Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Hearts vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Joe

vs

23.8.2012. u 20.45h

treba nam pobeda i dobra igra pre svega, da povratimo samopouzdanje pred City... voleo bih Carroll-a u prvoj da vidim.

lavirint
Reina, Keli, Koates, Ager, Enrike, Spiring, Henderson, Šelvi, Osama, Kerol, Sterling.

Sačuvati glavne igrače od povreda, isprobati Obamu, pružiti šansu klincima.
vladx
Ne znam da li je tacno, ali juce sam negde procitao da Assaidi nema pravo nastupa u play-off-u jer je igrao u prethodnoj rundi.
lavirint
QUOTE (vladx @ Aug 21 2012, 11:41 AM) *
Ne znam da li je tacno, ali juce sam negde procitao da Assaidi nema pravo nastupa u play-off-u jer je igrao u prethodnoj rundi.

Moguće, nisam video.
Take Two
Obamu laugh.gif

Jel' gledao neko Škote, možda? Ima li tu nešto opasno? Ja sam ih poslednji put video pre jedno 150 godina kad su igrali sa Zvezdom isto neke kvalifikacije...
vladx
Ako je verovati Jurisevicu sa SK(zanimljivo, interesantno), koji je prenosio Hibs v Hearts 1:1 pre 2 kola, bili su losiji od gradskih rivala koje su u poslednje vreme gotovo redovno pobedjivali, poslednji put ovog maja u finalu Kupa sa 5:1.
Ako pogledamo rezultate u Evropi ekipa koje su po kvalitetu slicni Srcima, Motherwell - lagani poraz od PAO-a i jos ubedljivije ispadanje Dundee Utd. od Dinama iz Moskve, ne bismo smeli imati bilo kakvih problema u vezi prolaza. Verujem da mozemo do gola ili dva u prvom mecu.
lavirint
QUOTE (Take Two @ Aug 21 2012, 11:42 AM) *
Obamu laugh.gif

Haahahah, greška u kucanju.
Narsil
CITAT (vladx @ Aug 21 2012, 11:41 AM) *

Dobro si pročitao. Imaće pravo nastupa u grupnoj fazi, ako se u istu plasiramo. smile.gif
Scouser
Skoro svaki premierligaš je jači od svakog škotskog kluba - tu se malo Seltik praćaka jedino. Ovde ne sme biti nikakvih problema i treba da igramo sa šarenom postavom.

I sviđa mi se ovaj Eurotrip, putovaće verovatno nešto malo duže nego do Londona smile.gif
collymore
Mislim da kako okrenes mi smo absolutni favoriti i da to moramo da opravamo.Medjutim kao klub smo poznati po tome kako od svega znamo da napravimo problem narocito kad su tekme sa ovakvim ekipama u pitanju.Setite se samo nasih tekmi sa onim Turcima,smaracine sa onim Madjarima i sl. Ovu tekmu moraju kako znaju i umeju da dobiju bez dileme,takodje moze dobro da nam posluzi za uigravanje ovog tima.
Vanja Trotter
Nemaju Srca neki kvalitet, mislim da možemo lagano proći sem ako ne bude opet neko iznenađenje. tongue.gif
lavirint
Prema ESPN-u Enrike zbog povrede neće nastupiti protiv Heartsa, a na gostovanje ne putuju ni Suarez, Džerard, Džonson i Skrtel.
Joe
QUOTE (lavirint @ Aug 22 2012, 11:15 AM) *
Prema ESPN-u Enrike zbog povrede neće nastupiti protiv Heartsa, a na gostovanje ne putuju ni Suarez, Džerard, Džonson i Skrtel.

odlicno, njih cetvorica nam najvise trebaju za City...
vanjuska
Pa ni ne trebaju nam, da.. Samo ne znam ko ce igrati levog beka, Robinson? biggrin.gif Valjda ce Kerol da odigra celu ako Sule vec ne putuje... Osim ako se gej ne napravi pametan pa stavi Borinija na tu cf poziciju a ubaci sterlinga na krilo.. Videcemo
Take Two
Da ne prenosi možda ovo neka TV kod nas? B92, jel' oni još rade EL?
vladx
RTS je najavljivao prenose LS i LE za ovu sezonu.
BoJaNNNNN
Možda će nas RTS prenositi tokom grupne faze, ali dok su Partizan i Zvezda u LE, nema šanse. Mislim da su ESPN i ITV4 uzeli prava na ovu utakmicu, tako da će biti strimova.
lavirint
Rodžers će isprobati klince protiv Heards-a, jer je "prioritet liga", dok je Liga Evrope "sjajna prilika da se vide mladi igrači u miksu sa iskusnijima".

To su dobre vesti jer bismo ove godine stvarno mogli da kup takmičenja koristimo dajući šansu klincima plus onima koji treba da dokažu da su eventualno za prvih jedanaest. Čak i po cenu lošijih rezultata u tim takmičenjima.

Rodžers o predstojećoj utakmici i selekciji igrača
Stevie_G
Michael Ngoo je otputovao u Skotsku, nakon sto je igrao odlicno u predsezoni za rezerve, lepo sto je Rodgers primetio njegove nastupe, nadam se da ce dobiti mesto na klupi.

U revansu bih voleo da vidim Susa.
Narsil

Pics.
Mario_T
Ova ljubicasto-narandzasta kombinacija je stvarno nesto ... specijalno.
Vanja Trotter
Idemo u korak sa svetskim modnim trendovima. Znači sledeće sezone rozi dresovi i rozi grb.
Narsil
Meni su oni narandžasti trening dukseri sjajni.
lavirint
Confirmed #LFC team: Reina, Robinson, Carragher, Agger, Kelly, Henderson, Spearing, Adam, Shelvey, Sterling, Borini

Subs: Jones, Coates, Downing, Lucas, Allen, Flanagan, Morgan
Tonča
The Reds team in full is: Reina, Robinson, Carragher, Agger, Kelly, Henderson, Spearing, Adam, Shelvey, Sterling, Borini.
Subs: Jones, Coates, Downing, Lucas, Allen, Flanagan, Morgan.

Za Milenceta nema mesta nigde. sad.gif Bravo za Reheema i Robinsona. Nek konačno Jack pokaže taj toliko pominjani talenat pa da više ne gledamo Glendžu kako krpi levog beka...
All Red
Da li je kritičnija odbrana ili sredina? Al' nema veze, valjda ćemo ove uspeti da dobijemo. Nego, naši pacijenti ne prenose ovo, moramo po strimovima da se cimamo...
BoJaNNNNN
Hendo RW ili 4-4-2? huh.gif
lavirint
QUOTE (BoJaNNNNN @ Aug 23 2012, 07:38 PM) *
Hendo RW ili 4-4-2? huh.gif

Mislim da će biti 4-2-3-1 sa Adamom, Šelvijem i Sterlingom iza Borinija.
milos7
Jebo ga Adam
sedplas
Selvi u napadu?
vladx
Spearo, Hendo i Charlie. Zao mi je sto tu nije imalo mesta za Suso-a ili Pacheco-a.
Total Soccer
Nadam se da ce Morgan dobiti bar 15-ak minuta. Tim OK, ocekivano manje vise mada mi zaista nije jasno ovo sa Adamom, a narocito Spiringom. Mislim da je bolje da tu igra Suso ili bar neko koga nismo videli da dobije sansu.
Take Two
Meni deluje da će Henderson biti desno, Sterling levo, a sredina Spearing, Adam, Jonjo.

Carroll kao povređen, šta?
lavirint
QUOTE (Take Two @ Aug 23 2012, 08:29 PM) *
Carroll kao povređen, šta?

Povređen na treningu.
dule_lfc
http://www.ilemi.me/27960/2/Watch-Hearts-vs-Liverpool-FC-/

nije los snimak....
Take Two
Fowler komentariše na ITV-u smile.gif

I evo, čim sam to napisao - puče mi stream isuse.gif
lavirint
Sudeći po grafici pre meča: Spiring, Hendo i Adam sredina, napad: Šelvi po desnoj, Sterling po levoj i Borini u centru.

EDIT: Ipak Hendo desno, Šelvi u sredini, Sterling levo, a gore Borini.
Take Two
Carra, jebote isuse.gif
Total Soccer
Sve mi se cini da ce Koates da igra protiv Sitija, mislim da zato Kara i igra ovu kao starter.
Scouser
ko ima nalog na bet365, ima tamo dobar strim
sedplas
rasturise nas
milos7
kako bi bilo da protvi sitija krenu pozadi keli i skrtel??
sedplas
ja se ne bi bunio.

Sterling zmaj, najbolji na terenu
Stevie_G
CITAT (milos7 @ Aug 23 2012, 09:11 PM) *
kako bi bilo da protvi sitija krenu pozadi keli i skrtel??

To je najbolje resenje u ovom trenutku.

Sterling objasnjava, kakva ce to zverina da bude.
lavirint
QUOTE (sedplas @ Aug 23 2012, 09:14 PM) *
Sterling zmaj, najbolji na terenu

Odličan je stvarno. I Robinson igra korektno, ne komplikuje i pasovi su mu tačni i rezonski.
Svebor
Ofsajd? blink.gif
dule_lfc
moraju sudije da nas zakinu....
sedplas
pa bio je kad je krenula lopta od Agera.

Adam dobar, osim uzasnih kornera tj
Svebor
Aaaaaaaaaaaaarghhhhhhhhh...

ps

Bravo Sterling.
sedplas
stativa jebemtioca!
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.