formu (ne računajući jad koji su prikazali protiv Galatasaraja) ali to nikad nije bila garancija u ovom derbiju. Itekako će raditi adrenalin i nije nemoguće da ih otresemo ko slinu...trashing-smashing pumpkins laugh.gif ...želim da vidim zajapurenu crvenu baburu laugh.gif

Uzdam se u fortunu, hrabrost i nadahnuće svih igrača...a nadam se da će i moj klinac da dobije lep poklon za rodjendan! Idemo breeee, gazi goveda YNWA!!!!!!!!!!!
BoJaNNNNN
Mislim da bi pobeda protiv Junajteda bacila u zaborav lošu formu sa početka sezone i valjda bi se igrači trgli. Još će biti sve u znaku Hillsborough, valjda će se napaliti.

Biće teško, biće 3-0 biggrin.gif lfc.gif
igzy79
Ako ih sada ne pobedimo,onda kad cemo?????
Moramo da pobedimo!!!!!! Napred LFC!!
Peyson
Ono što nam nedostaje od Svetog Rafaila - kad je najteže da budemo bolji nego što jesmo...
Narsil
'AJDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!
Fred Kremenko
Otecemo valjda nekako. Borini-ju je vreme da ga mune,a Jonjo ga mozda nece munuti,ali mislim da ce da pokida.
matori lfc
Bilo bi lepo kad bi dobili mada mi je X najrealniji!
MaPkO89
http://uk.eurosport.yahoo.com/news/papers-...-075212282.html

Opet se samo Suarez spominje u celoj prici dry.gif
Joe
otimaj!
All Red
CITAT (MaPkO89 @ Sep 23 2012, 12:00 PM) *
http://uk.eurosport.yahoo.com/news/papers-...-075212282.html

Opet se samo Suarez spominje u celoj prici dry.gif

Kakav glupi tekst. Kada pogledaš sve tekstove koji kruže izgleda kao da su naši vlasnici idioti. I to ne idioti u krakternom smislu, već u smislu nivoa mentalne retardacije. Baš razmišljamo da prodamo najboljeg igrača zbog rukovanja. dry.gif
MaPkO89
CITAT (All Red @ Sep 23 2012, 12:33 PM) *
Kakav glupi tekst. Kada pogledaš sve tekstove koji kruže izgleda kao da su naši vlasnici idioti. I to ne idioti u krakternom smislu, već u smislu nivoa mentalne retardacije. Baš razmišljamo da prodamo najboljeg igrača zbog rukovanja. dry.gif

Kako smo krenuli, ne bi bilo nelogicno da se namerno ne rukuje kako bi sto lakse pobego iz kluba
Stevie_G
Confirmed #LFC team: Reina, Kelly, Agger, Skrtel, Johnson, Allen, Gerrard, Shelvey, Borini, Sterling, Suarez.

Subs: Jones, Enrique, Sahin, Assaidi, Henderson, Carragher, Suso.

Suso uzeo mesto Downingu biggrin.gif
Vanja Trotter
Hvala bogu, od kad je došao, Dauning ništa ne pokazuje.

Povešćemo 1:0 golom Borinija, i onda izjednačuje Runi u 75. minutu greškom odbrane.
Joe
opa Suso na klupi - lepo lepo, nadam se da nece morati da ulazi... smile.gif
kloppeks
Njima izgleda ne igra nas zemljak. Moramo da ih dobijemo!
Stevie_G
Manchester United Team: Lindegaard, Rafael, Evans, Rio, Evra, Carrick, Giggs, Nani, Valencia, Kagawa, RVP

Subs: De Gea, Anderson, Hernandez, Welbeck, Scholes, Cleverley, Buttner

Nema Vidare, ko ce crveni da dobije sad.gif
Fred Kremenko
QUOTE (kloppeks @ Sep 23 2012, 01:50 PM) *
Njima izgleda ne igra nas zemljak. Moramo da ih dobijemo!

Steta, taj voli da poklanja protiv nas.
Periklo
CITAT (Joe @ Sep 23 2012, 01:46 PM) *
opa Suso na klupi - lepo lepo, nadam se da nece morati da ulazi... smile.gif

Ja se nadam da će revijalno dobit priliku oko 80. da se popiša. lfc.gif
rape91
3-1 Gerrard ce da mune jedan...
Nama je klupa ofanzivno ocajna,a oni nemaju stopera na klupi tako da odmah Ferdinanda u pleksus. Centralno u sredini su im Carrick i Giggs,tu moramo da ih dobijemo,brzi smo sigurno. Malo me plasi Kagawa...
Zbog ovog pustanja balona izgleda da je SAF odlucio da kapiten umesto Evre(koji je zamenik Vidicu) kapiten bude Giggs smile.gif

Shelvey ce da pokida lfc.gif
bokeli
Ajmo

Po jedan u prvom i drugom. Sterling zabija
Take Two
Reč "justice" na centenary standu, što znači pravda... reč "istina" na čuvenom kopu, što znači istina laugh.gif
lavirint
Dobar prvi tim, malo me brine što je Mančester dosta brz u napadu, tako da nema prostora za greške u odbrani kojima smo skloni. Valjda će biti dobro.
Take Two
Kakav očajan početak, dva minuta ne možemo da uzmemo loptu isuse.gif
bokeli
CITAT (Take Two @ Sep 23 2012, 02:33 PM) *
Kakav očajan početak, dva minuta ne možemo da uzmemo loptu isuse.gif

Ovo je najbrza kritika igre jednog tima u istoriji smile.gif
Take Two
Jebiga, ja to zbog enormne magnitude ove utakmice, ne sme da se čeka biggrin.gif

Penal bre Halsey, govnaru!

Kako Višković živi u nekom svom univerzumu, to je neverovatno. Komentariše tamo neka svoja štrumpfovanja, ne ono što svi vidimo na terenu... trubi kako Kelly igra samo dok se Enrique ne oporavi... fantazija.
Djusko
Trrba da ubace i celu klupu Manchestera da Suarez i njih proba da predribla sve odjednom! $%^#$^%
kloppeks
Borini me izludjuje...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.