Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: UEFA Europa League 2012-2013
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Vanja Trotter
Grupa A: Liverpul, Udineze, Jang Bojs, Anži.

Grupa B: Atletiko Madrid, Hapoel Tel Aviv, Viktorija Plzen, Akademika.

Grupa C: Olimpik Marsej, Fenerbahče, Borusija Menhengladbah, AEL.

Grupa D: Bordo, Klub Briž, Njukasl, Maritimo.

Grupa E: Štutgart, Kopenhagen, Steaua, Molde.

Grupa F: PSV, Napoli, Dnjepar, AIK.

Grupa G: Sporting, Bazel, Genk, Videoton.

Grupa H: Inter, Rubin, Partizan, Nefči.

Grupa I: Olimpik Lion, Atletik Bilbao, Sparta Prag, Šmona.

Grupa J: Totenhem, Panatinaikos, Lacio, Maribor.

Grupa K: Leverkuzen, Metalist, Rozenborg, Rapid Beč.

Grupa L: Tvente, Hanover, Levante, Helsinborg.

P.S: Zajebah naslov, admini. smile.gif
Take Two
Bitno da ti je grupa H ispred grupe A laugh.gif

Anzhi, Udineze - super, biće zabavne utakmice. Ako ispadnemo, jebiga, bar smo nešto igrali.
Vanja Trotter
Kopirao grupe sa sportal.rs pa grupa H prva zbog Partizana. biggrin.gif
Puki
Vidim ja da ce na Friuliju u Udinama da ponosno stoji zastava LFC Serbia!
Dee Jay
Ne bi bilo loše da uradimo nešto, čisto radi koeficijenata, da budemo bar drugi šešir kad se vratimo u CL, mada biće nam teško i u grupi, jer je rekao Rodgers da nam je liga prioritet.
vladx
LFC's Europa League squad:
Take Two
Nisam odavno gledao ove žrebove, ali deluje mi da su maksimalno zakomplikovali stvari. Kao, kad izvuku prvi tim, onda kompjuter odredi sa kojim timovima ne može da igra, pa tek onda trpaju ostale loptice u činiju... i onda svaki put tako, za svaki tim sastavljaju dry.gif

Zenit! unsure.gif
Narsil
Moglo je i gore.
Under
QUOTE (Narsil @ Dec 20 2012, 02:34 PM) *
Moglo je i gore.

moglo je, ali je i ovo dovoljno lose
Narsil
CITAT (Under @ Dec 20 2012, 02:42 PM) *
moglo je, ali je i ovo dovoljno lose

Pa, i nije toliko. Nije da je Zenit nega sila, a plus što imaju veliki broj sukoba unutar kluba, kao i sa navijačima. Osim toga, mi smo uvek bili dobri u ovakvim utakmicama.

Reds
sa dosadasnjim igrama u LE ispadamo od rusa bez problema.
Jamaica
Ako planiramo da pokušamo da osvojimo, mora da dobijamo ovakve. Ako planiramo da se zajebavamo, što pre ispadnemo to bolje, tako da je meni žreb ok smile.gif

Sturridge neće moći da igra, jel tako?
rape91
cestitke Rafi i Banetu na trofeju!
Posebno mi je drago zbog Rafe, pljuju ga navijaci cele sezone, vec zna da ide a on im donese trofej. Moze svako da prica sta hoce o njemu ali sa njim smo igrali redovno ligu sampiona i to vrlo ozbiljno. Verujem Rodgersu da e nas unaprediti ali stvarno sumnjam da ce nas on dovesti do nekih vecih rezultata, stoga sam da sto pre vratimo ovog coveka,boljeg od njega tesko da cemo privuci, a i voli klub dokazano!
bocejan
To je Bane dao gol jer ga je Suarez ujeo. Uskoro ce poceti da "vredja" ljude na rasnoj osnovi, a onda i sam da ujeda. tongue.gif
Vidim da Tores nista nije osvojio od kada je otisao od nas. Verovatno moli Boga da zapalimo jos koji dres, pa da proradi kao nekad.
Dee Jay
CITAT (rape91 @ May 16 2013, 12:09 AM) *
cestitke Rafi i Banetu na trofeju!
Posebno mi je drago zbog Rafe, pljuju ga navijaci cele sezone, vec zna da ide a on im donese trofej. Moze svako da prica sta hoce o njemu ali sa njim smo igrali redovno ligu sampiona i to vrlo ozbiljno. Verujem Rodgersu da e nas unaprediti ali stvarno sumnjam da ce nas on dovesti do nekih vecih rezultata, stoga sam da sto pre vratimo ovog coveka,boljeg od njega tesko da cemo privuci, a i voli klub dokazano!

Daleko smo mi još uvek od većih rezultata. Mislim da će naš uspeh u narednom periodu pre svega zavisiti od toga koliko dovedemo pojačanja sa što većim kvalitet/cena odnosom. Nadam se da su Coutinho i Sturridge neki pokazatelji da smo na pravom putu.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.