Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Odlazak u Udine
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2
Sotir Vračarević
Ovako,Udine se nalazi nekih 60 km od granice sa Slovenijom i to je sve sto sam procitao vredno na vikipediji u 10 sekundi koliko sam gledao...
Elem,prvo da vidimo veze i vezice ko ima,za karte prvenstveno,da li neko ima zelju da ostvari kontakt sa LFC Italy(ako postoje?)ili da jurimo stare dobre prijatelje rumune,da l' oni mogu pomoci...

Racunicu za prevoz bih najradije prepustio nekome sa vise iskustva u pronalazenju jeftinijih karata.koliko znam do Ljubljane je valjda oko 25E voz,za autobbuse stvarno ne znam...

od mene za sad samo dobra volja,ako nesto jos naleti,tim bolje smile.gif

Utakmica se igra 6.decembra.
Puki
Ja idem sigurno, sedam u kola i pičim. Karata ce biti tamo na stadionu i ne verujem da ce biti skuplje od 25 do 30 evra.
Narsil
CITAT (Sotir Vračarević @ Aug 31 2012, 05:47 PM) *
Ovako,Udine se nalazi nekih 60 km od granice sa Slovenijom i to je sve sto sam procitao vredno na vikipediji u 10 sekundi koliko sam gledao...
Elem,prvo da vidimo veze i vezice ko ima,za karte prvenstveno,da li neko ima zelju da ostvari kontakt sa LFC Italy(ako postoje?)ili da jurimo stare dobre prijatelje rumune,da l' oni mogu pomoci...

Već sam to uradio oko 14č. Za vikend ću sve odraditi.
copkillah
Da, to se isplati ići kolima, ako ne bude snega, onda je to čas posla, voz i bas bi verovatno predugo trajali, pogotovo za one koji su zaposleni.

Ja ću moći tek tamo u drugoj polovini novembra da znam, da ne kažem pred samu utakmicu.
Puki
QUOTE (copkillah @ Aug 31 2012, 06:20 PM) *
Da, to se isplati ići kolima, ako ne bude snega, onda je to čas posla, voz i bas bi verovatno predugo trajali, pogotovo za one koji su zaposleni.

Ja ću moći tek tamo u drugoj polovini novembra da znam, da ne kažem pred samu utakmicu.

Oko 8 sati sa jednom pauzom od 45 min i voznjom po propisima. 115 evra za gorivo i putarine u oba pravca.
Narsil
CITAT (Puki @ Aug 31 2012, 06:29 PM) *
Oko 8 sati sa jednom pauzom od 45 min i voznjom po propisima. 115 evra za gorivo i putarine u oba pravca.

Pa, odlično, onda možeš da povezeš i nas trojicu još? Podelimo sve, karte rezervišemo i vidimo neki hotel. smile.gif
Puki
QUOTE (Narsil @ Aug 31 2012, 06:32 PM) *
Pa, odlično, onda možeš da povezeš i nas trojicu još? Podelimo sve, karte rezervišemo i vidimo neki hotel. smile.gif

Pazi ja vozim dvosed, ali za nas cetvoricu bih uzeo onda ćaletu auto. Bilo bi malo skuplje gorivo ali ja sam za. smile.gif
copkillah
QUOTE (Puki @ Aug 31 2012, 06:29 PM) *

preko čega si to računao?

Viamichelin mu izračuna oko 214e ukupno (oba pravca, gorivo, putarine)
Narsil
CITAT (Puki @ Aug 31 2012, 06:36 PM) *
Pazi ja vozim dvosed, ali za nas cetvoricu bih uzeo onda ćaletu auto. Bilo bi malo skuplje gorivo ali ja sam za. smile.gif

Pa, u principu, ako bi ti mogao da voziš, onda bi to bilo odlično za tebe i još nas trojicu jer bi brže stigli i manje platili. Ja sam stupio u kontakt sa LFC Italy, lik mi reče da će oni biti na tekmi (neki od njih), malo mi je bilo neprijatno da ga napadnem odmah za karte, ali imamo kontakt za to.
copkillah
Karte će 99% moći i na licu mesta bez problema i po ceni.
Puki
QUOTE (copkillah @ Aug 31 2012, 06:36 PM) *
preko čega si to računao?

Viamichelin mu izračuna oko 214e ukupno (oba pravca, gorivo, putarine)

Preko mojih odlazaka do Italije. smile.gif
Narsil
CITAT (copkillah @ Aug 31 2012, 06:40 PM) *

Pretpostavljam i ja to, ali je bolje obezbediti se, ne? smile.gif
copkillah
QUOTE (Puki @ Aug 31 2012, 06:41 PM) *
Preko mojih odlazaka do Italije. smile.gif

Aahahah sjajno, tj još bolje biggrin.gif
Puki
QUOTE (copkillah @ Aug 31 2012, 06:40 PM) *

Upravo to, ja sam u Bragi dosao na blagajnu, Dobar dan Dobar dan, izvol'te. Friuli je generalno slabo posecen stadion, jos plus je Liga Evrope, pih. smile.gif
Narsil
To je odlično. Ja sam uvek za ideju voza, ali ako bi mogli autom, to je još bolje. Još ako bi bilo dva auta, nas osmorica i da pevamo.
copkillah
Narsil je u pravu, bolje je obezbediti se svakako. Nego ja prosto ne bih imao mnogo briga oko toga.
Narsil
Imamo bar vremena da se dogovorimo, utanačimo, vidimo šta ćemo i kako.
Puki
QUOTE (copkillah @ Aug 31 2012, 06:46 PM) *
Narsil je u pravu, bolje je obezbediti se svakako. Nego ja prosto ne bih imao mnogo briga oko toga.

Gde je tu onda avantura? biggrin.gif
Pazi necu da te lazem, ono je racunica mojim kolima, sad sam racunao caletovim, i poklapa se sa onim sto su ti izracunali. Kako god da okrenem meni je 50e. biggrin.gif
ne znam koliko je busom, al kapiram da je povratna bar 7 hiljada, ne znam. Uvek postoji i opcija rentiranja kombija tj. mini busa, imam decka s kojim sam vec tako isao.
Narsil
CITAT (Puki @ Aug 31 2012, 06:53 PM) *
Gde je tu onda avantura? biggrin.gif
Pazi necu da te lazem, ono je racunica mojim kolima, sad sam racunao caletovim, i poklapa se sa onim sto su ti izracunali. Kako god da okrenem meni je 50e. biggrin.gif
ne znam koliko je busom, al kapiram da je povratna bar 7 hiljada, ne znam. Uvek postoji i opcija rentiranja kombija tj. mini busa, imam decka s kojim sam vec tako isao.

Je l' ste dugo zajedno? tongue.gif

Kakva povratna? Pa, ne bismo mogli direktno za Udine iz Srbije sigurno.
Puki
QUOTE (Narsil @ Aug 31 2012, 06:55 PM) *
Je l' ste dugo zajedno? tongue.gif

Kakva povratna? Pa, ne bismo mogli direktno za Udine iz Srbije sigurno.

Jok, ostavio me zbog Boška. biggrin.gif
zato i kazem ne znam, ne razumem se u autobuski i zeleznicki saobracaj. tongue.gif
okrenuću dečka(evo ti jos materijala biggrin.gif) da vidim dal bi vozio i koja je cifra.
Narsil
CITAT (Puki @ Aug 31 2012, 07:00 PM) *
Jok, ostavio me zbog Boška. biggrin.gif
zato i kazem ne znam, ne razumem se u autobuski i zeleznicki saobracaj. tongue.gif
okrenuću dečka(evo ti jos materijala biggrin.gif) da vidim dal bi vozio i koja je cifra.

Hahaha. biggrin.gif Carski. biggrin.gif

Okreni lika, možda nam se isplati da uzmemo kombi, pa može više da nas krene. Nije problem organizovati, samo je pitanje da li bi hteo i koja je cena.
Sotir Vračarević
racunica vozom i busem do udina je oko 110 eura po osobi...
All Red
CITAT (Puki @ Aug 31 2012, 06:29 PM) *

Šta voziš pa te ispadne ovoliko malo? Ja kada sam išao za Veneciju sam potrošio toliko samo na gorivo, a da ne pričam da me je putarina u Italiji koštala 20 evra. Pa plus naše, hrvatske i slovenačke... Ja bih rado išao ali neću znati do novembra ništa sigurno.
Narsil
CITAT (Sotir Vračarević @ Aug 31 2012, 07:02 PM) *

To je ok, a pritom je vozom mnogo bolje zezanje nego autom.
Puki
QUOTE (Sotir Vračarević @ Aug 31 2012, 07:02 PM) *

Pretpostavljam povratna?

QUOTE (All Red @ Aug 31 2012, 07:03 PM) *
Šta voziš pa te ispadne ovoliko malo? Ja kada sam išao za Veneciju sam potrošio toliko samo na gorivo, a da ne pričam da me je putarina u Italiji koštala 20 evra. Pa plus naše, hrvatske i slovenačke... Ja bih rado išao ali neću znati do novembra ništa sigurno.

Smarta. biggrin.gif
3.7 na otvorenom.

Zvacu ga kolko veceras. smile.gif
Jeste zezanje u vozu, al ce izaci skuplje za cenu karte, pa mozda i noćenja.
Narsil
CITAT (Puki @ Aug 31 2012, 07:14 PM) *
Jeste zezanje u vozu, al ce izaci skuplje za cenu karte, pa mozda i noćenja.

To jeste, ali ne možemo svi stati u auto. smile.gif
Under
ako se iznajmljuje kombi, mogli bi odmah posle tekme nazad, sto bi ustedelo lovu za hotel i tako to. meni to mozda i najvise odgovaralo zbog eventualnog izostanka sa posla. krenemo u sredu uvece, i u cetvrtak posle tekme nazad.
All Red
CITAT (Puki @ Aug 31 2012, 07:14 PM) *
Smarta. biggrin.gif
3.7 na otvorenom.

Smartić Fowler. Ni meni ne troši puno kad vozim normalno, ali malo na autoputu kad se zaletim troši oko 6.
Puki
QUOTE (Narsil @ Aug 31 2012, 07:15 PM) *
To jeste, ali ne možemo svi stati u auto. smile.gif

Sto jes jes.

QUOTE (All Red @ Aug 31 2012, 07:17 PM) *
Smartić Fowler. Ni meni ne troši puno kad vozim normalno, ali malo na autoputu kad se zaletim troši oko 6.

Hahaha, koji ti je motor? smile.gif

QUOTE (Under @ Aug 31 2012, 07:16 PM) *
ako se iznajmljuje kombi, mogli bi odmah posle tekme nazad, sto bi ustedelo lovu za hotel i tako to. meni to mozda i najvise odgovaralo zbog eventualnog izostanka sa posla. krenemo u sredu uvece, i u cetvrtak posle tekme nazad.

Ako on pristane. Jbg, mora covek da odmori.
Narsil
CITAT (Puki @ Aug 31 2012, 07:22 PM) *
Ako on pristane. Jbg, mora covek da odmori.

Od čega da odmori, idemo u decembru? biggrin.gif
All Red
CITAT (Puki @ Aug 31 2012, 07:22 PM) *
Hahaha, koji ti je motor? smile.gif

1.5, dizel. Dobar je, po gradu oko 6, često ga spustim i ispod.
Puki
QUOTE (All Red @ Aug 31 2012, 07:29 PM) *
1.5, dizel. Dobar je, po gradu oko 6, često ga spustim i ispod.

Jel to For Four?

QUOTE (Narsil @ Aug 31 2012, 07:26 PM) *
Od čega da odmori, idemo u decembru? biggrin.gif

Makar da odspava u kombiju, jbg vozi celu noć 700km pa ceo dan po Udinama, pa posle tekme opet celu noc 700km nazad.
All Red
CITAT (Puki @ Aug 31 2012, 07:33 PM) *
Jel to For Four?

Nemam ja smarta, ortak moj ima pa sam ga vozio malo. Sa sekvencijalnim menjačem. smile.gif

Ja imam Megana 1.5 dci.
Narsil
CITAT (Puki @ Aug 31 2012, 07:35 PM) *
Makar da odspava u kombiju, jbg vozi celu noć 700km pa ceo dan po Udinama, pa posle tekme opet celu noc 700km nazad.

A, to. Nisam ja na to mislio. To se podrazumeva.
Puki
QUOTE (All Red @ Aug 31 2012, 07:35 PM) *
Nemam ja smarta, ortak moj ima pa sam ga vozio malo. Sa sekvencijalnim menjačem. smile.gif

Ja imam Megana 1.5 dci.

Aaaaa, ma idi bre. smile.gif
ma da, taj Renoov 1.5 trosi malo.
P. S. Ne postoji Smart sa sekvencijalnim menjacem, samo automatik i poluautomatik, al kapiram da si ti vozio ovaj drugi. tongue.gif
Fred Kremenko
Ajd se prvo objavite svi vi koji bi mogli\hteli da idete kolima, da vidimo koliko mesta ima, pa da vidimo da planiramo vozove buseve i slicno tongue.gif
All Red
CITAT (Puki @ Aug 31 2012, 07:40 PM) *
Aaaaa, ma idi bre. smile.gif
ma da, taj Renoov 1.5 trosi malo.
P. S. Ne postoji Smart sa sekvencijalnim menjacem, samo automatik i poluautomatik, al kapiram da si ti vozio ovaj drugi. tongue.gif

Zar nisu poluautomatski i sekvencijalni menjač ista stvar. unsure.gif

@Fred - Ja kažem, pre novembra ne mogu ništa znati, ali bih išao ako me nešto ne spreči. Doduše vozim Megan kupe tako da nije preporučljivo da nas ima više od 4 u kolima. smile.gif
Puki
QUOTE (All Red @ Aug 31 2012, 07:52 PM) *
Zar nisu poluautomatski i sekvencijalni menjač ista stvar. unsure.gif

@Fred - Ja kažem, pre novembra ne mogu ništa znati, ali bih išao ako me nešto ne spreči. Doduše vozim Megan kupe tako da nije preporučljivo da nas ima više od 4 u kolima. smile.gif

Budala, ja citam manuelni. biggrin.gif
jesu isto. Hahaha.
Under
pa vozac moze da odspava u kombiju, verovatno bi tamo stigli u prepodnevnim casovima.

mozemo i mojim kolima (mada moram da kupim z. kartu i izvadim medjunarodnu vozacku), cetvorica je optimalno, ali ja cu tek krajem novembra znati da li mogu da idem. po meni je kombi najbolja varijanta, to bi i znacilo samo dan ili dva da izostajem sa posla...
Narsil
CITAT (Under @ Aug 31 2012, 08:13 PM) *
pa vozac moze da odspava u kombiju, verovatno bi tamo stigli u prepodnevnim casovima.

mozemo i mojim kolima (mada moram da kupim z. kartu i izvadim medjunarodnu vozacku), cetvorica je optimalno, ali ja cu tek krajem novembra znati da li mogu da idem. po meni je kombi najbolja varijanta, to bi i znacilo samo dan ili dva da izostajem sa posla...

Pa, kombi nam je sjajna opcija, a pritom, za sada možda imamo tri auta, to je već nas 12. Ne računam to da ćete svi znati za dve meseca. biggrin.gif
Puki
Kombi je najbolja opcija al nesto mi se javlja da ce nas biti malo previse za jedan kombi. tongue.gif
Narsil
CITAT (Puki @ Aug 31 2012, 08:23 PM) *
Kombi je najbolja opcija al nesto mi se javlja da ce nas biti malo previse za jedan kombi. tongue.gif

To ti se javlja u avgustu, u novembru će već biti drugačije. tongue.gif
Puki
QUOTE (Narsil @ Aug 31 2012, 08:24 PM) *
To ti se javlja u avgustu, u novembru će već biti drugačije. tongue.gif

Hahaha.
vanjuska
http://www.supernovatravel.rs/sites/defaul...bi__minibus.pdf evo nekih ponuda, mozda moze da se rentira neki kombi, pa mi da vozimo na smenu smile.gif
Djotun
I ja sam za kombi, realno ne verujem da ce nas ici vise od 6? naravno da bih voleo da nas bude gomila, ali onako realno..
inace pitanje za pukija, znas li nekoga ko vozi smart roadster-a ili ga mozda prodaje biggrin.gif
Puki
QUOTE (djotun @ Aug 31 2012, 10:06 PM) *
I ja sam za kombi, realno ne verujem da ce nas ici vise od 6? naravno da bih voleo da nas bude gomila, ali onako realno..
inace pitanje za pukija, znas li nekoga ko vozi smart roadster-a ili ga mozda prodaje biggrin.gif

U kombi moze 10.
Ne znam nikoga, nema njih puno. smile.gif
Djotun
QUOTE (Puki @ Aug 31 2012, 10:14 PM) *
U kombi moze 10.
Ne znam nikoga, nema njih puno. smile.gif

Aham, ja reko mozda se druzite vi smart lovers smile.gif mnogo gotivim ta kola..
znaci kombi 10 ljudi, mislio sam manje, ali odlicno bi to bilo? kad zoves tog lika da ne kazem decka? biggrin.gif
Puki
QUOTE (djotun @ Aug 31 2012, 10:16 PM) *
Aham, ja reko mozda se druzite vi smart lovers smile.gif mnogo gotivim ta kola..
znaci kombi 10 ljudi, mislio sam manje, ali odlicno bi to bilo? kad zoves tog lika da ne kazem decka? biggrin.gif

Mozda se Smart lovers-i druze al ja volim devojke. biggrin.gif
Zvao sam ga, ne javlja se, verovatno je preko.
Djotun
Ok bracala hvala smile.gif
znaci cekamo da se sofer vrati pa da se lozimo jos malo oko road tripa..
Puki
QUOTE (djotun @ Aug 31 2012, 10:25 PM) *
Ok bracala hvala smile.gif
znaci cekamo da se sofer vrati pa da se lozimo jos malo oko road tripa..

Nema na cemu maćori.
Nema sta da se lozimo, nas 8, 9 ozbiljnih ima da se skupimo.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.