Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Transfer Deadline Day: Play By Play
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Transferi i Glasine
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Tonča
Dakle, prvenstveno o Liverpoolu, a može usput i drugo, ali da izbegavate prelazak Mudrinića u Čukarički ili slične priče tongue.gif

I ko postuje Sun kao izvor biva banovan sa sve onima koji ga brane i pričaju da ne treba da bude banovan.
I ko prokomentariše nešto na temu bana biva banovan.

U svakom slučaju večeras u 12:00 ću nekoga da banujem, kad se već toliko plašite bana. tongue.gif
rape91
QUOTE (Tonča @ Aug 30 2012, 06:10 PM) *
Dakle, prvenstveno o Liverpoolu, a može usput i drugo, ali da izbegavate prelazak Mudrinića u Čukarički ili slične priče tongue.gif

I ko postuje Sun kao izvor biva banovan sa sve onima koji ga brane i pričaju da ne treba da bude banovan.
I ko prokomentariše nešto na temu bana biva banovan.

U svakom slučaju večeras u 12:00 ću nekoga da banujem, kad se već toliko plašite bana. tongue.gif

sacekaj vikend da te bijem u fantasyju pa cem imati razlog tongue.gif
Take Two
Banujte Tonču, nije zaključao Rodgera Juniora! mad.gif
Tonča
Alo bre, šta postujete ovde, a još je trideseti?

Kako ste se upecali na brzaka! BAN obojici! tongue.gif
Total Soccer
Vargas u Djenovi, vec nekoliko prelaznih rokova se spominjao kao nasa meta.
Vanja Trotter
Kontam da će do kraja prelaznog roka potpisati barem jedan krilni igrač. Nadam se Afelaju i nekom preporodu. biggrin.gif
Scouser
QUOTE (Tonča @ Aug 30 2012, 06:16 PM) *
Kako ste se upecali na brzaka! BAN obojici! tongue.gif

pusti malo mene jebotekonj, nisam sigurno jedno tri godine banuo tongue.gif

i što nisi zaključo temu mojne da te banem !

QUOTE (Vanja Trotter @ Aug 30 2012, 06:19 PM) *
Kontam da će do kraja prelaznog roka potpisati barem jedan krilni igrač. Nadam se Afelaju i nekom preporodu. biggrin.gif

teško, taj bi trebalo da ode kod mojih™ na zajam
Take Two
Koji su tvoji, Šalke?
Under
pa zar Take Two nije banovan? blue_bandana.gif
Take Two
Banujte i ovog squealera! mad.gif

Ban 'em all and let Fowler sort 'em out!
Under
QUOTE (Take Two @ Aug 30 2012, 04:51 PM) *
Banujte i ovog squealera! mad.gif

Ban 'em all and let Fowler sort 'em out!

cool.gif zar bi banovao coveka sa naocarima? sad.gif
kloppeks
Liverpool-set-snap-1m-Leverkusen-youngster-Yesil

Nikad cuo!
Scouser
QUOTE (Take Two @ Aug 30 2012, 06:45 PM) *
Koji su tvoji, Šalke?

Da da njih gotivim

Piše se da je sve gotovo, i da su odavno u razgovorima bili oko tog dila...
Stevie_G
http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/19422144

West Ham are trying to revive a move for Liverpool striker Andy Carroll.
More talks have taken place between the clubs over a season-long loan, with a fixed £17m fee should West Ham stay up, but the ball is now in Carroll's court.
lavirint
Krenule su priče sa svih strana da je Kerol na medical-u za Vest Hem večeras.

Cifra (prema Tajmsu): £1m loan fee & WHU pay his £80k wages.
Stevie_G
Ben Smith ‏@BenSmithBBC
Liverpool striker Andy Carroll is in London to finalise a season-long loan move to West Ham. No commitment to buy.

Ben Smith ‏@BenSmithBBC
#WHUFC will cover Carroll's wages - all of them. And #LFC will get a £1m loan fee.
Joe
QUOTE (Stevie_G @ Aug 30 2012, 08:14 PM) *
Ben Smith ‏@BenSmithBBC
Liverpool striker Andy Carroll is in London to finalise a season-long loan move to West Ham. No commitment to buy.

Ben Smith ‏@BenSmithBBC
#WHUFC will cover Carroll's wages - all of them. And #LFC will get a £1m loan fee.

ako je ovo tacno, onda je to najgluplji potez ikada...
rape91
i daily mail isto pise. Ponovo ide da se druzi sa Nolanom.
I meni je ovo zesce glup potez pogotovo ako bude ovakva pozajmica. Ako ne dovedemo nekog na toj poziciji zestoko cu se razocarati
Jamaica
Možda je ideja da mu malo skoči cena pa da ga onda kvalitetnije uvaljamo a nek' mu oni plaćaju platu u međuvremenu.

Ponovo, žao mi je ali bolje i to nego da sedi na klupi i ulazi u 85. minutu. Ako ode dovešćemo nekoga ko je u planu da igra a ne popunjava brojeve.
Total Soccer
I nije tako lose. Kod nas bi bio 3. opcija, sedeo bi na klupi za to primao platu i jos spustao sebi cenu, ovako smo mi na dobitku oko 5-6 miliona za ovu sezone, tamo ce biti starter, ako oni ispadnu on se vraca, ako ne opet cemo dobiti neke solidne pare. Ali mene zanima da li oni mogu ili moraju da ga otkupe ako ostanu u ligi? Inace Rodzers je navodno pristao na ovakav dil, jer su mu vlasnici obecali lovu za novog napadaca.
Stevie_G
CITAT (Jamaica @ Aug 30 2012, 08:26 PM) *
Možda je ideja da mu malo skoči cena pa da ga onda kvalitetnije uvaljamo a nek' mu oni plaćaju platu u međuvremenu.

Upravo.

Ben Smith ‏@BenSmithBBC
#WHU will play to Carroll's strengths. He should score goals and if he does his price-tag may be a little higher next summer

BoJaNNNNN
Oficijalno, mladi Nemac/Turčin potpisao
lavirint
QUOTE (Jamaica @ Aug 30 2012, 08:26 PM) *

Ponovo, žao mi je ali bolje i to nego da sedi na klupi i ulazi u 85. minutu. Ako ode dovešćemo nekoga ko je u planu da igra a ne popunjava brojeve.

QUOTE (Total Soccer @ Aug 30 2012, 08:32 PM) *
I nije tako lose. Kod nas bi bio 3. opcija, sedeo bi na klupi za to primao platu i jos spustao sebi cenu, ovako smo mi na dobitku oko 5-6 miliona za ovu sezone, tamo ce biti starter, ako oni ispadnu on se vraca, ako ne opet cemo dobiti neke solidne pare.

I ja to mislim - Vest Hem će igrati na Kerolove najjače strane i ovaj će verovatno dati neke golove. Možda će na kraju sezone biti više zainteresovanih za kupovinu. Više iznuđen nego glup potez.

Naravno, nama onda ostaje da prodamo Adama i dovedemo nekog za oko 6-7 miliona.

Usput, potpisasmo Sameda Yesila.
Total Soccer
Verovatno je to preporuka Hipije, taj 1M ce taman Kerol da otplati. biggrin.gif
Joe
Rumours are that City are preparing a bid for Arsenal's Champions League group
lavirint
Tviter:

Sky Sports understands Jay Spearing undergoing medical at Bolton.
Jamaica
Rodžers upravo rekao da je Carroll na medicalu sad u West Hamu.
Djotun
Upadnem na neki strim i Brendan u tunelu prica o kerolu, potvrdio da je u Londonu da potpisuje za whu, i u fazonu ovo mu je poslednja sansa da pokaze da je vredan novca koji je ulozen u njega..

i dzamajka brzi za sekundu smile.gif
Take Two
Rumours are that City are preparing a bid for Arsenal's Champions League group

Dobar biggrin.gif Pretpostavljam da komšijska nije na prodaju...
Mario_T
QUOTE (Joe @ Aug 30 2012, 08:17 PM) *

Ne bi rekao da je najgluplji ikada (secas se sigurno kako smo potrosili 80+ miliona funti), ali jeste glup. Sem ako nemamo spremnu zamenu. I to vrlo kvalitetnu zamenu. Samo u tom slucaju ovo moze imati neke logike, npr. onako kako je to objasnio Jamaica.

Inace, Afellay bi trebao u Schalke, ovde u NL vec pisu da je to done deal.
Take Two
Kakva kvalitetna zamena na poziciji trećeg centarfora, šta vam je? Eto nam taj Yesil, tursko-nemačka varijanta N'Goga (ako je suditi po ceni), i to je to.

Meni najiskrenije žao Carrolla, slično kao kad je Keane odlazio u rikverc. Misliće o tome sledeći talentovani Englez kad bude birao za koga će da potpiše...
Jamaica
Glupi komentator kaže Asaidi, a ja mislim da je pored Sahina sedeo ovaj novi iz Leverkuzena, zvaćemo ga Klozil.
rape91
definitivno ovaj novi,jos nije ni zaduzio odelce biggrin.gif -bleji u nekoj tresi... Onaj Pacheco ziv? Kome njega da uvaljamo?
Djotun
Zar skotski debeljko nije otisao u Stouk da radi na kasi u maksiju?? vidim da ga cesto snimaju..
BoJaNNNNN
Carroll loan move confirmed
lavirint
Kerol i zvanično na pozajmici Vest Hemu.

edit: preteče me Bojan.

WHU: Hammers have the option to complete a permanent deal for an undisclosed fee next summer.
AnF1elD
Jamaica
Omiljeno mi je ovo razmišljanje, kao što recimo imaju komentatori ovde, koje dođe kao najveći argument za Carrolla: ako plan A po zemlji ne radi, moraš da imaš plan B. E pa plan B koji se svodi na bunarenje kao da smo u Jelen Superligi nećemo gledati kod Rodžersa. I hvala bogovima na tome.
sedplas
CITAT (Joe @ Aug 30 2012, 08:17 PM) *

Aquilani, all over again isuse.gif

i koliko sam shvatio, NE MORAJU da ga kupe, sve i da ostanu u ligi.

jedina dobra stvar je sto cemo sad definitivno dovesti nekog.
Take Two
Pa doveli smo Klozila, čoveče! biggrin.gif Koga bi ti, Llorentea da bude backup za Suareza i Borinija?
Djotun
Bas mi je zao Endija sad.gif mislim da je bas zeleo da uspe kod nas medjutim izgleda da je to bilo pretesko.. u njuki su bili u glavnom podredjeni njemu i mislim da ce u u WHU da ga koriste i da ce mu biti super..
Samo ne mogu da se opasuljim kakvo su nam sranje ostavili Keni i Komoli, za drvnu gradju koju su platili 100 m, bez Suareza ne mozemo da izvucemo gotovo nista osim ovakvih loan dealo-ova.. Ne mogu nikako i nikad da prezalim kakav je tim mogao da se napravi sa tim novcem, jos na kenijevu energiju i taj pocetni impuls vlasnika sa velikim kesom i dobrim prodajama. u kurac.
sedplas
hahaha ma bar krilo neko.
eto, moze i Dempsi majku mu. jes da ga mrzim, ali aj.
All Red
CITAT (Jamaica @ Aug 30 2012, 09:21 PM) *
Glupi komentator kaže Asaidi, a ja mislim da je pored Sahina sedeo ovaj novi iz Leverkuzena, zvaćemo ga Klozil.

Ahahahahaha! laugh.gif

CITAT (Take Two @ Aug 30 2012, 09:54 PM) *
Pa doveli smo Klozila, čoveče! biggrin.gif Koga bi ti, Llorentea da bude backup za Suareza i Borinija?

Upravo. Nije kao da smo dali prvi izbor na tom mestu. Jedino što smo uradili jeste da smo se oslobodili velike plate i potencijalno (ako tamo odigra dobro) povećali cenu za sledeće leto.

Nadam se da će još Adam i Spiring otići.
rape91
QUOTE (Take Two @ Aug 30 2012, 09:54 PM) *

a sto bi bio back-up taj koga hipoteticki dovedemo? Pa nije Borini Fowler pa da ima zagarantovano mesto u startnoj postavi,a i to drugo krilo nam nije zacementirano. A i ovaj Klozil u intervjuu je vec sam najavio da ce prvo po rezervama LFC da igra,vec su ga uputili kako stvari stoje
lavirint
QUOTE (rape91 @ Aug 30 2012, 10:02 PM) *
a sto bi bio back-up taj koga hipoteticki dovedemo? Pa nije Borini Fowler pa da ima zagarantovano mesto u startnoj postavi,a i to drugo krilo nam nije zacementirano. A i ovaj Klozil u intervjuu je vec sam najavio da ce prvo po rezervama LFC da igra,vec su ga uputili kako stvari stoje

Pa, dovešćemo jednog forwarda sutra. Valjda.

LATEST: Liverpool lining up a move for Chelsea's Daniel Sturridge; Sky Sports reports.
All Red
CITAT (djotun @ Aug 30 2012, 09:58 PM) *
Bas mi je zao Endija sad.gif mislim da je bas zeleo da uspe kod nas medjutim izgleda da je to bilo pretesko.. u njuki su bili u glavnom podredjeni njemu i mislim da ce u u WHU da ga koriste i da ce mu biti super..
Samo ne mogu da se opasuljim kakvo su nam sranje ostavili Keni i Komoli, za drvnu gradju koju su platili 100 m, bez Suareza ne mozemo da izvucemo gotovo nista osim ovakvih loan dealo-ova.. Ne mogu nikako i nikad da prezalim kakav je tim mogao da se napravi sa tim novcem, jos na kenijevu energiju i taj pocetni impuls vlasnika sa velikim kesom i dobrim prodajama. u kurac.

Mislim da se ovde slažemo. Nismo gore mogli da prođemo. Samo mi je žao što su se vlasnici sad smirili kad su videli na šta liče ti troškovi.
Jamaica
QUOTE (All Red @ Aug 30 2012, 10:05 PM) *
Mislim da se ovde slažemo. Nismo gore mogli da prođemo. Samo mi je žao što su se vlasnici sad smirili kad su videli na šta liče ti troškovi.

Koga zmija ujede i guštera se boji tongue.gif

Ne verujem da su se "smirili" i da su im se smanjile ambicije, ali svakako će u buduće biti oprezniji sa razbacivanjem para na sve strane. Što i nije tako loše, uglavnom.
Take Two
QUOTE (rape91 @ Aug 30 2012, 10:02 PM) *
a sto bi bio back-up taj koga hipoteticki dovedemo? Pa nije Borini Fowler pa da ima zagarantovano mesto u startnoj postavi,a i to drugo krilo nam nije zacementirano.

Kod Rodgersa očigledno ima. On od starta priča da je Carroll tek treća napadačka opcija, Borini mu je počeo valjda svaku utakmicu od kako je došao.

Stvarno se nadam da neće biti Sturridge. On u poređenju sa npr. Dempseyem nema apsolutno ništa osim mladosti (i tog hipotetičkog resale value, koji ja mislim da neće biti veći od cene).
Scouser
adultesuicide2.gif taman taj keš za Kerola smo spucali na ovok klinju iz Leverkuzena. isuse.gif
BoJaNNNNN
Sturridge

Biće zanimljivo sutra.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.