Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Transfer Deadline Day: Play By Play
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Transferi i Glasine
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Take Two
QUOTE (Fred Kremenko @ Aug 31 2012, 08:44 PM) *
Zato sto to mi uvek uradimo.Ja ne znam jel moguce da smo toliko tupavi, koji god manager da dodje? Da mi je samo da vidim kako to sad jurimo Sturridge-a i Dempseya, ovog prvog pogotovo, posto je Chelsea lepo reko da ga ne daje ako ne nadju zamenu, i zamisli ljudi se drze toga.
Kakvo ciganisanje i ponizavanje, kako ih ne mrzi samo. Ako je vec receno nema para, onda ih nema i gotovo. A ne ovo prodajes na kilo cenjkas se i trampis, kupujes i ono po sta sta nisi dosao, ko buvljak u Pancevu...

+1

Ja lepo rekoh juče da na kraju poslednjeg dana niko neće doći sad.gif

Mada sad bi me već čudilo da ne izmuljaju nešto za Deucea u minut do 12, kad su počeli. Slepci se cenkaju za razliku od 5 do 7 miliona isuse.gif

QUOTE (MaPkO89 @ Aug 31 2012, 09:01 PM) *
Pa skoro, jos jedan ispit za koji ne mora da se uci i diplomski, tako da mogu da visim ceo dan na netu na deadline day bez grize savesti napokon biggrin.gif

E, prijatelju, nemoj da se zajebavaš ni sa tim jednim. Tako sam ja pre tri-četiri godine imao još samo dva do diplome... i i dalje ih imam. Za sve krivim uzbudljive prelazne rokove i Sky tongue.gif
MaPkO89
CITAT (Take Two @ Aug 31 2012, 09:14 PM) *
E, prijatelju, nemoj da se zajebavaš ni sa tim jednim. Tako sam ja pre tri-četiri godine imao još samo dva do diplome... i i dalje ih imam. Za sve krivim uzbudljive prelazne rokove i Sky tongue.gif

Ne bi valjalo nikako da se natezem sa tim jednim ko Lfc za Dempsija biggrin.gif
Take Two
BTW, naše nesuđeno krilo, Arda Turan, upravo pravi sitnu decu Čelsiju (uz malu pomoć Falkaa). Koliko li bi on koštao danas? unsure.gif
rape91
sad je neko objavio da je na LFC kalendaru Andy Carroll na "septembru"... Ja imam kuci LFC kalendar iz 2011. gde je Torres na "februaru" sad.gif
Oni ne docekase taj mesec,tako da je bolje da paze koga ce da stave na te mesece sledece godine

BoJaNNNNN
CITAT (Take Two @ Aug 31 2012, 09:20 PM) *
BTW, naše nesuđeno krilo, Arda Turan, upravo pravi sitnu decu Čelsiju (uz malu pomoć Falkaa). Koliko li bi on koštao danas? unsure.gif

Za nas 40 miliona, za sve ostale oko 20.
Kameni
Prosto ne verujem da smo sebe doveli u poziciju da nas Fulam ucenjuje za jednog Dempsija 2 sata pre isteka prelaznog roka. Kako mi taj posao nismo zavrsili jos pre mesec dana, meni stvarno nije jasno. Ako vec toliko zelimo tog igraca.
AnF1elD
Eno ga sad i asistirao upravo za 0:3...
MaPkO89
CITAT (Kameni @ Aug 31 2012, 09:30 PM) *
Prosto ne verujem da smo sebe doveli u poziciju da nas Fulam ucenjuje za jednog Dempsija 2 sata pre isteka prelaznog roka. Kako mi taj posao nismo zavrsili jos pre mesec dana, meni stvarno nije jasno. Ako vec toliko zelimo tog igraca.

Ja sam mislio da je ta prica bila vise za medije, a da se u tajnosti radilo na necem ozbiljnom mellow.gif
Take Two
QUOTE (Kameni @ Aug 31 2012, 09:30 PM) *

Ama, kako nas ucenjuju? Tako što traže enormnih sedam miliona za svog najboljeg igrača?!

To što mi poslujemo kao škrte babe pijačare nije do njih.
Puki
Falkao: 3 gola i 2 okvira gola za 45 min. Koji Fowler fudbala. Cena: 100 miliona. smile.gif

QUOTE (Take Two @ Aug 31 2012, 09:35 PM) *
Ama, kako nas ucenjuju? Tako što traže enormnih sedam miliona za svog najboljeg igrača?!

To što mi poslujemo kao škrte babe pijačare nije do njih.

+1
A pošto pàprike? biggrin.gif
BoJaNNNNN
Liverpool are not expecting to sign anyone. huh.gif Ayre je napustio Melwood malopre
Joe
jel moguce da cemo dozvoliti da ode Carroll, a da ne dovedemo nikoga? pa nismo valjda toliki slepci...
BoJaNNNNN
Evo sad na SSN: Villa je ponudila jutros 5m + 2m add-ons, to je odbijeno jer Dempsey želi u LFC, ALI mi smo ponudili još manje od Ville i Fulham nije prihvatio, a mi ne želimo da povećamo ponudu bag.gif
Fred Kremenko
Liverpool don't expect any new signings tonight - LFCTV

Bravo Rogers majstore!
Puki
QUOTE (BoJaNNNNN @ Aug 31 2012, 09:42 PM) *
Evo sad na SSN: Villa je ponudila jutros 5m + 2m add-ons, to je odbijeno jer Dempsey želi u LFC, ALI mi smo ponudili još manje od Ville i Fulham nije prihvatio, a mi ne želimo da povećamo ponudu bag.gif

Ovi nasi hazarderi se ocigledno kockaju i cekaju pola 12h da ovi pristanu na 5 miliona funti Rahima.
Kameni
Bez obzira na te komentare, ja ipak ocekujem da Dempsi potpise za nas veceras. Ali ocekivao sam jos jednog napadaca. Ako se to ne desi bicu jos vise smoren nego zbog eventualnog nedolaska Dempsija.
Digital_Jesus
Jel moguce ovo ? blue_bandana.gif
BoJaNNNNN
CITAT (Puki @ Aug 31 2012, 09:44 PM) *
Ovi nasi hazarderi se ocigledno kockaju i cekaju pola 12h da ovi pristanu na 5 miliona funti Rahima.

Prihvatili bi to oni odma da se njima prihvata.. Sad će Villa da uleti sa onom istom ponudom i oduzeće nam Dempsey-a -.-
copkillah
Neću da se zalećem sa komentarima, ali imam psovke u šteku, ne brinite.
Joe
QUOTE (Fred Kremenko @ Aug 31 2012, 09:43 PM) *
Liverpool don't expect any new signings tonight - LFCTV

Bravo Rogers majstore!

ja mislim da ove pre ide na racun vlasnika nego na Rodzersa... jebeno neverovatno da nisu mogli da se otvore za Dempsija.

MaPkO89
I na kraju kad verovatno dodje Dempsey u 5 do 12 to ce biti predstavljeno kao Radamela da smo doveli mad.gif
Digital_Jesus
CITAT (Joe @ Aug 31 2012, 09:48 PM) *
ja mislim da ove pre ide na racun vlasnika nego na Rodzersa... jebeno neverovatno da nisu mogli da se otvore za Dempsija.

+1 A jos im je i Dempsi zemljak biggrin.gif
Joe
Sky Sports News ‏@SkySportsNews
Sky Sources: Liverpool's bid for Clint Dempsey was £4m & club refuse to offer higher. Aston Villa bid £5m plus £2m add-ons #skydeadlineday

katastrasno
Take Two
Ja rekoh juče da nije Klozil doveden slučajno istog dana kad se Carroll pušta u WHU - na njega sad valjda gledaju kao na tog trećeg špica, što je bila zacrtana uloga za Carrolla. To što ima 18 godina i nula postignutih golova u seniorskom fudbalu nema veze, bitno da je jeftin. A po krilu, tu je moćni Osama da uskoči kad Borini bude morao na CF...
Dee Jay
Nopako na čemu smo se mi stisli i ne damo pare.
Puki
Barem Dee Jay moze da ode da sprema ispit. biggrin.gif
Joe
QUOTE (Puki @ Aug 31 2012, 09:51 PM) *
Barem Dee Jay moze da ode da sprema ispit. biggrin.gif

eto srece u nesreci...
BoJaNNNNN
CITAT (Joe @ Aug 31 2012, 09:50 PM) *
Sky Sources: Liverpool's bid for Clint Dempsey was £4m & club refuse to offer higher. Aston Villa bid £5m plus £2m add-ons #skydeadlineday

katastrasno

To znači da mi ni prebijene pare nismo imali dok nismo prodali Adama? isuse.gif Onda mi je još manje objašnjivo da je Spearing otišao samo na pozajmicu.

SSN : Very unlikely that Dempsey will move to Liverpool
copkillah
Ovo je za mene i dalje ona situacija "ma daj, nema šanse da bude tako, nešto će da urade, sve je kul".

Znamo ishod.
Dee Jay
Jebite, jebite...
Take Two
QUOTE (BoJaNNNNN @ Aug 31 2012, 09:53 PM) *
To znači da mi ni prebijene pare nismo imali dok nismo prodali Adama? isuse.gif Onda mi je još manje objašnjivo da je Spearing otišao samo na pozajmicu.

SSN : Very unlikely that Dempsey will move to Liverpool

Po stoti put, ne presipaju se pare iz džaka u džak. To što je Adam otišao oslobodilo je pare za Dempseyevu platu, a pare za transfer su ranije određene. Očigledno je neko zakucao ta 4 miliona jer je mator (29) pa nema resale value, i tačka. Jebe im se za potrebe tima, imaju oni principe...
steva8lfc
QUOTE (MaPkO89 @ Aug 31 2012, 09:48 PM) *
I na kraju kad verovatno dodje Dempsey u 5 do 12 to ce biti predstavljeno kao Radamela da smo doveli mad.gif

Neko je danas spominjao wiki kao izvor, eno tamo pise da je nas igrac biggrin.gif

p.s. Znaci to je to iznenadjenje biggrin.gif
Take Two
QUOTE (steva8lfc @ Aug 31 2012, 09:55 PM) *
Neko je danas spominjao wiki kao izvor, eno tamo pise da je nas igrac biggrin.gif

p.s. Znaci to je to iznenadjenje biggrin.gif

Aha, trenutno čeka da im da peti, onda će da otrči do tribine sa Čelsijevim navijačima, pokaže im 5 prstiju kao Fowler, i skine dres Atletika ispod kog nosi naš biggrin.gif

I posle odmah izmena, pa avionom na medical kod nas tongue.gif
copkillah
QUOTE (BoJaNNNNN @ Aug 31 2012, 09:53 PM) *

Kako neobjašnjivo? Pa ko je lud da ga kupi? Može malo da ga probaju, ali je jasno da nije ni za k.
Dee Jay
Znači nama je startnih 11 u napadu Raheem- Suarez- Borini, a menjaju ih Osama, Yesil i Morgan?
BoJaNNNNN
CITAT (Dee Jay @ Aug 31 2012, 09:57 PM) *
Znači nama je startnih 11 u napadu Raheem- Suarez- Borini, a menjaju ih Osama, Yesil i Morgan?

Tu je i naš injury prone Maradona - Joe Cole. A i ko zna gde će Downing igrati...
copkillah
Watch out Premier League! Speaking of Man City's new signing Javi Garcia, Iain Dowie has told Sky that "he brings more physicality than Nigel de Jong". Meanwhile, Sally Officer is one of many to have sent an email along these lines: "Forty million Euro. Falcao cost Atletico forty million. And we bought Carroll for thirty five million. I am weeping as I type..."
Puki
QUOTE (Take Two @ Aug 31 2012, 09:56 PM) *
Aha, trenutno čeka da im da peti, onda će da otrči do tribine sa Čelsijevim navijačima, pokaže im 5 prstiju kao Fowler, i skine dres Atletika ispod kog nosi naš biggrin.gif

I posle odmah izmena, pa avionom na medical kod nas tongue.gif

Hahahahaha.
Scouser
No deal - Dempsey deal off?
cela vest je isuse.gif
QUOTE (Joe @ Aug 31 2012, 09:40 PM) *
jel moguce da cemo dozvoliti da ode Carroll, a da ne dovedemo nikoga? pa nismo valjda toliki slepci...

Moguće je nažalost, meni je taj scenario danima pred očima blowup.gif
ma odo pijem pivo
ladno
točeno
Narsil
LFC chairman Tom Werner (12 April 2012): "I would say we certainly have the resources to compete with anybody in football."

Oh, wait...
Fred Kremenko
QUOTE (Joe @ Aug 31 2012, 09:48 PM) *

On je valjda znao juce koliko ce taj Dempsey kosta danas.Takodje, niko ga nije terao da pozajmljuje Carolla ako zamenu nije spremio. Naravno da su i govna od vlasnika kriva,ali ovaj je kmecao kad je dolazio da hoce o svemu da odlucuje. E sad ili lose odlucuje,ili je pustio da ga oni jebu kako oni hoce. U svakom slucaju je ispao debil.
Puki
Dao je Djotun jednu lepu definiciju pre par meseci: Koja je patnja voleti ovaj klub, kao da sam ceo život zaljubljen u ribu koju jebu razni i mnogi.
sedplas
CITAT (Puki @ Aug 31 2012, 10:06 PM) *
Dao je Djotun jednu lepu definiciju pre par meseci: Koja je patnja voleti ovaj klub, kao da sam ceo život zaljubljen u ribu koju jebu razni i mnogi.

ili ona mudrost neznanog junaka- Treba da si mazohista da navijas za Liverpul.
Kameni
Kad sam cuo Berbatova, pomislio sam da je Murinjo! laugh.gif
dule_lfc
imamo i pacheca ako ne ode do kraja roka a mozda racuna i na eclestona mada mi taj smrducka....
sedplas
napad nam je jos gori nego prosle godine....
Mario_T
QUOTE (Joe @ Aug 31 2012, 09:50 PM) *

katastrasno

Kao u najboljim danima vladavine Rick Parry-ja. Ne, ne damo dodatnih 250k za Walcotta. Ne, ne damo dodatnih 3 miliona za Alvesa, itd. isuse.gif Ok su principi, ali ovo je vec malo preterano.

BTW, Van der Vaartu zena nije manekenka, vec prezentorka. smile.gif Vratio se u HSV jer voli klub (bio je kapiten tamo) i bice standardan prvotimac, sto u Tottenhamu ne bi bio slucaj.
Digital_Jesus
Offtopic: Jeste primetili sto Aca Stojanovic sve vreme govori Tim Kejhil biggrin.gif
igzy79
Znaci,vlasnici Liverpula bi da se Je...u a da im ne udje!!!!!! Glupog li prelaznog roka,hahahhhahaha sacuvaj me boze od Americkih debila!!!! Strasno!!!!!! Prosle sezone smo kupvali All Englang players i forsirali smo England football style a ove sezone cemo da igramo kao Barselona..... Ocekujem sledece sezone da Dovedemo nekog Italijanskog trenera pa da igramo katenacho!!!!! BRUKA!!! Nemozemo da dovedemo jednog Klinta Dempsija!!!! Jebes onda takve vlasnike!!!! Zestoku borbu za kup uefa nam predvidjam ove sezone!!!!!!
Stevie_G
JoeScouse_LFC ‏@JoeScouse_LFC
Rodgers on 22/8: "I would be a nutcase to even consider letting Carroll go out unless there are other solutions." You said it Brendan.

Jebena neverica...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.