Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Man City
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5
Vanja Trotter

vs

26. VIII 2012. 17:00 Anfield Road

Nakon katastrofalnog poraza od VBA u prvom kolu Liverpul kući dočekuje šampiona Engleske. Siti nije često slavio na Enfildu, a poslednji put su pobedili na Liverpulovom stadionu 2003. godine. Prošle sezone je bilo 1:1 na Enfildu u okviru lige a 2:2 u polufinalu Karling kupa.
lavirint
Možda pokušamo sa timom: Reina, Džonson, Skrtel, Karager, Enrike, Lukas, Alen, Džerard, Osama, Borini, Suarez.

Čisto sumnjam da će Rodžers da stavi Kelija umesto Karagera u centar odbrane protiv Sitija. Mada, nema logike onda što je vremešni Kara igrao protiv Hartsa 90 minuta, ali videćemo.

Išao bih sa Osamom od početka o trošku Dauninga, jer nema nekog preteranog rizika ako se Stjuart ne ubaci u tim.

A i Sterling bi mogao na klupu.
Stevie_G
Iskreno se nadam da ce Kelly igrati stopera, to mu je prirodna pozicija, ne zelim da gledam kako Tevez siluje Carraghera.

Postava: Pepe; Glendza, Kelly, Skrtel, Enrique; Lucas, Allen, Gerrard; Downing, Borini, Suarez.

Valjda ce se naci mesta za Raheema na klupi.
Digital_Jesus
Bice jako tesko, ali mi jednostavno moramo da damo svoj maksimum i napravimo dobar rezultat posle onog debakla protiv WBA. Ja se nadam da ce postava ovako izgledati:

Reina, Johnson, Coates, Skrtel, Enrique(Robinson,Downing), Lucas, Gerrard, Allen, Obama, Borini, Suarez. Klupa: Jones, Carragher, Kelly Henderson, Adam, Downing, Sterling.

Zna li se uopste sta je sa Enrikeom i hoce li biti spreman za nedelju?
Narsil
A, ne očekuješ da bi u tom slučaju Tevez silovao Kelly-ja? Ne vidim da bi Kelly ili Coates mogli da dobiju prednost pre Carraghera. Nadam se da ćemo ih pocepati kao svinja masan džak. I, iskreno se nadam da će Suarez da postigne gol i otvori sezonu kod kuće na valjan način.
Stevie_G
CITAT (Narsil @ Aug 24 2012, 10:49 PM) *
A, ne očekuješ da bi u tom slučaju Tevez silovao Kelly-ja?

Ocekujem, ali u mnogo manjoj meri. smile.gif

Carra je u jako losoj formi, i sinoc je nekoliko puta amaterski ispao, plus ako budemo igrali sa visoko postavljenom odbranom Carra tu nema sta da trazi, jednostavno je previse spor, godine ga stizu, nije ono sto je nekad bio, ovo sto on prikazuje vise nije za ozbiljan nivo fudbala.

Ako ce Carra igrati protiv City-a onda ne znam zasto je bio u prvih 11 protiv Heartsa, trebao je da odmara poput Kapitena, Suareza, Johnsona itd.
Narsil
Slažem se da su ga stigle godine i da ne igra na nivou kao nekada, ali ne mislim da će Kelly ili Coates dobiti prednost u odnosu na njega. Manje su iskusni, a i verujem da će Škrtel imati zadatak da pokriva pojedine rupe.
Take Two
Ne bi Carragher igrao 90 u Škotskoj u četvrtak da ga BR planira za nedelju, to je van pameti. Coates ili Kelly, to je jedina dilema.

Bojim se da će City da nas odvali, ko god bude igrao sad.gif Oni su isto njanjavo startovali, iako su pobedili; sad će da gledaju da ostave bolji utisak... a mi igramo kao da smo još na startu priprema. Možda jedino na neku frku i navijanje da se Suarez razigra, ali teško.
Narsil
CITAT (Take Two @ Aug 24 2012, 11:50 PM) *
Ne bi Carragher igrao 90 u Škotskoj u četvrtak da ga BR planira za nedelju, to je van pameti. Coates ili Kelly, to je jedina dilema.

Misliš da je vreme da neko od njih dvojice zaigra protiv šampiona, koji ima zveri u napadu?
All Red
Pa s obzirom da Karager ispada protiv svakog imalo spretnijeg igrača ne vidim koliko bi mogli da budu gori. U krajnjem slučaju, nek se čeliče. Što se tiče Osame, i ja bih voleo da ga vidim umesto Downinga.
Narsil
To je tačno za Carru, samo ne bih voleo da ih vidim bačene u vatru, da ih vortaju ovde zveri. Mada, nisu više klinci, treba da ulaze. No, videćemo. Ja želim da verujem da ćemo ih pocepati.
KillForGlory
Iskreno se nadam da nece biti zesci debakl... po pokazanom u prvoj utakmici i Tranmere bi nas uzeo sad.gif
All Red
Ja se oslanjam na dugogodišnju tradiciju, da se protiv jačih timova napalimo i odigramo dobro...
Take Two
QUOTE (Narsil @ Aug 24 2012, 11:56 PM) *
Misliš da je vreme da neko od njih dvojice zaigra protiv šampiona, koji ima zveri u napadu?

Pre je vreme za njih nego za Carraghera. Njegovo vreme je bilo tamo negde 2004.

Kelly (za razliku od Coatesa) sad već ima solidno iskustvo u ozbiljnim utakmicama, uglavnom na RB ali odbrana je odbrana. Mislim da bi mogao da odradi OK posao, u svakom slučaju bolji nego Carra.

Ali šta ja znam, pošto sam u 100% defetističkom raspoloženju, teško da mogu da tvrdim da će se neki naš odbrambeni naigrati...
Narsil
CITAT (Take Two @ Aug 25 2012, 02:19 AM) *
Kelly (za razliku od Coatesa) sad već ima solidno iskustvo u ozbiljnim utakmicama, uglavnom na RB ali odbrana je odbrana. Mislim da bi mogao da odradi OK posao, u svakom slučaju bolji nego Carra.

Ima, tačno. Ko zna kako će to da ispadne, ali svakako je ispred Coatesa po iskustvu. Mada, opet...Šta znam. Eto, i mi onda da prodamo Aggera. rolleyes.gif
Puki
QUOTE (Narsil @ Aug 25 2012, 02:45 AM) *
Ima, tačno. Ko zna kako će to da ispadne, ali svakako je ispred Coatesa po iskustvu. Mada, opet...Šta znam. Eto, i mi onda da prodamo Aggera. rolleyes.gif

Iako strasno gotivim Kelija ne znam sto svi tako lako otpisujete Koatesa. Decko je doveden kao jedan od najperspektivnijih CB Juzne Amerike i valjda smo ga i doveli da nam bude medju prva tri CB. Sad vec i ima neko iskustvo a i veliki igrac se postaje na ovakvim utakmicama. Sto bi rekli nasi marketing "magovi": Ili jesi ili nisi. smile.gif
Scouser
QUOTE (Puki @ Aug 25 2012, 03:27 AM) *
Iako strasno gotivim Kelija ne znam sto svi tako lako otpisujete Koatesa. Decko je doveden kao jedan od najperspektivnijih CB Juzne Amerike i valjda smo ga i doveli da nam bude medju prva tri CB. Sad vec i ima neko iskustvo a i veliki igrac se postaje na ovakvim utakmicama. Sto bi rekli nasi marketing "magovi": Ili jesi ili nisi. smile.gif

Slažem se, i na njemu je da se grabi i da gine za prilike kao što je ova. On me nijednom nije impresionirao (ne kažem da ne može da napreduje, al sumnjam da to može mnogo bolje - tj onoliko koliko nam treba), tako da ne mogu reći da sam do sada nešto specijalno zadovoljan našim izborom naslednika Škrtela i Agera, pa sam se zato i osvrnuo pre koji dan na tu priču - oko potencijalnih novih lica na mestu štopera. Ako menadžer ima uopšte dilemu u glavi koga da stavi na cb - između njega i Kelija, onda po do sada prikazanom i nismo baš najsrećnija ekipa kada je odbrana u PL u pitanju.

Siti je ekipa koja ima takvog trenera koji će retko da ponizi neku ekipu. Dešavalo se naravno, i to jednostavno zbog suvog kvaliteta koji taj tim ima, a realno oni mogu da biju svaku ekipu sa po bar dva gola razlike. Siti ako povede recimo 2:0 oni sigurno vade jednog napadača i ubacuju nekog DMF...

Ali mi smo posebna priča. Mi smo na prošloj tekmi sami sebi uterali dva komada i spakovali poklon penal, pa još jedan kao mašnicu...možemo da kenjamo koliko hoćemo, ali činjenica je da smo kroz sve ove godine dobro naučeni na to da nas sa LFC ništa ne može iznenaditi, pa ni ovde neki recimo poraz od 4:0 ali ni pobeda.

Al nek bude 1:1 ft na neku foru smile.gif
Daniel Agger
Mogao bi Stivi neku kapitensku utakmicu da odigra,da podseti malo na stare dane wub.gif
sedplas
Iks ko kuca.

Volio bih da vidim Kelija u sredini, ali je onda pitanje ko ce lijevo, jer Enrike mozda jos uvjek nije spreman. Ako nema Enrikea onda izbor pada na Koatesa i Karagera, a nesto nisam siguran ni u jednog o dnjih. Karager se raspada nazalost, a mali (lol) Koates nije bas impresionirao do sad.

sto se ostatka tima tice, mislim da se zna ko ce da igra, jedino je mozda dilema Dauning/Osama, mada izgleda da ce to biti Dauning.
Prije par noci sam sanjao da ga je Dauning zabio biggrin.gif
rape91
Sumnjam da ce Osama igrati od pocetka,ne nadam se puno sto se njega tice ni u buducnosti,ali ko zna mozda me demantuje. I da dodam da nama ne skripi samo Downing,pitanje je i kako ce Borini igrati u nastavku sezone. Daleko je jos uvek Borini od nekog proverenog,stabilnog igraca koji ce u kontinuitetu igrati dobro i racunati na mesto u startnoj postavi Liverpoola.
Ako Enrike bude spreman igrace,ako ne GJ levo,Kelly desno. Mislim da ce Carra sigurno igrati,verujem da je igrao protiv Heartsa da bi usao u takmicarski ritam. Valjda ce Lucas pokidati Tourea kao prosle godine,i da smirimo onog divljaka Nasrija,Silva ce nadam se nastaviti gde je stao protiv SOTON-a
Take Two
QUOTE (Puki @ Aug 25 2012, 03:27 AM) *

Ne otpisujem ja Coatesa, samo mi to njegovo iskustvo još ne deluje previše impresivno. Ove sezone je već igrao jednu od starta, protiv Leverkuzena, i nije se proslavio. Dečko bi s vremenom sigurno mogao da se izbori za mesto startera, ali ne verujem da je to vreme ovog vikenda.

Kelly, s druge strane, igra vrlo solidno na RB već duže vreme. Poslednji put kad smo ga videli na CB sa prvim timom direktno je skrivio jedan gol, ali to je bilo davno, još u Rafino vreme čini mi se.
sedplas
Sto se Borinija tice, meni bi igrao Kerol, ali cisto sumnjam da ce to da se desi. vjerujem da ce Rodzers da gura Borinija dok ne klikne, ali za sad, nista nije pokazao (mada nije da je imao nesto mnogo utakmica)....
dule_lfc
http://www.sportingpreview.com/football2012/2012309.php

Andy Carroll has scored more Premier League goals against Manchester City than versus any other team (4).
All Red
CITAT (sedplas @ Aug 25 2012, 11:59 AM) *
Sto se Borinija tice, meni bi igrao Kerol, ali cisto sumnjam da ce to da se desi. vjerujem da ce Rodzers da gura Borinija dok ne klikne, ali za sad, nista nije pokazao (mada nije da je imao nesto mnogo utakmica)....

Ja ne znam otkud ovoliki optimizam oko Kerola? Za razliku od Borinija koji je odigrao ravno 3 utakmice, Kerol se "dokazivao" godinu i po dana. Za to vreme, u početku je bio kriminalno loš pa onda kad je počeo da igra solidno svi su skočili kao da je Aguero lično. Ja ga ni jednom nisam video da je povukao loptu više od dva metra pre nego što je izgubi, video sam ga da dribla ali bolje da nisam, jedino što ima dominaciju u vazduhu. Što se mene tiče, uvaljao bih ga negde samo da nas ne opterećuje platom, ali pošto to nećemo uraditi, neka sedi na klupi i čeka šansu. Ako se pokaže bolje onda neka upadne u prvi tim, ali treba dati drugima malo šanse.
Peyson
Rezultatski ne očekujem ništa. Ali se nadam maksimumu muškosti i posvećenosti, i minimumu malodušnosti i plačipičketanja...
dule_lfc
CITAT (All Red @ Aug 25 2012, 12:59 PM) *
Ja ne znam otkud ovoliki optimizam oko Kerola? Za razliku od Borinija koji je odigrao ravno 3 utakmice, Kerol se "dokazivao" godinu i po dana. Za to vreme, u početku je bio kriminalno loš pa onda kad je počeo da igra solidno svi su skočili kao da je Aguero lično. Ja ga ni jednom nisam video da je povukao loptu više od dva metra pre nego što je izgubi, video sam ga da dribla ali bolje da nisam, jedino što ima dominaciju u vazduhu. Što se mene tiče, uvaljao bih ga negde samo da nas ne opterećuje platom, ali pošto to nećemo uraditi, neka sedi na klupi i čeka šansu. Ako se pokaže bolje onda neka upadne u prvi tim, ali treba dati drugima malo šanse.

s obzirom da je klasicno sidro nije ni toliko dominantan u vazduhu....
Kameni
Ja ocekujem Carroll-a od starta. Naravno, ako nije povredjen.
Puki
QUOTE (All Red @ Aug 25 2012, 12:59 PM) *

+1
Svebor
Ako izbegnemo pravljenje pocetnickih gresaka (izazvanih manjkom koncentracije) imamo sanse, ko god da zaigra.

Kad je Kerol u pitanju, Fowler Hail.gif je sinoc u Fudbal fokusu na BBC-u rekao da je problem u tome sto pokusava da igra kao igrac od 35m (izvlaci se po loptu, komplikuje...), umesto da igra jednostavno kao sidrash. E, ako neko zna...

ps

Hehe, dobra ova fora sa Bogom. thumb.gif
collymore
Mislim da ovakva jedna tekma nazallost dolazi u jednom jako teskom trenutku za klub.I bojim se da mi tu nemamo previse izbora,tako da moramo da se molimo za X kao premiju.S druge strane vidim da Rodzers nije budala i nimalo naivan lik i da je svesan da tim koji poseduje ne moze da odgovori trenutnim standardima lige,pa vidim da idalje traga za kojim pojacanjem i da sastav protiv Hartsa nije bio ni malo slucajan.sto je u principu dobro.Tako da se za pocetak nadam iskljucivo dobroj igri naseg tima,dobrom fudbalu nasih,daleko ozbiljnijem pristupu nego na premijeri.A uz adekvatna pojacanja u narednom periodu doci ce i bolji rezultati.Sto se samog rezultata tice necu ga prognozirati jer City je na zalost absolutni favorit u svim segmentima,oni jurisaju na titulu i ove sezone tako da sve sto nije poraz za nas je uspeh.
sedplas
koliko negativne energije....ima ih razbijemo bre! (svestan sam da sam par postova iznad rekao da ce da bude iks biggrin.gif )
matori lfc
Ako izvucemo X da pevamo!
Total Soccer
Ne razumem zasto ste toliko skepticni. Oni su prosle sezone izvukli X na Enfildu sa istom ekipom, mi smo ove sezone cini mi se jaci nego prosle tako da ja mislim da je ovde X realan, mada me ni pobeda ne bi previse iznenadila.
kloppeks
Moramo da pobedimo inace upadamo u zesci bunar. Mediji ima da se okome na Rodzersa i to ne moze na dobro da ispadne.
Optimista sam, al' me tuga hvata kad pomislim da mora Dzejmi da igra.
Take Two
QUOTE (Total Soccer @ Aug 25 2012, 05:02 PM) *
Ne razumem zasto ste toliko skepticni. Oni su prosle sezone izvukli X na Enfildu sa istom ekipom, mi smo ove sezone cini mi se jaci nego prosle tako da ja mislim da je ovde X realan, mada me ni pobeda ne bi previse iznenadila.

Ne znam koliko smo jači nego prošle sezone, možda na papiru (mada ne bih rekao ni to), ali mnogo je bitnije što smo potpuno neuigrani. Skoro svi igrači (osim #24 i #29) se navikavaju na novog trenera, pola njih još ne zna da li ostaje u klubu... work in progress. Dok City ima praktično neizmenjen šampionski tim, u kom svaku zna šta treba da radi i kako.
rape91
znajuci Mancinija on sutra dolazi po X na Anfield. Mislim da ce mu u spicu igrati samo Tevez. Mozda ubaci mesara De Jonga a Tourea pomeri liniju napred
Mario_T
Imamo nase sanse i pored svega. Neigranje Aggera nam je najveci hendikep; da je on tu, nasa neuigranost mi ne bi toliko smetala. Mislim da je imperativno da Coates igra i pored sveg svog neiskustva u EPL. Carragher jednostavno vise nema noge za borbu/trku sa napadacima kao sto su Tevez, Dzeko i Balotelli. Daleko od toga da je on za staro gvozdje (i dalje je sasvim dobar za timove sa hoof first pristupom igri), ali ne i za tekme protiv top 6 ili top 8 ekipa. Dakle, nadam se Coatesu umesto Carragher (manje realno) i Assaidiju umesto Downinga (vise realno).
Vanja Trotter
Posle onakvog izdanja u prvom kolu i sa obzirom da se neće puno šta menjati, mislim da je x premija.
Narsil
Imaju i oni šanse! wink.gif

Šta ste se toliko pokunjali. Bar ovakve mečeve igramo dobro. Nismo bez šansi, a ni oni nisu toliki bauci da kod kuće ne možemo da im ućarimo gol-dva.
emir_lfc
mora Caroll da igra, jednostavno MORA biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
All Red
CITAT (Narsil @ Aug 25 2012, 10:07 PM) *
Šta ste se toliko pokunjali. Bar ovakve mečeve igramo dobro. Nismo bez šansi, a ni oni nisu toliki bauci da kod kuće ne možemo da im ućarimo gol-dva.

To. Samo da se naložimo sutra i na brzinu uvaljamo dva komada pa piči...
Trunks
Nadam se da niste izmalerisali, trebalo je da ćutimo i potajno se nadamo očekivanom iznenađenju. tongue.gif
Scouser
^^Oćemo tongue.gif ?

Puki
QUOTE (Scouser @ Aug 26 2012, 04:49 AM) *
^^Oćemo tongue.gif ?

U jbt koja kvota. biggrin.gif
Drugari jel registrovan na vreme za Shitty brat Nuri Veličanstveni?
Total Soccer
Ako je istina da je trebao da se registruje do Petka onda nece moci da bude u protokolu. Mada i da jeste, tek je juce stigao, ne verujem da ce ga odmah stavljati, narocito ne kao startera.
rape91
nije registrovan,bice na tribinama. Ali ce biti registrovan za mec sa Srcima
Total Soccer
QUOTE (rape91 @ Aug 26 2012, 10:47 AM) *
nije registrovan,bice na tribinama. Ali ce biti registrovan za mec sa Srcima

Kako je to moguce? Zar se tim ne registruje pred dvomec?
rape91
negde sam nasao da do ponedeljka se registruje za mec u cetvrtak. A i ja sam mislio da se registruje pred dvomec. Videcemo ovih dana sta je tacno
KingArthur
Nerazumem čemu toliki pesimizam medju navijačima pred današnji meč unsure.gif ?! PA ne dolazi Barsa pa da boga molimo da nam se smiluje već jedan mali veštački klub koji nema šanse da odbrani titulu osvojenu na gol-razliku iako su za dve klase bili jači od konkurencije!
Liverpool je institucija za Shitty i biće to vo vjeki vjekova. Danas ih bijemo 2:0 (Suarez i Kerol)... odoh sad da uplatim tiket biggrin.gif
All Red
CITAT (KingArthur @ Aug 26 2012, 12:38 PM) *
Nerazumem čemu toliki pesimizam medju navijačima pred današnji meč unsure.gif ?! PA ne dolazi Barsa pa da boga molimo da nam se smiluje već jedan mali veštački klub koji nema šanse da odbrani titulu osvojenu na gol-razliku iako su za dve klase bili jači od konkurencije!

Ne dolazi Barsa ali dolazi jedan od najjačih timova u Engleskoj, i u svetu. To što su dijabole i što imaju 3 osvojene titule, to je druga priča...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.