Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: WBA vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3, 4
Joe

VS

18.08.2012. u 16.00h

jos 'samo' 4 dana do starta nove sezone... Rodzersovi momci debituju u PL protiv bivseg nam asistenta i menadzerskog debitanta kome btw zelim sve najbolje osim protiv nas. ja se nadam da cemo uzeti sva 3 boda jer su nam bodovi preko potrebni na samom pocetku posto nam je raspored prilicno zajeban.

lavirint
Pretpostavljam: Reina, Džonson, Skrtel, Ager, Enrike, Lukas, Alen, Džerard, Dauning, Suarez, Borini.

Baš me zanima kako će da funkcioniše novi sistem smile.gif
Take Two
To nam jeste najjača postava, odavno nismo imali manje dilema oko sastava tima. Ja bih ipak voleo da dovedemo nekog boljeg od Downinga na RW, bio on levak ili dešnjak. Dempsey mi ne uliva mnogo poverenja na toj poziciji, ali sigurno bi bio upgrade u odnosu na ovo što Stewie mulja tu. Ramireza nisam gledao i ne znam ništa o njemu, ali verovatno ga ni nećemo dovesti. Inače ne znam, ostaje nam jedino da Carroll menja Downinga, uz Suarezovo pomeranje na stranu.
lavirint
QUOTE (Take Two @ Aug 14 2012, 02:50 PM) *
To nam jeste najjača postava, odavno nismo imali manje dilema oko sastava tima. Ja bih ipak voleo da dovedemo nekog boljeg od Downinga na RW, bio on levak ili dešnjak. Dempsey mi ne uliva mnogo poverenja na toj poziciji, ali sigurno bi bio upgrade u odnosu na ovo što Stewie mulja tu. Ramireza nisam gledao i ne znam ništa o njemu, ali verovatno ga ni nećemo dovesti. Inače ne znam, ostaje nam jedino da Carroll menja Downinga, uz Suarezovo pomeranje na stranu.

Da, Dauning je najslabija karika tu, bilo bi idealno kada bi se neko doveo umesto njega. Kerol u centru je meni privlačno rešenje, ali, iskreno, ne verujem da će ga Rodžers ubacivati u prvu postavu. Bar ne u prvo vreme.
Dee Jay
Ništa moramo da se nadamo da će doći neko za desno krilo umesto Downinga ili da ovaj pokida biggrin.gif. Što se tiče Dempsija, nisam gledao nešto Fulham, ali mislim da je Take u pravu i da ovaj mnogo bolje igra u rupi iza špica nego po strani. Ramirez odbio Totteham, kažu mala plata, a da su razgovarali sa nama i ništa više. (link sky) . 0:2 Borini, Suarez biggrin.gif
bocejan
Imamo i Dzoa Kola! unsure.gif
Kakve smo srece,imacemo prednost od 15 bodova na celu tabele i bice smak sveta.
Puki
QUOTE (bocejan @ Aug 14 2012, 06:38 PM) *
Imamo i Dzoa Kola! unsure.gif

Hahahaha. Taj fazon. smile.gif
Ovo je Dauningova sezona, siguran sam.
BoJaNNNNN
CITAT (bocejan @ Aug 14 2012, 06:38 PM) *

biggrin.gif

Što se tiče subote, slažem se sa prethodnim postovima, ali možda i dovedemo nekog za ova 4 dana, videćemo.
Narsil
I da ga dovedemo, ne verujem da će igrati za vikend.
collymore
S'obzirom da se nas klub godinama trudi da sve vise lici na timove iz donjeg dela tabele onda nema sumnje da ce ovo biti dobra utakmica,jer su i jedni i drugi tu negde.Doduse WBA mozemo da dobijemo neam pojma da li im je Odemwingie jos tamo al 1:0 za pocetak skroz odgovara.
Stevie_G
Pitanje je da li ce igrati Joe Allen, nije ni dva treninga odradio sa timom, a i sutra ce igrati za Vels prijateljsku utakmicu, ne znam kako ce stici da se uigra sa novim saigracima do subote.

0-3 (Suarez, Gerrard iz penala i Borini)
Scouser
Ne znam šta mogu da očekujem od ove ekipe, na prvi pogled deluje mi kao i prošle sezone, da je peto mesto odlična stvar, a sve iznad bi bilo fenomenalno.

Međutim, dosta je tu nepoznanica, pitanje je kako će se razviti svi ovi mladi igrači koji su došli, kao i oni koji su pokucali na vrata prvog tima. I ne samo kako će se razviti, nego naravno i kako će se svi zajedno uklopiti... Borini, Alen, Sterling...mislim da svi imaju potencijal da postanu odlični igrači, i ako to pokažu ove sezone, uz zaobilaženje povreda (u prvom redu mislim naravno na staklenog Agera) - mi možemo postati jako prijatno iznenađenje - što da ne - da se umešamo u borbu za LŠ.

I da..Nekako mi se ne sviđa što ovaj ne gotivi Kerola - razumem da nema mesta u napadu za sve kao i da je ovaj bio blago rečeno očajan prošle sezone, istina... ali isto tako je odigrao fenomenalno poslednjih par utakmica u prethodnoj sezoni. Ja verujem da on može tako da igra u kontinuitetu, a takva igra bi nam mnogo pomogla bez sumnje, i zato mi se ne sviđa što na neki način odustajemo od toga.

moja prognoza za WBA je 1:2 na jedvite jade, uz golove Džerarda i Borinija. smile.gif
Digital_Jesus
Ja se nadam da ce Brendan izvesti sledeci tim: Reina Enrique Skrtel Agger Johnson Gerrard Lucas Allen(Adam,Henderson) Suarez Borini Sterling. Sudeci po pripremnim utakmicama, Sterling itekako zasluzuje da igra ove godine.

Ove dobijamo silovito, 3:0!
Aleksandar88
Pripremne za to i sluze, da se isprobaju mladi igraci. Sterling zasluzuje sansu, ali sigurno da ga ne treba gurnuti u startnu od pocetka, naravno nadam se da ce ove sezone dobijati sansu, u kupovima i garbage timeu, pa da vidimo sta moze.
MaPkO89
Najsigurniji fiksevi kad su prva kola u pitanju, jesu da Liverpul i Zvezda nece pobediti, ma kakav protivnik bio. S obzirom da ce za ostala pojacanja da se ceka 31. avgust, da Allen nece igrati ovu prvu verovatno, da Clarke dobro poznaje nase igrace, neke pare cu da ulozim na 1 sigurno. Da bar naplatim patnju biggrin.gif
Vanja Trotter
Nek uguraju nešto za 1:0 i ja srećan.
lavirint
Na žalost, Alen je večeras igrao svih 90 minuta za Vels. Škrtel takođe 90 minuta protiv Danske (u toj tekmi Ager je zamenjen posle 75 minuta).
Take Two
Pa sve im jebem, a Rodgers je rekao da se čuo sa velškim FA i da su mu rekli da ga neće preopterećivati bezveze dry.gif

Ići ćemo sa Jonjom na WBA, izgleda.
vladx
Daj bre sta vam je, barem 10-20 godina unazad je normalno da se igra u ritmu sreda-subota. Pogotovo to Allen-u ne bi trebalo da predstavlja problem s obzirom da je mozda i u boljoj formi u odnosu na vecinu igraca, plus nije lose da je odigrao s ozbirom da Swansea nije dozvolio da debituje protiv Leverkusen-a.
BoJaNNNNN
CITAT (Take Two @ Aug 16 2012, 12:01 AM) *
Ići ćemo sa Jonjom na WBA, izgleda.

Što, po do sad prikazanom, po meni ne bi trebao biti nikakav problem.
Narsil
S obzirom da je prva u sezoni, nama je problem sve. smile.gif
Joe
ok je Jonjo samo da ne ulece u duele ko protiv Gomela i Bayera, Daud ce mu zveknuti crvendac... smile.gif
dule_lfc
http://www.liverpoolfc.com/news/latest-new...brom-contention

Asked if Allen would come into his thinking for Saturday, Rodgers told Liverpoolfc.com: "Yes.
vanjuska
2-1 za nas, igrajte tacan rez na klandzama
MaPkO89
CITAT (vanjuska @ Aug 16 2012, 02:28 PM) *
2-1 za nas, igrajte tacan rez na klandzama

A ti pokrivas troskove ako ne bude tako?
vanjuska
Ne biggrin.gif
Joe
ona cuvena 'marker' teorija najavljuje sledeci sastav:

Reina, Kelly, Skrtel, Agger, Glen, Lucas, Allen, Gerrard, Downing, Borini, Suarez;

Take Two
Što Kelly umesto Enriquea, naopako? unsure.gif

Malo statistike:
- Albion have lost 10 of their past 11 home meetings with Liverpool in all competitions, conceding 30 goals and scoring three
- Liverpool have taken 18 points from their last 19 top-flight matches
Aleksandar88
A bio sam tako srecan i jedva cekao pocetak nove sezone... Onda je dosao TT u Mijaljevic modu, prosuo neke bikini podatke i posejao seme sumnje u moj mozak koji sada ponavlja da ce svakoj seriji jednom doci kraj, a kako to obicno biva, kraj ce doci u najgorem mogucem trenutku, pa ocekujem da mi se nova sezona ogadi na samom pocetku.
Dee Jay
CITAT (Aleksandar88 @ Aug 18 2012, 12:00 AM) *
A bio sam tako srecan i jedva cekao pocetak nove sezone... Onda je dosao TT u Mijaljevic modu, prosuo neke bikini podatke i posejao seme sumnje u moj mozak koji sada ponavlja da ce svakoj seriji jednom doci kraj, a kako to obicno biva, kraj ce doci u najgorem mogucem trenutku, pa ocekujem da mi se nova sezona ogadi na samom pocetku.

Zar nije serija bila prekinuta kad nam je Brant meljov skrljao dva penala pretprošle sezone?
Take Two
Pa serija jeste prekinuta, zato i piše da smo dobili 10 od 11 poslednjih.

Ali meni je fascinantniji ovaj drugi podatak, samo 18 bodova na poslednjih 19 utakmica u ligi? WTF, da li je moguće da smo toliko dugo toliko loši? To je pola sezone!

/Mijaljević
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Aug 18 2012, 12:26 AM) *
Pa serija jeste prekinuta, zato i piše da smo dobili 10 od 11 poslednjih.

Ali meni je fascinantniji ovaj drugi podatak, samo 18 bodova na poslednjih 19 utakmica u ligi? WTF, da li je moguće da smo toliko dugo toliko loši? To je pola sezone!

/Mijaljević

Pa tačno od nove godine, i utakmice sa Sitijem. Do tad smo imali 3 poraza (Stoke, Totth, Fulham), i bili 6ti, a posle toga svega 5 pobeda i potonuli na 8mo mesto. Skor u poslednjoj polusezoni nam je 5W 3D 11L
Fred Kremenko
Dobijamo, zabarska funjarica zabija za pobedu biggrin.gif
Narsil
Euforija je počela! 'Ajde da pobedimo to prvo kolo, majku mu! 0:2, Suarez, Gerrard.
lavirint
Confirmed #LFC team v WBA: Reina, Johnson, Kelly, Agger, Skrtel, Lucas, Allen, Gerrard, Downing, Borini, Suarez.

Subs: Jones, Adam, Henderson, Shelvey, Carroll, Carragher, Cole.
Total Soccer
Ocekivano. 1:2, Borini, Suarez
Reds
Dirk Kuyt ‏@Dirk_18_Kuyt
I'd like to wish my former team LFC,my former team mates and of course the new manager Brendan Rogers all the best for the season. Y.N.W.A
MaPkO89
Znaci Enrike se nesto sjebao?

I nema Spearinga ni na klupi ohmy.gif biggrin.gif
Reds
QUOTE (MaPkO89 @ Aug 18 2012, 03:13 PM) *
Znaci Enrike se nesto sjebao?

I nema Spearinga ni na klupi ohmy.gif biggrin.gif

Liverpool FC Update ‏@AnfieldUpdate
Enrique is absent today, he has a knock.
Svebor
Ajmooooooo!!! lfc.gif
milos7
Ovde mora pobeda..jer posle idu siti,arsenal,sanderlend,mancester
Aleksandar88
Pocinje vise, cekam te celo leto yahoo.gif !
Puki
Odlicna prva postava. Dauning danas objasnjava neke stvari.
vladx
Ajde momci u crvenom danas do pobede! lfc.gif Slomi me temperatura na ovih 30 i nesto, jedva gledam, daj da imam razloga zbog cega.

C'MON YOU LADS!!!
Take Two
QUOTE (vladx @ Aug 18 2012, 03:53 PM) *
Ajde momci u crvenom danas do pobede! lfc.gif Slomi me temperatura na ovih 30 i nesto, jedva gledam, daj da imam razloga zbog cega.

Sigurno zato ceniš da završavamo u top 4 tongue.gif

Za sada najbolji utisak - Suarez ne kenja sudijama ali uopšte ohmy.gif

Najgori - već dva fantomska ofsajda isuse.gif
Dee Jay
Al zato onaj majmun samo maše biggrin.gif
All Red
Kenja mi se od ovog linijskog sudije.

vladx
QUOTE (Take Two @ Aug 18 2012, 04:21 PM) *
Sigurno zato ceniš da završavamo u top 4 tongue.gif

Kad je LFC u pitanju, uvek sam prehladjen. biggrin.gif

Imali smo vec 2 perfektne lopte za Carroll-a.
dejabgb75
oni su 433 vežbali malo više od nas.......
milos7
debilcine glupe, svake sezone isto
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.