Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: UEFA Champions League 2012-2013
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Stranice: 1, 2, 3, 4
Vanja Trotter
Žreb u toku, grupe čim završi. biggrin.gif
Jamaica
Mančester u standardno jakoj grupi.
Vanja Trotter
Prvak Danske direktno u grupnu fazu. isuse.gif
Under
QUOTE (Vanja Trotter @ Aug 30 2012, 04:33 PM) *
Prvak Danske direktno u grupnu fazu. isuse.gif

au, pa tamo se namestaju tekme vise nego zabari i turci zajedno
vladx
Celtic v Barca - slager, u inat svima! tongue.gif
BoJaNNNNN
Grupa D strašno jaka. Junajted će se opet mučiti dry.gif
Vanja Trotter
A

Porto
Dinamo Kijev
PSŽ
Dinamo Zagreb

B

Arsenal
Šalke
Olimpijakos
Monpelje

C

Milan
Zenit
Anderleht
Malaga

D

Real Madrid
Mančester Siti
Ajaks
Dortmund

E

Čelsi
Šahtjor
Juventus
Nordsjeland

F

Bajern
Valensija
Lil
BATE

G

Barselona
Benfika
Spartak Moskva
Seltik

H

Mančester Junajted
Braga
Galatasaraj
Kluž
rape91
steta sto i PSG nije upao u grupu sa Cityjem,Realom i Dortmundom. Manchester kao da je sam birao grupu.
Lepo je videti Maccu sa peharom
Under
cek' bre, na koju foru Dinamo K. u drugom sesiru??? nisam pratio izvlacenje, ali kol'ko se ja secam, oni nista nisu napravili vec godinama.
All Red
Na koju foru se održava žreb da može da se desi grupa D naspram grupe H? Idiotizam.
Take Two
QUOTE (Under @ Aug 30 2012, 06:45 PM) *
cek' bre, na koju foru Dinamo K. u drugom sesiru??? nisam pratio izvlacenje, ali kol'ko se ja secam, oni nista nisu napravili vec godinama.

A na koju foru je Engleska četvrta na FIFA rang listi reprezentacija? Gleda se u pasulj, naravno...
Jamaica
QUOTE (All Red @ Aug 30 2012, 06:47 PM) *
Na koju foru se održava žreb da može da se desi grupa D naspram grupe H? Idiotizam.

Pa koeficijenti su prilično jasni, ne možeš proizvoljno da oceniš timove po tome koliko su jaki.

A za razliku od gorepomenutih FIFA koeficijenata za reprezentacije, ovi još i imaju smisla biggrin.gif
Take Two
A Dortmund u četvrtom šeširu? unsure.gif Igrali su oni i neka finala, ne tako davno...
Under
QUOTE (Take Two @ Aug 30 2012, 05:47 PM) *
A na koju foru je Engleska četvrta na FIFA rang listi reprezentacija? Gleda se u pasulj, naravno...

ma pusti to, ali Dinamo K. u drugom sesiru!
Jamaica
Gledaju se zadnje 4 godine. Što znači da ćemo i mi biti tu negde kad se vratimo smile.gif
rape91
Za klubove se racunaju rezultati u poslednjih 5 godina a za repke u poslednjih godinu.

Po meni Iniesta ili Kristina ali bih vise voleo ovaj prvi. Petrovic sa SOS-a glasa ispred Srbije
Under
QUOTE (Take Two @ Aug 30 2012, 05:50 PM) *
A Dortmund u četvrtom šeširu? unsure.gif Igrali su oni i neka finala, ne tako davno...

ako se ne varam pre 10ak godina, isto kad je i Dinamo prolazio grupnu fazu
Take Two
Jebote, ala sam mator sad.gif
Scouser
Ajde Jamaica pohvali me za prognozu !!

p.s. Gladbah da je prošao verovatno bi bio u prvom šeširu tongue.gif
Jamaica
QUOTE (Under @ Aug 30 2012, 06:50 PM) *
ma pusti to, ali Dinamo K. u drugom sesiru!

U zadnje četiri godine 1/2 i 1/4 finale Evropa Lige i ukupno tri pobede u LŠ u grupama. Lulz. Predpostavljam da ima gorih. A i dosta ekipa fali tima mi i Inter.
vladx
QUOTE (Take Two @ Aug 30 2012, 06:50 PM) *

2002. finale Kupa Uefa sa Feyenoord-om.
Jamaica
QUOTE (rape91 @ Aug 30 2012, 06:51 PM) *
Za klubove se racunaju rezultati u poslednjih 5 godina a za repke u poslednjih godinu.

Koliko ja znam gledaju se za oba po pet godina, ali za repke po opadajućim koeficijentima a za kulbove se sve godine računaju isto.

QUOTE (Scouser @ Aug 30 2012, 06:53 PM) *
Ajde Jamaica pohvali me za prognozu !!

Urekao čovek Dortmund biggrin.gif
rape91
QUOTE (Jamaica @ Aug 30 2012, 06:56 PM) *
Koliko ja znam gledaju se za oba po pet godina, ali za repke po opadajućim koeficijentima a za kulbove se sve godine računaju isto.

mislim da je prosle godine to promenjeno za repke

Drago mi je zbog Inieste. Igrac po mom ukusu
Tonča
Braaaaateeeee, kakve su ovo grupe? Ovo bre intertoto-totokalčo-lav kup Srbije neki? laugh.gif
Total Soccer
Junajted drugu godinu za redom dobija ubedljivo najlaksu grupu. Nadam se da ce se provasti isto kao i prosle godine. Cestitke Inijesti.
vladx
QUOTE (Tonča @ Aug 30 2012, 07:04 PM) *
Braaaaateeeee, kakve su ovo grupe? Ovo bre intertoto-totokalčo-lav kup Srbije neki? laugh.gif

Tako je vec barem drugu godinu zaredom. Jedno do max dve jake, ostalo trash. Videces da ce komotno neka grupa u LE da parira po jacini.
rape91
QUOTE (vladx @ Aug 30 2012, 07:07 PM) *
Tako je vec barem drugu godinu zaredom. Jedno do max dve jake, ostalo trash. Videces da ce komotno neka grupa u LE da parira po jacini.

jos sad kad ispadnu City,United tongue.gif i jos neki iz grupa LS i prikljuce se LE bice egal biggrin.gif
BoJaNNNNN
Look at Ronaldo's face kad su izabrali Iniestu - priceless
vladx
QUOTE (rape91 @ Aug 30 2012, 07:08 PM) *
jos sad kad ispadnu City,United tongue.gif i jos neki iz grupa LS i prikljuce se LE bice egal biggrin.gif

Nesto se mislim da je arse ove godine zreo... biggrin.gif
Narsil
Je l' sutra izvlačenje za LE? smile.gif

Ajax je opet najebao, kao i prošle sezone. Navijaću za njih i Dortmund u LŠ.
BoJaNNNNN
CITAT (Narsil @ Aug 30 2012, 07:10 PM) *
Je l' sutra izvlačenje za LE? smile.gif

Da, 13h.
Under
QUOTE (Jamaica @ Aug 30 2012, 04:54 PM) *
U zadnje četiri godine 1/2 i 1/4 finale Evropa Lige i ukupno tri pobede u LŠ u grupama. Lulz. Predpostavljam da ima gorih. A i dosta ekipa fali tima mi i Inter.

pfff, to takmicenje jedva pratim, zato sam i iznenadjen...
Jamaica
QUOTE (Under @ Aug 30 2012, 07:17 PM) *
pfff, to takmicenje jedva pratim, zato sam i iznenadjen...

Sve i da ne pratiš, kako ti je promaklo da je Baloteli bio alergičan na kijevsku travu kad su igrali pre dve godine smile.gif
Puki
Hoce li ovaj smrdljivi Junajted ikada izvuci neku malo tezu grupu. Kao da im namestaju.
vanjuska
Pa prosle godine su im neki jaki timovi ispali iz grupa, pa sad ne smeju to da dozvole pa su napravili smesne grupe.. Jedino Real, Siti ta grupa kida. A jedinstvo necu ni da komentarisem. Ajde sto su odvratan klub, nego sto su tolko antipaticni, uf, ne mogu da ih smislim, naspram njih, everton mi dodje ko voljeni klub
Take Two
Ali Man Utd je i prošle godine imao sličnu ovakvu grupu, pa su ispali biggrin.gif
Under
Falcao zabo precku u 4. minutu...

i mece ga u 7.

koliko je bese on placen?
Total Soccer
QUOTE (Under @ Aug 31 2012, 08:51 PM) *
Falcao zabo precku u 4. minutu...

i mece ga u 7.

koliko je bese on placen?

40 miliona ja mislim.
Puki
Ocekujem da Atletiko osvoji Super kup.
Under
uf, zamisli da smo njega doveli umesto Andija huh.gif
Joe
QUOTE (Total Soccer @ Aug 31 2012, 08:54 PM) *
40 miliona ja mislim.

40 milki + 7m add ons...
Puki
Ocekujem da Atletiko osvoji Super kup.
rape91
sreca pa se za 3 sata zavrsava prelazni rok-City i Abramovic bi dali 100 miliona za Falkaa Hail.gif Hail.gif Hail.gif Hail.gif Hail.gif Hail.gif bez razmisljanja
Strasno kakav igrac!
Narsil
Sad vredi jedno 60m.
vanjuska
Ev opet zabio lik. Strasno kako igra. Danas otvarao loptice a sad zabio dva komada, koji Fowler. A tacno se vidi koji je kvalitet pobednika LS.. Tacno se vidi kako su dosli do titule..
Total Soccer
Hettrik jebemtizivot.
steva8lfc
QUOTE (Narsil @ Aug 31 2012, 09:05 PM) *
Sad vredi jedno 60m.

Sa datih 40+7 cisto sumnjam da ce da ga puste bez 70-75 milki ali dace Abramovic to opusteno, pogotovo sto sada pisa po njemu pa ce mu to biti opsesija u narednom roku.
copkillah
60 milki mu je klauzula.
BoJaNNNNN
CITAT (steva8lfc @ Aug 31 2012, 09:41 PM) *
pogotovo sto sada pisa po njemu pa ce mu to biti opsesija u narednom roku.

To znamo iz iskustva sa našim igračima biggrin.gif
steva8lfc
QUOTE (copkillah @ Aug 31 2012, 09:50 PM) *
60 milki mu je klauzula.

Cenim da ce se od sutra raditi na novom ugovoru sa vecom platom i klauzulom... sreca sto se veceras zavrsava prelazni rok inace bi Siti/Celzi pljunuli te pare lagano.

QUOTE (BoJaNNNNN @ Aug 31 2012, 09:50 PM) *
To znamo iz iskustva sa našim igračima biggrin.gif

Tako nekako biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.