Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Young Boys vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3
Narsil
vs

Wankdorf Stadium
20. Septembar, početak u 19:00č.
vladx
Em young boys, em wank u nazivu stadiona... Arsene-eeee...
Stevie_G
Zar tekma nije u 19h?

Ocekujem mesovit sastav, nadam se da ce odmarati Gerrard, Suarez, Agger, Glendza i ostali bitni igraci pred sljamcester. Suso bi mogao da se nadje u sastavu posto je popusio za vikend. Ngoo je zasluzio da se nadje na klupi, decko je u vrhunkoj formi. Valjda cemo konacno videti tog Assaidi-a...

Vanja Trotter
Valjda ćemo da pobedimo, ništa više me ne čudi.
Narsil
CITAT (Stevie_G @ Sep 17 2012, 04:33 PM) *
Zar tekma nije u 19h?

E, moguće da je u 19č po našem vremenu, a da sam ja napisao po engleskom.
Stevie_G
Samed Yesil set for Liverpool debut in Europa League against Young Boys:

http://www.guardian.co.uk/football/2012/se...s-europa-league

Equally youthful signing Suso also likely to feature
Take Two
Youthful signing koji je prvi profesionalni ugovor u životu potpisao sa LFC, i to 2010. biggrin.gif

Ako ćemo stvarno B-tim da izvodimo, mogli bi ovako nekako:

Jones
Kelly Coates Carragher © Downing
Allen Sahin
Henderson Suso Assaidi
Yesil

Na klupi Flanagan, Robinson, Pacheco, Morgan... unsure.gif
lavirint
Ja sam za: Džons, Keli, Koates, Karager, Robinson, Henderson, Suso, Šelvi, Asaidi, Yesil, Morgan.

Nadam se da Rodžers neće ubacivati prvotimce u nebitnim takmičenjima kao što je Liga Evrope.
rape91
Ja mislim da ce biti ovako:
------------------Reina-----------------
Kelly----Coates------Carra----Downing
-------------------Sahin-----------------
-------Shelvey----------Hendo----------
Morgan-------Borini---------Assaidi---

Suso i Klozil nek uskoce sa klupe
bocejan
Ja sam siguran da ce igrati Suarez. Daj makar neka odmori Dzerarda, mada i nije zasluzio neki odmor ali tu makar imamo igrace za rotiranje.
milos7
Ne vidim potrebu da iko od igraca iz 11 koji su glavni igra ovde, posebno pred man gde treba da se juri prva pobeda u sezoni..neka igraju klinci i oni koji nisu videli minuta u Pl tipa Henderson i tako dalje
bocejan
CITAT (milos7 @ Sep 18 2012, 03:55 PM) *
Ne vidim potrebu da iko od igraca iz 11 koji su glavni igra ovde, posebno pred man gde treba da se juri prva pobeda u sezoni..neka igraju klinci i oni koji nisu videli minuta u Pl tipa Henderson i tako dalje

Ni ja je ne vidim, ali tako ce biti. Kao protiv Hartsa, jos su tada igrali po 90 minuta.
Svebor
CITAT (bocejan @ Sep 18 2012, 02:36 PM) *
Ja sam siguran da ce igrati Suarez. Daj makar neka odmori Dzerarda, mada i nije zasluzio neki odmor ali tu makar imamo igrace za rotiranje.

A? blink.gif
bocejan
Pa bukvalno nista nije uradio od pocetka sezone, a za repku nije odigrao ni dve cele pri tome na jednu prozivku nije ni otisao. Ja bih iskreno bas voleo da vidim jednu utakmicu bez njega, da vidimo moze li mozda neko malo bolje da odigra.
collymore
Mislim da bi to trebalo da dobijemo bez obzira u kom sastavu izadjemo.
Stevie_G
Skipper Steven Gerrard, Luis Suarez, Glen Johnson, Martin Skrtel, Daniel Agger, Joe Allen and Martin Kelly will all be rested ahead of Sunday’s Premier League showdown with Manchester United at Anfield.

Pepe Reina will also remain at Melwood.

Rodgers will take a youthful squad to Switzerland including Samed Yesil, Suso, Andre Wisdom, Conor Coady, Adam Morgan, Jon Flanagan, Jack Robinson and Dani Pacheco.

Izvor: Liverpool Echo.
vladx
Zdravorazumski.
All Red
Ako budu igrali svi ovi jedva čekam da gledam. Napokon da ih vidimo malo.
vanjuska
Covek je laganica poslao kompletne rezerve u Svajcarsku hahaha, Fowler biggrin.gif
Narsil
Borini i Bin Laden daju golove.
milos7
Kazu poveo je 20 fudbalera
Samed Yesil, Suso, Conor Coady, Andre Wisdom, Adam Morgan, Peter Gulacsi, Dani Pacheco, Jamie Carragher, Brad Jones, Stewart Downing, Jose Enrique, Jordan Henderson, Jonjo Shelvey, Sebastian Coates, Nuri Sahin and Oussama Assaidi
to pise u jednom clanku na sajtu, to je 16 imena plus na slikama sam provalio da su ti Sterling i Wilson. Fale jos 2

Mislim da ce u 11 Dzons, Kara, Sahin, Jesil, Asaidi, Suso, Henderson
sedplas
po tim imenima, rekao bih

Dzons
Vizdom? Karager Koates Enrike
Hendersn Sahin Suso
Osama Morgan Dauning

Stanley_8
CITAT (All Red @ Sep 19 2012, 12:06 PM) *
Ako budu igrali svi ovi jedva čekam da gledam. Napokon da ih vidimo malo.

I ja takodje, ali ne znam kako tj. gde? biggrin.gif

Possible line-up to face YB
Stevie_G
Postava:

------------------Jones------------------

-Wisdom---Coates---Carra---Downing----

-------------Sahin----Henderson-----------

-Morgan--------Shelvey---------Assaidi---

-------------------Yesil----------------------

Subs: Gulacsi, Coady, Enrique, Suso, Pacheco, ?, ?
rape91
kad ce biti spreman Joe Cole? Zgusnut nam je raspored i on nam je potreban
Svebor
CITAT (rape91 @ Sep 20 2012, 11:41 AM) *
kad ce biti spreman Joe Cole? Zgusnut nam je raspored i on nam je potreban

Dobar! laugh.gif
All Red
Što je koj kurac RTS kupio prava na LE, sad moramo da se patimo sa Partizanom na RTS1 do kraja grupne faze. Liverpoola nigde.
Narsil
CITAT (All Red @ Sep 20 2012, 02:02 PM) *
Što je koj kurac RTS kupio prava na LE, sad moramo da se patimo sa Partizanom na RTS1 do kraja grupne faze. Liverpoola nigde.

Odgovorio si sam sebi. smile.gif
Kameni
Pretpostavljam da ne treba ni da pitam sta je sa terminom u 19?
rape91
QUOTE (Kameni @ Sep 20 2012, 04:17 PM) *
Pretpostavljam da ne treba ni da pitam sta je sa terminom u 19?

na prvom znas da je dnevnik zakucan za 19:30 a na drugom tad ide Mornar Popaj sam ja... Nisu ludi da prenose fudbal da ustrb Popaja i Badze smile.gif
bocejan
Ja sam se uzdao u regionsku bracu, ali slaba vajda. Tek u vecerasnjem terminu. Mada ko bi i prenosio nase mladice protiv njihovih mladica.
1jeAhonen
Sigurno izostajuReina,Dzerard,Ager,Skrtel,Suarez,Dzonson,Alen,...Igraju Dzons,Keli,Kara,Koates,Robinson,Henderson,Jonjo,Sahin..Borini, a sansu dobijaju Jesil, Asaidi,...a moguce i Suso, Pacheko. Remi ili minimalac...naravno vrlo moguc i poraz, minimalac. biggrin.gif
lavirint
#LFC team v Young Boys: Jones, Enrique, Coates, Carragher, Wisdom, Henderson, Sahin, Suso, Downing, Assaidi, Pacheco

Subs: Gulacsi, Sterling, Borini, Shevley, Yesil, Robinson, Wilson.

Konačno nastupa Osama smile.gif
rape91
aj da vidimo i tog Osamu sta zna... I ocekujem da vidim Klozila oko 70-og minuta
Stevie_G
Jedva cekam utakmicu. Svidja mi se sastav, Downing valjda desno, Assaidi levo, mada mogu menjati strane po potrebi. Pacheco kao napadac, bice interesantno videti ga. Steta sto Wisdom mora na RB, ali ocekujem da izdominira u defanzivi.
Jamaica
Idemo da se sprdamo sa ovim timom znači biggrin.gif

Cilj je skupiti 9-10 bodova na mišiće i proći dalje izgleda smile.gif
milos7
RTS je ceo zivot zanimljiva televizija.. LS prenose sredom SAMO..ne znam da li ce tako i u eliminacionoj fazi ?? Liga evrope umesto u 19 i 21 gledamo partizan celu grupnu fazu(za koji inace navijam ali nemam zelju da gledam ni sa interom)

Tijanicu pretvori se u muvu da te zviznem

lavirint
Ali barem ćemo utorkom gledati ovu novu seriju "Vruć vetar" biggrin.gif
Vanja Trotter
HRT već par sezona isto prenosi samo sredom. Valjda nemaju para da prenose i utorkom. Tako sad i RTS. Ali tu je Arena, ko je ima. biggrin.gif

I da, kako RTS nije sramota da prenose Partizan pored Liverpula? Kako ćemo u Evropu?
lavirint
QUOTE (Vanja Trotter @ Sep 20 2012, 06:48 PM) *
HRT već par sezona isto prenosi samo sredom. Valjda nemaju para da prenose i utorkom. Tako sad i RTS. Ali tu je Arena, ko je ima. biggrin.gif

Arena je izgleda pljunula ozbiljan keš kako bi samo oni imali pravo prenosa utorkom.

Jeee, Dauning sa asistencijom biggrin.gif
bocejan
Eeeeee, sto tako nece u sama da ulazi u PL.
emir_lfc
ima neki stream drugari? smile.gif
emir_lfc
CITAT (milos7 @ Sep 20 2012, 07:08 PM) *

zahvaljujem smile.gif
milos7
nema na cemu

karagr samo bije biggrin.gif
Stevie_G
Sutni to Suso jbt...
lavirint
Jbg-a.
BoJaNNNNN
isuse.gif
All Red
Koči mi strim ali ovo je izgledalo retardirano do bola.
milos7
glupi enrike asistencija, zrelo je i za Lb da se trazi pojacanje
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.