Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Transfer Deadline Day: Play By Play
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Transferi i Glasine
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
rape91
QUOTE (Joe @ Aug 31 2012, 09:50 PM) *
Sky Sports News ‏@SkySportsNews
Sky Sources: Liverpool's bid for Clint Dempsey was £4m & club refuse to offer higher. Aston Villa bid £5m plus £2m add-ons #skydeadlineday

katastrasno

ja ne mogu da poverujem da ovi nasi zaduzeni za transfer misle da mogu da kupe najboljeg igraca Fulhama za 4 miliona rolleyes.gif
Pa majku mu,toliko vredi Raca Petrovic...
Pre 10-ak dana BR je rekao da ima samo 3 napadaca i da ispod toga ne bismo smeli da imamo,i sta sad?
Da mi je znati sto smo dali Carrola na pozajmicu,mi smo mislili da bi se oslobodila plata za nekog a u stvari je bilo samo cut wages mad.gif
Da molimo Boga svaki dan za zdravlje Suareza i Borinija...
Mi trenutno na tri ofanzine pozicije imamo:
Suareza-van forme,sa problemom zavrsnice
Borini-jos uvek nije mnogo pokazao ali red je da mu se da sansa
Sterling-decko ima 17 godina,od njega ne mozes da ocekujes konstatne partije
Downing-njega mozda ovde i ne racuna
Joe COle-povrdjen stalno a i znamo u kakvoj je formi
Osama-nismo ga nikad videli
Klozil-ubedjen sam da taj nece ni na klupi da sedi,posto je i sam najavio da ce prvo da pegla za rezerve
Morgan-danas ga je BR nahvalio,mozda vidi nesto u njemu

Villa uskoro objavljuje ko ih pojacava,to verovatno znaci da je sa Dempseyom zavrseno
Djotun
@BenSmithBBC: Nathan Ecclestone is on his way to Blackpool this evening, Danny Pacheco also on his way out of #LFC back to Spain.

Znaci to su jos dva napadaca koja odlaze, NE MOZE BITI da smo toliko retardirani da nemamo nikog u dzepu. valjda. sad.gif
Puki
QUOTE (igzy79 @ Aug 31 2012, 10:18 PM) *
Znaci,vlasnici Liverpula bi da se Je...u a da im ne udje!!!!!! Glupog li prelaznog roka,hahahhhahaha sacuvaj me boze od Americkih debila!!!! Strasno!!!!!! Prosle sezone smo kupvali All Englang players i forsirali smo England football style a ove sezone cemo da igramo kao Barselona..... Ocekujem sledece sezone da Dovedemo nekog Italijanskog trenera pa da igramo katenacho!!!!! BRUKA!!! Nemozemo da dovedemo jednog Klinta Dempsija!!!! Jebes onda takve vlasnike!!!! Zestoku borbu za kup uefa nam predvidjam ove sezone!!!!!!

Ja moram nesto da te pitam, jel ti volis Liverpul ili samo imas potrebu da dodjes da se istreseš kad je neka loša vest?
BoJaNNNNN
Lassana Diarra u Anžiu.. Čisto da nam bude još teže u LE dry.gif
Stevie_G
Ben Smith ‏@BenSmithBBC
Clint Dempsey is on the brink of joining #Spurs. Fee agreed, now at Spurs Lodge for talks and a v quick medical
Digital_Jesus
CITAT
Rory Smith ‏@RorySmithTimes
Dempsey's at Spurs Lodge.
Kameni
Hahahahaha! biggrin.gif tongue.gif
Narsil
Ben Smith @BenSmithBBC
Clint Dempsey is on the brink of joining #Spurs. Fee agreed, now at Spurs Lodge for talks and a v quick medical.

Je*'o me jezik podugačak.
rape91
Dempsey kod pevaca. Jebeni Tottenham,radimo skauting za njih,prvo Siggursdson sad i ovaj. Do jaja!
Total Soccer
Ode Dempsi u Totenhem. sad.gif
steva8lfc
Dempsey na medicalu u Tottenhamu laugh.gif
bocejan
Mi smo se oslabili. Zaista ne mogu da verujem da necemo dovesti napadaca.
igzy79
Ne NE VOLIM,samo volim da se slikam u Liverpulovom dresu,ima lepu boju!!!! Verovatno si ti zadovoljan kako su odradjeni prelazni rokovi sa novim vlasnicima,pogotovu ovaj zadnji... Mora da mnogo Volish LFC cim si zadovoljan toliko!!!!!! e pa vidis ja nisam, i pisem sta mislim jer se razumem u fudbal bar malo!!!!

CITAT (Puki @ Aug 31 2012, 08:27 PM) *
Ja moram nesto da te pitam, jel ti volis Liverpul ili samo imas potrebu da dodjes da se istreseš kad je neka loša vest?

Ne NE VOLIM,samo volim da se slikam u Liverpulovom dresu,ima lepu boju!!!! Verovatno si ti zadovoljan kako su odradjeni prelazni rokovi sa novim vlasnicima,pogotovu ovaj zadnji... Mora da mnogo Volish LFC cim si zadovoljan toliko!!!!!! e pa vidis ja nisam, i pisem sta mislim jer se razumem u fudbal bar malo!!!!
bokeli
CITAT (rape91 @ Aug 31 2012, 10:20 PM) *
Villa uskoro objavljuje ko ih pojacava,to verovatno znaci da je sa Dempseyom zavrseno

Izgleda da ce zavrsiti u Totenhemu, mada i ne treba plakati za njim nama je ipak trebao cist napadac
Narsil
CITAT (igzy79 @ Aug 31 2012, 10:34 PM) *

Onda se pojavi nekad kad je neka lepa vest i prestani da troluješ toliko, kvariš nam idilu ovde. Prijateljski savet, ništa lično.

Kontam da nećemo dovesti nikoga, stoga da ponudimo WHU-u 37 miliona za Andy-ja. rolleyes.gif
Djotun
QUOTE (igzy79 @ Aug 31 2012, 10:35 PM) *

Dobro je brate sa tim uzvicnicima, lepo te je covek pitao, jer se pojavljujes ovde samo da izvristis na zaposlene u LFC.. Ne secam se da si ostavio i jedan normalan komentar..
Stevie_G
Srijandeep Das ‏@jeremy_LFC
You can tell how embarrassing it is when a club like #LFC cannot raise £500k on their £4.5m offer. Spurs offered just £5m 30minutes ago.

Hail.gif
Digital_Jesus
Ovo je jedna od onih situacija kada i Wenger moze da ti se smeje koliko si lose odradio prelazni rok...
Puki
QUOTE (igzy79 @ Aug 31 2012, 10:34 PM) *

Nije verovatno niko zadovoljan, al je malo simptomaticno sto se ti uvek pojavis kad je lose. I trujes nas. Prosto kao da se nasladjujes sto ne ide. I nema potrebe da potenciras da se "razumes u fudbal bar malo" time verovatno pokusavajuci da isprozivas mene ili jos nekog.
sedplas
majstori prelaznih rokova!
Kameni
Odo' na pivo! wink.gif
Djotun
Ja da sam neki kurac u Fulhamu ni ja ne bih prodao Dempsija Liverpulu.
Puki
QUOTE (Digital_Jesus @ Aug 31 2012, 10:38 PM) *
Ovo je jedna od onih situacija kada i Wenger moze da ti se smeje koliko si lose odradio prelazni rok...

Baš tako.
Al aj da ne budemo toliko pesimistični, ima jos sat vremena.
Mario_T
QUOTE (rape91 @ Aug 31 2012, 10:32 PM) *
Dempsey kod pevaca. Jebeni Tottenham,radimo skauting za njih,prvo Siggursdson sad i ovaj. Do jaja!

Ne znam da li ti treba neki poseban skaut da vidis da su Dempsey i/ili Sigurdsson kvalitetni igraci. Oni su bili spremni da plate vise para od nas, ili da im ponude vecu platu, end of. Nista njima ne moze da se zameri.

Uopste, stvarno mi nije jasno da neki ozbiljan klub sebi moze da dozvoli da dodje u situaciju da dovodi vazne igrace par sati pred kraj prelaznog roka. Ekipa treba da se formira mnogo pre toga. Pa ako ti fali neki backup, ili eventualno imas sansu da uradis odlican transfer (igrac neplanirano postane dostupan), onda uradis i neki posao tokom zadnjih par dana.
Puki
QUOTE (djotun @ Aug 31 2012, 10:42 PM) *
Ja da sam neki kurac u Fulhamu ni ja ne bih prodao Dempsija Liverpulu.

Bukvalno, jebalo ih 500 000 funti.
Odo i ja na pivo. tongue.gif
All Red
WTF? Nisam bio tu par sati i ne mogu da postignem ovih 10ak stranica što ste ispisali na forumu... Jel se desilo još nešto osim što smo ispušili za Dempsija?
copkillah
Ispušili smo. Tačka.
dule_lfc
nastasic u sitiju....
rape91
Mozda BR planira da igra kao Spanija,bez napadaca. ph34r.gif

Apel na admine da ovaj topic obrisu ujutru,da nas ne podseca na poraz i izgubljen dan(ako se nesto ne desi u narednih sat vremena)
dejabgb75
ja nešto čitam za Damiao-a, izvora je više ne znam koliko su pouzdani...da ga ja..m inače baš smor završnica ako ne bude neko iznenađenje
Djotun
Neko iz Internacionala je tokom dana demantovao to za Damiao-a.. a i kasno je sad vec, pojeli smo govno imamo jako tanak senior squad trenutno..
moses
a jesmo mi hteli tog Dempsija,ili je samo on želeo kod nas?možda je želja bila jednostrana?
Aleksandar88
Jbg ne prodaju svi klubovi najbolje igrace budzasto, cim ovi uloze transfer request isuse.gif, kakvi specijalci nas vode. Necu da pisem ovde do utakmice sa Arsenalom, nemam nameru da vas izlazem tako prostackom napusavanju kurcem svih koji su zaduzeni za transfere u klubu.

Downing, Henderson, Carroll + Adam - preko 80 miliona baceno na igrace kojih danas ne mozemo da se oslobodima smile.gif Liverpool way
Djotun
August 2010: Liverpool sign Paul Konchesky from Fulham for £4m.
August 2012: Liverpool won't pay more than £4m for Clint Dempsey.
gasha84
Eeeee koji smo mi slepci..zbog 500k da ga izduvamo a decko se bas nalozio da dodje..i Spursi pametno videli priliku i pokupili..jbg..

Presusio sam od ovog celodnovnog buljenja u komp, vreme je za beer.gif

lfc.gif
rape91
ovaj rok:
In:Borini,Allen,SAhin,Joe Cole,Osama,Klozil
Out:Bellamy,Kuyt,Maxi,Carroll,Adam,Aquilani,Spearing,Aurelio
copkillah
Eto, to su posledice prethodnih prelaznih rokova. Znam da je KK imao najbolje namere, ali mi od toga nemamo ništa. Jebiga.
Narsil
Odo' i ja na pivo, ovo je krajnje tužno.
rape91
Ja se jos uvek nadam nekom napadacu. Heskey jos nema klub laugh.gif a ni Owen,ali on ni ne zasluzuje.
igzy79
CITAT (Narsil @ Aug 31 2012, 08:37 PM) *
Onda se pojavi nekad kad je neka lepa vest i prestani da troluješ toliko, kvariš nam idilu ovde. Prijateljski savet, ništa lično.

Kontam da nećemo dovesti nikoga, stoga da ponudimo WHU-u 37 miliona za Andy-ja. rolleyes.gif

Kvarim vam idilu??? Nista momci,izvinjavam se sto sam vam narusio idilicnu atmosferu,nije mi to bila namera!!!! Prijatno druzenje vam zelim!!!!!
All Red
Ja refrešujem stranice i svakim "osveživanjem" mi se nada da će doći još neko smanjuje.
Digital_Jesus
Sad kad Kerol da 20+ golova ove sezone biggrin.gif
Take Two
QUOTE (All Red @ Aug 31 2012, 11:12 PM) *
Ja refrešujem stranice i svakim "osveživanjem" mi se nada da će doći još neko smanjuje.

Aj probaj još koji put, možda ipak dođe Falcao? unsure.gif
sedplas
CF - Suarez, Borini
W- Sterling, Osama, Dauning
adultesuicide2.gif

5 igraca za 3 pozicije. (Klozila ne vazim kao prvotimca jos uvjek)
All Red
CITAT (Take Two @ Aug 31 2012, 11:16 PM) *

Evo ga, pravo iz Monaka...
steva8lfc
QUOTE (Take Two @ Aug 31 2012, 11:16 PM) *

Cuj mozda, pa pisalo je na wiki a i jesi li video da je napustio igru 5 minuta ranije, sta mislis zbog cega biggrin.gif
Take Two
QUOTE (Digital_Jesus @ Aug 31 2012, 11:14 PM) *
Sad kad Kerol da 20+ golova ove sezone biggrin.gif

Taj rad. Onda ga sledeće sezone vratimo, otpustimo Rodgersa, dovedemo Allardycea, i pošaljemo Suareza na pozajmicu u Blackpool dry.gif
MaPkO89
Oslepeh ceo dan kraj kompa i niko ne dodje bag.gif

Ne do nam Fowler da se neko od ovih napred povredi
Svebor
S vedrije strane, ode Josi u WHU.
copkillah
Bilo bi mi lakše da sam prespavao ovaj dan i samo na kraju lakonski zaključio "sve je po starom" i tako se poštedeo celodnevnog nerviranja.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.