Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Sunderland vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Joe

vs

15.9.2012. u 18:30h

vreme je za prvu pobedu... bice tesko, bice nula-dva smile.gif
rape91
dugo nam penal nisu sudili smile.gif
Gerrard 0-1
dejabgb75
CITAT (rape91 @ Sep 13 2012, 04:39 PM) *
dugo nam penal nisu sudili smile.gif
Gerrard 0-1

Dakle opet gol iz prekida? Teško nama ako jedino tako možemo do gola...Po meni izuzetno neugodan protivnik, kladioničarski rečeno 1x2 navijački uvek dvojka pa makar iz penala..
collymore
Bio sam ubedjen da cemo da bijemo Arsenal,ispostavilo se suprotno,kad je ovaj mec u pitanju ne znam sta da mislim.Sunder zna da bude vrlo neugodna ekipa,s druge strane mi na trenutke znamo da licimo na ozbiljan tim tako da se nadam pobedi a ni X me nebi iznenadio.
sedplas
Potpuno ocekujem da igramo dobro kao protiv Sitija. E sad, koji ce rezultat biti, u to necu da ulazim.... Osama bi mogao bar klupu da dobije, vrijeme je.
Stevie_G
suso30fernandez ‏@suso30fernandez
Going to sunderland. Im in the squad(20players) for the game tomorrow.Finally two players have to be out of the list.Have a nice day
Djotun
izasla je prva epizoda being liverpool.. nisam znao gde bih je postavio pa nek moderatori to srede smile.gif

http://www.youtube.com/watch?v=GuF3MRj7JJ0
Narsil
Postoji podforum za to. biggrin.gif

Inače, pročitao sam da će sutra navijači Sunderland-a da pevaju YNWA ili da produže minut ćutanja do 6. i time iskažu poštovanje za 96. Videćemo.
sedplas
ja cuh da ce u 6. minutu da bude jednominutni aplauz
lavirint
Mislim da bismo ovo mogli i da dobijemo. Očekujem sledeći sastav: Reina, Johnson, Skrtel, Agger, Enrique, Allen, Sahin, Gerrard, Sterling, Borini, Suarez.

Priča se da će Suso (ko što reče Stevie_G) i Yesil biti u razmatranju za klupu, a ništa se ne priča za Osamu.
1jeAhonen
Ono što očekujem a već smo i navikli na nesrećni remi ili poraz, no nadajmo se najboljem.
Ne želim još jedan pokvareni vikend.
MaPkO89
Ja sanjo da se budaletina Suarez potukao sa Tureom huh.gif i da je opet popio neku suspenziju, ali sto je najgore mi kao dobili tu utakmicu posle biggrin.gif

Jel se zna kako je Allen, oce moci sutra 90 min?
Puki
Ne ocekujem nista, tako je najbolje. wink.gif
Pocecu da ocekujem kad se kockice sloze, u martu otprilike.
BoJaNNNNN
CITAT (Puki @ Sep 15 2012, 12:50 AM) *
Pocecu da ocekujem kad se kockice sloze, u martu otprilike.

Kad (opet) budemo puni optimizma za sledeću sezonu smile.gif

Očekujem dosadnih 0-0, možda nas Suarez spase nekom minijaturom, vreme je da i on pogodi nešto posle svojih driblinga.
Fred Kremenko
Ne ocekujem nista. Reina ima pravo da ne primi gol jednom, a valjda cemo uterati jedan.
sedplas
kako vesela atmosfera biggrin.gif
Narsil
http://www.youtube.com/watch?v=PtcGrw4-9XA

Edit: Valjda ćemo uterati jedan. smile.gif

COME ON LIVERPOOL!
sedplas
pema slikama i teoriji markera, trebalo bi da je ovo tim

Reina

Kelly
Skrtel
Agger
Johnson

Shelvey
Allen
Gerrard

Sterling
Suarez
Borini
Stevie_G
Mogao bi i Gerrard jednu ljudski da odigra, red je vise...

1jeAhonen
CITAT (lavirint @ Sep 14 2012, 07:45 PM) *
Mislim da bismo ovo mogli i da dobijemo. Očekujem sledeći sastav: Reina, Johnson, Skrtel, Agger, Enrique, Allen, Sahin, Gerrard, Sterling, Borini, Suarez.

Priča se da će Suso (ko što reče Stevie_G) i Yesil biti u razmatranju za klupu, a ništa se ne priča za Osamu.

Suso je u 20 za put u Sanderlend, a verovatno je da neće biti na klupi. Jesil je u timu do 21.godine utakmici vs Chelsea, danas.
Svebor
CITAT (1jeAhonen @ Sep 15 2012, 01:56 PM) *
Suso je u 20 za put u Sanderlend, a verovatno je da neće biti na klupi. Jesil je u timu do 21.godine utakmici vs Chelsea, danas.

Jesil bio u U21, juche (topic: Momci iz akademije).

Lako cemo mi protiv Sanderlendjana, samo da se opet ne pojavi neka lopta za plazhu. tongue.gif
1jeAhonen
Nije lopta problem bila, već sudija koji je pustio da se igra i priznao neregularan gol a mi bili predmet sprdnje, zbog našeg navijača wink.gif
vladx
The team in full is: Reina, Johnson, Kelly, Skrtel, Agger, Allen, Shelvey, Gerrard, Sterling, Borini, Suarez.
Subs: Jones, Enrique, Sahin, Assaidi, Henderson, Downing, Carragher.
sedplas
asaidi fala kurcu!
All Red
Koja je fora igranja bez LB-a?
Stevie_G
CITAT (All Red @ Sep 15 2012, 05:44 PM) *
Koja je fora igranja bez LB-a?

Enrike nije fit.
Svebor
Ne dopada mi se Glendzha levo, al - sta je, tu je. Idemo Crveni!
Take Two
Pošto je izgleda ovo dan za ubedljive pobede, smelo predviđam 0-6 (tri Suarez, po jedan Gerrard, Shelvey, i Agger).

A vi se posle smejte sad.gif
sedplas
pa kako Enrike igra od nove godine otprilike, bolje i Dauning tamo.... Dobar je Glen.
emir_lfc
come on Jonjo, come on biggrin.gif

realno, ova garnitura dresova je prekid biggrin.gif

Suarez levo, jonjo u rupi,,bravo, bravo
sedplas
Sujo lijevo, prvi put primio loptu u trecem minutu tek
vladx
Jonjo, bre...

Same old story... Ajde, bre trgnite se!
Puki
Šupičkumaterinu! Sta je ovo? Sta je ovo? Jel neko prokleo ovaj nama voljeni klub? A ovi slepci protiv Svonsija dva suta u okvir gola i daju dva gola, a evo i sad, prvi sut i gol! Ma daj!
dule_lfc
ne znam gde nalaze ove komentatore ovaj je pravi sampion....
Stevie_G
Kako je Glen kriminalan u odbrani...

vladx
QUOTE (Stevie_G @ Sep 15 2012, 07:11 PM) *
Kako je Glen kriminalan u odbrani...

On je i ovako, a pogotovo na levoj strani.
sedplas
aj sto curi na LB, nego sto Skrtel ne moze Fleceru ni da prismrdi, sto Dzerarda boli kurac da se cima, sto Suarez oce sve sam, sto jebeno ne igraju kao tim, nego kao gomila indijanaca, to je muka.

Sterling 'nako, moze bolje, Alen i Selvi solidni. ostalo.... deadhorse.gif
BoJaNNNNN
Sramota od igre, ako izvučemo X treba da pevamo... Gerrard je pola igrača kad igra tako daleko od gola, Shelvey igra možda i najgore odkako je kod nas, jedino Sterling pokušava, ali on ne može da prođe ni Rose-a. Suarezu treba objasniti da ne mora svaki put da se baci kad udje u 16m
bocejan
Kada ne ocekujes nista,ne mozes da se razocaras.U tolikom smo sranju da nema izlaza.
MaPkO89
Kako on decko lezerno igra tu odbranu, kao na treningu da je dry.gif

mislim na dzonsona
Take Two
QUOTE (vladx @ Sep 15 2012, 07:15 PM) *
On je i ovako, a pogotovo na levoj strani.

Nemoj molim te i ti, danas jeste očajan ali generalno ga kritikuju bezveze. Čovek obično igra sasvim korektno, znaš šta možeš da očekuješ od njega kad je odbrana u pitanju. Samo što ljudi zažmure na 20 vezanih partija bez greške, a opljunu čim mu dođe jedna ovakva.
1jeAhonen
I sad da smo uzeli tog Flečera, a fama o Dempsiju ne bi postojala i ne bi imao gol ko da im da...
...a Jonjo Šelvi ima prostora u igri kao da je kralj fudbala, i uvek se nekako spotakne pre šuta...balvan ostaje balvan. Biće X balvan daje gol.

...a odbrana u svakoj utakmici donese nekog neslavnog heroja...Škrtel, Reina, Džonson...Nekako je staklen na nogama iako je kvalitet u baratanju loptom očit. Ne znam šta se zbiva s Reinom, potpuno je otupeo i kasni...dobar je samo kao treći bek.
Stevie_G
Suarez preteruje zaista, dokle ce da se ciganise? Posle se pitamo zasto ga svi mrze, jebeni padavicar.

Odbrana nula izuzev Kelija, Glendza katastrofalan, uzasan je danas. Gerrard kao mrtav konj, njegov govor tela je zabrinjavajuci, kao da ga boli kurac za sve.
rape91
Glen katastrofa,a Skrtel se raspada vec neko vreme. Mozda je i Pepe mogao pre da istrci kod gola... Gerrard mora blize gola,ovi nece da ga umuvaju do prekosutra
Svebor
CITAT (bocejan @ Sep 15 2012, 07:20 PM) *
Kada ne ocekujes nista,ne mozes da se razocaras.U tolikom smo sranju da nema izlaza.

E, vidish, ja ne ocekujem nishta, i opet se razocharam. huh.gif

ps

Ma, samo d' umovamo prvi, lako cemo za ostalih pet (@TT). wink.gif
Take Two
QUOTE (sedplas @ Sep 15 2012, 07:20 PM) *
aj sto curi na LB, nego sto Skrtel ne moze Fleceru ni da prismrdi, sto Dzerarda boli kurac da se cima, sto Suarez oce sve sam, sto jebeno ne igraju kao tim, nego kao gomila indijanaca, to je muka.

Škrtel se OK drži protiv Fletchera, da ga ne ureknem, za gol nije on kriv. A to što ga dobija u skoku na sredini, jebiga, čovek je odličan u vazduhu. Više je bitno što ništa nisu napravili od tih lopti osvojenih u vazduhu.

Gerrarda ne boli kurac da se cima nego mu je sad takva uloga, da se šetka sredinom i izigrava Alonsa. Ja bih ga radije gledao odmah iza napadača, ali ni tu se nije proslavio protiv Arsenala.

Zanimljivo mi je ovo sa Suarezom na levom boku, stvarno to nisam očekivao sad. Ne znam kakva mu je to ideja, možda samo isprobava Borinija na CF? unsure.gif
lavirint
Bili smo solidni pre primljenog gola. Ali pošto smo ga primili postali smo lošiji verovatno u strahu da ne primimo još koji iz kontre. Igra je bezidejna prilično, jer su se pokušaji da priđemo njihovom golu u poslednjih petnaest minuta svodili na individualne akcije a ne na smislenu timsku igru.
sedplas
ma ne mislim kod gola, nista nije mogao, jebiga. Nego to gubljenje duela non stop, i u vazduhu i na zemlji, ne znam je li mu jednom uzeo loptu cisto bez faula.

saureza lijevo smo svi cekali. kao. ne djeluje bas tako ruzicasto kao sto smo ocekivali....
1jeAhonen
Brendanova taktika uslovljena tipom igrača koje imamo, tako da rotiramo po levoj strani isključivo. Rahim je odličan šteta što još nema potrebnu čvrstinu. Igra je bila vrlo konsolidovana, šteta što tako lako primamo golove. Ajmo cad!!!
vladx
QUOTE (sedplas @ Sep 15 2012, 07:20 PM) *
Alen i Selvi solidni. ostalo....

Meni Allen za sada nista nije doprineo u prvom.

@Take: Ja sam oduvek nervozan po pitanju Johnson-ove defanzive, pre svega kako se postavlja kada igrac krece da ulazi u nasih 16.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.